Jump to content

מכבי מבקשת לשחק בשבת

turgi

Recommended Posts

מתוך וואלה:

גורם במנהלת הליגה סיפר היום כי מכבי תל אביב בדקה האם אפשר לקיים את משחקיה הביתיים בשבתות בשעה המוקדמת, אך המסר שהועבר אליה בחזרה הוא שהמשחקים המרכזיים של זכיין הטלוויזיה אמורים להיות במוצאי שבת ובימים ראשון ושני בשעות הערב המאוחרות. מכאן שההעדפה תהיה על פי רוב לשבץ את המוליכה בשעה מאוחרת.

אם אני זוכר נכון היו פה ויכוחים מה המועדון מעדיף.

שמישהו יבטל לשויימר את ההרחקה אני חושב שאנחנו כבר בשלים לזה.

חחחחחחח
אני זוכר הודעה שלי באחד הויכוחים לאחד הדתיים על זה. בחירה גדולה של מכבי שבת>דת

זה לא בחירה של מכבי אפילו, זה מה שהקהל מראה שהוא מעדיף.

אני שומר שבת, ולא אשקר שאני מתאכזב כשיש משחק בשבת כמו במחזור הקרוב. מה גם שלא תמיד אני מוצא למי למכור את המנוי למשחק אחד כדי שמישהו ימלא את המקום שלי.

אבל וואלה אם החליטו שמשחק יהיה בשבת, זה מה יש.

הודעות פה נמחקו, קמתי היום במצב רוח של למחוק הודעות, אז אם בא לכם לריב תפתחו קבוצת ריבים בוואטסטפ, יש שם מלא אימוג'י צהובים שיוכלו לבטא את תחושותיכם

רק שבת, וכמה שיותר מוקדם

חבל שלא משחקים בשישי בערב בנוסף

ללא ספק , השערת המחקר הספציפית ככל שיהיו יותר משחקים בשיעה מוקדמת בשבת כך יהיו יותר אוהדים במגרשים ?

בא לי שישי צהריים/אחה"צ

זורם וחבל שאין יותר בליגת העל.

לא היה מאז נצרת עילית בגלאקטיקוס שברקוביץ' וקאנן הורחקו.

מעניין אם איכשהו תהיה עוד פעם שנזכה לראות משחק שלנו ביום שישי. נתנחם בזה שהסיכוי של אוהדי הפועל לזה הוא הרבה יותר גדול.

עדיף תמיד לשחק במוצש/ימי חול לטובת שומרי השבת שמגיע להם גם להנות מהחוויה הזאת שנקראת כדורגל, גם אם זה במגרש וגם אם זה בטלויזיה.

אבל ספציפית, העונה, זה פוגע בכל המנויים השעות האלה , צריכים לצאת ב5 ולחזור ב1 לתל אביב, אנשים עם ילדים וכו'

לדעתי מכבי צריכה לרצות לשחק בפריים טיים, זה מביא יותר צופים, גם פיזית וגם בטלויזיה, חסויות וכו'

יפה שלמכבי אכפת והיא מבינה את החשיבות של הקהל במגרש ואת ההשפעה שלו, גם על חשבון רייטינג וחסויות

עדיף תמיד לשחק במוצש/ימי חול לטובת שומרי השבת שמגיע להם גם להנות מהחוויה הזאת שנקראת כדורגל, גם אם זה במגרש וגם אם זה בטלויזיה.

אבל ספציפית, העונה, זה פוגע בכל המנויים השעות האלה , צריכים לצאת ב5 ולחזור ב1 לתל אביב, אנשים עם ילדים וכו'

לדעתי מכבי צריכה לרצות לשחק בפריים טיים, זה מביא יותר צופים, גם פיזית וגם בטלויזיה, חסויות וכו'

יפה שלמכבי אכפת והיא מבינה את החשיבות של הקהל במגרש ואת ההשפעה שלו, גם על חשבון רייטינג וחסויות

מה לדעתך עדיף למכבי משחק בשבת בפריים טיים עם 6 אלף צופים או משחק מוקדם עם 12?

אני חושב שהראנדומליות של המשחקים, עושה טוב לכולם. לרוב, שומרי השבת נהנים ורק לעיתים, חילונים גמורים כמוני נהנים. זה בסדר גמור. אי אפשר לרצות את כולם תמיד. לא מבין את הויכוח.

אני חושב שהראנדומליות של המשחקים, עושה טוב לכולם. לרוב, שומרי השבת נהנים ורק לעיתים, חילונים גמורים כמוני נהנים. זה בסדר גמור. אי אפשר לרצות את כולם תמיד. לא מבין את הויכוח.

בדיוק.

גם ככה רוב המשחקים של מכבי הם במהלך השבוע אז מדי פעם משחק בשבת בשעה מוקדמת כדי שאנשים חילונים בעלי משפחות יוכלו להביא את הילדים ליום כיף זה מעולה.

אפשר לשנות אווירה מדי פעם.

מדוייק.

בגלל זה אני לא מבין את כל המפגרים עם הפוסטים בכל מיני קבוצות פייסבוק "למה מכבי משחקים בשבת, לא מתחשבים ובלה בלה בלה.."

מכבי זה קבוצת כדורגל, לא בית כנסת. אז גם אני כשומר שבת מבין את זה ורואה את ההקלטה של המשחק במוצאי שבת בטלויזיה (לצערי). אגב, רוב המשחקים שלנו הם בימי חול, כך שיש התחשבות גדולה בשומרי שבת.