Jump to content

שכפול אשראי בכספומט

BMTA

Recommended Posts

התקשרו אלי מהבנק עכשיו אמרו שניסו למשוך עם האשראי שלי(ששוכפל כנראה) ולא הצליחו בגלל הקשת קוד סודי שגוי,הבנתי שזאת ניהיתה תופעה עכשיו שנוכלים מכניסים לכספומטים של הבנקים מכשיר שמשכפל את הנתונים של הכרטיס ואז מנסים למשוך.

הנציגה הודיעה לי שפשוט ביטלו לי את הכרטיס ועוד 4 ימי עסקים אקבל כרטיס חדש,זה לא קצת ביזיון שגם הם אשמים בזה שהם לא מאבטחים טכנולוגית את הכספומטים שלהם וגם אני צריך לחכות עכשיו 4 ימים לאשראי חדש?זה דבר שקורה בכספומטים של הבנק

זה לא כזה טכנולוגי וזה יכול לקרות בכל כספומט או בכל מקום שאתה מגהץ או נותן בטלפון רק בלי הקוד שהם צריכים לנחש, לא רק באלה של הבנק. מלבישים על החריץ קורא שנראה כמו חלק מהכספומט ושמים מצלמה מעל המקשים.

אם אתה מצפה שיהיה מאבטח על כל כספומט 24/7 תצפה לשלם עמלות עוד יותר גבוהות ממה שעכשיו.

מה שכן יכול לעבוד חלקית ורק בכספומט של הבנקים עצמם: לכל בנק יש מאבטח והם יכולים לבדוק בבוקר ובזמן העבודה שאין שום דבר חשוד.

אני לא יודע אם הם עושים את זה אבל נשמע לי הגיוני שכן.

אם הוצאת כסף בכספומט שלא נמצא בסניף אז כמובן שהם לא יכולים למנוע את זה.

לגבי ביטול הכרטיס, אין להם ממש ברירה אלא לבטל אותו וזה באמת זין לחכות אבל זה מה יש.

לפני חודש שלחו לי הודעה מהכרטיס אשראי ליצור איתם קשר לגבי עסקה חשודה. דיברתי איתם ומישהו שכפל לי את הכרטיס וניסה לתדלק בארהב ב20 דולר.

תאכלס אכלתי סרט לגבי המידע שנאסף עלינו, בקטע שהם זיהו שזה חשוד. לצורך העניין גיהצתי או משכתי במדינה אחרת ועבר סבבה.

התקשרו אלי מהבנק עכשיו אמרו שניסו למשוך עם האשראי שלי(ששוכפל כנראה) ולא הצליחו בגלל הקשת קוד סודי שגוי,הבנתי שזאת ניהיתה תופעה עכשיו שנוכלים מכניסים לכספומטים של הבנקים מכשיר שמשכפל את הנתונים של הכרטיס ואז מנסים למשוך.

הנציגה הודיעה לי שפשוט ביטלו לי את הכרטיס ועוד 4 ימי עסקים אקבל כרטיס חדש,זה לא קצת ביזיון שגם הם אשמים בזה שהם לא מאבטחים טכנולוגית את הכספומטים שלהם וגם אני צריך לחכות עכשיו 4 ימים לאשראי חדש?זה דבר שקורה בכספומטים של הבנק

מה חברת האשראי אשמה בכך שהכספומט שמשכת בו מאובטח/לא מאובטח?

תשמע, הם גם עזרו לך, גם הודיעו לך, גם שולחים לך חדש ואתה גם מאשים אותם למרות שזה לא תלוי בהם וזה תלוי איפה אתה מגהץ את האשראי שלך, זה לא רק מכספומטים זה יכול להיות בכל מקום.

אישית, לפני שאני מכניס את האשראי לכספומט אני בודק קודם כל את החריץ, אם הוא חלק מהמכונה או משהו מולבש ומנסה למשוך החוצה. ראיתי הסבר באיזה סרטון יוטיוב, זה לא 100 אחוז ובטח גם לא 50, אבל זה עדיף מכלום

תפרו לי 1500 שקל ככה לפני חודשיים מכספומט פועלים ליד הבית.

הלכתי לבנק שלי, חתמתי על כמה טפסים ואחרי שבוע קיבלתי חזרה את כל הכסף.

מבאס לחכות לאשראי חדש אבל מה נעשה, לפחות הכסף חזר.

מאז אני מעדיף לעשות משיכה ללא כרטיס ואם אין לי ברירה אז מקיש את הקוד הסודי באמת בסוד כי הם אמרו לי שמצאו מצלמה קטנה מעל הלחצנים.

לכל מי שהגיב פה,

לפי מה שקראתי באינטרנט התופעה הזאת נפוצה. בעיקר בעיקר בכספומטים של בנק הפועלים,לא ביקשתי מאבטח בכל כספומט ביקשתי פתרון מחברה שמגלגלת מיליארדים לתת פתרון לכספומטים שלא כל ילד בן 18 יוכל להכניס לחריץ מכשיר שישב וישכפל כרטיסים אחרים.

וכן אם שכפלו לי כרטיס זה נטו אשמת הבנק ואני מצפה שינפיקו לי כרטיס חדש תוך יום עם משלוח עד הבית גם אם הם לא מסוגלים לתת אבטחת מידע על כרטיסים של הלקוחות שלהם.

וזה קרה בוודאות בכספומט של בנק הפועלים,קראתי על מלא מקרים באזור גוש דן שמוצאים את המשכפלים האלו בכספומטים שלהם,קראתי מיקרים שהבנק מקשה על הלקוח ומוציא לו את הנשמה גם עד שהוא מחזיר לו את הכסף

לכל מי שהגיב פה,

לפי מה שקראתי באינטרנט התופעה הזאת נפוצה. בעיקר בעיקר בכספומטים של בנק הפועלים,לא ביקשתי מאבטח בכל כספומט ביקשתי פתרון מחברה שמגלגלת מיליארדים לתת פתרון לכספומטים שלא כל ילד בן 18 יוכל להכניס לחריץ מכשיר שישב וישכפל כרטיסים אחרים.

וכן אם שכפלו לי כרטיס זה נטו אשמת הבנק ואני מצפה שינפיקו לי כרטיס חדש תוך יום עם משלוח עד הבית גם אם הם לא מסוגלים לתת אבטחת מידע על כרטיסים של הלקוחות שלהם.

וזה קרה בוודאות בכספומט של בנק הפועלים,קראתי על מלא מקרים באזור גוש דן שמוצאים את המשכפלים האלו בכספומטים שלהם,קראתי מיקרים שהבנק מקשה על הלקוח ומוציא לו את הנשמה גם עד שהוא מחזיר לו את הכסף

קוראים לזה שפתיים, זה פשוט רכיב שמודבק על הכניסה של הכרטיס אשראי לכספומט .

אין יותר מדי מה לעשות עם זה.

לא ידוע כמה זה אשמתו של הבנק, יש גבול לעד כמה הם יכולים לאבטח כספומטים, בטח 24/7

ובסופו של דבר כמו כל דבר בחיים, לא משנה מה ימציאו, יהיו עבריינים שימצאו דרך לעקוף את זה ולעקוץ אזרחים תמימים.

אישית לנושא הגונבי מידע מכרטיסי אשראי בכספומטים נחשפתי לפני כמה שנים לפני נסיעה לאיטליה, ושקראתי על מה דברים שצריך לדעת או להיזהר מהם (בין השאר גם על חוקי התנועה) דיברו על הנושא הזה כנפוץ באיטליה. מאז בכל כספומט שאני מגיע אליו בארץ אני בודק את הלשונית הזאת שאליה מכניסים את האשראי ובודק שלא מולבש עליה רכיב נוסף שבעזרתו עבריינים גונבים את פרטי האשראי שלי.

לכל מי שהגיב פה,

אבל מי שמנפיק לך כרטיס חדש זה לא הבנק, אלא חברת האשראי.

הבנקים (או החברות האחרות שמתחזקות כספומטים) חייבות לאבטח את זה יותר, זה ברור, אבל זה לא אשמת חברת האשראי שזה קורה.

אבל מי שמנפיק לך כרטיס חדש זה לא הבנק, אלא חברת האשראי.

הבנקים (או החברות האחרות שמתחזקות כספומטים) חייבות לאבטח את זה יותר, זה ברור, אבל זה לא אשמת חברת האשראי שזה קורה.

נכון להיום חברות האשראי עדיין בבעלות של הבנקים. זה צפוי להשתנות אבל עדיין לא קרה. אם הוא הנפיק כרטיס אשראי של ישראכרט בבנק הפועלים ואחר כך עשו לו קומבינה בכספומט של פועלים אז יש בסיס לטענות.