Jump to content

ויטור

Sawyerdroid

Recommended Posts

ככלל אחוז הספורטאים שחזרו לספורט מקצועני ברמה מלאה לאחר ניתוח לתיקון צולבת הוא סביב ה40-50%, לא זוכר בע"פ את סקירת הספרות האחרונה, אבל אציץ בהזדמנות. אחוז הספורטאים שחוזרים לספורט מקצועני בשיקום ללא ניתוח הוא די זהה, רק שכאן באופן טבעי יש מדגם קטן משמעותית. בשנים האחרונות יותר ויותר אורטופדים נוטים להסכים שבהינתן נתונים נקודתיים פר מקרה - צריך לשקול שיקום שמרני ולא ניתוחי.

האם המקרה של ויטור מתאים? לא יודע. האם הוא נופל בסטטיסטיקה השלילית? אולי. אין לנו את הנתונים.

מה שאני כן מניח זה שאם הוא בוחר שוב לטוס להתייעצויות בחו"ל, נראה שיש שם משבר אמון.

ככלל אחוז הספורטאים שחזרו לספורט מקצועני ברמה מלאה לאחר ניתוח לתיקון צולבת הוא סביב ה40-50%, לא זוכר בע"פ את סקירת הספרות האחרונה, אבל אציץ בהזדמנות. אחוז הספורטאים שחוזרים לספורט מקצועני בשיקום ללא ניתוח הוא די זהה, רק שכאן באופן טבעי יש מדגם קטן משמעותית. בשנים האחרונות יותר ויותר אורטופדים נוטים להסכים שבהינתן נתונים נקודתיים פר מקרה - צריך לשקול שיקום שמרני ולא ניתוחי.

האם המקרה של ויטור מתאים? לא יודע. האם הוא נופל בסטטיסטיקה השלילית? אולי. אין לנו את הנתונים.

מה שאני כן מניח זה שאם הוא בוחר שוב לטוס להתייעצויות בחו"ל, נראה שיש שם משבר אמון.

מה שמעניין הוא לא רק החזרה לספורט מקצועני אלא מה הסטטיסטיקה של פציעות חוזרות בצולבת לספורטאים שעברו שיקום שמרני לעומת ניתוח?

ברמה המקצועית אתה מקשקש (וכמוך עוד כמה). אפשר לשקם ברך לאחר קרע צולבת ולחזור לספורט מקצועני ללא ניתוח. לא מעניין אותי שויטור נכשל בזה, אלא רק שתפסיקו לכתוב בנחרצות על דברים שאתם לא באמת מבינים בהם, ולו בכדי שבפעם שזה אולי יקרה אצלנו - לא תתעסקו בשטויות.

ב"רמה המקצועית" אתה זיין מוח גם בנושא של בוזגלו נסית לעשות פוזות ויום אחרי פרופ' ארבל הוציא אותך דביל

למדת פיזיוטרפיה אתה חושב שאתה אורטופד מומחה אנשים פה יודעים מה הם אומרים ועובדה שהם צדקו למרות שאותך "לא מעניין" ידוע שלפעמים אפשר לנסות להתגבר בעזרת חיזוקים במקום ניתוח אבל חיזוק זה תמיד טיפול מוגבל יותר ולא מתאים לכל מצב.

ואם אתה מתייחס לספרות הרפואית תבדוק את ההתאמה שלה לשני משתנים נוספים ( בעבר נאמר לי שהיא מתעלמת מהם אולי זה השתנה ).

א. הרמה הספורטיבית לאחר החזרה.

ב. השפעת הגיל והביטוח על הרצון לחזור

הביטוח של השחקנים הוא עד גיל 35 וההתאוששות מניתוח ארוכה יותר מאשר שיקום לכן שחקנים בגיל 30 או מתקרב ל 30 לפעמים מעדיפים לפרוש אחרי ניתוח ולוותר על הכאבים והעבודה הקשה הדרושים כדי לחזור למגרש. כשהם פורשים אחרי פציעה הם מקבלים משכורת מובטחת עד גיל 35 אם הם מנסים לחזור משקיעים לפעמים עונה שלמה על הניתוח השיקום והחזרה לכושר ובסוף אם הם לא מצליחים לחזור לרמה טובה הם עדיין עלולים לאבד את הביטוח.

Ushops.co.il

אפרופו צולבת, ספורט 5 מםרסמים שמכבי רוצה את קינדה מידית ומציעה לממן לו את הטיפולים. מה הסיפור איתו? קרע צולבת?

אפרופו צולבת, ספורט 5 מםרסמים שמכבי רוצה את קינדה מידית ומציעה לממן לו את הטיפולים. מה הסיפור איתו? קרע צולבת?

החשש אכן היה קרע בצולבת, ה-MRI הראה קרע חלקי ברצועה הצידית. אם אני לא טועה הוא נפצע ב-15 בפברואר

וזמן ההחלמה המשוער בין 4 ל-6 שבועות.

חתול בשק קינדה

מצטער

עד שהוא יחזור לעצמו יקח לו כמה חודשים אם בכלל אחרי פציעה כזו

לפני הפציעה הוא עוד היה שווה, עכשיו למה להתעסק עם צולבות ופציעות? קשה לי להאמין שאפילו מישהו מאמין שמכבי תלך עליו.

ב"רמה המקצועית" אתה זיין מוח גם בנושא של בוזגלו נסית לעשות פוזות ויום אחרי פרופ' ארבל הוציא אותך דביל

למדת פיזיוטרפיה אתה חושב שאתה אורטופד מומחה אנשים פה יודעים מה הם אומרים ועובדה שהם צדקו למרות שאותך "לא מעניין" ידוע שלפעמים אפשר לנסות להתגבר בעזרת חיזוקים במקום ניתוח אבל חיזוק זה תמיד טיפול מוגבל יותר ולא מתאים לכל מצב.

ואם אתה מתייחס לספרות הרפואית תבדוק את ההתאמה שלה לשני משתנים נוספים ( בעבר נאמר לי שהיא מתעלמת מהם אולי זה השתנה ).

א. הרמה הספורטיבית לאחר החזרה.

ב. השפעת הגיל והביטוח על הרצון לחזור

הביטוח של השחקנים הוא עד גיל 35 וההתאוששות מניתוח ארוכה יותר מאשר שיקום לכן שחקנים בגיל 30 או מתקרב ל 30 לפעמים מעדיפים לפרוש אחרי ניתוח ולוותר על הכאבים והעבודה הקשה הדרושים כדי לחזור למגרש. כשהם פורשים אחרי פציעה הם מקבלים משכורת מובטחת עד גיל 35 אם הם מנסים לחזור משקיעים לפעמים עונה שלמה על הניתוח השיקום והחזרה לכושר ובסוף אם הם לא מצליחים לחזור לרמה טובה הם עדיין עלולים לאבד את הביטוח.

אז מה שאתה אומר זה שאין לך מושג רפואית, אבל אם תכתוב מגילה על הנושא הביטוחי (שהוא מ' לדיון הספציפי, סתם בריחה הצידה) אז זה יסביר את המצב הרפואי. זה לא עובד ככה, גם אם אתה כותב הודעה מאוד ארוכה.

אין כאן שום פוזה - ומעולם לא כתבתי הודעה בפורום בנושא בריאותי שהיא חד משמעית, אני כנראה היחיד פה שמסייג את ההודעות שלו שעוסקות בנושא רפואי, בניגוד אליך ולעוד כמה שכותבים דברים נחרצים, שחור/לבן. להיכנס איתך כאן לסטטיסטיקות, מחקרים ואמינות של ניתוח מול שמרני זה חסר תכלית כי זה לא מעניין אותך וכי אתה בטוח שאתה צודק בהכל. ברכיים לא מדביקים ברוק, אבל שחקני NFL כבר חזרו למשחק פעיל במשחק שמעט יותר קשוח מכדורגל לאחר קרע ACL בלי ניתוח. שא ברכה, רק אל תישא קשקוש - כי בסוף כששחקן שלנו יקרע צולבת ולא ינתחו אותו - אתה תהיה הראשון שידליק את הקהל בלי מושג.

אז מה שאתה אומר זה שאין לך מושג רפואית, אבל אם תכתוב מגילה על הנושא הביטוחי (שהוא מ' לדיון הספציפי, סתם בריחה הצידה) אז זה יסביר את המצב הרפואי. זה לא עובד ככה, גם אם אתה כותב הודעה מאוד ארוכה.

אין כאן שום פוזה - ומעולם לא כתבתי הודעה בפורום בנושא בריאותי שהיא חד משמעית, אני כנראה היחיד פה שמסייג את ההודעות שלו שעוסקות בנושא רפואי, בניגוד אליך ולעוד כמה שכותבים דברים נחרצים, שחור/לבן. להיכנס איתך כאן לסטטיסטיקות, מחקרים ואמינות של ניתוח מול שמרני זה חסר תכלית כי זה לא מעניין אותך וכי אתה בטוח שאתה צודק בהכל. ברכיים לא מדביקים ברוק, אבל שחקני NFL כבר חזרו למשחק פעיל במשחק שמעט יותר קשוח מכדורגל לאחר קרע ACL בלי ניתוח. שא ברכה, רק אל תישא קשקוש - כי בסוף כששחקן שלנו יקרע צולבת ולא ינתחו אותו - אתה תהיה הראשון שידליק את הקהל בלי מושג.

עכשיו אתה חושב שאתה גם יודע במה אני מבין ומה לא, יצאת פארש פעמיים, תמשיך בהתנשאות שלך ותמשיך לבטל את כולם כי אתה כזה פיזיוטרפיסט דגול.

עכשיו גם הפכת לחוזה עתידות ונביא זעם אולי כדאי שתשנה את היוזר למתתיהו

nfl משחק יותר פיזי מכדורגל אבל לא בחלק גוף תחתון

משחק כדורגל הרבה יותר אינטנסיבי עבור הרגליים

אלון, מכיוון שאתה קורא ct, mri ומחשבות דרך האינטרנט - אני מציע לך להמציא פטנט. באמת, ישלמו לך מליונים על יכולות הניבוי שלך.

אלון, מכיוון שאתה קורא ct, mri ומחשבות דרך האינטרנט - אני מציע לך להמציא פטנט. באמת, ישלמו לך מליונים על יכולות הניבוי שלך.

תפסיק לחרטט ולגנוב דעת, מה קשר MRI פה? מישהו (חוץ ממך) מתיימר לדעת מה בדיוק יש לו

מה שחשוב זה שמדובר על פגיעה רביעית באותה ברך בשנתיים שבהן הוא שיחק פחות מחצי מהמשחקים ( חשב לבד כל כמה משחקים יש לו פציעה באותה ברך )

את הבדיקות שלו ראו מומחים בארץ ובפורטוגל שלא ידוע מה הייתה ההמלצה שלהם וכנראה שגם היו חילוקי דעות. מה שאנחנו יודעים שבסוף נקבע שלא יעבור ניתוח. קביעה שהתבררה כטעות כי זה לא החזיק מעמד 6 דקות !

זה מראה שכנראה או האיבחונים או הטיפולים שגויים.

מה שיפה זה שהרבה ממה שכתבת שלא ידוע - דווקא כן ידוע.

https://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=168834

טעות או לא טעות אתה לעולם לא תדע. יכול להיות שהוא היה עובר ניתוח ולא מצליח לחזור אפילו לאימונים, יכול להיות שהוא היה עובר ניתוח והיה חוזר לכושר מלא ויכול להיות עוד 1001 דברים. אני הבהרתי אך ורק שאנשים ששוללים שיקום שמרני של ACL עושים את זה על דעת עצמם ובלי שום ידע מקדים. בהינתן הקליניקה הנכונה וה-base line המתאים, ניתן ואפשרי לשקם ACL ולחזור לספורט תחרותי מלא. וכמו שגם שיקום לאחר ניתוח לא מצליח, גם לשמרני יש אחוזי הצלחה מסויימים.

חייב להגיד-צברי ומתן, שאם הייתם קצת מסננים את המילות והכינויים הלא נעימים הייתם רואים שפיתחתם דיון ממש מעניין.

חבל.