קפוץ למידע

תמונה

שכפול אשראי בכספומט

• Please log in to reply
15 תגובות לנושא זה

#1 BRoi

BRoi
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 59304

פורסם 14 מרץ 2019 - 20:28

התקשרו אלי מהבנק עכשיו אמרו שניסו למשוך עם האשראי שלי(ששוכפל כנראה) ולא הצליחו בגלל הקשת קוד סודי שגוי,הבנתי שזאת ניהיתה תופעה עכשיו שנוכלים מכניסים לכספומטים של הבנקים מכשיר שמשכפל את הנתונים של הכרטיס ואז מנסים למשוך.
הנציגה הודיעה לי שפשוט ביטלו לי את הכרטיס ועוד 4 ימי עסקים אקבל כרטיס חדש,זה לא קצת ביזיון שגם הם אשמים בזה שהם לא מאבטחים טכנולוגית את הכספומטים שלהם וגם אני צריך לחכות עכשיו 4 ימים לאשראי חדש?זה דבר שקורה בכספומטים של הבנק
  • 0

#2 פנחס שוף

פנחס שוף
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 28790

פורסם 14 מרץ 2019 - 20:30

ראיתי כבר כמה פוסטים על כאלה שניסו למשוך כסף ומצאו מתקן כזה שמשכפל/מעתיק פרטי אשראי
מי מוציא מזומן בימנו
  • 0

#3 Jolly Roger

Jolly Roger

חבלה - מכת בכורות.

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 97

פורסם 14 מרץ 2019 - 21:05

זה לא כזה טכנולוגי וזה יכול לקרות בכל כספומט או בכל מקום שאתה מגהץ או נותן בטלפון רק בלי הקוד שהם צריכים לנחש, לא רק באלה של הבנק. מלבישים על החריץ קורא שנראה כמו חלק מהכספומט ושמים מצלמה מעל המקשים.
אם אתה מצפה שיהיה מאבטח על כל כספומט 24/7 תצפה לשלם עמלות עוד יותר גבוהות ממה שעכשיו.
מה שכן יכול לעבוד חלקית ורק בכספומט של הבנקים עצמם: לכל בנק יש מאבטח והם יכולים לבדוק בבוקר ובזמן העבודה שאין שום דבר חשוד.
אני לא יודע אם הם עושים את זה אבל נשמע לי הגיוני שכן.
אם הוצאת כסף בכספומט שלא נמצא בסניף אז כמובן שהם לא יכולים למנוע את זה.

לגבי ביטול הכרטיס, אין להם ממש ברירה אלא לבטל אותו וזה באמת זין לחכות אבל זה מה יש.
  • 0
הלאה גלובליזציה, הלאה תעש, הלאה התמסחרות!

#4 מגנטו

מגנטו
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 66277

פורסם 14 מרץ 2019 - 21:45

לפני חודש שלחו לי הודעה מהכרטיס אשראי ליצור איתם קשר לגבי עסקה חשודה. דיברתי איתם ומישהו שכפל לי את הכרטיס וניסה לתדלק בארהב ב20 דולר.
תאכלס אכלתי סרט לגבי המידע שנאסף עלינו, בקטע שהם זיהו שזה חשוד. לצורך העניין גיהצתי או משכתי במדינה אחרת ועבר סבבה.
  • 0
Only when the last tree has been cut down, the last fish been caught, and the last stream poisoned, will we realize we cannot eat money.

#5 ravid

ravid
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 1749

פורסם 14 מרץ 2019 - 21:48

התקשרו אלי מהבנק עכשיו אמרו שניסו למשוך עם האשראי שלי(ששוכפל כנראה) ולא הצליחו בגלל הקשת קוד סודי שגוי,הבנתי שזאת ניהיתה תופעה עכשיו שנוכלים מכניסים לכספומטים של הבנקים מכשיר שמשכפל את הנתונים של הכרטיס ואז מנסים למשוך.
הנציגה הודיעה לי שפשוט ביטלו לי את הכרטיס ועוד 4 ימי עסקים אקבל כרטיס חדש,זה לא קצת ביזיון שגם הם אשמים בזה שהם לא מאבטחים טכנולוגית את הכספומטים שלהם וגם אני צריך לחכות עכשיו 4 ימים לאשראי חדש?זה דבר שקורה בכספומטים של הבנק

