קפוץ למידע

תמונה

מצלמה

• Please log in to reply
8 תגובות לנושא זה

#1 shmolik ben sason

shmolik ben sason
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 92374

פורסם 11 ינואר 2019 - 17:54

פורום יקר,

אני מניח שרבים מכם מצלמים מדי פעם

אני מתכנן טיול בקרוב ורוצה להיערך מבחינת מצלמה :whistling:

לא משהו מקצועי אבל כן משהו איכותי שיספק תמונות טובות יותר מסמארטפון ובתקציב סביר

כרגע, זה הכי משתלם שמצאתי: https://www.joybuy.c...g09CwA1fO4qSIGo

אשמח להמלצות :)

• 0

#2 guy3131

guy3131
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 91959

פורסם 11 ינואר 2019 - 18:00

תקציב זה דבר יחסי

בכל מקרה אני כבר די חלש בשוק המצלמות די נטשתי את התחום אבל ממליץ לך לבדוק על מצלמות mirrorless (חסרות מראה)

אמורות להיות מאוד איכותיות פשוטות וקומפקטיות במחיר סביר יחסית

• 1

"כשבאתי לפה שאלתי אנשים מה הפילוסופיה של מכבי ואמרו לי שמכבי תל אביב היא ווינרית.
עכשיו, מה זה ווינר? ווינר זה אחד שמנסה לנצח בכל משחק, בכל אימון.
אני מקווה שנצליח להגיע לליגת האלופות ושנשחק בברנבאו מול ריאל מדריד, ולהיות מכבי ולהיות ווינר, זה להגיע לשם במטרה לנצח.
מכבי לא יכולה להגיד לעצמה 'נלך לברנבאו כדי לא להפסיד'. אתה יכול להפסיד גם 5:0, אבל תפסיד 5:0 אחרי שניסית לנצח. הרי ריאל הרבה יותר טובה ממך, אבל אתה חייב לנסות.
וזאת המנטליות של מכבי, וזאת המנטליות שלי".

-קרלוס גרסיה.

#3 חןחן

חןחן

maccaBEAT them all

• מנהלים
  • מספר משתמש: 15828

פורסם 11 ינואר 2019 - 18:10

כרגע, זה הכי משתלם שמצאתי: https://www.joybuy.c...g09CwA1fO4qSIGo

תהנה בטיול!! תראה, לא בטוח שמצלמות הפוקט מתעלות על מצלמות הסמארטפון, אבל הכי טוב שתבדוק באינטרנט ביקורות על הדגם, בד"כ יש שם תמונות לדוגמא

כי חבל שתוציא כסף על מצלמה ואז המצלמה תשכב בבית סתם אח"כ

• 1

🐧🐧🐧🐧🐧

More Than Anything

#4 פנחס שוף

פנחס שוף
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 28790

פורסם 11 ינואר 2019 - 19:07

אל תקשיב לחןחן היא לא יודעת לצלם
  • 0

#5 shmolik ben sason

shmolik ben sason
  • משתמשים רשומים

פורסם 12 ינואר 2019 - 15:01

תהנה בטיול!! תראה, לא בטוח שמצלמות הפוקט מתעלות על מצלמות הסמארטפון, אבל הכי טוב שתבדוק באינטרנט ביקורות על הדגם, בד"כ יש שם תמונות לדוגמא

כי חבל שתוציא כסף על מצלמה ואז המצלמה תשכב בבית סתם אח"כ

תודה!

כן זו הבעיה העיקרית שבלי להוציא סכום עתק על מצלמה(מעל 1000 שח) בספק אם הביצועים יהיו טובים משל מצלמות הסמארטפון.

מצאתי את הביקורת הזו, נראה די טוב לא?

בארץ המצלמה הזו עולה כמעט כפול.

• 0

#6 חןחן

חןחן

maccaBEAT them all

• מנהלים

פורסם 12 ינואר 2019 - 16:13

תודה!

כן זו הבעיה העיקרית שבלי להוציא סכום עתק על מצלמה(מעל 1000 שח) בספק אם הביצועים יהיו טובים משל מצלמות הסמארטפון.

מצאתי את הביקורת הזו, נראה די טוב לא?

בארץ המצלמה הזו עולה כמעט כפול.

הסתכלתי על התמונות, האיכות שלהן לא מתעלה על הסמארטפון.

