Jump to content

סיכום הניצחון על ב"ש בטרנר אחריי צפייה בש.ח | 4-0 מדהים! סיום מושלם לעונה מושלמת!

Sawyer

Recommended Posts

משחק אחרון לעונה הקסומה הזאת שולח אותנו את כל הדרך הארוכה אל הדרום, אל המדבר המסריח שנקרא ב"ש לחגיגות אליפות אחרונות. היריבה? הפועל ב"ש. היריבה הכי גדולה שלנו בשנים האחרונות, היחידה שלקחנו לנו תארים והיחידה שעדיין מספיק חצופה כדי לחשוב שהיא יכולה לאיים עלינו. המטרה שלה? פשוטה מאוד. לא להפסיד יותר מ3-0 כדי להגיע לאירופה, פשוט.

איביץ' סובל מסגל חסר מאוד, הרכב שני רץ לאורך הפלייאוף וכך גם היום, שלישיית בלמים, דוידזאדה ודסה. הקישור הקלאסי של הפלייאוף כשיוני כהן ושכטר בחוד, החוחובה מעלה מולנו את אסופת השחקנים הרנדומלית שפעם נקראה הפועל ב"ש.

המשחק נפתח בצורה קצבית משני הצדדים, דקה 6 הזדמנות ראשונה במשחק כשיוספי מנסה להפתיע את טננבאום עו בעיטה שטוחה מחוץ לרחבה אבל הכדור שלו חלש, טננבאום קולט. דקה 8 יונתן כהן מסובב כדור חופשי מ30 מטר חלש לידיים של הרוש. דקה 11 עוד נסיון של יוספי להפתיע את טננבאום אבל גם הפעם הבעיטה שלו חלשה ולא מאיימת על שוער האלופה. דקה 23 שכטר מעביר כדור באגף שמאל לדויזאדה שממהר להעביר כדור רוחב מסוכן לדור פרץ אבל בשניה האחרונה ג'ון אוגו מתערב דוחף את הרגל, מטעה את הרוש וכובש לשערו שלו, 1-0 מכבי ת"א. השער מדליק את האלופה לכבוש את השני, דקה 27 דור פרץ משאיר גדול בעקב לריקן שמעביר לשכטר שמ17 מטר עוצר ובועט חזק למרכז הרוש מתעופף והודף לקרן. דקה 28 הרוש מאגרף את הקרן של יוני עד לריקן שממתין מחוץ לרחבה ומשחרר וולה אדיר למרכז הרוש מספיק להתאושש ולמנוע שער ודאי. האדומים של בכר לא יוצאים מההלם, רק קבוצה אחת על המגרש בדקות האלו. דקה 37 גלזר מוציא נפלא את דור פרץ לריצה באגף ימין במגרש פתוח, דור פרץ קולט שהרוש יצא לכדור הרוחב ומנסה להפתיע עם בעיטה לפינה הקרובה אבל הרוש הגיב בזמן והצליח לעצור את הכדור. דקה 46 מבצע של שכטר שמופל מזכה את הצהובים בכדור חופשי מ20 מטר, יונתן כהן ניגש לבצע את הבעיטה ומסובב את הכדור באמנות מעבר לחובה אל בין החיבורים של הרוש שמספיק רק ללטף את הכדור בדרך לרשת, 2-0 מכבי ת"א.

מחצית שניה נפתחת גם היא באופן קצבי כשהאדומים מראים פרפורי גסיסה, דקה 48 התקפה יפה של ב"ש שמתחיל אוחנה מסתיימת גם עם אוחנה שמתרומם להרמה מאגף ימין ונוגח כדור חזק מעל השער של טננבאום. הצהובים חוזרים מהר מאוד לשלוט במגרש ומגיעים לכמה חצאי הזדמנויות, דקה 61 התקפה טובה מסתיימת בהרמה של כהן מעבר לכל הגנת ב"ש לשכטר שמזווית בלתי אפשרית בועט לשמיים. דקה 62 דסה משפיל את יוספי באגף ימין ומרים כדור טוב לשכטר שנוגח למשקוף הכדור חוזר לאבי ריקן שעם כל הלב ממשיך אותו פנימה, 3-0 מדהים למכבי ת"א בטרנר, GameOver. דקה 74 הסיוט של ב"ש לא נגמר כאן, דור פרץ חוטף כדור משאיר לריקן ומקבל אותו פנימה מנסה לחלוף על ויטור בדרך לרחבה אבל ויטור מפיל אותו רואה את הצהוב השני והאדום. דקה 75 יוני מסובב את הכדור החופשי לא טוב מעל השער של הרוש. הגמלים עדיין בהלם, הצהובים לא רוצים שהחגיגה תגמר. דקה 80 התקפה מתגלגלת של מכבי נעצרת כמה פעמים עד שחוזרת לריקן שבועט כדור לא מדוייק לרוחב השער. דקה 87 דקה מהלך אישי טוב של עטר שדוהר קדימה ומכניס ליונתן כהןן שבלב הרחבה מסתובב ומשחרר בעיטה שמקבלת דיפלקשן לקרן. דקה 88 עטר מרים את הקרן החוצה לדור פרץ שמנסה בעיטה אבל הכדור שלו חלש ומתגלגל לידיים של הרוש, החניכים של איביץ' בטירוף לסיים עם הרביעי. דקה 89 פריצה מסחררת של יאיר שבורח לאגף שמאל ומרים כדור מעניין ל16 עטר מוריד לצ'יקו שממצב נוח בועט רע לשמיים. דקה 90 אלי דסה פורץ באגף ימין מכניס כדור טוב לדור פרץ שממשיך לצ'יקו שמ6 מטר מנסה לכבוש אבל הכדור שלו פוגע בשחקן אדום ויוצא לקרן. דקה 93 ברסקי מנצח את אוגו במאבק ודוהר קדימה, מכניס לצ'יקו שמקפיץ כדור חכם ליוני כהן, הרוש מקדים את יוני אבל לא משתלט על הכדור ומבצע על יוני פנדל בזמן שהוא מחזיר אחורה לדסה שבמהלך האחרון של העונה מזווית קשה בועט כדור חכם לקורה הרחוקה ופנימה, 4-0 מטורף חותם את אחת התצוגות הגדולות של מכבי בעידן גולדהאר.

שופט: סביר (חצי שעה טובה של שיפוט, אח"כ הרגיש שב"ש לא עומדת בקצב אז עזר ואיזן להם בצהובים מומצאים, המשיך להגזים עם הדקות אבל השלים עם ההפסד ואפילו פרגן לדסה ברביעי. עדיין חייב למות בן זונה)

שחקנים:

טננבאום - ממשיך עם הרושם החיובי, לחזור בלי ספיגה מטרנר זה השג כשוער שני. עמד בכמה איומים בצורה טובה ומוציא כדורים מהר. יופי דניאל!

דסה - המצטיין היום, איזה איכויות של שחקן כדורגל. חייבים להשאיר את הקוסם הזה במכבי, הטיפול בכדור, הדריבל (אמאל'ה מה הוא עשה שם ליוספי), ההרמות, היה צריך לסיים עם 3 בישולים, מדהים. הגול היה רק הבונוס, מלך. תשאר!

פיבן - רשם כמה טעויות במיוחד בפתיחה, את הגדולה שבהן תיקן בעצמו בפעולה דפנסבית טובה. קצת התקשה עם האסלביינק וקצת פספס ביציאות קדימה אבל בסה"כ תפקד לא רע.

יאיר - ממשיך ביכולת הטובה, חזק מאוד בראש. לא היה במשחק מושלם אבל הראה את החוזקות שלו גם בטרנר מול ההתקפה של ב"ש. ממשיך ללקות מעט במשחק הרגל אך נראה שהרוויח מקום בסגל לעונה הבאה לדעתי, דעתכם?

טיבי - גם כן ממשיך בגאולה שלו אחרי פתיחת העונה הגרועה בהיסטוריה. עוד משחק סולידי, אפילו החזיר את הכדורים הארוכים והחכמים שלו, לא 100% אבל בתפקוד לא רע. יחתוך וישאר?

דוידזאדה - לא בלט במיוחד בהתקפה (בישול גדול לדור פרץ, ג'ון אוגו חטף לו) אבל כל הזמן הקפיד לעלות בזמן ולפתוח אופציות מסירה, לא משחק מושלם גם בהגנה אבל בסה"כ עשה את מה שצריך. מבליט את סבוריט בעיקר.

גלזר - עוד משחק גדול של דן גלזר שפשוט הפך למפלצת, אי אפשר לעבור אותו, הוא תמיד יגיע לשחקן שיוצא לריצה מסוכנת, נמצא בכל מקום על המגרש והגלישות שלו זה תענוג לעיניים, זכינו.

פרץ - עוד משחק טוב של דור פרץ שעזר לדן לגרזן את האמצע ולשלוט במרכז המגרש, יצא כמו טיל קדימה, היה מעורב במצבים המסוכנים ובעיקר היה בטירוף לזיין את ב"ש היום, מאוהב באיש גדר שלנו.

ריקן - עוד משחק עוד פעם ריקן, היה רעב ובאטרף כרגיל, עשה את עבודת הלחץ ועזרה בחילוצי הכדור, ניהל את המשחק בדקות מסוימות, דחף קדימה, איים על השער והוסיף עוד שער לרשימה. שיגמור פה את הקריירה כשחקן רוטציה האולטימטיבי.

יוני - יש אמרה שכשיוני רע הוא כובש, היום הוא היה קצת שונה, עלה בטירוף, עשה כמה פעולות יפות אבל היה חסר לו הרבה פעמים קבלת החלטות/ביצוע קצת יותר טוב בפעולה האחרונה, יש לו עוד קצת להתעצב. הוא אמן בכדורים חופשיים והשער היום זאת ההוכחה לכך.

שכטר - ממשיך לשמור על כושר לא רע בסיום הפלייאוף הזה, הציק להתקפת ב"ש, הרוויח כמה כדורים ויצא איתם טוב קדימה, איים קצת על השער (היה צריך לכבוש), מסר כדורים חכמים בהתקפה. היה השכטר הבסדר של פתיחת העונה.

פיקנטריה:

- טקסים בפתיחה של ב"ש כ"כ מביכים (לוסרמיל, אנשים רנדומלים, הזיה)

- התפאורה של ב"ש לאוגו(?) - חחחחחחחחחחחחחחחח

- גול עצמי מרגש של אוגו

- השער השלישי בהתפוצצות של "תשתחוו יא בני זונות" - מושלם.

- אוהד ב"ש מוזר פורץ למגרש ומקבל מכות ממאבטחים

- THIS IS TURNER

- דור פרץ איש גדר

- חוגגים על הנסיון של ב"ש לעשות טקס עם הלחן שלהם בשירים שלנו

- הראיון של בכר לפני המשחק: אין סיכוי שמכבי תביס אותנו, לא נפסיד 4-0.

- האליפות עם אחוזי ההצלחה הטובה בהיסטוריה בפער הגדול ביותר (31) מהמקום השני.

- סיכום אחרון.

קהל:

אין מה לשפוט את הקהל היום אלא רק להודות לכל מי שחווה את הערב האדיר הזה, אחד הגדולים בשושלת האחרונה בצורה הכי טובה והכי מתוקה שאפשר, כל אחד שהיה זכה. ובאמת שאין מילים כלפי מי שפספס את המשחק היום. הקרנבל אליפות מהשניה שנכנסתי לטרנר ועד לשניה שיצאתי משם היה משהו שאני אקח איתי לתמיד בתור אקורד הסיום של העונה הקסומה הזאת. היה מדהים, תודה לכל מי שבא! לא יכולתי לבקש או לדמיין סיום עונה (ותקופה אישית) יותר מתוק מזה, מושלם.

זאת היית עונה קסומה שמתפקדת כעונת הסיום לפרויקט שליווה את מכבי ת"א בזמן חזרתה לקדמת הבמה בכל הבחינות שבהן נמדד מועדון, אימפריה.
התחלתי את הפרויקט הזה לפני כמה שנים בעיקר כדי לעשות קצת צדק ולהכניס אובייקטיביות לתקצירים המוטים ולאפשר לי (וגם קצת לכם) לשפוט את הקבוצה בעיניים יותר חיוביות ונקיות שמגובות ע"י דאטה שלמה של כל המשחקים (טוב בהרבה מהזיכרון שלי) אך לצערי השנים חולפות והזמן הפנוי שלי מצטמטם והפרויקט הזה שהתחיל מתוך תשוקה ואהבה הפך בשנים האחרונות לסוג מסוים של עול בתוך השגרה הקיימת שלי, משימה כמעט בלתי אפשרית שכבר מזמן הבטחתי שאסיים ברגע המתאים, באליפות הבאה.
אני מקווה שנצליח בצורה כזאת או אחרת לייצר פלטפורמות דומות כאן בפורום לשמר את הנתונים שחשובים לנו ואת החוויה שאנחנו עוברים עם הקבוצה בכל שנה, אם יש מתנדבים או רעיונות אני פתוח להצעות.
תודה רבה לכל מי שליווה את הקבוצה ביחד איתי בשנים האחרונות ונמשיך להתראות בכל שבוע בכל מזג אוויר ובכל מגרש
4-0 מתוק, אליפות שמחה וקיץ צהוב לכולם!

חושב שבכושר הנוכחי יש מקום ליונתן כהן מקום בהרכב בנבחרת במשחקים הקרובים (חלוץ שני ליד זהבי שדאבור יחסר), לשכטר יש מקום בסגל בנבחרת (לפחות במקום שהר ותורגמן).

באסה שזה סיכום משחק האחרון לעונה...

אני חושב שהסברתי את זה בצורה די ברורה, אני חושב שזה פרויקט חשוב והכרחי לקבוצה ואני מוכן לעזור במה שצריך למי שיהיה מוכן לקחת את זה על עצמו לעונה (עונות) הבאות.

אם לא ימצא, אולי אעשה סיכום בלי השידור חוזר רק פיקנטריה ושחקנים + כמה מילים שחשוב לציין. אבל זה יהיה פחות מדויק, יש סיבה שאני כותב אחרי שאני רואה שוב.

קיצר, פתוח לרעיונות.

משחק מדהים הערב, אחד הערבים הכי עוצמתיים שלי כאוהד מכבי. אקח איתי אותו עוד הרבה זמן - לאף אחד אין איזה דעה בעניין? חח

מהמשחקים הכיפיים אי פעם - פשוט הכל היה פה בשביל זה.

שכטר בכושר לא רע? כושר יוצא מן הכלל. היה לדעתי גם מעורב ישיר בכל שלושת השערים הראשונים.

לשמור על ההגנה גם לעונה הבאה, לקוות שפרץ יישאר.

עונה פשוט חלומית עם סיום מדהים וכמה סגירות מעגל קטנות.

תודה לך מכבי.

אני חושב שהסברתי את זה בצורה די ברורה, אני חושב שזה פרויקט חשוב והכרחי לקבוצה ואני מוכן לעזור במה שצריך למי שיהיה מוכן לקחת את זה על עצמו לעונה (עונות) הבאות.

אם לא ימצא, אולי אעשה סיכום בלי השידור חוזר רק פיקנטריה ושחקנים + כמה מילים שחשוב לציין. אבל זה יהיה פחות מדויק, יש סיבה שאני כותב אחרי שאני רואה שוב.

קיצר, פתוח לרעיונות.

משחק מדהים הערב, אחד הערבים הכי עוצמתיים שלי כאוהד מכבי. אקח איתי אותו עוד הרבה זמן - לאף אחד אין איזה דעה בעניין? חח

פיקנטרייה + חייבים למות (כולל ציון שופט), זה חובה, אי אפשר בלי זה, אנחנו מכורים.

דקה 37 גלזר מוציא נפלא את דור פרץ לריצה באגף ימין במגרש פתוח, דור פרץ קולט שהרוש יצא לכדור הרוחב ומנסה להפתיע עם בעיטה לפינה הקרובה אבל הרוש הגיב בזמן והצליח לעצור את הכדור.

אמר שניסה למסור

כשאתה בטוח שזה לא יכול להיות יותר טוב, ב״ש בטרנר.

הרוש עם גול מהמביכים שראיתי ב4-0 של דסה. איזה גול שכונה.

מהמגרש לגמרי נראה אחרת, גם בש.ח

משעשע.

גם לי היה נראה בפעם הראשונה כמו בעיטה, שאלתי אותו אמר שניסה למסור

גם לי היה נראה בפעם הראשונה כמו בעיטה, שאלתי אותו אמר שניסה למסור

אני לגמרי מאמין, עדיין משעשע :)

לא יודע איך להסביר את המשחק הזה. טופ10 בגולדהאר בטח, יותר?

אני לגמרי מאמין, עדיין משעשע :)

לא יודע איך להסביר את המשחק הזה. טופ10 בגולדהאר בטח, יותר?

מסכים לגבי הטופ 10, לא יודע אם יותר