מה חברת האשראי אשמה בכך שהכספומט שמשכת בו מאובטח/לא מאובטח?
  • 0

צעד אחד לפני קולם

#6 לא לגרור מי גורר

לא לגרור מי גורר

41X32

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 22698

פורסם 14 מרץ 2019 - 21:56

תשמע, הם גם עזרו לך, גם הודיעו לך, גם שולחים לך חדש ואתה גם מאשים אותם למרות שזה לא תלוי בהם וזה תלוי איפה אתה מגהץ את האשראי שלך, זה לא רק מכספומטים זה יכול להיות בכל מקום. 

• 2

Keep Me Insane 

שייקיי

wubyellow3.gif

#7 orelus

orelus
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 92047

פורסם 14 מרץ 2019 - 22:28

אישית, לפני שאני מכניס את האשראי לכספומט אני בודק קודם כל את החריץ, אם הוא חלק מהמכונה או משהו מולבש ומנסה למשוך החוצה. ראיתי הסבר באיזה סרטון יוטיוב, זה לא 100 אחוז ובטח גם לא 50, אבל זה עדיף מכלום 

• 0

#8 Barksdale

Barksdale

31

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 15324

פורסם 14 מרץ 2019 - 22:31

תפרו לי 1500 שקל ככה לפני חודשיים מכספומט פועלים ליד הבית.
הלכתי לבנק שלי, חתמתי על כמה טפסים ואחרי שבוע קיבלתי חזרה את כל הכסף.
מבאס לחכות לאשראי חדש אבל מה נעשה, לפחות הכסף חזר.

מאז אני מעדיף לעשות משיכה ללא כרטיס ואם אין לי ברירה אז מקיש את הקוד הסודי באמת בסוד כי הם אמרו לי שמצאו מצלמה קטנה מעל הלחצנים.
  • 0

"זה מה שגורם לקבוצה הזאת לעבוד, להישאר צנועים, לשמור על רוח הלחימה ולכבד כל אחד ואחד, גם אם נגיע הכי גבוה שאפשר תמיד נישאר עם רגליים על הקרקע."  -  מיץ' גולדהאר.

#9 Jolly Roger

Jolly Roger

חבלה - מכת בכורות.

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 97

פורסם 14 מרץ 2019 - 22:52

מה שאורלוס וברקסדייל אמרו. אני תמיד מנסה לבדוק את החריץ ושם יד מעל זו שמקישה את הקוד.
  • 0
הלאה גלובליזציה, הלאה תעש, הלאה התמסחרות!

#10 BRoi

BRoi
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 59304

פורסם 15 מרץ 2019 - 10:42

לכל מי שהגיב פה,
לפי מה שקראתי באינטרנט התופעה הזאת נפוצה. בעיקר בעיקר בכספומטים של בנק הפועלים,לא ביקשתי מאבטח בכל כספומט ביקשתי פתרון מחברה שמגלגלת מיליארדים לתת פתרון לכספומטים שלא כל ילד בן 18 יוכל להכניס לחריץ מכשיר שישב וישכפל כרטיסים אחרים.
וכן אם שכפלו לי כרטיס זה נטו אשמת הבנק ואני מצפה שינפיקו לי כרטיס חדש תוך יום עם משלוח עד הבית גם אם הם לא מסוגלים לתת אבטחת מידע על כרטיסים של הלקוחות שלהם.
וזה קרה בוודאות בכספומט של בנק הפועלים,קראתי על מלא מקרים באזור גוש דן שמוצאים את המשכפלים האלו בכספומטים שלהם,קראתי מיקרים שהבנק מקשה על הלקוח ומוציא לו את הנשמה גם עד שהוא מחזיר לו את הכסף
  • 0

#11 nirnir20

nirnir20
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 28811

פורסם 15 מרץ 2019 - 23:01

לכל מי שהגיב פה,
לפי מה שקראתי באינטרנט התופעה הזאת נפוצה. בעיקר בעיקר בכספומטים של בנק הפועלים,לא ביקשתי מאבטח בכל כספומט ביקשתי פתרון מחברה שמגלגלת מיליארדים לתת פתרון לכספומטים שלא כל ילד בן 18 יוכל להכניס לחריץ מכשיר שישב וישכפל כרטיסים אחרים.
וכן אם שכפלו לי כרטיס זה נטו אשמת הבנק ואני מצפה שינפיקו לי כרטיס חדש תוך יום עם משלוח עד הבית גם אם הם לא מסוגלים לתת אבטחת מידע על כרטיסים של הלקוחות שלהם.
וזה קרה בוודאות בכספומט של בנק הפועלים,קראתי על מלא מקרים באזור גוש דן שמוצאים את המשכפלים האלו בכספומטים שלהם,קראתי מיקרים שהבנק מקשה על הלקוח ומוציא לו את הנשמה גם עד שהוא מחזיר לו את הכסף

קוראים לזה שפתיים, זה פשוט רכיב שמודבק על הכניסה של הכרטיס אשראי לכספומט .
אין יותר מדי מה לעשות עם זה.
  • 0

#12 Krishi

Krishi
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 11555

פורסם 16 מרץ 2019 - 04:17

לא ידוע כמה זה אשמתו של הבנק, יש גבול לעד כמה הם יכולים לאבטח כספומטים, בטח 24/7

ובסופו של דבר כמו כל דבר בחיים, לא משנה מה ימציאו, יהיו עבריינים שימצאו דרך לעקוף את זה ולעקוץ אזרחים תמימים.

אישית לנושא הגונבי מידע מכרטיסי אשראי בכספומטים נחשפתי לפני כמה שנים לפני נסיעה לאיטליה, ושקראתי על מה דברים שצריך לדעת או להיזהר מהם (בין השאר גם על חוקי התנועה) דיברו על הנושא הזה כנפוץ באיטליה. מאז בכל כספומט שאני מגיע אליו בארץ אני בודק את הלשונית הזאת שאליה מכניסים את האשראי ובודק שלא מולבש עליה רכיב נוסף שבעזרתו עבריינים גונבים את פרטי האשראי שלי. 

• 0
"לספר אני הגעתי, כמה אני אוהב אותך מכבי!ואיך בשבילך אלחם בכולם, רק איתך עד קצה העולם!

#13 Omer

Omer

REKORDMEISTER

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 171

פורסם 16 מרץ 2019 - 11:09

לפני חודש שלחו לי הודעה מהכרטיס אשראי ליצור איתם קשר לגבי עסקה חשודה.

• 0

#14 hairy2hell

hairy2hell
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 3498

פורסם 17 מרץ 2019 - 04:23

לכל מי שהגיב פה,

אבל מי שמנפיק לך כרטיס חדש זה לא הבנק, אלא חברת האשראי.

הבנקים (או החברות האחרות שמתחזקות כספומטים) חייבות לאבטח את זה יותר, זה ברור, אבל זה לא אשמת חברת האשראי שזה קורה.

• 0
"גם כשהלך לכדורגל, הוא לא חיפש לו רק ניצחון,ובהתלהבות של עגל, ויתר על שקט וביטחון,ועד היום הוא עם הדגל, ועם הצבע הלא נכון." עלי מוהר ז"ל 1948-2006

#15 ravid

ravid
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 1749

פורסם 17 מרץ 2019 - 04:45

אבל מי שמנפיק לך כרטיס חדש זה לא הבנק, אלא חברת האשראי.
הבנקים (או החברות האחרות שמתחזקות כספומטים) חייבות לאבטח את זה יותר, זה ברור, אבל זה לא אשמת חברת האשראי שזה קורה.

נכון להיום חברות האשראי עדיין בבעלות של הבנקים. זה צפוי להשתנות אבל עדיין לא קרה. אם הוא הנפיק כרטיס אשראי של ישראכרט בבנק הפועלים ואחר כך עשו לו קומבינה בכספומט של פועלים אז יש בסיס לטענות.
  • 0

צעד אחד לפני קולם

#16 avi atias

avi atias
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 18922

פורסם 22 מרץ 2019 - 15:30

מפחיד, לפני כמה ימים ראיתי בלייב מישהי מהעבודה שמקבלת כל כמה דקות אס אם אס על חיובים של אלפי שקלים שלא קשורים אליה.

• 0

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים