Jump to content

עגלות ארה?ב

TheyWereAllYellow

Recommended Posts

אהלן מאמין שבטוח יש פה כמה שהיו וחוו

אני מתכנן לסגור כרטיס בחודש-חודשיים הקרובים.

עדיין לא סגור על היעד הסופי

כול המלצה או טיפ יתקבלו בברכה

יעדים טובים להתחלה למכירות

דברים שכדאי להביא מהארץ

דברים שצריך לסגור מראש

כמה כסף להביא

עצות כלליות

תבורכו ??

בדוק לך מעכשיו אופציות לעבודה חלופית במקרה שלא תסדר שם (סליחה שזה הטיפ הראשון).

הכי חשוב תעשה מחקר רציני על החברה שאתה הולך אליה שלא תיפול על שרלטנים.

אני עשיתי עגלות באירופה אבל בכל זאת.

דבר ראשון, תבדוק את התנאים שהחברה מציע לך מכל כיוון. האנשים שמציעים לך את העבודה הם אנשי מכירות קשוחים בעצמם והם באמת יגידו הכל כדי שתגיע אליהם. תירד איתם לפרטים- שכר דירה, אחוז קומישן מהמכירות, רכב או סוג של רב-קו על חשבונם, ימי חופש ושעות עבודה, החזר על הכרטיס טיסה( יש מלא חברות שנותנות החזר וזה בהחלט קלף למיקוח), תמונות של המגורים,גם הטבות על התמדה אחרי תקופה מסויימת כמו בהנחה בשכר דירה או העלאה בקומישן זה משהו שכדאי לברר. לדוגמה יש לי חבר שאחרי 7 חודש ובאמת שהוא היה תותח הפסיק לשלם שכ"ד והתחיל לקבל קומישן מהרווחים של החנות עצמה.

בקיצור,כמה שיותר שאלות ויראו שאתה לא פראייר ושאי אפשר לתחמן אותך. בסוף העבודה לא חוקית וגם מבחינתם אין באמת חוקים.

חודש ראשון- וכל דבר שאגיד הוא אינבידואלי אליי אבל ההתחלה קשוחה מאוד. אתה רואה חברה ותיקים שתופרים עסקאות ונהנים וצוחקים ואתה בקושי מצליח לעצור בקניון שני אנשים וגם אז מגמם כל מילה שנייה. זה לוקח זמן ואני בטוח שהחברה ותיקים יתמכו ויתנו טיפים, רק לא להישבר על ההתחלה. זה לא דומה לשום שעשית בעבר אז מן הסתם לא פשוט. הטיפ הכי חשוב מבחינתי היה באמת לא להוריד את הראש אף פעם- אתה תקבל הרבה "לא" מאנשים אבל אז תיתן לזה להפיל אותך. לפעמים "כן" אחד מספיק כדי להפוך יום חלש למדהים. דוגמה אישית שלי- היה לי יום שלם של "לא", 0 עגול.11 שעות של כלום.דקה לפני שסוגרים את הקניון עשיתי מכירה שסידרה לי את השבוע מבחינת מספרים.

דברים שכדאי להביא ולהסדיר בארץ- הוראת קבע לביטוח לאומי כדי שלא תחזור ותקבל קנס. אפשרות נוספת היא שאם יש לך כרגע מקום עבודה שיש לך איתו יחסים טובים תנסה להגיע להסדר עם המעביד שהוא יפריש לך ימי חופש פעם בחודש והוא ישלם לך את כל ההפרשות. קומבינה אבל תנסה.

רישיון בין לאומי- זה עולה 60 שקל בממסי אאלט וזה לוקח 2 דקות.

כסף- מספיק כדי לשרוד את החודש הראשון. תסדיר גם כרטיס אשראי בינלאומי בבנק.

לי נגיד היה ממש קשה בלי קפה שחור של עלית, אני על גבול המכור אז זה היה חסר לי. דאודרנט של ג'ילט שמשום מה אין בגרמניה. בקיצור דברים קטנים וספציפים שאתה חייב- תביא מהבית, לפחות להתחלה עד שתתארגן על עצמיך.

כרטיס טיסה- תבדוק שהוא ניתן לשינויים כי אתה לא באמת יודע איך יילך לך. נניח תרצה לחתוך מוקדם או למשוך עוד כמה חודשים.

בקיצור- תזכור שאתה קודם כל הולך לעבוד ולא לחופשה. שזו תהיה המטרה העיקרית שלך, לעשות כסף והרבה.

תהנה גבר זו אחת החוויות החזקות שהיו לי.

אני עשיתי עגלות באירופה אבל בכל זאת.

דבר ראשון, תבדוק את התנאים שהחברה מציע לך מכל כיוון. האנשים שמציעים לך את העבודה הם אנשי מכירות קשוחים בעצמם והם באמת יגידו הכל כדי שתגיע אליהם. תירד איתם לפרטים- שכר דירה, אחוז קומישן מהמכירות, רכב או סוג של רב-קו על חשבונם, ימי חופש ושעות עבודה, החזר על הכרטיס טיסה( יש מלא חברות שנותנות החזר וזה בהחלט קלף למיקוח), תמונות של המגורים,גם הטבות על התמדה אחרי תקופה מסויימת כמו בהנחה בשכר דירה או העלאה בקומישן זה משהו שכדאי לברר. לדוגמה יש לי חבר שאחרי 7 חודש ובאמת שהוא היה תותח הפסיק לשלם שכ"ד והתחיל לקבל קומישן מהרווחים של החנות עצמה.

בקיצור,כמה שיותר שאלות ויראו שאתה לא פראייר ושאי אפשר לתחמן אותך. בסוף העבודה לא חוקית וגם מבחינתם אין באמת חוקים.

חודש ראשון- וכל דבר שאגיד הוא אינבידואלי אליי אבל ההתחלה קשוחה מאוד. אתה רואה חברה ותיקים שתופרים עסקאות ונהנים וצוחקים ואתה בקושי מצליח לעצור בקניון שני אנשים וגם אז מגמם כל מילה שנייה. זה לוקח זמן ואני בטוח שהחברה ותיקים יתמכו ויתנו טיפים, רק לא להישבר על ההתחלה. זה לא דומה לשום שעשית בעבר אז מן הסתם לא פשוט. הטיפ הכי חשוב מבחינתי היה באמת לא להוריד את הראש אף פעם- אתה תקבל הרבה "לא" מאנשים אבל אז תיתן לזה להפיל אותך. לפעמים "כן" אחד מספיק כדי להפוך יום חלש למדהים. דוגמה אישית שלי- היה לי יום שלם של "לא", 0 עגול.11 שעות של כלום.דקה לפני שסוגרים את הקניון עשיתי מכירה שסידרה לי את השבוע מבחינת מספרים.

דברים שכדאי להביא ולהסדיר בארץ- הוראת קבע לביטוח לאומי כדי שלא תחזור ותקבל קנס. אפשרות נוספת היא שאם יש לך כרגע מקום עבודה שיש לך איתו יחסים טובים תנסה להגיע להסדר עם המעביד שהוא יפריש לך ימי חופש פעם בחודש והוא ישלם לך את כל ההפרשות. קומבינה אבל תנסה.

רישיון בין לאומי- זה עולה 60 שקל בממסי אאלט וזה לוקח 2 דקות.

כסף- מספיק כדי לשרוד את החודש הראשון. תסדיר גם כרטיס אשראי בינלאומי בבנק.

לי נגיד היה ממש קשה בלי קפה שחור של עלית, אני על גבול המכור אז זה היה חסר לי. דאודרנט של ג'ילט שמשום מה אין בגרמניה. בקיצור דברים קטנים וספציפים שאתה חייב- תביא מהבית, לפחות להתחלה עד שתתארגן על עצמיך.

כרטיס טיסה- תבדוק שהוא ניתן לשינויים כי אתה לא באמת יודע איך יילך לך. נניח תרצה לחתוך מוקדם או למשוך עוד כמה חודשים.

בקיצור- תזכור שאתה קודם כל הולך לעבוד ולא לחופשה. שזו תהיה המטרה העיקרית שלך, לעשות כסף והרבה.

תהנה גבר זו אחת החוויות החזקות שהיו לי.

אלוף אחינו תודה רבה

אני שונא להיות הגרינץ' אבל תחשוב טוב טוב אם זה מתאים לך ושווה את הסיכון.

קודם כל, למרות כל הסיפורים, יש מלא נוכלים בתחום ואם אתה לא יודע אנגלית טוב ולא בן אדם שמתאים למכירות אתה תתקשה ולא תעשה הרבה כסף. אני מכיר כמה אנשים שהבינו מהר מאוד שזה לא בשבילם או שפשוט נגעלו מהאווירה במקום שעבדו בו (אנשים שרבים איתך על קרדיט ממכירות).

שנית, וזה אולי הדבר הכי חשוב, קח בחשבון שמה שאתה עושה לא חוקי. אם אין לך אישור עבודה בארה"ב אז אתה שוהה בלתי חוקי, זה אומר שאם חייבים לך כסף אין לך שום דרך לגבות את זה, שאם דופקים אותך אין לך למי להתלונן, ומעל הכל, שאם תופסים אותך, אתה תשב במעצר, תגורש מארה"ב ותקבל חותמת שחורה (שתמנע ממך כל אפשרות לקבל ויזה לארה"ב בעתיד, לכל הפחות לעשרים שנים וסביר להניח שלצמיתות, גם אם תהייה מנכ"ל טבע), וזה בנוסף לתשלום קנס ולפעמים גם לעונש מאסר.

שלישית, בהמשך לסעיף הקודם, תגיע עם תכנית מאוד ברורה לגבי איך אתה מתכוון להעביר את הכסף. אם אתה מתכוון להעביר את הכסף לארץ, אתה תצטרך לשלם מס (מה שיוביל לדיווח לרשויות בארה"ב) ובקיצור, אתה מסתכן גם בהעלמת מס.

רביעית, תבדוק טוב טוב מה לעשות מבחינת ביטוח בריאות. אם חס וחלילה תהייה חולה, כל מה שקשור במערכת הבריאות כאן (בארה"ב) יקר בטירוף.

הרבה אנשים מסתנוורים מהכסף אבל וואלה, סביר להניח שאם תגור אצל ההורים ותעבוד את אותה כמות שעות בארץ, תוכל לחסוך סכום לא רחוק בהרבה ממה שתחסוך שם.

אישית אני לא מבין בזה כלום, אבל חבר טוב טס לעבוד בעגלות וחזר אחרי חודש כי התברר שהוא ומכירות זה לא זה. אולי כדאי לנסות איזו עבודת מכירות בארץ לכמה חודשים לפני שלוקחים סיכון של טיסה לארה"ב.

אני שונא להיות הגרינץ' אבל תחשוב טוב טוב אם זה מתאים לך ושווה את הסיכון.

קודם כל, למרות כל הסיפורים, יש מלא נוכלים בתחום ואם אתה לא יודע אנגלית טוב ולא בן אדם שמתאים למכירות אתה תתקשה ולא תעשה הרבה כסף. אני מכיר כמה אנשים שהבינו מהר מאוד שזה לא בשבילם או שפשוט נגעלו מהאווירה במקום שעבדו בו (אנשים שרבים איתך על קרדיט ממכירות).

שנית, וזה אולי הדבר הכי חשוב, קח בחשבון שמה שאתה עושה לא חוקי. אם אין לך אישור עבודה בארה"ב אז אתה שוהה בלתי חוקי, זה אומר שאם חייבים לך כסף אין לך שום דרך לגבות את זה, שאם דופקים אותך אין לך למי להתלונן, ומעל הכל, שאם תופסים אותך, אתה תשב במעצר, תגורש מארה"ב ותקבל חותמת שחורה (שתמנע ממך כל אפשרות לקבל ויזה לארה"ב בעתיד, לכל הפחות לעשרים שנים וסביר להניח שלצמיתות, גם אם תהייה מנכ"ל טבע), וזה בנוסף לתשלום קנס ולפעמים גם לעונש מאסר.

שלישית, בהמשך לסעיף הקודם, תגיע עם תכנית מאוד ברורה לגבי איך אתה מתכוון להעביר את הכסף. אם אתה מתכוון להעביר את הכסף לארץ, אתה תצטרך לשלם מס (מה שיוביל לדיווח לרשויות בארה"ב) ובקיצור, אתה מסתכן גם בהעלמת מס.

רביעית, תבדוק טוב טוב מה לעשות מבחינת ביטוח בריאות. אם חס וחלילה תהייה חולה, כל מה שקשור במערכת הבריאות כאן (בארה"ב) יקר בטירוף.

הרבה אנשים מסתנוורים מהכסף אבל וואלה, סביר להניח שאם תגור אצל ההורים ותעבוד את אותה כמות שעות בארץ, תוכל לחסוך סכום לא רחוק בהרבה ממה שתחסוך שם.

רוצה לחזק מאד את מה שמעיין כתב.

הרבה אנשים אומרים שהם עשו 5,000 דולר בחודש בגאווה, מה ששוכחים לספר, שאתה פאקינג עובד בעבודה הכי קשה בעולם, 11 שעות על הרגליים, ללא תנאים סוציאליים ( הפרשות לפנסיה, ימי חופשה בתשלום וכו׳ ), עם בוסים רעים בדכ, שאתה משלם שכר דירה, שאתה משלם על סים חודשי סכום נכבד, וכמובן ביטוח בריאות.

וכמובן לא הזכרתי את העניין של החוקיות, הבוס שלך יגיד שזה שטויות ו״שכולם לא חוקיים״, אבל בשורה התחתונה כן יש ביקורות ואז דבר ללמפה כמו שאומרים.

איש מכירות טוב יכול לעשות את אותו כסף בארץ לאחר שקיזזנו את כל החסרונות הרבים.

מעבר לעניין הקר, יש גם עניין מצפוני, אבל זה בעיקר אתה עם עצמך, כל מבוגרת בת 70 הופכת לטרף בשבילך, גם במחיר של לעצור אותה פיזית עד כדיי רמה של לא לתת לה לעזוב ( מניעה פיזית ) עד המכירה, וזו רק דוגמה קטנה .

אני סיימתי טיול ארוך בארהב לפניי חודש, החלטתי לתת צ’אנס לרעיון הזה, פחות בשביל הכסף, יותר בשביל להמשיך ולחוות את ארהב, תוך יום וחצי הבנתי שזה לא בשבילי, הסיבה העיקרית היא פשוט שאי אפשר לישון טוב בלילה כשאתה גונב אנשים. (אין מילה אחרת).

כדאי לחשוב על זה טוב טוב, אני הכרתי מישהי שהייתה שם 3 חודשים וכל החסכונות שלה הלכו עד לרמה שההורים שלה היו צריכים לקנות לה מהארץ את הכרטיס חזרה.

בתכלס מי שאוהב מכירות ויכול להצליח במכירות שם יכול פשוט לעבוד במכירות בארץ ולהגיע קרוב מאוד לאותם סכומים

(במיוחד בכמות שעות הזאת)

בתכלס מי שאוהב מכירות ויכול להצליח במכירות שם יכול פשוט לעבוד במכירות בארץ ולהגיע קרוב מאוד לאותם סכומים

(במיוחד בכמות שעות הזאת)

ועוד בלי שכר גדירה, משכורת מסודרת וכו

תשמע הכל באמת תלוי בך ובאופי שלך, הבעיה שרוב האנשים לא יודעים למה הם באים עד שהם עומדים על העגלה.

