קפוץ למידע

תמונה

עגלות ארה״ב

• Please log in to reply
12 תגובות לנושא זה

#1 TheyWereAllYellow

TheyWereAllYellow
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 22383

פורסם 11 ינואר 2019 - 18:35

אהלן מאמין שבטוח יש פה כמה שהיו וחוו
אני מתכנן לסגור כרטיס בחודש-חודשיים הקרובים.
עדיין לא סגור על היעד הסופי
כול המלצה או טיפ יתקבלו בברכה
יעדים טובים להתחלה למכירות
דברים שכדאי להביא מהארץ
דברים שצריך לסגור מראש
כמה כסף להביא
עצות כלליות

תבורכו 🙏🏻
  • 0
"עוד יום יבוא"...

#2 הנדון

הנדון

עוד, עוד, עוד, עוד...

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 83000

פורסם 11 ינואר 2019 - 18:38

בדוק לך מעכשיו אופציות לעבודה חלופית במקרה שלא תסדר שם (סליחה שזה הטיפ הראשון).

הכי חשוב תעשה מחקר רציני על החברה שאתה הולך אליה שלא תיפול על שרלטנים.

• 0

#3 zion8

zion8
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 61429

פורסם 11 ינואר 2019 - 21:18

אני עשיתי עגלות באירופה אבל בכל זאת.
דבר ראשון, תבדוק את התנאים שהחברה מציע לך מכל כיוון. האנשים שמציעים לך את העבודה הם אנשי מכירות קשוחים בעצמם והם באמת יגידו הכל כדי שתגיע אליהם. תירד איתם לפרטים- שכר דירה, אחוז קומישן מהמכירות, רכב או סוג של רב-קו על חשבונם, ימי חופש ושעות עבודה, החזר על הכרטיס טיסה( יש מלא חברות שנותנות החזר וזה בהחלט קלף למיקוח), תמונות של המגורים,גם הטבות על התמדה אחרי תקופה מסויימת כמו בהנחה בשכר דירה או העלאה בקומישן זה משהו שכדאי לברר. לדוגמה יש לי חבר שאחרי 7 חודש ובאמת שהוא היה תותח הפסיק לשלם שכ"ד והתחיל לקבל קומישן מהרווחים של החנות עצמה.
בקיצור,כמה שיותר שאלות ויראו שאתה לא פראייר ושאי אפשר לתחמן אותך. בסוף העבודה לא חוקית וגם מבחינתם אין באמת חוקים.
חודש ראשון- וכל דבר שאגיד הוא אינבידואלי אליי אבל ההתחלה קשוחה מאוד. אתה רואה חברה ותיקים שתופרים עסקאות ונהנים וצוחקים ואתה בקושי מצליח לעצור בקניון שני אנשים וגם אז מגמם כל מילה שנייה. זה לוקח זמן ואני בטוח שהחברה ותיקים יתמכו ויתנו טיפים, רק לא להישבר על ההתחלה. זה לא דומה לשום שעשית בעבר אז מן הסתם לא פשוט. הטיפ הכי חשוב מבחינתי היה באמת לא להוריד את הראש אף פעם- אתה תקבל הרבה "לא" מאנשים אבל אז תיתן לזה להפיל אותך. לפעמים "כן" אחד מספיק כדי להפוך יום חלש למדהים. דוגמה אישית שלי- היה לי יום שלם של "לא", 0 עגול.11 שעות של כלום.דקה לפני שסוגרים את הקניון עשיתי מכירה שסידרה לי את השבוע מבחינת מספרים.
דברים שכדאי להביא ולהסדיר בארץ- הוראת קבע לביטוח לאומי כדי שלא תחזור ותקבל קנס. אפשרות נוספת היא שאם יש לך כרגע מקום עבודה שיש לך איתו יחסים טובים תנסה להגיע להסדר עם המעביד שהוא יפריש לך ימי חופש פעם בחודש והוא ישלם לך את כל ההפרשות. קומבינה אבל תנסה.
רישיון בין לאומי- זה עולה 60 שקל בממסי אאלט וזה לוקח 2 דקות.
כסף- מספיק כדי לשרוד את החודש הראשון. תסדיר גם כרטיס אשראי בינלאומי בבנק.
לי נגיד היה ממש קשה בלי קפה שחור של עלית, אני על גבול המכור אז זה היה חסר לי. דאודרנט של ג'ילט שמשום מה אין בגרמניה. בקיצור דברים קטנים וספציפים שאתה חייב- תביא מהבית, לפחות להתחלה עד שתתארגן על עצמיך.
כרטיס טיסה- תבדוק שהוא ניתן לשינויים כי אתה לא באמת יודע איך יילך לך. נניח תרצה לחתוך מוקדם או למשוך עוד כמה חודשים.
בקיצור- תזכור שאתה קודם כל הולך לעבוד ולא לחופשה. שזו תהיה המטרה העיקרית שלך, לעשות כסף והרבה.
תהנה גבר זו אחת החוויות החזקות שהיו לי.
  • 0

