Jump to content

יש הרבה דברים חשובים בעולם, אך החשוב מכל הוא ביתו של אדם...

Recommended Posts

guynihushfm9.jpg

---------------------------- ליגת העל 2007/8 ----------------------------

יש דברים מרובים חשובים בעולם.

החשוב מכולם הוא ביתו של אדם.

וכמו שאדם מאדם הוא שונה,

כך שונים הבתים שאותם הוא בונה.

יש בית שהוא כמבצר על ההר,

יש בית והוא כארמון מפואר.

אך לא העיקר הוא ארמון ובקתה –

חשוב הוא הבית שבנית אתה.

כי בית אינו רק בית וקירות,

כי בית אינו רק צרוף של דירות,

כי בית אינו סתם מבנה של בטון,

כי בית מעניק הרגשת בטחון.

כי בית הוא פרח, שולחן עם מפה,

כי בית הוא ילד, רעיה מצפה,

כי בית הוא גג, ופינה חמימה,

וברית כרותה בין אדם לאדמה,

יש בתי עשירים העולים כסף רב,

ארמונות נוצצים מצופים בזהב,

יש בתים הנראים כמעשה אומנות –

אך הבא אל תוכם מרגיש ריקנות.

יש בית והוא רק צריף או צריפון,

יש בית והוא רק אוהל קטן,

יש בית ובו רק מצע על הקש –

אבל מה שחשוב הוא "איך המרגש".

על כן כה חשוב להזכיר ולזכור,

כי על בית צריך להגן ולשמור,

כי רבים דברים יקרים בעולם,

אך אין כה יקר כביתו של אדם.

מורטל קומבט (Mortal Kombat, בתרגום חופשי: "קרב בני התמותה") הוא אחד הקרבות האכזריים ביותר שנערכו ביקום.

בכל שנה מתקיימת תחרות שנקראת מורטל קומבט, שעוצבה על ידי אלים בכירים בכדי לשמור על כדור הארץ מפני כוחות הרשע של העולם החיצון. אם העולם החיצון ינצח בתחרות עשר פעמים ברציפות, יוכל הקיסר ארקדי גאידמק לפלוש לכדור הארץ. העולם החיצון ניצח כבר פעם אחת והשנייה כנראה בדרך, אבל הקרב המעניין יותר הוא בתחתית המקדש. נזיר השאולין אבי קאנג נימני, גו (ג'וני) "קייג'" בייזה, סוכן הכוחות המיוחדים אסוס, ובעיקר רודי "סאב זירו" חדד יוצאים לקרב כדי להגן על הקבוצה הקדושה.

1234bb2.jpg

בסופ"ש הקרוב יתקיימו להם משחקין המחזור התשעה עשר בליגת העל שהם מבחינת מכבי תחילתו של המורטל קומבט.

במחזור הקודם מכבי שיחקה בבית אל מול קבוצל המיליונרים של בית"ר. האמת במשך 60 דקות לא הבנתי מי המיליונרים על המגרש בדיוק ואז נזכרתי שלוני כבר לא במכבי ואנחנו בעידן שניידר. למרות כל זאת, ולמרות מחצית ראשונה, שאם לא הצהוב כחול הייתי חושב שמילאן על המגרש לרגע, מכבי שוב לא השכילו לנצח.

השבת כבר אין תירוצים.

מכבי ת"א מתארחת בבלמופילד ביום שבת בשעה 15:00 (שימו לב יושבים בשער 7) את קבוצת בני יהודה ת"א ובעיקר שני אנשים, אלי כהן והשחקן שרצה להיות איטלקי ובגללו אנחנו כאן, מילאן מרטינוביץ.במרחק שלוש נקודות מהתחתית ללא ספק זהו משחק על 6 נקודות (שמעתי ששחקן בבני יהודה אמר שאולי אפילו יותר... :unsure: ). אין יציאה בלי ניצחון, בלי מלחמה.

FIGHT!

mkvssf.gif

ולענייננו...

במחזור הקודם במסגרת 'הניחוש ה-12' לקחו חלק לא פחות מאשר 134 משתתפים,

כאשר מתוכם לא היו לנו משתתפים חדשים...

"הכל פתוח עוד לא מאוחר"

אני מזכיר, כל אחד ואחת יכול להצטרף בכל שלב העונה. אין טעם לבקש, לשאול אם זה בסדר ואם יש טעם...

הלו! מי שפה ולא בשתתף מעולם... תרגישו חופשי, אפילו רק בשביל החוויה אם לא בשביל הטבלה...

ולמי שנמצא פה ואין לו יוזר בפורום, אתם יכולים לשלוח את הניחוש לכתובת המייל הזו -> elad05@walla.co.il

אז איך היה?

אני רק יכול להגיד שהיה מחזור בינוני מאוד, מה שבטוח הוא, שניחוש מושלם לא היה בו...

ומה היה לנו...

1) בני סכנין - מכבי הרצליה: משחק שבו חוץ מחמישה יחידי סגולה כולם הלכו עם סכנין או תיקו. בניגוד לטבלה הרצליה מכסחת את סכנין עם שלישיה, ובורחת קצת מהתחתית הבוערת.

1) מ.ס אשדוד - הפועל ת"א: נו אז הקבוצה שמחלקת הכי הרבה נקודות בליגה החליטה שבת אחת לתת משחק. הבעיה שפתאום הפועל נזכרה איך להבקיע וחלוקת הנקודות הייתה בלתי נמנעת. אגב, 3500 צופים צפו במשחק הזה.

1) הפועל כפר סבא - קרית שמונה: משחק שכתוב עליו X קלאסי, אבל וואלה אם הייתם קוראים את הניחוש טוב הייתם ישר מפנימים שכפר סבא לא מנצחת בבית.. משחק רב שערים ותהפוכות נגמר עם ניצחון בדקות האחרונות לסינדרלה מהצפון. .

1)מכבי ת"א - בית"ר ירושלים: מי שעמד בבלומפילד וספר ראה בקלות, 15,500 צופים נכנסו בבלומפילד, הנתונים הרישמיים מצביעים על 15,000 צופים, אנחנו חושבים שיותר ב 14,000 היו בטוח, ולכן התשובה הנכונה - א'.

1) מכבי חיפה - מכבי נתניה: במשחק הטוענות לסגנות מפרת נתניה במשחק יפיפה את מכבי חיפה בתוצאה 2-0. חבל רק שכל הגולים היו בין 5 ל 16 מטר מהשער, ולא בהם, מה שגרם לחלוקת נקודות סיטונאית לכולם. .

1) ובשאלה של הקוף, כל מי שהלך איתו קיבל את הנקודות... על פי נתוני ההתאחדות היו במגרשים 36,000 צופים וזה הפירוט:

מכבי ת"א 15,000

מכבי חיפה 10,000

בני-סכנין 4,000

מ.ס. אשדוד 3,500

מכבי פ"ת 2,000

הפועל כפ"ס 1,500

.

שווים ציטוט

בואו נדבר קצת על הקוף, ונפתח בציטוט ראשון לעונה:

1) 1 - כי זה ברור

2) 2 - כי זה צפוי

3) X - כי זה שקוף

4) ב - כי זה הממוצע

5) ד - כי זה ראובן עטר ורוני לוי ראש בראש

6) ב- כי Hot פתחה את הערוצי ספורט ועדיף לראות כדורגל אמיתי מאירופה

ברור, צפוי ושקוף, אבל הקוף כנראה תלוי ברגליים מאיזה ענף, כי כל הניחוש יצא לו הפוך. מזל שלפחות שום דבר לא התקיים בשאלה 5, וכמו כולם, גם הוא זכה מן ההפקר... אגב, מה שהכי מצחיק, שימו לב שבשאלה 6 הוא הלך נגד עצמו!!!

shai מדבר עם הקוף, חוזר אליו,

ועקב שיחה עם הקוף, ועקב זה שאני לא מסתדר בלעדיו,

אני חוזר אל "הקוף"!

וכמו קוף אחרי קוף, סובל מהתוצאות

כנ"ל והמשתמש,noyהנה זה מגיע, שמעתיק רק את החצי השני, ולכן יוצא בפגיעה פחות חמורה.

צפונית מעלה טענה נועזת:

גיא ע הוא הקוף

בואו נבדוק קצת את הטענה:

מצד אחד - ג.ע.

dscn0395ec3sx6.png

מצד שני - הקוף

monkey.jpg

מצד שלישי, צפונית מעידה על עצמה-

אני שיכורה בטירוף

שמע אני אגיד לך את האמת...בעיניים שלי לא מסוגלות לקורא את כל מה שרשום שם

מבולבלים? גם אנחנו... :cc_confused:

אחרי שהשמיצה את הקוף בכל הזדמנות, תהילה מתחילה לחשוף סדקים בחומת הקשיחות:

6) ב'. אבל תפסיק לנסות לחבב אותו על הגולשים עם התמונות האלו. הוא לא באמת חמוד... (:

(בסוף עוד תהיה פה סולחה חגיגית בסוף העונה) (:

אם כבר העתקות ממשתמשים אחרים, שימו לב לתימנימני, שמחליט לאתגר את מתן:

מתן תעתיק, אולי גם השבוע תצליח להוציא קצת יותר מה-5 נקודות הקבועות שלך.

Matan- מעדיף לקחת דווקא את הניחוש של עידן דורון, ובגלל ששני הניחושים דומים מאוד, ובגלל שכל הסעיפים בשאלה ה' קיבלו נקודות, הוא מקבל בדיוק את אותן הנקודות שהיה מקבל אם היה נענה לאתגר. :thumbs:

מנש שער 11 במחשבה אופיינית מאוד לקראת המשחק בדוחא:

1) סכנין בהרכב חסר, מצד שני ההרכב המלא של הרצליה הוא גם ככה הרכב בלאי. תוסיפו את זה שסכנין מגמגמת בזמן האחרון מאז הניצחון בטדי והיום הם מול הקהל הביתי אז הפעם אני מאמין שהם יקחו את הנקודות. 1.

אם רק היית זורם עם מה שכתוב גם בניחוש.. :doh:

דותי בכמה פגיעות מרשימות:

1. 2 (סכנין הגדולה מוכרים את המשחק להרצליה או שפשוט השיפוט יהיה מזעזע כרגיל..)

5. אוי לא למה יש מירב בסעיף א'? פסול!

לא הבנתי את סעיף ב' אבל רנאטו לא כובש היום אז נלך על ב' למרות שכלום בסוף לא יקרה!

N.sofer לא מאמין:

בני סכנין-מכבי הרצליה: מישהו פה באמת מאמין שזה לא 1 הכי חזק בעולם?

והתשובה היא דותי!

דניאל פוקשי מזהה את הבלוף, אבל לא מעז ללכת איתו עד הסוף:

1) בני סכנין - מכבי הרצליה 1

סכנין זה בלוף אבל עדיין יותר טובים מהרצליה ויהיה כאן ניצחון מינימלי לדעתי.

MaTa מזלזל בכוחם של דברים שלא מזלזלים בהם:

1. אפילו אפי הנמר לא יעזור --> 1.

לקטר יודע למה יהיו המון צופים השבוע:

א (בגלל החברים של תמים שממלאים כל איצטדיון בארץ!!!11)

omer23 מאתגר את המחשבון:

א' - יש במחזור הזה שתי משחקים טובים...יהיו בשתיהם לפחות 27000 אוהדים. גם במשחק של סכנין יהיו בערך 2000 , במשחק של כ"ס יהיו בערך 1000 ובמשחק של אשדוד - הפועל יהיו לפחות 2000 גם...ומכבי פ"ת נגד בני יהודה יהיו לפחות 1000 גם...(אני מקווה ) כך שלדעתי יהיו יותר אוהדים מהממוצע.

כנ"ל itzik8:

מכבי תל אביב ביתר בגג 14.500 אלף

מכבי חיפה מכבי נתניה 8 אלף בהגזמה

סכנין לא יבאו יותר מ3700הרצליה עוד 100כפ"ס לא יותר מ2800ק"ש

120מכבי פ"ת יבאו את כל משפחה הגדולה מורחבת כולל הורים אחים של

שחקניםועוד איזה אוטבוס שמצאו בדרך 2500בני יהודה אחרי ניצחון שבוע שעבר

200אשדוד קרב תחית חשוב מאוד גג גג שבחנוק יבאו 2900 אוהדיםהגועל

אולי נגיד 1000 פלוס מינוס

יותר מהממוצע הרגיל

אני לא בטוח לגבי הדרך, אבל התשובה הסופית שלהם נכונה.

ואם כבר itzik8, השבוע הוא מתייאש מהסטטיסטיקה ומנסה ללכת נגדה:

הפועל כפר סבא - קרית שמונה

כפר סבא שלא מצליחה לנצח בבית ניצחון בודד אחד

מול ק"ש שכבר 11 משחקים ללא הפסד,הפתעת העונה מצפון ללא ספק

נראה לי שכפס תהרוס את מנחוס שלה ותנצח לשם שינוי בבית

1

הפעם זה לא עבד.... :rolleyes: :(

seenop בניחוש יפה השבוע. הנה דוגמא למשחק של הפועל כפר סבא - קרית שמונה:

מה עוד אפשר להגיד על הקבוצה המרגשת בליגה הזאת שצריכה לעבור מאות קילמוטרים בכל שבועיים...

ואילו הפועל כפר סבא שיש לה מאמן דפוק כמו הקבוצה באה להראות ולהתרחק מהתחתית למרות שהיא קצת רחוקה משם ...

ההימור פה:2

ודוגמא נוספת מהמשחק של אשדוד:

מ.ס אשדוד - הפועל ת"א

מ.ס אשדוד נגד הפועל ערבים ת"א ואי באדיר הקפטן לא יאומן{למרות שזה קרה ממזמן}...

בקיצור אשדוד הראתה תחלוץ נבדל החדש שלה והראתה שהוא יודע גם להיות בנבדל וגם לשים גול בדיוק כמו הולצמן ..רק שהולצמן יודע להיכשל והרבה!

הפועל באה בלחץ אדיר במיוחד שהמשחק באשדוד..שימו לב משחק תיקו משעמם לא לבעלי לב חלש..

ההימור:x

אחרי העדרות של שבוע לטובת עמדת האמביציון, אנחנו חוזרים לפינה השבועית של אבי קוסטה:

2)X.

ואני אגיד לכם למה...

כי רביבו חזר מטורקיה עם חומר טוב, ובן זקן (דהיינו "הכריש") קלט הזדמנות עסקית, מה עשה "הכריש"? פנה למאפיונר הראשי (לא זאביק טיפשים, דון לוזון) והציע לו שותפות עסקית בתמורה לפרוטקשן על עסקי הנמל המפוקפקים של "הכריש".

כיום מנצלים "הכריש" ודון לוזון את המאפיה כדי לדפוק את הפועל ו"הכריש" מחלק חומר טוב מאוד לשחקנים של הפועל (תראו את אסולין עד שהוא עזב ומאז...).

הבעיה שאשדוד כל כך גרועים, שאפילו מהנרקומנים הם יקבלו גול והמשחק ייגמר 1-1 (למרות שאני אשמח שהפועל תפסיד ואני אדפק בניחוש.)

אין מילים... :clap:

אבל מסע השכנוע צריך להימשך:

אחרי שדודו טופז סירב לי, אחרי שאהוד אולמרט התעלם ממני וארקדי היה עסוק עם לוזון, אחרי שהדון בעצמו התעלם ממני אני פונה לערכאות קצת יותר גבוהות.

שמעון מזרחי....לך תדפוק על שולחן זה או אחר, לך תאיים על אדם זה או אחר, האנשים במדינה שלנו מזניחים את הילדים והמסוממים שהם ציבור שהולך וגודל משבוע לשבוע.

משה ביטון מתגעגע לחבר הטוב שלו שדוחף לו דברים (לתיק לתחת לאן שתרצו).

שמעון בתור נציגה של הקבוצה של המדינה אני מבקש ממך, תחזיר לנו את עומר....אם לא, גורלה של מכבי פ"ת יהיה כמו הפועל ת"א ויבוא אליה שאול אייזנברג...לא חבל?

שמעון מוסר שכל השבוע הוא היה עסוק בגנון של אחד בשם ג'מצי ומאתמול בכלל יש לו בלאגן...

Eliran-MTA מפספס חמישה גולים וסיום דרמטי בכפ"ס

3) משחק משעמם "תשימו גול , תשימו גול ... " דקה 90 אבידור שומע את הקריאות ויוצא במבצע אדיר עובר את לויטה ומחמיץ מול שער ריק --> 0-0

הוא לא היחיד...

פרפר צהוב מדבר על מושלם, אבל יודע שלכל מטבע יש צד שני, והפעם הוא נפל על הצד השני:

כל כך מגיע לי פעם אחת בחיי להוציא ניחוש מושלם

*מצד שני, גבאי אתה המנחוס הראשי שלי

לפחות הוא יודע מה הסיבה... אז דבר איתי השבוע לפני שאתה מנחש אני יתן לך את התשובות...

אשדודי15 גם הוא מתעקש לקלקל לעצמו:

שבת שלום

השבוע ניחוש מושלם בע"ה.

ושימו לב - הוא אפילו לא מקבל את הנקודות בשאלה 5

5. ה. עזוב אותי בחייך. גם הניחוש מכור, גם החלפת את הניסוח, מה אתה רוצה ממני? תן לי נקודה אחת (מתוך שתיים) ונסגור עניין מעכשיו.

איך בדיוק רצית לעשות מושלם אם ויתרת מראש על נקודה!?!

שימו לב - מי שרוצה מושלם צריך לנחש יותר ולדבר פחות (ולגבי הופעה בציטוטים זה פחות או יותר להפך...)

ובמסגרת התחחרות הפרטיט שלו, שימו לב מה עושה השכן של אביב הבוס כדי להשיג עוד שתי נקודות:

למרות כל דבריי עדיין המכירה ממשיכה, וכל שבוע החבר של השכן מתקדם עוד במעלי הטבלה ואף אחד לא עושה שום דבר בנידון.

אני רואה שאתם מנסים להשתיק אותי ע"י מתן נקודות ושיפור מקומי בטבלה, אבל אל דאגה זה לא יעבוד לכם חברים!

x

1

x

א- תודה לך שלמה

א

א

עד לשלמה התקשרת? מעניין שכשבאמת צריך אותו אתה לא משיג אותו... :thumbdown:

אגב, עזרת גם לי, תודה.

שימו לב לניר עובדיה:

טוב יאללה, נתחיל להיות רציניים.

אין מצב שאני מוציא כאן 12 בחיים. אין מצב שאני עושה כאן ניחוש מושלם. בחיים לא, מאה אחוז לא, 100000% .

הוא מחליט להיות רציני. אז את אלה שמנסים לעשות לעצמם נאחס בהפוכה ומסיימים בלי תשובה נכונה אחת אנחנו כבר מכירים טוב. אבל אנשים שמצהירים על רצינות ואז לא עונים על שאלה 6?!? זה כבר ליגה אחרת :g:

צפוני מנסה לרכב על הגל של אבי קוסטה:

ג. שנים מהמאמנים ההזויים שיש לנו נפגשים. שניהם מוזכרים כאן הרבה בעיקר בגלל מנת היתר שהם לוקחים לעיתים, רב"ש מנת יתר של בורקסים, בעוד אוחנה.. נו טוב אתם כבר יודעים. רק שכמו שכבר נאמר אוחנה עושה את זה מחוץ לבית (בכל זאת לא לפני הילדים) בעוד רב"ש נוהג לחגוג דוקא בביתו שלו עם כמות נכבדה של בורקסים מהמאפיה הקרובה. לאור עובדה זאת צפוי לנו משחק ללא מאמן (דומיננטי) ולכן הוא יוכרע ע"י השחקנים, X

barak מחליט להענות לאתגר ולבדוק שוב את שיטת הטלת המטבע:

אז החלטתי שהפעם אני יעמיד את השיטה הזאת במבחן חוזר ומה שיצא לי במשחק הראשון זה שסכנין תנצח.

אז תסמן 1 בבקשה =]

אם ניסית את זה גם בשאלות הבאות, יכול להיות שיש לך מגנט מתחת לשולחן...

עידן דורון הוא שחקן נשמה שעולה לשחק גם עם 39 מעלות חום:

את הנושא הנ"ל אני כותב תוך כדי חום, שפעת, שיעול, צינון וכל-הבא-ליד. כך שאם אני מוציא מתחת ל-5 נקודות שתיהיה התחשבות (ויוסיפו לי בשושו עוד איזה 2...)

אז יכול להיות שהמחלה בלבלה אותו קצת בנוגע למשחק בכפ"ס

3. כל פעם שאני רושם שיהיה משחק אטרקטיבי, פתוח, עם המון שערים זה מסתיים ב-0-0. אז הפעם יהיה 0-0 מגעיל, בונקר של שתי הקבוצות, כל אחד לא תעבור את קו 16 המטר של עצמה. ובכל זאת ? אוחנה חגג השבוע יום-הולדת וקיבל לשורותיו את מליקסון שבעבר כשאוחנה עמד על הקווים בטדי נתן למליקסון לראשונה את המושכות. הוא יחזיר את מליקסון למרכז הבמה. אבל קריית-שמונה היא לא קבוצה שקל לנצח. X.

אבל עם 8 [זה בדם] נקודות, אני מניח שהוא יהיה מרוצה גם בלי העזרה מצוות הניחוש.

המשתמש אופסימיסט בשאלה די נדושה:

נ.ב. - אני כבר איזה חודשיים מקבל 7 נקודות ומטה. מכיוון שכולם אומרים שהניחוש מכור, הייתי רוצה לשאול: ממי אפשר לקנות את הניחוש, וכמה זה יעלה לי?

אפשר להתקשר אלי, אפשר לבוא אלי במשחק, אפשר גם לשלוח לי פרטית. אבל תדע שהסכומים מוד גבוהים.

דור [מלול] שלם דורש:

דור מלול תחזור ללול הרסת ת'בוטקה

תגובת השבוע

כן כן, אני יודע שזה כבר נמאס, אני יודע שזה לא מצחיק, אבל האומץ לבוא ולוותר על הנקודות שלך בניחוש, בשביל מה, בשביל דור מלול?

לפחות זה מזכה אוך בתגובת השבוע.. בבקשה המשתמש omer כנראה לא מודע לכך שהבדיחה כבר עברה מזמן את גבולות הטעם הטוב:

1. ד'.

2. ו'.

3. ר'.

4. מ'.

5. ל'.

6. ו'.

7. ל'.

האמביציון

השבוע יש לנו חמישה אמביציונים. 5 משתתפים יחידי סגולה אשר נתנו ניצחון למכבי הרצליה!

דותי

רוגו

אייל שיבושי

אריסטו

איתמר

ראויים לציום גם אלו שנתנו שם תיקו - אור.כ, שחר גייזר, השכן של אביב הבוס, אורית, חביב, אביעד חנוך, נופר, אלון שער 2, מיכל, אמיר 12

בלטו בחסרונם

אני מניח שאחרי שאני מזכיר אותכם כל מחזור ואתם לא מגיבים אין לי מה להזכיר אותכם שוב כי זה פשוט אומר שאתם לא נכנסים לנושא.

אז לא יזכיר אותכם!

הפיספוסים

תאמת היה רש משתמש אחד שבגלל טעות אחת (ינעל סכנין) פיספס מושלם, אבל אני לא יזכיר אותו כדי שלא תגידו שהניחוש מכור(אהם אהם)

חוץ ממנו עוד חמישה משתמשים שטעו בשאלות הראשונות ולא קיבלו מושלם או לפחות בול פגיעה.

בול פגיעה

לא היה לנו במחזור הזה בול פגיעה.. בקושי היו אנשים שהיו קרובים, סימן שלא חשבתם מספיק... :flowers:

המושלמים

כמו שכבר הזכרתי לא היה ניחוש מושלם במחזור הזה... המ שאומר פחות או יותר סטאטוס קוו בצמרת הטבלה..

הטבלה - אחרי 18מחזורים

נו אם אין מושלם וכל זה למה צריך טבלה? עזבו אותכם.

סתם בלי לתרץ יותר מידי, עקב בעיות כאלו ואחרות, שלא כמו שהורגלתם לא תהיה השבוע טבלה (נו גם ככה אף אחד פה לא כיכב..)

א-ב-ל מה, שבוע הבא יהיו שני טבלאות אחת עבור כל מחזור + סיכום חודש ינואר.

:thumbs:

1212es4.jpg

כדי שלא תופתעו או תשאלו סתם שאלות - מומלץ לקרוא ולהבין קודם כל את החלק המודגש בסגול לפני כל שלב.

4276567.jpg

(3 שאלות, 6 נקודות)

אתם רק צריכים לבחור אם התוצאה הסופית תביא תוצאה של 1,2 או X.

על כל ניחוש מדוייק תקבלו 2 נקודות. ועל כל ניחוש קרוב תקבלו נקודה אחת. מה זה אומר?

אם בחרתם 1' או לדוגמא 2' - וטעיתם כי יצא תיקו --> תקבלו נקודה

ואם תבחרו X וטעיתם כי יצא 1' או 2' ---> תקבלו גם כן נקודה.

* מי שמנחש נכון את שלושת המשחקים - מקבל 3 נק' בונוס בטבלה.

1) בני סכנין - הפועל כפר סבא

בני סכנין אחרי תקופה לא טובה מקבלת שלישיה מהרצליה. אותה הרצליה שבקושי מקום אחד מעלינו.

שביתה איטלקית של יבוריאן ובוזגלו או סתם שהם לא בפוקוס, את ההשפעה של זה נראה השבוע.

מנגד, כפר סבא, זאת שלא מנצחת בבית ותמיד משחק אחרי זה מנצחת בחוץ. אבל סכנין לא מפסידה פעמיים רצוף. או שכן?

(יום שבת, 17:00)

2) מכבי הרצליה - מועדון ספורט אשדודcolor]

כמו בכל שבוע, גם השבת זהו משחק התחתית. ובמקביל למשחק שלנו, גם המשחק הזה הוא על 6 נקודות או יותר.

אין מה להוסיף העונה על היכולת של מ.ס אשדוד. החלוץ היקר בהיסטוריה, הקהל שמגיע, הכדורגל שאין והגיבוי האין סופי למאמן כושל שרוצה לעזוב.

מנגד, הרצליה ביחס לתחתית במצב מעולה, אבל איך לעזזל זה מסתדר בלי נצחונות בבית איך? מוזר וההפך לכל היגיון בריא.

אחרי השלישיה בשבוע שעבר לרשת של הערבים, אי אפשר לדעת באיזה מומנטום תגיע הרצליה, בעיקר כי אין מוממנטום בתחתית.

אולי השבת מול הקבוצה החלשה בליגה תוכל הרצליה להשיג את ניצחונה הביתי המיוחל.

מנגד, יש דברים שלא משתנם ואולי אשדוד ומאמן הכושר החדש שלה (שתכלס זה כל מה שצריך בליגת החובבים שלנו) ישיגו ניצחון יקר?

(שבת, 19:00)

3) הפועל ת"א - מכבי פ"ת

המשחק המרכזי של השבת נע בעיקר סביב משפחת לוזון ולא סביב איכותו של המשחק.

אין ספק שלא הפועל ת"א ולא מכבי פ"ת משחקות כדורגל גדול (בניגוד ל.., ממ לא משנה). לכן, המשחק הזה יהיה סביב האמוציות נטו.

הרצון של גיא לוי להוכיח, הנה אני מאמן גדול, ואתם שם בתחתית לא בגללי, זה שחקנים חרא, ומועדון חרא ומשפחת לוזון אימפריה.

מנגד יעשה לו הקהל האדום את המוות, השחקנים את המוות וכל בלומפילד את המוות, בעיקר בגלל המיקום של הפועל.

כדורגל? לא יודע אם יהיה, אבל התוצאה פה קשה לניחוש. אז מי ישלוט ברגשות?

(שבת, 19:30)

4276569.jpg

(שאלה אחת, שתי נקודות)

92058820050217screen016zn7.jpg

להזכירכם בחלק הזה אנחנו תמיד נימנע מלנחס את הקבוצה באופן ישיר ונתמקד בעיקר בהיבטים אחרים במשחק.

מכבי ת"א מתארחת אצל בני יהודה לדרבי הקטן של ת"א, ובגלל שאנחנו משחקים בבלומפילד במשחק חוץ, ובגלל המחזור נגד בית"ר אני יחזיר לכם נוסטלגיה קטנה, בפתיחת המשחק מכבי ת"א תתקוף לכיוון:

א. שער 11

ב.שער 5

4276571.jpg

(שאלה אחת, 2 נקודות)

השאלה שתעלה לכם ת'סעיף. תרתי משמע.

ביום ראשון בערב ישחקו הטוענת לכתר וזאת שתנסה להפריע לה, כאשר בפינה הירוקה של הזירה מתייצבת מכבי חיפה שבדיעכה ובפינה הצהובה שחורה

בית"ר ירושלים המארחת עם מומנטום קצת מדשדש בזמן האחרון...

5) תבחרו סעיף אחד. את זה שלדעתכם יתקיים בוודאות -

א. רומלו כובש שער כל 134 דקות, ובגלל שהוא לא כבש מולנו, השבוע בדוק הוא כובש, או שזנדברג שמבשל שער כל 380 דקות וזה גם תורו השבוע, יבשל.

ב. קאלה סופג גול בכל 164 דקות מה שאומר שהשבוע הוא סופג לפחות אחד.

ג. רנאטו כובש שער כל 240 דקות, וואלה גם תורו השבוע לכבוש והוא יכבוש או שעומרי אפק שמבשל כל 201 דקות וזה תורו לבשל השבוע, אכן יבשל.

ד. יהיה לפחות כרטיס אדום אחד ו/או לפחות בעיטת עונשין אחת מ-11 מטרים.

ה. עזוב אותי בחייך. גם הניחוש מכור, גם החלפת את הניסוח, מה אתה רוצה ממני? תן לי נקודה אחת (מתוך שתיים) ונסגור עניין מעכשיו.

* במידה ואף סעיף לא יתקיים - כולם יקבלו את מלוא הניקוד.

4276574.jpg

שימו לב! זו לא שאלת רשות/בונוס!!!

זו שאלה על 2 נקודות שכולם חייבים לענות עליה כרגיל.

כמו בכמה דירוגים בעיתונות שוק ההון, בניחושי טוטו, ובתחומים אחרים שבהם עושים השוואות אקראיות - הוא חוזר אלינו.

מהיום אתם עומדים להכיר חבר חדש, זה שיישתתף מדי שבוע בניחוש ה-12 עם ניחוש אקראי לחלוטין - וייתמודד איתכם בטבלה.

בנוסף - הוא גם ייקבע מדי שבוע את שאלה מספר 6'...

monkeytag.jpg

הפעם החליט הקוף לאתגר אותכם בעוד שאלה סטטיסטית.

אם יש משהו שהקבוצות בליגה לא מתאפינות בו זה מלחמה, ההפך הגמור מעיקרון המורטל קומבט שמודגש פה כל כך.

לרוב בליגה שלנו, אם קבוצה מובילה זה אומר שהיא לקחה את המשחק. אם במחזור שיש כל כך הרבה מלחמות קיום בתחתית מי יודע...

6) ולכן הקוף אומר:

א. שיהיה רק משחק אחד שיהיה בו מהפך* (קבוצה א' מובילה וקבוצה ב' מובילה אחר כך - בלי קשר לתוצאה).

או

ב. מזחור מלחמה בסימן מורטל קומבט ויהיה יותר ממהפך* אחד במחזור(קבוצה א' מובילה וקבוצה ב' מובילה אחר כך - בלי קשר לתוצאה).

אתם תבחרו.

מהפך -קבוצה מסוימת מובילה, הקבוצה השניה הופכת את התוצאה ולוקחת את ההובלה, בלי קשר לתוצאה הסופית שיכולה להסתיים במהפך נוסף או בתיקו.

זהו.

הנושא יינעל ביום שבת בשעה 15:00

עד אז אתם יכולים כמובן להגיב או לערוך את הניחוש האישי שלכם.

וכרגיל, המלצה חמה, לא לשמור מקום ולערוך אחר כך, זה לא ילך...

שיהיה לכם סופ"ש רגוע ומגניב...

תצאו. תשתו, תבלו, תשתכרו, תחיו את החיים, אבל בחייאת... בלי שטויות על הכביש!

בעיקר בתקופה הזו כשהכביש רטוב.

שתיתם, תנו את המפתחות לזה שלא שתה.

בחייאת ראבקום... אל תזלזלו

שבת שלום.

סכנין מנצחת בדוק הפעם

תיקו

חמסה חמסה חמסה מלח מים מלח מים שום בצל פפריקה מכבי פתח תקווה מנצחת

ב.שער 5

א. שיהיה רק משחק אחד שיהיה בו מהפך* (קבוצה א' מובילה וקבוצה ב' מובילה אחר כך - בלי קשר לתוצאה).

חחחח ניחסת את אסוס..

תראה איך הוא נראה ותראה איזה תמונה שמת לו, מזל שהוא לא יודע לקרוא טוב עברית...

עם כל השערות שאין לו הוא נעלב מהתמונה ששמת לו :)

1)X

יבוריאן כובש, אלישע לוי (או שמו בישראל החל מהיום "פינוקיו") חוגג מאור בוזגלו יבשל, כולם יהללו אותו אחרי שבועיים של קטילות והכל יהיה בסדר.

מצד שני לי אוחנה יתחיל לפקפק בתהליכי הגמילה שלו, ועוד במחצית יפתח בקבוק שמפו להסנפה.

ככה או ככה משחק טוב שבסוף כפ"ס גונבים נקודה.

2) 1.

בדוק.

כי פרדי דוד לו פוטר ולא התפטר כנראה ששיימן מאוהב (עכשיו שמתי את המנחוס סופית) ובכלל יש להם כמה שחקנים עם שמות מצחיקים, מהארן וכאלה אולי הם יעזרו לי להחזיר את עומר גולן.

חוץ מזה הרצליה חייבים לנצח כי שיימן בדיכאון....הכלב שלו ברח.

תמיד הכלב הקטן (ששמו עפ"י משרד הבריאות והמשרד לחיות פלא הוא ליאור אסולין) תמיד היה קשור לאריאל החמוד ברצועת פלא, לא משנה כמה רחוק ליאור היה מגיע (הוא כלב מיוחד, עם אף חזק מאוד...מריח כל מיני חומרים טובים) אריאל היה מושך בחגורה וליאור היה חוזר.

עכשיו ליאור הקטן ברח לחו"ל...ואריאל לא מוצא אותו, תאמרו לי ילדים האם תאכלו לעזור לאריאל הקטן?

3) 2.

גיא לוזון מסיים את העבודה שהוא התחיל.

אין לי כח לספר בדיחות.

רק נזכיר במעומעם שכמו שמראדונה היה עושה סמים לפני המשחק, גיא לוזון עוש במשחק.

מה גם ששמעתי שלאבוקסיס הבטיחו מענק אם הוא ימשיך בעבודה הטובה שהוא עשה גם גיא לוזון איזה עלים טובים ככה שישכיחו לו את הכאבים.

גם ככה הדון עסוק עם הלה פמיליה עכשיו.

4)ב.

כי בא לי.

כי זו האות הראשונה בבית וכי עומר גולן לא שב הביתה.

וחוץ מזה, שער חמש דורש ובתחת הוא מקבל...אז לפחות שייראו את המחצית הראשונה של"שחקני כדורגל" בארץ שלנו יש אוויר לרוץ :)

5) בגלל שב' וג' חופפים (כמו אוחנה, אבל בשמפו הוואי בריח הדרים משהו חזק...) אני זורם על א.

כי זה האות הראשונה באבי.

וכי ת'כלס?

זנדברג הומו מסומם.

קטן אוכל בתחת נרקומן, בוקולי מדבר עברית מוזר אבל איכשהו קיבל ת.ז ורוני לוי סתם אוהב גברים ואבקות.

6) ב.

כי הקוף הזכיר את אחד הסרטים הכי משעשעים בהיסטוריה.

וכי גורו מזכיר קצת את צברי (הוא התקמצן על האוכל, הוא תימני בדוק ויש לו ארבע ידיים ככה יותר קל לגנוב :))

טוב זהו נמאס, אני פונה לאמצעים חוקיים פחות אבל לגיטימיים יותר...

כולם מכירים את יחידת עוקץ נכון?

אז אני פונה לראשונה במעלה, עזית הכלבה הצנחנית.

הכלבה שצנחה בשטח אוייב אולי תסכים להתנדב לצנוח בבלגיה ולהציל את עומר גולן משבי השוקולד.

עזית, תיזהרי, זה מסוכן שם, לעומר יש מלאי של חומר שהדון שלח איתו, והדון לא ישמח אם הוא יחזור כי הוא ישלם הרבה כסף קנס.

עזית אני מבקש ממך, בשביל הילדים, בשביל התמרורים, בשביל הנרקומנים, ובשביל אוהדי הפועל פ"ת שנשארו אך ורק עם סולי צמח אנא עזית, תחזירי את עומר הביתה.

1) בני סכנין - הפועל כפר סבא - אחרי הביזיון של הערבושים נגד הרצליה הם יתנו בראש לקשקשים של אוחנה -1

2) מכבי הרצליה - מועדון ספורט אשדוד - אחרי השלישיה האדירה של הרצליה שבוע שעבר מן הסתם שיהיה פה תיקו משעמם אחושרמוטה 0-0 X

3)הפועל ת"א - מכבי פ"ת - 1 משפחת לוזון בראשות התינוק גיא יפסידו להפועל

4) שער 5

5) זה מתחיל להימאס עלי השאלה הזאת - קאלה סופג

6) א

מוות לניחוש, מוות למורטל קומבט

הקונספירציה (אני סתם אוהב את המילה הזאת) שפיתחתי מתפשטת, יותר ויותר אנשים מתחילים להבין מיהו הקוף.

אני ממשיך בשלי.

* הניחוש של הקוף -

1) 1

2) 1

3) 1

4) א

5) ב

6) א כמובן.

scaredmonkeypa6.png

- יערך בהמשך כנראה -

***אם הניחוש של הקוף יערך, אני מבקש ששלי יערך בהתאם***

1) אז זהו שכן. נלך עם השרון.. 2

2) 1. למרות שנראה לי שאשדוד תנצח. אז אתה מוזמן לתת לי נקודות בכל מקרה.. :)

3) 2

4) החלטתי שמתי שאני עוברת מצד שמאל של העץ מכבי תוקפת ל-11 ומתי שמצד ימין היא תתקוף ל-5. אף פעם לא ניסיתי את זה והשבוע זו בעצם תהיה הפעם הראשונה, אבל לאור העובדה שצד שמאל מביא יותר מזל מאשר צד ימין, אני מתכוונת לעבור מצד שמאל. כלומר- א.

5) ד :)

6) נראה לי ב' (ולא בגלל מה שקופי אמר (: )

נמאס לך מקנוניה ומכירת משחקים שיש בניחוש ה12

וכל עולם תחתון ועבודי שותק...

אני הולך לפי פותח האשכול....תעתיק את ניחוש שלו

הוא תמיד מהמר לקראת הסוף

בני סכנין - הפועל כפר סבא

מכבי הרצליה - מועדון ספורט אשדוד

הרצליה אחרי הנצחון בסכנין תנסה לחבר ניצחון שני רצוף שלהבעיקר שזה יריבה לתחית

ויתן נצחון חשוב מאוד..הרצליה שלא ניצחה בבית .

אשדוד שלא ניצחה מאז הבועל תל אביב שזה היה ניצחון השלישי ואחרון שלה בחוץ

הפועל ת"א - מכבי פ"ת

למה לשים את הגועל שוביש אחלה משחק נתניה ק"ש

אני אפלו יכול להמציא לעזור לך בהימורים :=)

מכבי ת"א מתארחת אצל בני יהודה לדרבי הקטן של ת"א, ובגלל שאנחנו משחקים בבלומפילד במשחק חוץ, ובגלל המחזור נגד בית"ר אני יחזיר לכם נוסטלגיה קטנה, בפתיחת המשחק מכבי ת"א תתקוף לכיוון

א.לשער 11

תבחרו סעיף אחד. את זה שלדעתכם יתקיים בוודאות -

בד"כ חיפה בטדי כובשת שער או מובילה במחציתובגלל שמאמין שחיפה יכבשו ללא קשר

לתוצאה במשחק הימור שלי זה על קאלה הבן זונה שיברטז ברחבה אם אני הולך על

חיפה כי לא יודע מי יכבוש ומי יבשל אי אפשר לדעת כל אחד יכול להכניס

ולכן הקוף אומר:

א. שיהיה רק משחק אחד שיהיה בו מהפך* (קבוצה א' מובילה וקבוצה ב' מובילה אחר כך - בלי קשר

1 - סכנין ינצחו.

1 - משחק קשה אבל הרצליה בתקופה טובה.

X - הפועל עדיין לא מצליחים לנצח בבית אבל הם לפחות לא מפסידים.

ב' - אחרי אנדנדינו (או איך שלא רושמים את זה) יצא שמכבי תתקוף לשער 5 ...

ב' - קאלה חייב לספוג שער. (הרבה זמן הוא לא ספג שער שטותי וביום ראשון הוא מקבל אחד כזה)

א' - יהיה רק מהפך 1 אולי ...

שבת שלום לכולם ושבעזרת השם מכבי תנצח סוף סוף ! :)

1) בני סכנין - הפועל כפר סבא --> 2-1 כפר סבא ורק בגלל ההימנון החדש שלהם :doh:

2) מכבי הרצליה - אשדוד --> כמה צפוי למשחק תחתית = תיקו ! 0-0.. :)

3) הפועל ת"א - מכבי פ"ת --> עוד שבוע למנייאק.. שבוע = 7 ימים = המשחק ביום ראשון = 7+1 = 8 = 8 זה בדם.. סיבכתי את עצמי בקיצר הפועל זונה ומפסידה 2-0 :)

4) א --> שער 11 :)

5) ה --> השאלה הזאת יותר מדי מורכבת בשבילי :blush:

6) ב --> מכבי , וחיפה יעשו מהפך :)

שבת שלוום :yahoo:

אחרי הרבה זמן נחזר למלא את הניחוש.. אולי יהיה שוב עיניין בליגה..

1. 1

2. X - תיקו אחרי משחק משעמם...

3. 2 - לוזון חוזר לבלומפידל וחוזר הביתה עם הנקודות כמו גדול

4. א - אולי הפעם המנחוס יעבוד הפוך

5. א'- אין לי מושג למה

6. א' - אנחנו הליגה הכי חסרת אופי שאני מכיר אז כמה כבר מהפכים יכולים להיות?

שבת שלום!

2 כי הערבים הם בלוף אחושרמוטה וכפ"ס מנצחים רק בחוץ.

2 אשדוד כי צריך שהרצליה לא תברח והם מתלהבים שהם נצחו את הערבים.

2 אסולין עזב את הפועל והתחיל לכבוש, לוזון חוזר לאורווה ומתחיל לנצח ..

ב לדעתי זה יהיה לכיוון 11 אבל הבנתי שבשביל להצליח צריך פשוט לבחור הפוך..

ב כי קאלה הוא זונה והוא ידפוק את בית"ר והמשחק יסתיים בתיקו 1 .

א יהיה מהפך אחד והוא יהיה במשחק של הקומוניסטים נגד הלוזונים.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.