Jump to content

קשה לשמוע תאמת

Tal Ahdoot

Recommended Posts

קצת מוזר שאדם המוסיף לשמו את התואר "אחדות" מגדיר את כולנו פה כניאו נצים.

OK

ראיתי על מה הילד נעלב. השתמשו באותה מנגינה שהפועל פ"ת השתמשו בה לאיזה שיר. נו באמת....... אתה רוצה זכויות יוצרים על שירים של להקות, וזה לא שהמילים או העקרון דומה כולה מהנגינה, תיכף תבקש זכויות יוצרים ותשלח לנו את אקו"ם.

חוץ מזה בחיאת כחכחלון, אני מאוד מחבב את פ"ת אפילו שהם הבועל. אבל לבוא לריב איתנו על זה? אין לכם מספיק את הלוזונים על הראש? איך הם גנבו לכם את העיר מתחת לאף ?

תמשיכו ככה וגם בפ"ת לא יהיה הפועל. :mellow:

"הצבר"

OK

ראיתי על מה הילד נעלב. השתמשו באותה מנגינה שהפועל פ"ת השתמשו בה לאיזה שיר. נו באמת....... אתה רוצה זכויות יוצרים על שירים של להקות, וזה לא שהמילים או העקרון דומה כולה מהנגינה, תיכף תבקש זכויות יוצרים ותשלח לנו את אקו"ם.

חוץ מזה בחיאת כחכחלון, אני מאוד מחבב את פ"ת אפילו שהם הבועל. אבל לבוא לריב איתנו על זה? אין לכם מספיק את הלוזונים על הראש? איך הם גנבו לכם את העיר מתחת לאף ?

תמשיכו ככה וגם בפ"ת לא יהיה הפועל. :mellow:

"הצבר"

דווקא ממך ציפיתי שתבין

אני בטוח שגם אתה לא רוצה שקבוצות אחרות ישתמשו במנגינות שלכם כשירים שלהם (ע"ע מכבי חיפה)

OK

תמשיכו ככה וגם בפ"ת לא יהיה הפועל.  :mellow:

"הצבר"

דווקא ממך ציפיתי שתבין

אני בטוח שגם אתה לא רוצה שקבוצות אחרות ישתמשו במנגינות שלכם כשירים שלהם (ע"ע מכבי חיפה)

מה פה קורה פה?

אתה טועה אין לנו את הלוזונים על הראש כי אנחנו לא כ"כ יודעים מי אלה, איפה הם חיים, למה הם קיימים.

בפ"ת לא יהיה הפועל? אתה צודק אולי בעתיד אבל ממש לא בגלל האשליה אלא בגלל ילדונים מעצבנים שרואים את המקום הראשון ומעדיפים ללכת אחרי הנצחונות בצהוב בירוק או בצהוב שחור של הכורדים

אתה טועה אין לנו את הלוזונים על הראש כי אנחנו לא כ"כ יודעים מי אלה, איפה הם חיים, למה הם קיימים.

בפ"ת לא יהיה הפועל? אתה צודק אולי בעתיד אבל ממש לא בגלל האשליה אלא בגלל ילדונים מעצבנים שרואים את המקום הראשון ומעדיפים ללכת אחרי הנצחונות בצהוב בירוק או בצהוב שחור של הכורדים

אתה יודע מה מושך ילד בן 5 למגרש כדורגל?

אאאאאאאאאאייייייייייייייצצצצצצצצצצצצציייייייייייייקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק

מישהו פה רוצה לשמוע סיפור

:mellow:

OK

תמשיכו ככה וגם בפ"ת לא יהיה הפועל.  :mellow:

"הצבר"

דווקא ממך ציפיתי שתבין

זו בכלל לא אותה סיטואציה..

מכבי חיפה שמעה את השיר שאנחנו שרנו, שינתה קצת את המילים, והחילה לשיר כאילו זה שיר שהם חיברו

בסיטואציה הנ"ל, אתה בא וטוען שהעתקנו ממכם שיר, שאף אחד בכל לא שמע אותכם שרים (לא אצלנו, אלא בכל הארץ), וקורא לנו גנבים, אין לכם אוהדים בכלל, ולא שומעים אותכם במשחקים, אז על סמך מה אתה טוען שהעתקנו ממכם?

אסף

טוב תשמע אחי.. כנארה היה כאן טעות.. אם זה נכון זה בושה שאנחנו מעתיקים מהם ככה שירים.

אבל כנראה שזה לא היה בכוונה.. לכן אל תתעצבן.. כי גם עוד לא התחלנו לשיר את זה!

אתה יודע מה מושך ילד בן 5 למגרש כדורגל?

אאאאאאאאאאייייייייייייייצצצצצצצצצצצצציייייייייייייקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק

מישהו פה רוצה לשמוע סיפור

:mellow:

ה-סיפור :lol:

מה העתקה אולטראס-קיד תגיד לי?!

אני שר את השיר במזרחית, לא ממציא לו מילים משלי, מה העתקה פה?!

למה כשאוהדי חיפה והפועל שרים את הגיע הזמן זה העתקה?!

או כששרים אגדות נרקמות זה העתקה?

או כששרים עדים לנו כוכבי מרום זו העתקה?

או שבית"R שרים חצי מהשירים של יוסי עדן וכל זמר מזרחי כמעט שקיים זה העתקה? (הכוונה לשירים שקבוצות אחרות שרים)

מה העתקה בלקחת שיר מזרחית ולשיר רק את המילים המקוריות שלו?!

טוב תשמע אחי.. כנארה היה כאן טעות.. אם זה נכון זה בושה שאנחנו מעתיקים מהם ככה שירים.

אבל כנראה שזה לא היה בכוונה.. לכן אל תתעצבן.. כי גם עוד לא התחלנו לשיר את זה!

יש לנו סיבה טובה מאוד להתעצבן

לקחתם לנו את אחד השירים החזקים ביותר שלנו

זה מגעיל, כי אתם תמיד לא רוצים להיות כמו מכבי חיפה

קשה מאוד להתווכח אתכם

או שאתם עילגים או שאתם בטוחים שאתם אלו שהביאו את אוווו הפועל עולה

אמממ, האמת? אנחנו הבאנו משהו דומה לזה... פשוט לא השתמשנו ואז מהצד השני שמענו את זה...

קשה מאוד להתווכח אתכם

או שאתם עילגים או שאתם בטוחים שאתם אלו שהביאו את אוווו הפועל עולה

חבל על הוויכוחים אם בשבילם לשיר שיר מקורי במזרחית זו העתקה אז שיזדיינו עם השיר...הלוואי שיאחדו אתכם עם מכיב פ"ת!

תפסיק להתמם כבר עומר, כשחיפה עשו את זה ידענו טוב מאוד לשיר להם "הקופים הירוקים, מעתיקים שירים".

די לצביעות, רק שירים מקוריים.

תפסיק להתמם כבר עומר, כשחיפה עשו את זה ידענו טוב מאוד לשיר להם "הקופים הירוקים, מעתיקים שירים".

די לצביעות, רק שירים מקוריים.

אם זה יעשה להפועל פ"ת טוב, שיקחו את השיר הזה, לא רוצה לשיר אותו יודע מה? סבבה לא שר אותו רק בשביל שלא יאמרו שאני מעתיק, ובכדי להוכיח שאני לא צריך אף שיר מקבוצה אחרת (כאילו שהם חיברו אותו...).

אם לשיר שיר מזרחית מקורי זה העתקה, אז אפשר להוריד 70% מהשירים שיש במגרשים.

זו התגובה האחרונה שלי בדיון. אוהדי פ"ת, תיהיו בריאים, יום טוב.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.