#4 TheyWereAllYellow

TheyWereAllYellow
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 22383

פורסם 12 ינואר 2019 - 18:53

אני עשיתי עגלות באירופה אבל בכל זאת.
דבר ראשון, תבדוק את התנאים שהחברה מציע לך מכל כיוון. האנשים שמציעים לך את העבודה הם אנשי מכירות קשוחים בעצמם והם באמת יגידו הכל כדי שתגיע אליהם. תירד איתם לפרטים- שכר דירה, אחוז קומישן מהמכירות, רכב או סוג של רב-קו על חשבונם, ימי חופש ושעות עבודה, החזר על הכרטיס טיסה( יש מלא חברות שנותנות החזר וזה בהחלט קלף למיקוח), תמונות של המגורים,גם הטבות על התמדה אחרי תקופה מסויימת כמו בהנחה בשכר דירה או העלאה בקומישן זה משהו שכדאי לברר. לדוגמה יש לי חבר שאחרי 7 חודש ובאמת שהוא היה תותח הפסיק לשלם שכ"ד והתחיל לקבל קומישן מהרווחים של החנות עצמה.
בקיצור,כמה שיותר שאלות ויראו שאתה לא פראייר ושאי אפשר לתחמן אותך. בסוף העבודה לא חוקית וגם מבחינתם אין באמת חוקים.
חודש ראשון- וכל דבר שאגיד הוא אינבידואלי אליי אבל ההתחלה קשוחה מאוד. אתה רואה חברה ותיקים שתופרים עסקאות ונהנים וצוחקים ואתה בקושי מצליח לעצור בקניון שני אנשים וגם אז מגמם כל מילה שנייה. זה לוקח זמן ואני בטוח שהחברה ותיקים יתמכו ויתנו טיפים, רק לא להישבר על ההתחלה. זה לא דומה לשום שעשית בעבר אז מן הסתם לא פשוט. הטיפ הכי חשוב מבחינתי היה באמת לא להוריד את הראש אף פעם- אתה תקבל הרבה "לא" מאנשים אבל אז תיתן לזה להפיל אותך. לפעמים "כן" אחד מספיק כדי להפוך יום חלש למדהים. דוגמה אישית שלי- היה לי יום שלם של "לא", 0 עגול.11 שעות של כלום.דקה לפני שסוגרים את הקניון עשיתי מכירה שסידרה לי את השבוע מבחינת מספרים.
דברים שכדאי להביא ולהסדיר בארץ- הוראת קבע לביטוח לאומי כדי שלא תחזור ותקבל קנס. אפשרות נוספת היא שאם יש לך כרגע מקום עבודה שיש לך איתו יחסים טובים תנסה להגיע להסדר עם המעביד שהוא יפריש לך ימי חופש פעם בחודש והוא ישלם לך את כל ההפרשות. קומבינה אבל תנסה.
רישיון בין לאומי- זה עולה 60 שקל בממסי אאלט וזה לוקח 2 דקות.
כסף- מספיק כדי לשרוד את החודש הראשון. תסדיר גם כרטיס אשראי בינלאומי בבנק.
לי נגיד היה ממש קשה בלי קפה שחור של עלית, אני על גבול המכור אז זה היה חסר לי. דאודרנט של ג'ילט שמשום מה אין בגרמניה. בקיצור דברים קטנים וספציפים שאתה חייב- תביא מהבית, לפחות להתחלה עד שתתארגן על עצמיך.
כרטיס טיסה- תבדוק שהוא ניתן לשינויים כי אתה לא באמת יודע איך יילך לך. נניח תרצה לחתוך מוקדם או למשוך עוד כמה חודשים.
בקיצור- תזכור שאתה קודם כל הולך לעבוד ולא לחופשה. שזו תהיה המטרה העיקרית שלך, לעשות כסף והרבה.
תהנה גבר זו אחת החוויות החזקות שהיו לי.

אלוף אחינו תודה רבה 

• 0
"עוד יום יבוא"...

#5 Yehudav

Yehudav

לא יהודאב, יהודה!

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 89702

פורסם 12 ינואר 2019 - 19:16

@דקל קינן
  • 4

גם כשלא הכל ורוד,אני צהוב!

#6 החולצה עם הפינגווין

החולצה עם הפינגווין
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 92601

פורסם 12 ינואר 2019 - 19:34

@דקל קינן

הקדמת אותי ב-18 דקות חחחח

• 0

#7 מנג'ר יונייטד

מנג'ר יונייטד
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 2735

פורסם 14 ינואר 2019 - 22:23

אני שונא להיות הגרינץ' אבל תחשוב טוב טוב אם זה מתאים לך ושווה את הסיכון. 

קודם כל, למרות כל הסיפורים, יש מלא נוכלים בתחום ואם אתה לא יודע אנגלית טוב ולא בן אדם שמתאים למכירות אתה תתקשה ולא תעשה הרבה כסף. אני מכיר כמה אנשים שהבינו מהר מאוד שזה לא בשבילם או שפשוט נגעלו מהאווירה במקום שעבדו בו (אנשים שרבים איתך על קרדיט ממכירות).

שנית, וזה אולי הדבר הכי חשוב, קח בחשבון שמה שאתה עושה לא חוקי. אם אין לך אישור עבודה בארה"ב אז אתה שוהה בלתי חוקי, זה אומר שאם חייבים לך כסף אין לך שום דרך לגבות את זה, שאם דופקים אותך אין לך למי להתלונן, ומעל הכל, שאם תופסים אותך, אתה תשב במעצר, תגורש מארה"ב ותקבל חותמת שחורה (שתמנע ממך כל אפשרות לקבל ויזה לארה"ב בעתיד, לכל הפחות לעשרים שנים וסביר להניח שלצמיתות, גם אם תהייה מנכ"ל טבע), וזה בנוסף לתשלום קנס ולפעמים גם לעונש מאסר. 

שלישית, בהמשך לסעיף הקודם, תגיע עם תכנית מאוד ברורה לגבי איך אתה מתכוון להעביר את הכסף. אם אתה מתכוון להעביר את הכסף לארץ, אתה תצטרך לשלם מס (מה שיוביל לדיווח לרשויות בארה"ב) ובקיצור, אתה מסתכן גם בהעלמת מס. 

רביעית, תבדוק טוב טוב מה לעשות מבחינת ביטוח בריאות. אם חס וחלילה תהייה חולה, כל מה שקשור במערכת הבריאות כאן (בארה"ב) יקר בטירוף.

הרבה אנשים מסתנוורים מהכסף אבל וואלה, סביר להניח שאם תגור אצל ההורים ותעבוד את אותה כמות שעות בארץ, תוכל לחסוך סכום לא רחוק בהרבה ממה שתחסוך שם. 

• 0

להיות מכבי זה להיות הכי גדול, הכי יפה, הכי מצליח!

#8 ravid

ravid
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 1749

פורסם 14 ינואר 2019 - 23:23

אישית אני לא מבין בזה כלום, אבל חבר טוב טס לעבוד בעגלות וחזר אחרי חודש כי התברר שהוא ומכירות זה לא זה. אולי כדאי לנסות איזו עבודת מכירות בארץ לכמה חודשים לפני שלוקחים סיכון של טיסה לארה"ב.
  • 0

צעד אחד לפני קולם

#9 moshe888

moshe888

עד המוות מכבי

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 22556

פורסם 15 ינואר 2019 - 02:29

אני שונא להיות הגרינץ' אבל תחשוב טוב טוב אם זה מתאים לך ושווה את הסיכון. 
קודם כל, למרות כל הסיפורים, יש מלא נוכלים בתחום ואם אתה לא יודע אנגלית טוב ולא בן אדם שמתאים למכירות אתה תתקשה ולא תעשה הרבה כסף. אני מכיר כמה אנשים שהבינו מהר מאוד שזה לא בשבילם או שפשוט נגעלו מהאווירה במקום שעבדו בו (אנשים שרבים איתך על קרדיט ממכירות).
שנית, וזה אולי הדבר הכי חשוב, קח בחשבון שמה שאתה עושה לא חוקי. אם אין לך אישור עבודה בארה"ב אז אתה שוהה בלתי חוקי, זה אומר שאם חייבים לך כסף אין לך שום דרך לגבות את זה, שאם דופקים אותך אין לך למי להתלונן, ומעל הכל, שאם תופסים אותך, אתה תשב במעצר, תגורש מארה"ב ותקבל חותמת שחורה (שתמנע ממך כל אפשרות לקבל ויזה לארה"ב בעתיד, לכל הפחות לעשרים שנים וסביר להניח שלצמיתות, גם אם תהייה מנכ"ל טבע), וזה בנוסף לתשלום קנס ולפעמים גם לעונש מאסר. 
שלישית, בהמשך לסעיף הקודם, תגיע עם תכנית מאוד ברורה לגבי איך אתה מתכוון להעביר את הכסף. אם אתה מתכוון להעביר את הכסף לארץ, אתה תצטרך לשלם מס (מה שיוביל לדיווח לרשויות בארה"ב) ובקיצור, אתה מסתכן גם בהעלמת מס. 
רביעית, תבדוק טוב טוב מה לעשות מבחינת ביטוח בריאות. אם חס וחלילה תהייה חולה, כל מה שקשור במערכת הבריאות כאן (בארה"ב) יקר בטירוף.

הרבה אנשים מסתנוורים מהכסף אבל וואלה, סביר להניח שאם תגור אצל ההורים ותעבוד את אותה כמות שעות בארץ, תוכל לחסוך סכום לא רחוק בהרבה ממה שתחסוך שם. 

רוצה לחזק מאד את מה שמעיין כתב.

הרבה אנשים אומרים שהם עשו 5,000 דולר בחודש בגאווה, מה ששוכחים לספר, שאתה פאקינג עובד בעבודה הכי קשה בעולם, 11 שעות על הרגליים, ללא תנאים סוציאליים ( הפרשות לפנסיה, ימי חופשה בתשלום וכו׳ ), עם בוסים רעים בדכ, שאתה משלם שכר דירה, שאתה משלם על סים חודשי סכום נכבד, וכמובן ביטוח בריאות.

וכמובן לא הזכרתי את העניין של החוקיות, הבוס שלך יגיד שזה שטויות ו״שכולם לא חוקיים״, אבל בשורה התחתונה כן יש ביקורות ואז דבר ללמפה כמו שאומרים.

איש מכירות טוב יכול לעשות את אותו כסף בארץ לאחר שקיזזנו את כל החסרונות הרבים.

מעבר לעניין הקר, יש גם עניין מצפוני, אבל זה בעיקר אתה עם עצמך, כל מבוגרת בת 70 הופכת לטרף בשבילך, גם במחיר של לעצור אותה פיזית עד כדיי רמה של לא לתת לה לעזוב ( מניעה פיזית ) עד המכירה, וזו רק דוגמה קטנה .

אני סיימתי טיול ארוך בארהב לפניי חודש, החלטתי לתת צ’אנס לרעיון הזה, פחות בשביל הכסף, יותר בשביל להמשיך ולחוות את ארהב, תוך יום וחצי הבנתי שזה לא בשבילי, הסיבה העיקרית היא פשוט שאי אפשר לישון טוב בלילה כשאתה גונב אנשים. (אין מילה אחרת).
  • 0
אין תנאים לאהבהאבי נימני,תודה על כול הזכרונות.

#10 Moryo

Moryo

דור שלם דורש מיכה!

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 5157

פורסם 15 ינואר 2019 - 11:04

כדאי לחשוב על זה טוב טוב, אני הכרתי מישהי שהייתה שם 3 חודשים וכל החסכונות שלה הלכו עד לרמה שההורים שלה היו צריכים לקנות לה מהארץ את הכרטיס חזרה.
  • 0

Maccabi o Plomo

#11 BRoi

BRoi
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 59304

פורסם 15 ינואר 2019 - 15:27

בתכלס מי שאוהב מכירות ויכול  להצליח במכירות שם יכול פשוט לעבוד במכירות בארץ ולהגיע קרוב מאוד לאותם סכומים

(במיוחד בכמות שעות הזאת)

• 0

#12 שולח מיייל

שולח מיייל
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 79663

פורסם 15 ינואר 2019 - 15:59

בתכלס מי שאוהב מכירות ויכול  להצליח במכירות שם יכול פשוט לעבוד במכירות בארץ ולהגיע קרוב מאוד לאותם סכומים
(במיוחד בכמות שעות הזאת)

ועוד בלי שכר גדירה, משכורת מסודרת וכו
  • 0
הרוצח הסרבי

#13 Banz

Banz
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 90978

פורסם 15 ינואר 2019 - 17:04

תשמע הכל באמת תלוי בך ובאופי שלך, הבעיה שרוב האנשים לא יודעים למה הם באים עד שהם עומדים על העגלה.
אם אתה בן אדם אמיץ חסר מצפון ועם מוסר עבודה גבוה תוכל לעשות הרבה כסף בעגלות של מוצרי ים המלח / מיישרי שיער / כריות חימום / כל שיט גנרי אחר, הבעיה היא שאם לא יסתדר לך אז למצוא עבודה נורמלית אחרת בתור לא חוקי זה לא פשוט, רוב העגלות האחרות שלא דורשות "לעצור לקוחות" כבר לא ממש מצליחות בגלל ריבוי אתרי הסחר הבינלאומיים באינטרנט ושאר העבודות כמו מנעולן וכו' גם דורשות סוג של תחמנות כדי להרוויח טוב, בסוף אתה יכול למצוא את עצמך מנקה שולחנות באיזה פלאפליה...

בתור אחד שעשה את זה כמעט 10 שנים בכמה מדינות שונות אני יכול לייעץ לך שאם המטרה שלך זה רק כסף אז תישאר בארץ ותגור אצל ההורים ותעבוד קשה ואתה תחסוך סכום די דומה, אם בא לך על הרפתקאות אז צא לדרך, לא תשכח את החוויה הזו בחיים.
  • 0

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים