Jump to content

גמר הליברטדורס

Echoes

Recommended Posts

לראשונה בהיסטוריה נפגשות בגמר של המפעל בוקה גוניורס וריבר פלייט לאחד המשחקים החמים בהיסטוריה של בכדורגל.

כדורגל גדול כנראה לא יהיה שם אבל אווירה וטירוף שיגמדו גם את הדרבי של גלאזגו ובלגרד.

אני מודה שאני לא בקיא בכדורגל דרום אמריקאי אבל בטוח יש פה לא מעט שכן, אשמח לכמה שיותר מידע על הקבוצות, שחקנים בולטים, סיפורים מעניינים ומי צפוי לא לחגוג אחרי שיכבוש שער?

לבינתיים, הבנתי שעשרה צוותי שיפוט סרבו לשפוט את המשחק מהפחד לעשות טעות גורלית.

הכוח של הפורום הוכיח את עצמו בעבר, חייבים לשלוח את ריינשרייבר!!

אחד המשחקים עם האווירה הכי טובה בעולם,אם לא הכי טובה

דאלה בוקה !

אפילו לא הכי טובה בארגנטינה אבל בטופ ללס

מה שכן בגמר ליברטדורס זה אכן פסיכי

מה עם קהל חוץ? בארגנטינה מזה כמה שנים אין קהל חוץ אבל אולי עכשיו יאשרו כי זה לא במסגרת הליגה? בליברטדורס וסוד אמריקנה קבוצות מחוץ לארגנטינה כן יכלו להביא קהל חוץ.

קהל - למרות כל ההייפ שיש על הקהל של בוקה בארץ לדעתי הם אפילו לא בטופ 5 של ארגנטינה וריבר למרות הצבע המגעיל קהל הרבה יותר טוב (גרתי בארגנטינה ויצא לי להיות בלא מעט משחקים של 2 הקבוצות) אבל האיצטדיון שלהם חרא ושל בוקה נדיר....בכל מקרה טירוף יהיה זה בטוח, במיוחד באובלסיקו בשדרות אבנידה דה מאז'ו בחגיגות.

שחקנים - מריבר אני לא מכיר אף אחד אבל לבוקה יש כמה שמות כמו גאגו, טבס, פאבון, סראטה...אני כבר כמה שנים לא רואה משחקים משם אבל כשהסתכלתי גם קבוצות הצמרת שם אני לא בטוח שלוקחות אליפות אצלנו...רמה מאוד נמוכה של משחק, הרבה כדורים ארוכים ללא תכלית, משחק ברוטלי...

אפילו לא הכי טובה בארגנטינה אבל בטופ ללס

מה שכן בגמר ליברטדורס זה אכן פסיכי

צודק.

פשוט אני חולה על בוקה(בעיקר בגלל מכבי)

סרביה,מרוקו,גרמנית2,ארגנטינה ויש עוד מקומות עם אווירה מחשמלת.

משחק גמר ראשון בבית של בוקה בתאריך 10/11 בשעה 22:00 בערב.

משחק גמר שני בבית של ריבר בתאריך 24/11 בשעה 22:00 בערב.

שעון ישראל שניהם.

(אגב, יש סיכוי שהמשחקים ידחו לשעה 1 בלילה(19:00 שעון ארגנטינה) בגלל שבהנהלת בוקה רוצים שגם האוהדים שלהם היהודים יוכלו להגיע למשחק, כי זה במוצאי שבת)

צודק.

פשוט אני חולה על בוקה(בעיקר בגלל מכבי)

סרביה,מרוקו,גרמנית2,ארגנטינה ויש עוד מקומות עם אווירה מחשמלת.

מרוקו זה סתם מקהלות של ערבים שכולם מתלהבים מהן, לא מתקרב לרמות של ארגנטינה או שאר המדינות שהזכרת.

שעון ישראל שניהם.

(אגב, יש סיכוי שהמשחקים ידחו לשעה 1 בלילה(19:00 שעון ארגנטינה) בגלל שבהנהלת בוקה רוצים שגם האוהדים שלהם היהודים יוכלו להגיע למשחק, כי זה במוצאי שבת)

לא דוחים, סופי.

ממליץ בחום להצטרף לקבוצה בפייס - 'אולטראס ארגנטינה' - מעדכנים כל כמה דק' על מצב הגמר.

+ המון שירים מארגנטינה.... אולי יעזור לנו למצוא שיר קליט

https://www.facebook.com/%D7%90%D7%95%D7%9C%D7%98%D7%A8%D7%90%D7%A1-%D7%90%D7%A8%D7%92%D7%A0%D7%98%D7%99%D7%A0%D7%94-1769761043097453/

לפני 3 שנים הקבוצות נפגשו בשמינית גמר גביע הליברטדורס. הגומלין פוצץ במחצית, לאחר שאוהדי בוקה ריססו גז פלפל על שחקני ריבר במנהרה. ריבר קיבלה ניצחון טכני והמשיכה כל הדרך לזכייה בגביע.

אגב, יש סניף מקדונלדס ספציפי בבואנוס שאוהדי בוקה הורסים פעם אחר פעם בחגיגות כאלה ואחרות שלהם בגלל הצבע האדום של הרשת. לאחר ששתי הקבוצות העפילו לגמר, עמוד הטוויטר של הסניף העלה ציוץ פרידה לקראת החורבן הקרב.

לפני 3 שנים הקבוצות נפגשו בשמינית גמר גביע הליברטדורס. הגומלין פוצץ במחצית, לאחר שאוהדי בוקה ריססו גז פלפל על שחקני ריבר במנהרה. ריבר קיבלה ניצחון טכני והמשיכה כל הדרך לזכייה בגביע.

אגב, יש סניף מקדונלדס ספציפי בבואנוס שאוהדי בוקה הורסים פעם אחר פעם בחגיגות כאלה ואחרות שלהם בגלל הצבע האדום של הרשת. לאחר ששתי הקבוצות העפילו לגמר, עמוד הטוויטר של הסניף העלה ציוץ פרידה לקראת החורבן הקרב.

תגובה מעשירה ומעניינת, תודה רבה

אין קהל חוץ גם בגמר הזה!

אז ככה לגבי בוקה המצב הוא כזה לקראת הגמר:

בשער יעמוד רוסי.

בהגנה אני לא בקיא כל כך .

בקישור יש את פרס באריוס ונאנדס, גאגו לא משחק הרכב פותח גם לא טבס!

בהתקפה יש את פאבון ובנדטו שחזר מפציעה אחרי שנה שקרע את הרצועות בברך והפסיד גם את המונדיאל אגב הוא העלה את בוקה לגמר בעצמו עם 3 שערים בחצי גמר נגד פלמייראס!

הסיכוי של טבס לפתוח זה רק אם בנדטו יוסט לעמדת החלוץ ואז יפתח כשלישייה התקפית עם בנדטו ופאבון.

את ריבר אני לא מכיר בכלל

הולך להיות חם מאוד בשבת!

3823926.jpg

"להתראות אנשים, היה טוב כל עוד זה נמשך"

2126719.jpg

*אגב אני לא חושב שזה בגלל הצבע

שעון ישראל שניהם.

בעקבות המעבר שלנו לשעון חורף, הפרש השעות בינינו לבין ארגנטינה הוא 5, לכן אם ידחו זה יהיה ב12 שעון ישראל.

שעון ישראל שניהם.

מעניין אם יש להם שווימר בפורום ויש שם ויכוחים על כפייה דתית

בעקבות המעבר שלנו לשעון חורף, הפרש השעות בינינו לבין ארגנטינה הוא 5, לכן אם ידחו זה יהיה ב12 שעון ישראל.

נכון, צודק. אבל לא ידחו על פי מה שסלבה רשם למעלה.

קל שיש להם..

יש להם באיצטדיון מקום שמוכר אוכל כשר (בוקשר) כדי שהיהודים יוכלו לאכול שם.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5324081,00.html

יש להם באיצטדיון מקום שמוכר אוכל כשר (בוקשר) כדי שהיהודים יוכלו לאכול שם.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5324081,00.html

הזכיר לי שיש באצטדיון של אטלנטה בפוטבול סניף של Chick-fil-A שמזוהה עם אטלנטה. הקטע הוא שהמשחקים ביום ראשון, והסניף סגור ביום ראשון מטעמי דת.