Jump to content

מסיבת רווקים - אי יווני

orelus

Recommended Posts

בקרוב חבר מתחתן ואנחנו רוצים לטוס לאחד האיים כרתים/רודוס/פאפוס וכו' וכו'

בינתיים מבחינת מחירים ראיתי שגם רודוס וגם כרתים הם ממש בתחום שלנו (טסים בספטמבר)

רציתי לדעת אם מישהו היה שם ויודע מה האזורים של הצעירים ? הבנתי שרודוס עדיף להיות בצפון אבל למשל בכרתים אין לי מושג

כמובן שאשמח להמלצות שלכם

תודה

בכרתים מאליה זה האיזור של הצעירים והמסיבות, השאלה אם אתם בגיל לזה

חרסוניסוס זה האיזור הכי מתויר, אני נהניתי שם רצח אבל היינו זוגות. נראה לי שגם רווקים יכולים לזרום שם חופשי.

בכרתים מאליה זה האיזור של הצעירים והמסיבות, השאלה אם אתם בגיל לזה

חרסוניסוס זה האיזור הכי מתויר, אני נהניתי שם רצח אבל היינו זוגות. נראה לי שגם רווקים יכולים לזרום שם חופשי.

אנחנו בסביבות 27, מה זה צעירים ? לפני צבא ? או בסביבות ה 20, כי אז זה סבבה

אם אתה רוצה שמש ים מסיבות זה מיקונוס

אבל הוא האי הכי יקר ביוון לדעתי

מיקונוס יקר לאללה, תודה

מניסיון, מאליה זה בעיקרון יעד של תיכוניסטים אבל זה שאתה טס בספטמבר אומר שלפחות יהיו שם רק חברה שסיימו כבר תיכון.

עריכה: זה נכון לפחות לגבי ישראלים. זכור לי גם הרבה תיירים ותיירות מגרמניה ואנגליה שהיו יותר מבוגרים.

אם אתה הולך בסוף על היעד הזה, העיקר הוא לקחת מלון שקרוב לשדרת מועדונים.

מניסיון, מאליה זה בעיקרון יעד של תיכוניסטים אבל זה שאתה טס בספטמבר אומר שלפחות יהיו שם רק חברה שסיימו כבר תיכון.

אם אתה הולך בסוף על היעד הזה, העיקר הוא לקחת מלון שקרוב לשדרת מועדונים שם.

איך אני יודע לאן להתכוונן ?

יש אי אחר שאתם מכירים שהוא גם עם צעירים/קזינו/בחורות אקזוטיות ? במחיר יחסית שפוי - נגיד 4-5 אלף כולל לאדם

להתכוונן מבחינת מחר? טסתי ב2013 ויצא לי 5 לילות וטיסה 1200 שקל. זה יעד זול מאוד וגם האוירה והרמה של חיי הלילה די בהתאם, אבל היה כיף בטירוף. ים אלכוהול, מהבוקר יש לך מסיבות, חברים ובחורות.

אבל אם אתה מוכן לשים 4000 שקל לאדם אז אני בטוח שתמצא יעדים איכותיים יותר.

לא בטוח שאי יווני יתאים לכם בספטמבר. התיירות שם עונתית מאוד ובספטמבר יכול להיות שחלק מהמסעדת/מועדונים/אטרקציות וכו' לא יעבדו ושהרבה מקומות שכן יעבדו יהיו די ריקים. כרתים מתאים יותר מרודוס שנחשב יותר יעד של זוגות. הייתי בחרסוניסוס (יותר מתאים בגילאים) ובמאליה (פחות) בשבוע האחרון של אוגוסט לפני כמה שנים וככל שהתקדמנו לקראת ספטמבר היו פחות ופחות אנשים. מה שכן היה זול ממש ולדעתי יצאנו במשהו כמו 3000 שקל לראש כולל הכל.

למה לא ללכת על עיר מזרח אירופית כלשהי?

לא בטוח שאי יווני יתאים לכם בספטמבר. התיירות שם עונתית מאוד ובספטמבר יכול להיות שחלק מהמסעדת/מועדונים/אטרקציות וכו' לא יעבדו ושהרבה מקומות שכן יעבדו יהיו די ריקים. כרתים מתאים יותר מרודוס שנחשב יותר יעד של זוגות. הייתי בחרסוניסוס (יותר מתאים בגילאים) ובמאליה (פחות) בשבוע האחרון של אוגוסט לפני כמה שנים וככל שהתקדמנו לקראת ספטמבר היו פחות ופחות אנשים. מה שכן היה זול ממש ולדעתי יצאנו במשהו כמו 3000 שקל לראש כולל הכל.

למה לא ללכת על עיר מזרח אירופית כלשהי?

ענייני סיווג, חוסר בים וכאלה - אם יש לך רעיון אשמח לשמוע :)

אז אתה אומר חרסוניסוס יש הכל ? מסיבות, פאבים, קזינו ובחורות אקזוטיות ?

אגב גם אנחנו מכוונים לסופש האחרון של אוגוסט - תחילת ספטמבר

חרסוניסוס נראה לי הכי מתאים, ומקסימום תשכרו אוטו וסעו למאליה זה לא הרבה זמן נסיעה אם אני זוכר נכון

תודה רבה לכולם, אעדכן

אנחנו חושבים על כרתים חרסונסיסוס או שנמצא טיסה לפלמה דה מיורקה שזה בערך אותם מחירים בתקופה אבל אין ישירות כרגע