Jump to content

סיכום הניצחון על בני יהודה במושבה אחריי צפייה בש.ח | 3-1 ענק סוגר סיבוב (כמעט) מושלם.

Sawyer

Recommended Posts

עוד 3 נקודות חשובות מאחורינו במחזור אמצע השבוע מול אשדוד ועכשיו למשימה חשובה הרבה יותר - ביסוס ההגמוניה בצמרת עוברת מול בני יהודה אולי הקבוצה המאומנת והמסוכנת ביותר שנשאר לליגה הזאת לזרוק עלינו.

מול החוד האימתני שכולל את הפתעת הליגה ירדן שועה ושאר השחקנים המסוכנים של בני יהודה איביץ' החליט לעלות עם הרכב מעניין כשגולסה וגלזר עדיין חסרים כך שאת המרכז תפסו ברסקי ופרץ כשיוני כהן הפתיע עם מקום בהתקפה לצד מיכה אצילי ושכטר.

המשחק נפתח עם לחץ חזק מאוד של מכבי על השער של שבי. דקה 4 זאת כבר ההתקפה השניה של מכבי כששכטר מצליח להגיע לכדור העומק ולהרים כדור ליונתן כהן שבריחוף מצליח לגעת בכדור ובדרך לא דרך לנתב אותו ממש לחיבור השער והחוצה. דקה 9 תרגיל קרן של מכבי מגיע לראש של שרן שנוגח אחורה נהדר לדור פרץ שמ2 מטרים עולה מעולה אבל לא מצליח לנתב את הכדור לשער. דקה 14 אלי דסה מרים כדור שעובר את כל הגנת בני יהודה ומוצא את כהן לבד לגמריי מול שבי ובגלישה ממשיך את הכדור לרשת, 1-0 מכבי ת"א. נראה שהשער רק מדרבן אותנו לשער השני מול בני יהודה ההמומה. דקה 17 קוויאר מחזיר כדור ברשלנות לשבי שלא נמצא בשער, שכטר משיג אותו במירוץ אל הכדור וממש לפני שהוא יוצא החוצה מצליח לגלגל אותו פנימה, 2-0 מוחץ למכבי ת"א. הדקות חולפות הזהובים מתאוששים והמשחק בדקות אלו שקול יותר, דקה 28 כדור גדול של אשכנזי על 40 מטר מוצא את צ'יבוטה שנוגח כדור מסוכן אבל ראייקו מתעופף ומוציא לקרן. דקה 34 נסיון בעיטה של חזיזה מ20 מטר הולך גבוה מעל השער. דקה עוד פעם דולב חזיזה מנסה לבעוט הפעם בסיבוב מ16 מטר אבל גם הפעם הכדור שלו הולך מעל השער של ראייקוביץ'. הלחץ הכתום מתגבר, דקה 41 התקפה מעולה של בני יהודה באגף שמאל עם הרמת כדור של חזיזה למאוויס שנוגח חזק מ7 מטר אבל ראייקוביץ' באינסטיקנט גדול מצליח למנוע מהכדור לחדור אל השער. דקה 43 התקפה מסוכנת של מכבי ת"א מסתיימת בבעיטה לא מספיק חזקה של ברסקי מסף הרחבה, שבי מצליח להתמודד עם הכדור. דקה 45 כדור חופשי מסוכן של אצילי פוגע בראש כתום ונהדף לקרן בלבד.

מחצית שניה נפתחת בצורה שקולה יותר, דקה 49 כדור חוזר לאשכנזי שמניף את הרגל מ20 2 מטר ומשחרר בעיטה מסוכנת לחיבור אבל ראייקו בתגובה טובה יורד לכדור והודף אותו הצידה. דקה 57 בני יהודה מנצלת ירידה רעה של מכבי ממתפרצת והרמת כדור טובה לקונסטנטין שנעצר אצל סבוריט אבל הכדור נוחת לו ברגליים ומזווית לא קלה מצליח להחדיר את הכדור לרשת, 2-1. משחק קצבי מתפתח במושבה כששתי הקבוצות דרוכות ומחפשות את השער. דקה 69 מכבי הייתה חייבת לגמור את המשחק כשעומר אצילי מתחיל מהלך נהדר בדאבל פס עם דור מיכה חודר לרחבה מטעה את המגן שלו ומקרוב בועט כדור לא מספיק חזק שבי מצליח לקלוט. דקה 70 אבי ריקן כבר מחכה בעמדת החילוף ורואה מקרוב את המסירה של איתי שכטר מגיעה לא טוב ליונתן כהן שבורח החוצה וברגל החלשה שלו משחרר בעיטה מדהימה ב20 מטר למשקוף ופנימה, גולאסו של יונתן קובע 3-1 מכבי ת"א. GameOver. הכחולים של מכבי נהנים כרגע על המגרש, דקה 73 עוד התקפה טובה של מכבי כששכטר מוסר כדור לאגף ימין לדור מיכה שמתקדם ומעביר ספק מסירה ספק בעיטה שעוברת בדיוק במרווח שבין הקורה לרגל של שכטר. דקה 85 נסיון של סורו מ20 מטר הולך מעל המשקוף של ראייקוביץ'. דקה 91 הזדמנות אחרונה לצהובים בתוספת הזמן כששוינפל מקבל כדור על הגב מסתובב נפלא על הבלם ומזהה את התנועה לעומק של דסה מכניס לו כדור דסה מיישר בנגיעה לעטר שמ4 מטר רושם את החמצת העונה עם כדור למשקוף בלבד, 3-1 מכבי בסיום.

שופט: רע- (באתי חולה למשחק הזה ורנשרייבר פשוט גמר אותי. השופט הכי שונא מכבי בפער, צהובים על כלום לנו, סורו לא קיבל אף צהוב! היה צריך לצאת באדום מצהובים. שיפוט פשוט נורא ואנטי מכבי. אם אני יכול לבחור רק שופט אחד שימות זה הוא.)

שחקנים:

ראייקו - לשם שינוי לראייקו הייתה הרבה עבודה היום, ומלבד אשמה בגול (ויש לו אשמה מסויימת בגול) הוא עשה עבודה מעולה עם 2-3 הצלות גדולות ואפילו משחק גובה לא רע. עדיין יכל להגיב טוב יותר בשער, נפילה מוקדמת.

דסה - מסכן קנדיל. היכולות של אלי דסה הן פשוט מדהימות. כושר בלתי נגמר, עושה מהלך בהתקפה ודופק ספרינט חולני כדי להכניס את הרגל בהגנה ולמנוע מצב, צירופי מסירות מקדימה, הרמות ברמה שאין בארץ, תנועה לעומק מדהימה.

פיבן - המנצח של איביץ' בתחרות בלם נולד, היה פשוט מעולה היום (אולי 2 טעויות כל המשחק). משחק הקרבה יוצא דופן, מנצח ב1-1 את שחקני בני יהודה. רשם כמה וכמה פעולות הגנתיות גדולות. משחק מאוד פשוט ולא מנסה מה שהוא לא יודע. קשה שלא להתאהב..

שרן - עוד משחק ענק של שרן ששיחק היום עם WALL כימסטרי ועצר 3 בעיטות מסוכנות בדרך לשער (2 מהן כמעט בטוח נכנסות), גם הוא עם משחק חכם ואינטליגנטי אולי בתקופה הטובה בקריירה שלו.

סבוריט - ממשיך להוכיח שהוא המגן השמאלי הטוב בליגה, מעולה בצד ההגנתי, פעיל בצד ההתקפי. גם היום פתח אופציות מסירה ושיתף פעולה עם חבריו באגף השמאלי. בגלל המערך עלה קצת פחות אבל עדיין היה מעולה.

פרץ - רמה מעל מה שיש כאן בליגה הזאת, ראשון לכל כדור ראש. הריצות שלו קדימה שהוא פותח מבערים פשוט מטורפות, חילוצי כדור, מסירות חכמות בהובלת כדור. לא משחק חף משגיאות אבל הוא פשוט שחקן סופר איכותי.

