Jump to content

סבוריט וקנדסה

matis

Recommended Posts

כן, בלי ספק.

דדי בן דיין היה פספוס, הפסדנו אותו רגע לפני הפריצה.

בכלל סבוריט אחד המגנים השמאליים הטובים שאני זוכר אצלנו.

כמעט לא היו לנו מגינים שמאליים טובים. גם יעקב הלל לא היה שחקן גדול. סבוריט הוא מגן שמאלי אמיתי שנולד במדינת כדורגל נהדרת. ברור שנתוני הפתיחה שלו אמורים להיות גבוהים לעומת הסטאנדרט הנמוך פה.

כמעט לא היו לנו מגינים שמאליים טובים. גם יעקב הלל לא היה שחקן גדול. סבוריט הוא מגן שמאלי אמיתי שנולד במדינת כדורגל נהדרת. ברור שנתוני הפתיחה שלו אמורים להיות גבוהים לעומת הסטאנדרט הנמוך פה.

גם מאנה היה אמור להיות כזה.

אפילו ניראה לי שיש רזומה טוב יותר בספרד

אבא שלי תמיד אומר שלא היה במכבי מגן שמאלי טוב מאז מיקו בלו

גם מאנה היה אמור להיות כזה.

אפילו ניראה לי שיש רזומה טוב יותר בספרד

אבא שלי תמיד אומר שלא היה במכבי מגן שמאלי טוב מאז מיקו בלו

נכון. אבל מאנה פיזית נראה שחקן לפני פרישה. הרזומה שלו היה טוב מאד. ואת המשפט על בלו גם אני שמעתי(:

סאבוריט קל בשלוש שמאליים הכי טובים שהיו לנו, לפחות בשנים האחרונות

בשנים האחרונות?

מי היו פה מגנים שמאליים בשנים האחרונות?

בשביל למצוא מגן כמו סאבוריט במכבי צריך ללכת הרבה מאוד שנים אחורה.

סאבוריט ענק, מה יש לכם.

ייזכר כאחד הזרים הטובים שהיו פה בשנים האלה ולדעתי יש לו פוטנציאל להיות כמו קרלוס או פריצה מבחינת מכלול של יכולת וחיבור.

קצת מגזימים

סבוריט טוב אבל לא חושב שהוא בטופ 3 מגנים שמאליים שהיו לנו

כן בטופ 3 לדעתי. מגן תוקף כזה שמגיע גם למצבים, יודע לעבוד עם שחקן כמו עטר בדאבל פסים וגם יודע להגן - טופ 3.

סבוריט הוא אחד המגנים הזרים הטובים שדרכו בישראל.

לא יודע איך מישהו מצליח להיזכר במגן שמאלי טוב ממנו במכבי אלא אם ראה בעיניו את מיקו בלו.

עוד מוקדם לדרג אותו, אבל אם סאבוריט ימשיך לשמור על יציבות, אין ספק שהוא ידבר חזק בצמרת הרשימה הלא מרשימה של המגנים השמאליים.

ב15 השנים האחרונות אני זוכר רק 3 עונות בהן הייתי מרוצה יחסית מהמגן השמאלי שלנו: עומרי בן הרוש בעונת סוזה, יואב זיו בעונת אוסקר ופאקינג אורי שטרית בעונת 06/07. זו בדרך להיות העונה הרביעית.

דדי לא היה מגן. קיצוני שאברם (?) שם בהגנה ומאז כולם זרמו עם השקר הזה, סיפור דומה ליואב זיו (שפאולו החזיר לקישור). גם היה מיתוס חזק על אבי ריקן כמגן שמאלי ולשמחתו לא היה לו במכבי מאמן ישראלי, אז הוא ניצל.

חובה להשאיר את דסה.

שנימני יפסיק עם השטויות ויסגור עם מכבי על 400 אלף (זה הרבה אבל זה מה יש)

סבוריט מצויין, רכש נהדר אבל לבוא ולהגיד שהוא הכי טוב בהיסטוריה או ביום 3 וכו' אחרי שבקושי עברנו סיבוב זה קצת יומרני מידי.

אם הוא ימשיך להציג יכולת כזאת בעקביות ולאורך זמן (יותר מעונה) אפשר לדבר על היסטוריה.

אין ספק שסבוריט הוא אחד המגינים האינטלינגנטים מבחינת הגנה וסגירות, הלחץ הגבוה והסגירות שלו באגף ובאמצע משובחות ועוזרות המון במשחק ההגנה החל מהאמצע..

הילל לא היה ברמה הזאת ובכלל אין מגינים שמאליים טובים בארץ כמעט..בן דיין וזיו היו הסבות...

דסה חייב להשאר

דדי לא היה מגן. קיצוני שאברם (?) שם בהגנה ומאז כולם זרמו עם השקר הזה, סיפור דומה ליואב זיו (שפאולו החזיר לקישור). גם היה מיתוס חזק על אבי ריקן כמגן שמאלי ולשמחתו לא היה לו במכבי מאמן ישראלי, אז הוא ניצל.

פספוס דדי. שיחק גם מגן בשנתיים המצויינות שהיו לו בהפועל.

דסה לא ישאר. הוא רוצה אירופה, בצדק מבחינתו.

מקווה שיבחר קבוצה נכונה בליגה נכונה שתוכל להינות מהיכולות ההתקפיות שלו , אחרת הוא יחזור מהר לארץ.

אגב, אני במקום מכבי מוכר אותו כבר עכשיו עם זכות ראשונים בחזרה לארץ. זה עדיף מכך שהוא ישתחרר בחינם בקיץ ונאבד זכות ראשונים