אם אתה בן אדם אמיץ חסר מצפון ועם מוסר עבודה גבוה תוכל לעשות הרבה כסף בעגלות של מוצרי ים המלח / מיישרי שיער / כריות חימום / כל שיט גנרי אחר, הבעיה היא שאם לא יסתדר לך אז למצוא עבודה נורמלית אחרת בתור לא חוקי זה לא פשוט, רוב העגלות האחרות שלא דורשות "לעצור לקוחות" כבר לא ממש מצליחות בגלל ריבוי אתרי הסחר הבינלאומיים באינטרנט ושאר העבודות כמו מנעולן וכו' גם דורשות סוג של תחמנות כדי להרוויח טוב, בסוף אתה יכול למצוא את עצמך מנקה שולחנות באיזה פלאפליה...

בתור אחד שעשה את זה כמעט 10 שנים בכמה מדינות שונות אני יכול לייעץ לך שאם המטרה שלך זה רק כסף אז תישאר בארץ ותגור אצל ההורים ותעבוד קשה ואתה תחסוך סכום די דומה, אם בא לך על הרפתקאות אז צא לדרך, לא תשכח את החוויה הזו בחיים.

• 2 weeks later...

תראו בסופו של דבר וודאי שיש סיכונים ולקחתי הכול בחשבון.

לטוס בכול מקרה אני טס שהיעד בסופו של דבר הוא וורגיניה דרך אגב

לגביי ניסיון במכירות עסקתי במכירות בכמה מהחברות הגדולות בארץ בחלק הלך פחות טוב ובחלק יותר טוב אז אי אפשר באמת לדעת.

תכלס לא בהכרח רק הכסף הוא זה שמניע אותי,אלא גם החוויה/עצמאות שאני אחווה .לא בונה על לעשות ארגזים בקטע מוגזם..אלא היה מסופק מ-x סכום מסויים+החוויה עצמה מבחינתי תשיג לי את המטרה שלי.

אם לא ילך כפרה לא נורא לארץ תמיד אפשר לחזור בסופו של דבר בגלל זה אני לא נבהל.

לגביי הסתבכות עם החוק זה כבר בטוח לא יהיה בשליטתי מה ייפול המזל ייפול.

בכול מקרה אני טס בסוף החודש,תאחלו לי בהצלחה,ועם למישהו יש עוד עצות אשמח,ואעדכן מהמסע :happy:

תראו בסופו של דבר וודאי שיש סיכונים ולקחתי הכול בחשבון.

לטוס בכול מקרה אני טס שהיעד בסופו של דבר הוא וורגיניה דרך אגב

לגביי ניסיון במכירות עסקתי במכירות בכמה מהחברות הגדולות בארץ בחלק הלך פחות טוב ובחלק יותר טוב אז אי אפשר באמת לדעת.

תכלס לא בהכרח רק הכסף הוא זה שמניע אותי,אלא גם החוויה/עצמאות שאני אחווה .לא בונה על לעשות ארגזים בקטע מוגזם..אלא היה מסופק מ-x סכום מסויים+החוויה עצמה מבחינתי תשיג לי את המטרה שלי.

אם לא ילך כפרה לא נורא לארץ תמיד אפשר לחזור בסופו של דבר בגלל זה אני לא נבהל.

לגביי הסתבכות עם החוק זה כבר בטוח לא יהיה בשליטתי מה ייפול המזל ייפול.

בכול מקרה אני טס בסוף החודש,תאחלו לי בהצלחה,ועם למישהו יש עוד עצות אשמח,ואעדכן מהמסע :happy:

שמע, אין לי ניסיון בעגלות באופן אישי. ממה ששמעתי מחברים/משפחה זה קשוח (כמו שגם רשמו מעלי) עם פוטנציאל לכסף מצוין בהנחה ואתה איש מכירות טוב.

מה שכן, אם כמו שרשמת אתה לא נוסע בהכרח רק בשביל הכסף אלא בשביל החוויה, הייתי שוקל לנסוע ולעבוד במשהו קצת פחות שוחק. אולי תרוויח פחות כסף אבל בחוויה הכללית תוכל גם להיות יותר חופשי ולהנות מהתקופה במקום רק להיות תקוע באיזה קניון 90% מהיום שלך. אני אחרי צבא עבדתי כמה חודשים בהובלות בניו יורק. אם אין לך בעיה עם עבודה פיזית אז זה יכול להיות נחמד. יוצא לך לנסוע לאזורים שונים, לעבוד עם חבר'ה שהם לאו דווקא ישראלים כמוך והשעות יותר גמישות ומאפשרות לך גם להסתובב ולצאת. לדעתי זה גם מוריד את הסיכון שתיתפס.

יש לציין 2 דברים:

* אני אזרח אמריקאי אז מעולם לא הייתי צריך להתעסק שם עם כסף שחור ולעבוד בצורה לא חוקית, אבל אני דיי בטוח שרוב החבר'ה שעבדתי איתם באותה תקופה בהובלות היו לא חוקיים.

* רשמת שאתה נוסע לוירג'יניה. ממה שאני יודע מדובר במקום דיי משמים. אם יש לך אפשרות לבחור יעד אחר אז הייתי שוקל את זה. תאכלס אתה יכול להנות בכל מקום, אבל אם כבר אתה נוסע אז שלפחות יהיה ליעד קצת יותר מעניין.

סתם הנחת מוצא שלי, לא יודע אם היא נכונה,

מי שלא בא לעגלות חדור מטרה של לעשות כסף, לא ישרוד שם. לבוא בקטע של לזרום ומקסימום תמשיך הלאה בטיול יכול לגרום לויתורים קלים מדי כשיהיה קשה (ושלא תבין, זה יגיד על הבנאדם שויתר רק דברים טובים)

יכול לשתף שאני טסתי באותו ראש לעבוד כמנעולן באירופה, הגעתי למדינה חדשה אחרי שסגרתי את הדברים מהארץ, ובשיחה שם פתאום הסבירו לי כמה צריך לשקר ולשבור ולמכור. מן הסתם לא התחלתי. המזל היה שחסכתי מספיק כסף כדי שאוכל לחיות כמה חודשים שם בלי לעבוד, בפועל אחרי חודש התחלתי בקריירת שטיפת הכלים שלי.

כמה טיפים:

- תלמד טוב את הטקסטים על המוצרים הבסיסיים קודם כל. רק כשאתה מרגיש ממש שלם עם הטקסטים והולך לך טוב איתם תעבור למוצרים היותר יקרים.

- תדבר עם אנשים שעובדים שם ותבקש שיכתבו לך כל מני שיטות של מכירה שיש להם וגם מקרים ותגובות.

- חשוב מאוד! אל להתייאש אם לא מכרת כלום כל היום (מבאס תחת ויכול לקרות בהתחלה) קורה המון פעמים שפתאום יש לקוחות ממש בסגירה שקונים בהרבה כסף.

- תבוא הגישה הכי חיובית אופטימית שלך.

- לא יודע מה רמת האנגלית שלך, אבל זה בכלל לא משנה. כל עוד אתה יודע את טקסט הבסיס אתה יכול למכור גם עם סימני ידיים וכישורי משחק ;)

- חשוב מאוד להתחבר לאנשים שאיתך. אין על הישיבות של אחרי העבודה.

- תתחבר לעובדים בחנויות אחרות בקניון, אפשר לעשות אחלה קומבינות ;))

- לגבי המיקום וירג׳יניה, ממה שאני מכיר זה מקום עם הרבה עובדי מדינה שעושים הרבה כסף ואוהבים לבזבז אותו בקניונים... בדרך כלל מומלץ לעשות מחקר על הקניון שאתה הולך לעבוד בו לפני שאתה מגיע כדי לראות אם הוא יוקרתי ולא אחד מעאפן