Jump to content

שחר פיבן, אח על מלא

maynard_prica

Recommended Posts

פותח את הנושא הזה כי אני חושב ששחר לא זוכה כאן לקרדיט העצום לו הוא ראוי.

מראה שיפור עצום מתחילת העונה, מהטעות נגד אוגו בטרנר, ממעט מאוד לטעות. מרוכז מאוד במהלך המשחק, קבלת החלטות נכונה באחוזים גבוהים מאוד, גם בפעמים שנראה שהוא הולך אחורה לחינם, אני מעדיף בלם כזה שהולך על בטוח ולא מנסה לעשות משהו שהוא לא יודע לעשות.

מעבר לזה, ראשון כמעט לכל כדור, גם בגובה וגם על הארץ, אגרסיבי מאוד בסגירה קדימה, קורא את המשחק מצויין מה שמאפשר לו לעשות דבר שראיתי מעט מאוד בלמים במכבי לאורך השנים עושים,לחלץ קדימה עם כתובת בנגיעה אחת מדוייקת, הוא עשה את זה במשחק אתמול ומול מכבי פת כמה פעמים. חוץ מזה חילק פסים יפים מאוד קדימה על אגף ימין, לקשרים/מגנים.

אתמול הראה גם אספקט של מנהיגות כשלא הפסיק לכוון את יאיר כל המשחק

אח, מחוייב, אגרסיבי, מרוכז, קבלת החלטות נכונה ויודע להוציא יפה קדימה, מה עוד אפשר לבקש?

אם הוא היה זר היינו מפזרים כאן תמונות של רנדי מארש מול המחשב.

הפתעת העונה שלי עד כה היא הציוות המצוין של שרן ושחר. מי היה מהמר בתחילת העונה שאלה יהיו צמד הבלמים הפותחים שלנו?

במילה אחת,מרגש.בשתי מילים, מרגש אחושרמוטה.

אחלה שחר :)

מדהים שהתקשורת מתעלמת ממנו לחלוטין בזמן שעל סולומון כל חמישי יוצאת כתבה חדשה..

יותר טוב למען האמת שלא יעלה לו..

@dow?

מדהים שהתקשורת מתעלמת ממנו לחלוטין בזמן שעל סולומון כל חמישי יוצאת כתבה חדשה..

יותר טוב למען האמת שלא יעלה לו..

@dow?

לגבי ההשוואה לסולומון - הוא בן 18/19 (ופרץ בגיל מאוד מוקדם), פיבן כבר באיזור ה 22 אם אני לא טועה. חוץ מזה, תמיד יש יותר הייפ על שחקני התקפה מאשר הגנה.

לגבי התיוג שלי - הוא מפתיע אותי מדי שבוע. באיזשהו שלב כבר התחלתי להתרגל, והוא באמת עושה עבודה טובה.

אני עדיין חושב שאין לו נתונים טובים מספיק, אבל הוא מפצה על כך בדברים אחרים. אם הייתי לוקח את זה למחוזות הפוטבול מנג'ר, הייתי נותן לו נתונים גבוהים ביכולות המנטליות.

צ'ילאקה אחלה שחקן אבל מגן ודבר שני אני לא בטוח שהוא מוכן לאינטנסיביות של ליגת העל בהשוואה לליגת הנוער.. אבל גם לא הייתי ממהר לשחרר את טיבי, מגיעה לו עוד הזדמנות להוכיח את עצמו למרות הפאדיחה האיומה בתחילת העונה ושבמו רגליו זיין לנו את האירופית, אסור לשכוח שהוא היה חלק בלתי נפרד מהווינריות שהיתה פה בשנים האחרונות.. אם לא יצליח להוכיח את עצמו מחדש אזי כן הייתי משחרר אותו ומפנה מקום בתקציב לשחקן בעמדה יותר הכרחית ומביא עוד בלם כחלק מהרוטציה.

לגבי ההשוואה לסולומון - הוא בן 18/19 (ופרץ בגיל מאוד מוקדם), פיבן כבר באיזור ה 22 אם אני לא טועה. חוץ מזה, תמיד יש יותר הייפ על שחקני התקפה מאשר הגנה.

לגבי התיוג שלי - הוא מפתיע אותי מדי שבוע. באיזשהו שלב כבר התחלתי להתרגל, והוא באמת עושה עבודה טובה.

אני עדיין חושב שאין לו נתונים טובים מספיק, אבל הוא מפצה על כך בדברים אחרים. אם הייתי לוקח את זה למחוזות הפוטבול מנג'ר, הייתי נותן לו נתונים גבוהים ביכולות המנטליות.

פיבן חגג 23 בספטמבר

ההתקדמות שלו בזמן כל כך קצר פשוט מדהימה. היכולת שלו לעבור שחקן בקור רוח בהגנה והתזמון שלו ביציאות וחטיפה של הכדור, אלה דברים שכמעט לא רואים אצל שחקנים צעירים. הדבר היחיד שמעצבן טיפה זה שהוא עדיין לא לגמרי למד מתי לא חייב להחזיר אחורה ולעצור את הפוטנציאל למתפרצת, אבל זה בסדר, בטוח שזה עניין של ביטחון ויגיע עם הזמן. גדל פה בלם.