ברסקי - הפתיע אותי לטובה עם משחק שני טוב ברצף, היה פעיל ואגרסיבי יותר משציפית במרכז המגרש, חילץ כמה כדורים שהיה נראה שזה גלזר/גולסה במקומו, דחף קדימה ואפילו איים על השער. שמח כ"כ שהוא מצליח להכנס למשבצת.

מיכה - מכבי שיחקו טוב מאוד ואני זוקף לא מעט מזה למיכה. עם זאת היה יכול להיות מדוייק יותר והוא חייב להפסיק עם האיבודי כדור המסוכנים האלו למתפרצות של היריב, יותר באחריות. יכולת המסירה שלו הייתה ונשארה.. תענוג. אהבתי שלקח את הכדור קדימה ופרץ מאחורה, הוסיף לנו למשהו למשחק.

אצילי - עוד משחק טוב של עומר אבל הוא חייב לסיים משחק כזה עם שער, בטח אחריי כזה סללום. עושה המון עבודה של לחץ ומחלץ כדורים באופן חריג לשחקן התקפי, מוביל קדימה, חופשיות מדהימות ומאיים על השער, רק עוד כדור ברשת.

יוני כהן - השער השני זה וורלד קלאס. לסיים עם צמד זה בהכרח משחק טוב בטח לשחקן התקפה מובהק שמשחק חצי מגן. עשה עבודה טקטית הגנתית מעולה, מלבד שני השערים היה חלש מאוד בכל הקשור להתקפה. העיקר הגולים, מברוק ילד.

שכטר - מברוק! סופסוף! גם היום היה לאיתי שכטר משחק נפלא עם עקבים, סחיטת פאולים ברגעים חשובים, עצירות כדור על החזה, שמירה עם הגב. ממש שמח שהיום זה הגיע גם עם מספר לסטטיסטיקה.

פיקנטריה:

- בני יהודה עם שלט משעשע של מכבי או מוות

- טקס למאור קנדיל

- יונתן כהן שערים: 2 חגיגות: 0

- מחיאות כפיים של בני יהודה לכהן בגול השני

- מכבי סוגרת סיבוב עם 33/39 נק אפשריות, פער 14 מב"ש.

קהל:

גשם וחורף זה לא תירוץ, בשבת כולם חייבים להגיע. בסופו של דבר הגענו במספרים טובים אבל למשחק כזה צריך להיות טירוף ובהלת כרטיסים, לאן קורס ויאללה בלאגן. אנחנו בריצה מטורפת ואסור לנו לתת לה להעצר.

היה מאוד שמח היום ביציע ופיקים באמת מרשימים אחריי השערים, היה אפשר וצריך לקלל יותר את רנשרייבר שבאמת באופן קבוע בא לנו על הראש, שימו לב שזה הוא ותרדו לו לחיים - זה יכול להיות קריטי. (צהוב אחד שיצא להם נטו שלנו)

אני רואה חגיגות אליפות מוצהרות וחסרות בושה בכל מקום בפורום ובכלל, תרגעו קצת.. זה עוד לא נגמר. אני מוכן לעשות איתכם דיל, מנצחים ברצף עד ב"ש כולל ואני מוציא את הזין שלי ולא לובש מכנסיים עד סוף העונה.

אבל עד אז יש לנו עוד משחקים קשים, הקרוב מול מכבי חיפה, בסמי עופר. וגם אם זה נראה לכם כמו טיול זאת הקבוצה שהכי שונאת אותנו בליגה ותתאבד על המגרש כדי להוציא שם 0-0, מוקש רציני.

שני 21:00 סמי עופר, נתראה.

הוא פשוט נפל על הרצפה, יכל.. לא ליפול.

לא אומר שהגול עליו, לא אומר שגול שלו. פשוט כשאתה רוצה להיות השוער הטוב בליגה תקשה טיפה יותר על שחקן בזווית כזאת ועל תיפול על הרצפה. זה הכל.

קצת פירגנת יתר על המידה, גם הפעם לא היה משחק גדול שלנו, אבל לשמחתנו זה הספיק.

סבוריט טעה בגול, אצילי לא היה טוב חוץ מהפעולה ההיא שהחמיץ בסיומה. דסה רשם בישול גדול, וגם התקשה מאוד מול צ'יבוטה. גם היה מתחת ליכולתו.

מיכה לצד פעולות נהדרות טעה לא מעט, ברסקי כמעט ולא הורגש בכל מגע פיזי לקחו אותו.

פיבן היה לא רע, שרן היה נהדר כך גם שכטר.

לראיקו חלק מסוים בגול, אבל בסה״כ היה בסדר גמור.

אבל 14 הפרש, אין יותר חלומי מזה.

הוא פשוט נפל על הרצפה, יכל.. לא ליפול.

לא אומר שהגול עליו, לא אומר שגול שלו. פשוט כשאתה רוצה להיות השוער הטוב בליגה תקשה טיפה יותר על שחקן בזווית כזאת ועל תיפול על הרצפה. זה הכל.

נפל כי ברגע שהכדור שנפל לרגליים של שחקן בני יהודה הוא עשה הטעייה כאילו הוא בועט לפני הבעיטה, לכן ראייקו נפל.

פיבן נתן גלישה מטורפת ועצר להם מתפרצת שאלוהים יודע איך היתה מסתיימת.

רנשרייבר נבלה סרוחה, צריך לבעוט לו בראש ולהעיף אותו מכאן.

ורמי וויץ תמות, כמה אנטי מכבי אפשר להיות. כל 10 דקות סופר כמה דקות מכבי בלי שער חובה מבני יהודה, וכו' וכו' **** באוזניים הטמבל הזה.

סוגרים סיבוב עם 10 ניצחונות ו-3 תוצאות תיקו = 33/39, 84.6% הצלחה! מטורף.

מכבי 13/14 של סוזה סיימה את הסיבוב עם 32 נקודות, 10 ניצחונות, 2 תיקו והפסד (ושלב בתים מוצלח באירופית, יש לציין)

מכבי כיף גדול, ועכשיו לעשות קרנבל בסמי עופר.

בעטו לו לקרוב, זה מה ששוער אמור לשמור עליו במצב הזה. במחצית הראשונה הוא נתן הצלה טובה ובכלל העונה הוא נראה הרבה יותר טוב מהרכיכה שעמדה בשער בשנה שעברה.

פיקנטריה: ירדן בוא תנגב לי את השועה.

חח פשוט ענק.

עריכה: זה שמעליי הקדים אותי בשנייה...

אנחנו איבדנו את השליטה על המשחק ליותר מידי זמן.

השער שלהם היה באוויר יותר מידי דקות ולא הייתה שום תגובה. השלישי הגיע משום מקום והציל אותנו. לא ייצרנו מספיק מצבים ולא שלטנו במרכז השדה.

אני עדיין חושב ששילוב של אמאדור וייני יהיה טוב מיזה של ייני ופיבן, ואני מת על פיבן ועל המשחק המפוצץ בביטחון שלו ומבסוט עליו, אבל כרגע אמאדור יתן מענה של משחק ראש ואתלטיות שחסרה לנו.

בכלל אני לא חושב שהליגה גמורה כמו שאתם מתארים. יש לנו חיפה-בש שבאמצע יש גביע בטדי.מלחמת עולם. נעבור את זה בהצלחה ונדבר.

לזין שלא הפסיק להפליץ את החמין של שבת לידי - אמא שלך זונה.

רנשרייבר מת.

חחחחחחחחחחחח אני גם פינקתי את סובביי בחמין של שבת, אולי שאבת כמה מהם

לא יודע אם זה ראוי להיות הודעה אבל אנחנו פשוט אונסים את הליגה עם שחקני בית, כל משחק חצי הרכב. איזה כיף. (וזה בלי לספור כל מני אצילי ודסה)

לא יודע אם זה ראוי להיות הודעה אבל אנחנו פשוט אונסים את הליגה עם שחקני בית, כל משחק חצי הרכב. איזה כיף. (וזה בלי לספור כל מני אצילי ודסה)

היום היו שישה. יותר מחצי