Jump to content

פצועים ונעדרים 19/20

turgi

Recommended Posts

אייל גולסה - 164 ימים בלי לראות מגרש.

צ'יקואל אופואדו - 36 ימים בלי לראות מגרש.

אורוש ניקוליץ' - הצטרף בינואר ועוד לא ראה מגרש.

כל השלושה עברו/יעברו ניתוח ויחזרו אולי בעונה הבאה.

what is dead may never die

עם כל הצער וההערכה אליו, אין מה לבנות יותר מדי על גולסה.

רחוק מלבנות עליו , שיתן לנו חודשיים טובים בתחילת העונה ויעזור באירופה , כמובן שלהביא קשר 50:50 על חשבונו אבל לפעמים לדברים האלה לוקח זמן עד שהם מתחברים.

מה שמתסכל בכל עניין ניקוליץ, זה שאנחנו לא יודעים מה הוא שווה.

להפצע לכל כך הרבה זמן לשחקן שאתה לא יודע מה תקבל ממנו זה בעייתי מאוד.

גולסה? להיפרד בסיום החוזה, כל הקריירה שלו פציעות ארוכות, אי אפשר לבנות עליו וגם לא שווה מבחינה תקציבית להחזיק אותו בסגל.

מה שמתסכל בכל עניין ניקוליץ, זה שאנחנו לא יודעים מה הוא שווה.

להפצע לכל כך הרבה זמן לשחקן שאתה לא יודע מה תקבל ממנו זה בעייתי מאוד.

גולסה? להיפרד בסיום החוזה, כל הקריירה שלו פציעות ארוכות, אי אפשר לבנות עליו וגם לא שווה מבחינה תקציבית להחזיק אותו בסגל.

גולסה יקבל הארכת חוזה ובצדק בעיני. אפשר להסתכל על זה גם מנקודת מבט חיובית(אופטימית לאללה)- נקבל שני קשרים רעננים ורעבים. גם הפציעות היותר קלות של רוסלן ומיכה הן מנוחה טובה לקראת הקיץ הכאוטי הממתין לנו.

גולסה יקבל הארכת חוזה ובצדק בעיני. אפשר להסתכל על זה גם מנקודת מבט חיובית(אופטימית לאללה)- נקבל שני קשרים רעננים ורעבים. גם הפציעות היותר קלות של רוסלן ומיכה הן מנוחה טובה לקראת הקיץ הכאוטי הממתין לנו.

השאלה היא המחיר. לא חושב שקבוצות אחרות יתנו הצעה מטורפת, בגלל הפציעות, ולכן נוכל להחתים אותו במחיר סביר. אם זה אכן יהיה המצב, אני בעד - אבל חשוב לא לבנות עליו. בכלל. כשמרכיבים את הסגל להתייחס אליו בתור בונוס בלבד. כי לצערנו קשה להאמין שלא ייפצע. אז אם למשל רוצים X שחקנים בעמדה הזאת, שיעשו את זה X+גולסה.

כשהוא משחק הוא נהדר, ולכן לדעתי הוא שווה מקום בסגל למרות הפציעות, אבל שוב: הוא צריך להיות רק בונוס כשבונים את הסגל.

לגבי צ׳יקו אני באמת לא מבין את הדאגה. זה לא ש"הוא פצוע קשה, לא יודעים מה יש לו". הוא נפצע כשהעונה כבר גמורה, לקחו את הזמן, והחליטו לעשות ניתוח שישבית אותו עד סוף העונה. כל זה, שוב, כשהעונה גמורה. זה שאנחנו לא משחקים על כלום נותן לנו חופש גם ההתנהלות לגבי הפציעות. תורג׳י, אתה ראית שכשוונץ חזר לפני שמאה אחוז הוא היה פחות אדיר. וגם ראית שכשפתחו עם פולס בפלייאוף למרות שקרסון היה כנראה יכול לעמוד בזה פיזית, אבל לטווח ארוך לא היה בריא לו, כולם דאגו. אבל מה לעשות, עדיף לתת לאנשים בפורומים לדאוג מאשר לשחק עם שחקן לא כשיר.

השאלה היא המחיר. לא חושב שקבוצות אחרות יתנו הצעה מטורפת, בגלל הפציעות, ולכן נוכל להחתים אותו במחיר סביר. אם זה אכן יהיה המצב, אני בעד - אבל חשוב לא לבנות עליו. בכלל. כשמרכיבים את הסגל להתייחס אליו בתור בונוס בלבד. כי לצערנו קשה להאמין שלא ייפצע. אז אם למשל רוצים X שחקנים בעמדה הזאת, שיעשו את זה X+גולסה.

כשהוא משחק הוא נהדר, ולכן לדעתי הוא שווה מקום בסגל למרות הפציעות, אבל שוב: הוא צריך להיות רק בונוס כשבונים את הסגל.

לגבי צ׳יקו אני באמת לא מבין את הדאגה. זה לא ש"הוא פצוע קשה, לא יודעים מה יש לו". הוא נפצע כשהעונה כבר גמורה, לקחו את הזמן, והחליטו לעשות ניתוח שישבית אותו עד סוף העונה. כל זה, שוב, כשהעונה גמורה. זה שאנחנו לא משחקים על כלום נותן לנו חופש גם ההתנהלות לגבי הפציעות. תורג׳י, אתה ראית שכשוונץ חזר לפני שמאה אחוז הוא היה פחות אדיר. וגם ראית שכשפתחו עם פולס בפלייאוף למרות שקרסון היה כנראה יכול לעמוד בזה פיזית, אבל לטווח ארוך לא היה בריא לו, כולם דאגו. אבל מה לעשות, עדיף לתת לאנשים בפורומים לדאוג מאשר לשחק עם שחקן לא כשיר.

אין לי ספק שהחוזה שהלוואי ויחתם עם גולסה, ישקף את ערכו בשוק והתרומה העתידית שלו למכבי. וכמובן בכפוף להמלצתו ורצונו של איביץ. אני רגוע מהבחינה הזאת.

על איזה ניתוח של צ'יקו מדובר? להבנתי, לא היה אחד כזה.

גולסה שחקן ל-15 משחקים בעונה, צריך לבחור אותם היטב.

הוא היה בעונות האחרונות עם ממוצע 30+ משחקים, רק העונה ירד ל17, יכול להיות בגלל טיפול לא נכון בפציעה, היה אמור לחזור הרבה לפני.

• 2 weeks later...

סוג של פגרה מוקדמת. ברכה במסווה?

פגרה מוקדמת או פיספוס של מחנה אימונים, מי יודע?