Jump to content

סיכום הניצחון על אשדוד "בבית" אחריי צפייה בש.ח | 4-0 בהרכב שני (מה עוד נאמר)

Sawyer

Recommended Posts

איבוד נקודות כואב לא מחוייב ובעיקר מפתיע בדקה האחרונה למשחק ביום שבת השאיר לנו רק 3 ימים להרים את הראש ולחזור לדרוס את הליגה בדרך למטרה היחידה שלנו העונה - אליפות. היריבה אשדוד היא מהחלשות שאפשר לקבל בדרך לשם.

איביץ' חובב רוטציות ידוע מעלה הרכב שני "פרופר" למשחק. כששחקנים שלא ראו דשא הרבה זמן כמו יאיר, שוינפלד, ברסקי, עטר וצ'יקו מקבלים את ההזדמנות להוכיח מה הם שווים אל מול אסופת השחקנים הרנדומלית שנעים זרק למגרש.

המשחק נפתח עם שליטה צהובה אך בקצב נמוך, דקה 8 כדור ארוך של ריקן מצא את ברסקי שניסה לנגוח מ14 מטרים אל השער אבל המרחק היה רב מדי וג'רפי קלט את הכדור ללא מאמץ. דקה 13 התקפה טובה באגף שמאל עם אבי ריקן שמכניס כדור טוב לשוינפלד שעוצר טוב ב5 ומחזיר אחורה לסבוריט שבועט בנגיעה מלב הרחבה חזק אבל הכדור פוגע בקורה וניתז החוצה. דקה 14 כמעט מצב לאשדוד כשבעיטה רעה של דין דוד מ20 מטר הולכת גבוה מעל השער של ראייקוביץ'. השליטה של הצהובים בכדור מוחלטת. דקה 26 ריקן מצליח להוציא מהערבובייה לדסה שמגיב מהר בנסיון הרמה חכם שנהדף אליו בחזרה את הכדור השני אלי מעביר בפס חכם לאבי ריקן שפנוי לגמריי בועט בנגיעה כדור חכם לפינה הרחוקה ופנימה, 1-0 מכבי ת"א. דקה 32 הרמת כדור של אבי ריקן נוחתת על ראשו של שוינפלד שנוגח כדור מעל השער. דקה 35 הפעם תורו של שוינפלד שמוריד מצויין כדור עם הגב ברחבה והפעם מחזיר הוא לריקן שבועט בנגיעה כדור חזק למרכז, ג'רפי במקום. דקה 36 מסירת עומק גדולה של ברסקי על 70 מטר מוציאה את מכבי נהדר למתפרצת, שוינפלד מצליח להגיע עם קצה הנעל לפני שני שחקני אשדוד ולהשאיר לאלירן עטר שחודר לרחבה פותח את הזווית ובועט כדור מדוייק לרשת, 2-0 מכבי ת"א. GameOver. דקה 42 בעיטה ראשונה (ויחידה) של אשדוד אל ראייקוביץ' כשהבראן בועט כדור חלש מ20 מטר היישר לידיים של ראייקוביץ'. לצהובים היו עוד הזדמנויות עד סיום המחצית להגדיל את היתרון אבל חוסר ריכוז בחלק ההתקפי השאיר את התוצאה 2-0 בירידה למחצית.

מחצית שניה ממשיכה בקו ישיר את המחצית הראשונה עם קבוצה אחת בלבד על המגרש, אשדוד אפילו לא מנסה. דקה 47 התקפה טובה של מכבי ת"א הפעם זה ברסקי באגף ימין עם כדור שעובר את השחקנים במרכז הרחבה ומגיע עד סבוריט שמנסה מזווית קשה וולה אבל הכדור שלו הולך לשמיים. דקה 51 אלירן עטר מכניסה כדור טוב לברסקי שמרים כדור מדויק לראש של שוינפלד שמנקודת הפנדל עושה את הבלתי אפשרי ונוגח כדור מדוייק לפינה של ג'רפי כדי לקבוע 3-0 מדהים למכבי ת"א. דקה 58 כניסה גדולה של אלי דסה שמשאיר את הכדור באומנות לאלירן עטר שבועט בנגיעה מ17 מטר כדור שטוח ומדוייק לפינה, 4-0 מכבי. קרנבל בנתניה. גם ב4-0 הצהובים ממשיכים לחפש את החמישי, דקה 68 כדור קרן טוב של אצילי מגיע לאמדור שמסתנן בין שני שחקני אשדוד ובועט מקרוב כדור שמפספס את הקורה במטר. דקה 70 זה היה חייב להיות החמישי כשסבוריט הכניס כדור לאופאדו שעוצר עם הגב ברחבה מסתובב על שני שחקנים (שאחד מהם עושה עליו עבירה) ובועט בסיבוב כדור שמפספס את המסגרת במעט. דקה 72 אלירן מוצא את עצמו במשבצת שלו ומשחרר כדור מסובב שגם הוא שורק לקורה של ג'רפי שאפילו לא זז. דקה 85 הזדמנות אחרונה לצהובים לכבוש את החמישי כשתרגיל כדור חופשי של עטר יוצא אחורנית לעומר אצילי שבועט בנגיעה כדור חד אבל גם הוא פוגש רק את הרשת החיצונית.

שופט: רע (עוד שיפוט נורא של בר נתן (זבל גדול) שפשוט נתן לשחקני אשדוד לכתוש אותנו ללא צהובים חובה כשבצד השני העניש על כל פיפס. ניסה להרוס לנו איכשהו אבל לא הצליח, בפנים שלך יזבל)

שחקנים:

ראייקו - מחוסר עבודה לחלוטין, הם פשוט לא בעטו לשער ודברים שהיה צריך איכשהו לתפוס הוא תפס. קשה לי אפילו לפרגן לו אחרי משחק ככ נרפה של היריבה.

דסה - משחק נפלא של אלי דסה שהיכולות ההתקפיות שלו זה פשוט משהו שלא קיים עוד בארץ, תמיד עוד אופציה בדאבל פס, כניסות מדהימות לעומק, בישולים גאוניים. מלך.

פיבן - פתח את המשחק מעט חולמני עם 2 בלאק אאוטים שיכלנו לשלם עליהם, עם הדקות התאזן וחזר להראות שהוא בלם ליגה לגיטימי כשניטרל את ההתקפות הלא קיימות של אשדוד עם עוד משחק חזק וסולידי. כל הכבוד לשחר.

יאיר - זה לא המשחק לבחון אותו אבל לא עשה טעויות בחלק ההגנתי, נתן כמה כדורים טובים (לצד מעט רעים) ונראה שוב כמו פוטנציאל שיכול לרוץ חזק אצלנו, מעניין מה צופן עבורו העתיד.

סבוריט - ממשיך בכושר הנפלא שלו, סולידי וחכם מאוד בהגנה (טעות אחת שיכלה להפוך למתפרצת) הצטרפות מעולה בחלק ההתקפי עם צירופי כדור ואפילו כניסות לרחבה, השחקן מאוד יצירתי ותמיד מחפש לקדם את ההתקפה. רכש מעולה.

פרץ - גם ללא גולסה/גלזר השליט סדר במרכז המגרש עם תיקולים חזקים, ראשון בראש לכל כדור, שמירה מעולה על כדור ויציאה נפלאה קדימה, האחריות בניכוי הטעויות של חבריו לקישור היה מהנה לצפייה. הלם אותו מאוד סרט הקפטן היום.

ברסקי - נכנס קצת לאט למשחק אבל מלבד טעות אחת שאסורה לקרות היה אחראי וזה הדבר הכי חשוב אצלו עבורי. סיים עם בישול ועוד כדור ענק שהביא עוד שער. אמנם מול אשדוד אבל טוב לראות שיש לו את היכולת בליגה הזאת כי יהיו רגעים שנצטרך אותה. יופי ילד.

ריקן - משחק פשוט מעולה של אבי ריקן שחוץ מלשרוף את הדשא היום הוסיף גם את השער הראשון, המון דחיפה להתקפה, הרמות מצוינות, איומים על השער - כל מה שאפשר לבקש מאבי ביום כזה.

עטר - צמד לאלירן עטר, מלך השערים של מכבי ת"א כרגע. עם לא הרבה דקות, זה אומר הרבה מאוד. שיחק היום בצורה חיובית (בעיקר מאז שכבש), הרשית פעמיים בשערים נהדרים. שאפו.

צ'יקו - קצת מאכזב אותי, עוד משחק שמעט הפעולות איכותיות שלו (חזק מאוד, דריבל מפתיע לעיתים) נבלעות בבליל של פעולות לא מספיק מדוייקות, לעיתים פזיזות או סתם לא חכמות.

שוינפלד - ביחס לשוינפלד זה המשחק הכי טוב שאפשר לבקש, קודם כל כבש(!!). שיחק טוב כפיבוט עם כמה הורדת כדור טובות, רץ הרבה אחרי האשדודים ואפילו הרוויח כמה כדורים. עשה את העבודה.

פיקנטריה:

- טקס חנוכה כששמעון מזרחי מדליק נרות

- טקס לג'ורדי מלך העולם. (כולל קליפ)

- ארועי חנוכה של מכבי (מתנות, מטבעות שוקולד וכו)

- דור פרץ קפטן

- איביץ' מתאים תלבושת להרכב

- שוינפלד כובש גול

- עטר צועק על בר נתן שמפריע לו לכבוש

- לא צוחק עליו כבר, אבל מה יהיה עם ארבל. הוא פשוט לא רואה.

קהל:

לא מספיק אוהדים הגיעו למשחק ככ קריטי בטח עם ההרכב שהסתמן לפני המשחק. מי שכן הגיע דווקא הפתיע בעידוד שמח ואנרגטי בחסות הפנאטיקס (נמאס למצוץ לכם כל שבוע אבל זה מה יש) שהפעם פינקו יתר על המידה עם חגיגת חנוכה שמחה.

אני חושב שבר נתן זיין את אמא שלנו בצורה מוגזמת והיינו צריכים להגיב קצת יותר בחריפות אבל חוצמזה כל הכבוד למי שהגיע ובטח למי שגם הגיע לא באדום (היו יותר אוהדי מכבי באדום מאשר אוהדי אשדוד) ונשאר עד הסיום (הליכה מביכה של המערבי דקה 85) ותודה לכולכם על עוד חווית כדורגל מהנה :)

יום שבת הטירוף האמיתי מתחיל במשחק חוץ קשה מאוד מול בני יהודה (אחת הקבוצות הכי טובות בליגה). זאת הולכת להיות אופרה אחרת לגמריי וצריכים להגיע כולם בשיא.

20:30 במושבהמול בני יהודה. נתראה.

בר נתן הזין הזה הפריע הרבה פעמים.. גם לעטר, וגם לאצילי כשעטר מסר לו את הרוחב בדקות הסיום כשהיתה עבירה ליד השער שלהם.

ורייכרט מת. הבוז היה מתוק.

אגב כששרנו "תשברו לרייכרט ת'רגל", לא יודע מי שם לב, אבל אני ראיתי שהוא ירק לכיוון שלנו למזרחי.

זה היה כמו לשחק נגד ילדים. אמנם מכבי גרמה להם להפוך לכאלה אבל זה זה היה כבר מביך.

שמח מאוד שסגרנו את המשחק ולא נרדמנו אחרי הראשון כמו נגד פ"ת. וזה אחרי שבחצי שעה הראשונה הלכנו יותר מדי עם כדורים אחורה שכבר תלשתי את מעט השערות שנשארו לי עוד. לפעמים אני לא מבין למה המחשבה שלהם היא לא קודם כל להסתכל איך אפשר לקדם את הכדור לכיוון רחבת השער של היריב, לא להרים את הראש ולראות את השחקן שפותח לך למסירה לכיוון הרחבה ולתת לו בנגיעה.

אשדוד זה לא רמה, וגם בהילוך שני שלנו דפקנו להם רביעייה.

המשחק נגד בני יהודה הופך לבאמת קריטי בשאיפות שלנו לגמור את הסיפור הזה כמה שיותר מהר. ניצחון בשבת ואפשר לקרר את השמפניות וזה הזוי שאני אומר את זה אחרי סיבוב אחד.

פיקנטריה:

סידי מבטיח לעשות ״אלירן״ ב- ״שער הבא של אלירן״. עם כזה מנחוס, סיכוי טוב שראינו היום את הגול האחרון שלו בקריירה.

מה שכן, ראוי לציין לטובה שהוא לא הפריע לחגיגות.

פיקנטריה:

סידי מבטיח לעשות ״אלירן״ ב- ״שער הבא של אלירן״. עם כזה מנחוס, סיכוי טוב שראינו היום את הגול האחרון שלו בקריירה.

אצילי גנב לו גול שם. פתח לו למסירה חופשית לגמרי מול שוער והוא העדיף לבעוט סתם.

בר נתן חתיכת כולרה מיקרוב מהלך, איך לעזאזל איך היה שלב שלנו היו יותר צהובים ולאשדוד 0. על אותם דברים בדיוק שהוא ויתר לאשדוד הוא שלף לנו. כמה מקרים שהוא נתן לנו יתרון אחרי עוד עבירה מכוערת והיה חייב לשלוף צהוב לשחקן אשדוד כשהמשחק נעצר ומבחינתו כאילו כלום. היה מהלך אחד שהייתה עבירה מכוערת במתפרצת, נתן יתרון ואז עשו עלינו עוד עבירה שעוצרת מתפרצת. זה 2 צהובים מהלך אחד והוא אפילו 1 לא הוציא. מה מלמדים אותם שם את השופטים כמה בן זונה חסר שכל מניאק אתה יכול להיות

מה היה עם ארבל?

למה מכבי לא שמה שמיניה לכבוד החנוכה?

קודם כל הוא "עיוור שחורים"

זה לא משנה מי נוגע בכדור בין דסה ואופאדו (או אפילו יאיר) מבחינתו הוא יגיד מה שבא לו. ואין שום חשיבות לכמה הילוכים חוזרים הוא יראה.

הוא מתבלבל גם בין עוד שחקנים, אבל ברזולוציה של שחורים זה נראה שהוא אפילו לא מנסה.

איזה בלק אאוט היה לפיבן ?

זכור לי משחק נקי לחלוטין שלו. מניע כדור יפה מאוד עם שתי הרגליים (מחזה נדיר לבלם).

הוא היה דומיננטי יותר בניהול משחק ההנגה מאמאדור, ניכר שאיביץ׳ נותן לו ים של ביטחון.

הייתה לו גם הצטרפות מרשימה מאוד למתפרצת של מכבי אחרי חטיפת כדור לקראת סיום המשחק.

איזה בלק אאוט היה לפיבן ?

זכור לי משחק נקי לחלוטין שלו. מניע כדור יפה מאוד עם שתי הרגליים (מחזה נדיר לבלם).

הייתה לו גם הצטרפות מרשימה מאוד למתפרצת של מכבי אחרי חטיפת כדור לקראת סיום המשחק.

ברבע השעה הראשונה חלם פעמיים בכדורים ארוכים של אשדוד. אחד לגמריי לא הגיע לכלום ובשני יאיר לקח (שם היה ממש כבר טעות של שחר)

לא זוכר דקות :(

ברבע השעה הראשונה חלם פעמיים בכדורים ארוכים של אשדוד. אחד לגמריי לא הגיע לכלום ובשני יאיר לקח (שם היה ממש כבר טעות של שחר)

לא זוכר דקות :(

אין דקות אין אמונה.

סוייר אני מבקש שכחת בישול לשוינפלד...

דרך אגב הקהל הרחב איכזב אותי היום מאוד.

טרם קראתי אז לא יודע אם הזכירו.

4 שערים.

4 בישולים.

0 מהם במצב נייח.

יאפ, שברנו את רצף הנייחים. אם כי זה הרכב התקפי שונה לחלוטין.

סוייר אני מבקש שכחת בישול לשוינפלד...

דרך אגב הקהל הרחב איכזב אותי היום מאוד.

משחק חייו במכבי. יכל לסיים עם גול ו3 בישולים.

קומץ עמה בשגעת, המראות בגול שלו היו בלתי נשכחים.

קודם כל הוא "עיוור שחורים"

זה לא משנה מי נוגע בכדור בין דסה ואופאדו (או אפילו יאיר) מבחינתו הוא יגיד מה שבא לו. ואין שום חשיבות לכמה הילוכים חוזרים הוא יראה.

הוא מתבלבל גם בין עוד שחקנים, אבל ברזולוציה של שחורים זה נראה שהוא אפילו לא מנסה.

וואי ראיתי עכשיו תקציר ונפלתי לרצפה באמת זה היה ענקקקק

"אופאדו עם הכדור, נותן לעטר ושעררר"

-הילוך חוזר עם תקריב-

"איזו מסירה נהדרת של אופאדו"

עצוב לי עליו באמת. זה כבר מזמן פשוט עצוב.

הוא עדיף בפער על כל שאר ה"שדרים" שיש בארץ.

הקול שלו וזה שהוא לא מתעקש לפרשן דברים.

תביאו כל יום!

חיי עם זה בשלום, שחר חבר

מה חוצמזה? נהנה ממכבי?

כבר פתחת שמפניות?

מבסוט לאללה. חזר לי הפאן אחרי שג׳ורדי עזב.

בטח פתחתי, הניצחון בטדי סגר עניין מבחינתי.