עם סמארטפון אתה יכול אונליין לערוך את התמונות אם צריך, באמת שזה בזבוז כסף לקנות מצלמה שמייצרת את אותן התוצאות.
ההבדל היחידי הוא ההבדל הפסיכולוגי, עם מצלמה שהיא לא סמארטפון אנשים לוקחים את הצילום קצת יותר רציני  גם אם זו מצלמת פוקט ואז הצילום יוצא יותר טוב, כי חושבים יותר על הקומפוזיציה של הצילום וכו'

אנשים נוטים לחשוב שעם מצלמת פוקט הצילום בלילה ייצא יותר טוב, אז ממש לא, זה יוצא כמעט אותו הדבר

תקנה את המצלמה אם אתה רוצה, אבל באמת שעדיף להשקיע איזה 10 דקות בלצפות בסרטון ביוטיוב של איך לצלם טוב יותר עם הסמארטפון

• 0

🐧🐧🐧🐧🐧

More Than Anything

#7 shmolik ben sason

shmolik ben sason
  • משתמשים רשומים

פורסם 12 ינואר 2019 - 17:26

הסתכלתי על התמונות, האיכות שלהן לא מתעלה על הסמארטפון.

עם סמארטפון אתה יכול אונליין לערוך את התמונות אם צריך, באמת שזה בזבוז כסף לקנות מצלמה שמייצרת את אותן התוצאות.
ההבדל היחידי הוא ההבדל הפסיכולוגי, עם מצלמה שהיא לא סמארטפון אנשים לוקחים את הצילום קצת יותר רציני  גם אם זו מצלמת פוקט ואז הצילום יוצא יותר טוב, כי חושבים יותר על הקומפוזיציה של הצילום וכו'

אנשים נוטים לחשוב שעם מצלמת פוקט הצילום בלילה ייצא יותר טוב, אז ממש לא, זה יוצא כמעט אותו הדבר

תקנה את המצלמה אם אתה רוצה, אבל באמת שעדיף להשקיע איזה 10 דקות בלצפות בסרטון ביוטיוב של איך לצלם טוב יותר עם הסמארטפון

מבאס,

אני יודע שהסמארטפון שלי לא יכול לספק ביצועים טובים בצילום וכרגע לא בא בחשבון להחליף:(

צילום תמיד עניין אותי ואני חושב שרכישת מצלמה היא הזדמנות טובה לתחביב חדש, אני מבין שעם המצלמה הזו זה כנראה פחות כדאי.

יש לך המלצה?

• 0

#8 חןחן

חןחן

maccaBEAT them all

• מנהלים

פורסם 12 ינואר 2019 - 17:44

אני לא בדיוק מכירה דגמים של מצלמות חוץ מהדגם שיש לי ומהדגם ז"ל שהיה לי שהלך לעולמו לאחר שקיבל קורוזיה ממי הים.

אני ממליצה שקודם תראה מדריכי צילום ביוטיוב (לא מדריכי מצלמות, אלא מדריכי תמונות - איך לצלם טוב יותר)

אם אתה רוצה, אתה יכול להעלות כאן תמונות שממש אהבת מרחבי הרשת, ואגיד לך איך צילמו את זה והאם זה אפשרי עם מצלמת פוקט / סמארטפון, כל תמונה שעולה על דעתך

• 0

🐧🐧🐧🐧🐧

More Than Anything

#9 guy3131

guy3131
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 91959

פורסם 12 ינואר 2019 - 18:14

אני קראתי ולמדתי על צילום יותר משנה לפני שקניתי מצלמה.
קראתי המון מאמרים בעברית ובאנגלית ומלא סרטונים שיש בשפע באינטרנט של צלמים מכל תחום. את רוב העקרונות אפשר ליישם בסמארטפון, כמובן שבאיכות טובה פחות, ופחות אופציות שבתור התחלה לא אמורות להפריע לך.
  • 0

"כשבאתי לפה שאלתי אנשים מה הפילוסופיה של מכבי ואמרו לי שמכבי תל אביב היא ווינרית.
עכשיו, מה זה ווינר? ווינר זה אחד שמנסה לנצח בכל משחק, בכל אימון.
אני מקווה שנצליח להגיע לליגת האלופות ושנשחק בברנבאו מול ריאל מדריד, ולהיות מכבי ולהיות ווינר, זה להגיע לשם במטרה לנצח.
מכבי לא יכולה להגיד לעצמה 'נלך לברנבאו כדי לא להפסיד'. אתה יכול להפסיד גם 5:0, אבל תפסיד 5:0 אחרי שניסית לנצח. הרי ריאל הרבה יותר טובה ממך, אבל אתה חייב לנסות.
וזאת המנטליות של מכבי, וזאת המנטליות שלי".

-קרלוס גרסיה.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים