Jump to content

עזרה בקניית מחשב נייד

ohad maccabi

Recommended Posts

יש לך אפשרות לקנות באילת?

אם כן תקנה 14 או 15.6 אינצ לפי העדפה fhd. (אל תתפשר על fhd).

מעבד i5 דור 8

256 SSD

8 ram

מאמין שגם כרטיס מסך סביר יכנס לך למחיר.

אם לא נכנס תקח i5 דור שביעי.

חשוב לציין שהמחשב הרבה יותר טוב ממה שביקשתי ויתן לך שנים של שקט עם מחשב פצצה.

אנצל את הנושא לשאלה דומה - מחפש גם לפטופ חדש, רק שהוא ישמש בעיקר לסטרימינג, הורדות וכדומה. סוללה ארוכה זה נחמד אבל לא העיקר מבחינתי, חשוב בעיקר שיהיה מסך איכותי, שיסחוב צפייה ברזולוציה גבוהה וכמובן שלא יתחיל לקרטע אחרי כמה חודשים.

אנצל את הנושא לשאלה דומה - מחפש גם לפטופ חדש, רק שהוא ישמש בעיקר לסטרימינג, הורדות וכדומה. סוללה ארוכה זה נחמד אבל לא העיקר מבחינתי, חשוב בעיקר שיהיה מסך איכותי, שיסחוב צפייה ברזולוציה גבוהה וכמובן שלא יתחיל לקרטע אחרי כמה חודשים.

חפש כל לפטופ עם מסך IPS וברזולוציה של 1080 לפחות עם כונן SSD.

כל מעבד מודרני ינגן לך סרטים בקלילות וה-SSD ימנע מהמחשב לקרטע בעתיד - אם השימושים לא משתנים גם הביצועים לא ישתנו.

• 2 weeks later...

מנצל גם את הנושא , מחפש לפטופ לשימוש דיי סטנדרטי בגדול של אינטרנט קצת אופיס נטפליקס וספוטיפיי, וגם פוטושופ ואילוסטרייטור ששמעתי שהם דורשים קצת יותר...

המלצות ?

נראה שמשומש, לא מסוכן מדי ?

אני גם מחפש לפטופ לתואר (הנדסת חשמל), אצטרך מעבד טוב, ssd וכמובן חיי סוללה ארוכים, יש למישהו המלצות איפה לקנות ומה ? אני מחכה לתקופת הבלק פריידי-סייבר מאנדי בינתיים, אז אם זה גם מחנויות שיש לכם מושג אם תהיה בהן הנחה עוד יותר טוב.

חפש כל לפטופ עם מסך IPS וברזולוציה של 1080 לפחות עם כונן SSD.

כל מעבד מודרני ינגן לך סרטים בקלילות וה-SSD ימנע מהמחשב לקרטע בעתיד - אם השימושים לא משתנים גם הביצועים לא ישתנו.

יש לך דגם ספציפי מומלץ?

נראה שמשומש, לא מסוכן מדי ?

אני גם מחפש לפטופ לתואר (הנדסת חשמל), אצטרך מעבד טוב, ssd וכמובן חיי סוללה ארוכים, יש למישהו המלצות איפה לקנות ומה ? אני מחכה לתקופת הבלק פריידי-סייבר מאנדי בינתיים, אז אם זה גם מחנויות שיש לכם מושג אם תהיה בהן הנחה עוד יותר טוב.

יש שם חדשים, תלחץ על available at these sellers

ראיתי מחשב עם מפרט זהה באיזה אלף שקל פחות, אני מהפלאפון אז לא הכי נוח לחפש כרגע, אבל זה היה באתר zuzu deals אז תבדוק אם זה מתאים לך.

ראיתי מחשב עם מפרט זהה באיזה אלף שקל פחות, אני מהפלאפון אז לא הכי נוח לחפש כרגע, אבל זה היה באתר zuzu deals אז תבדוק אם זה מתאים לך.

מוריו תוכל למצוא לי נייד שיוכל להריץ תוכנות סימולציה (בעיקר מטלב) במחיר טוב ?

זה?

https://zuzu.deals/%D7%A7%D7%95%D7%A4%D7%95%D7%9F-%D7%91%D7%9C%D7%A2%D7%93%D7%99-%D7%9C%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91-%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%93-%D7%A2%D7%A6%D7%91%D7%A0%D7%99-%D7%94%D7%9E%D7%97%D7%99%D7%A8-%D7%94%D7%9B%D7%99/

מוריו תוכל למצוא לי נייד שיוכל להריץ תוכנות סימולציה (בעיקר מטלב) במחיר טוב ?

אני לא כזה חזק בחומרה אבל תכלס בלפטופים זה או שאתה קונה לפטופ לשימוש ביתי רגיל או שאתה קונה לפטופ גיימרים, כי לפטופים "עסקיים" וחזקים עולים יותר מלפטופים לגיימרים.

האמת שיש מחשב חזק מאוד של שיאומי במחיר טוב, הבעיה שאני לא יודע לגבי איכות הבנייה שלהם ומה עושים במקרה של מימוש אחריות (כנראה שכלום).

ממליץ לחכות לבלאק פריידיי למבצעי אמזון כי מדי פעם יש להם מחשבים של MSI או אסוס ROG בכלום כסף.

כן

אני לא כזה חזק בחומרה אבל תכלס בלפטופים זה או שאתה קונה לפטופ לשימוש ביתי רגיל או שאתה קונה לפטופ גיימרים, כי לפטופים "עסקיים" וחזקים עולים יותר מלפטופים לגיימרים.

האמת שיש מחשב חזק מאוד של שיאומי במחיר טוב, הבעיה שאני לא יודע לגבי איכות הבנייה שלהם ומה עושים במקרה של מימוש אחריות (כנראה שכלום).

ממליץ לחכות לבלאק פריידיי למבצעי אמזון כי מדי פעם יש להם מחשבים של MSI או אסוס ROG בכלום כסף.

כן

לא רוצה מצד אחד שיהיה אובר קיל ומצד שני יקרוס באמצע...

על איזה מחירים מדובר בערך שאתה אומר כלום כסף?

כי חיפשתי טיפה בארץ והמחשבים האלה מתחילים ב6000 שקל... :/

אני זוכר מחירים של 3.5-4, במקסימום מוסיפים עוד איזה 200 שקל על חריטת עברית במידה וזה מפריע לך, אבל עדיין הפרש משמעותי ממה שהולך בארץ.

פלוס מסוים ללפטופ של שיאומי: הוא מגיע עם מעבד i7 של מחשב שולחני, ביצועים טובים יותר (אבל מניח שזה בא על חשבון החיסכון בחשמל).

בסופו של דבר המחשבים האלה הם טיפה אוברקיל בשביל הצרכים שלך, אבל במחיר הזה אתה במקסימום מוצא בארץ מחשב שנמצא בינם לבין הבסיסיים יותר, אז עדיף כבר משהו שיסחוב כמה שנים טובות.

אני זוכר מחירים של 3.5-4, במקסימום מוסיפים עוד איזה 200 שקל על חריטת עברית במידה וזה מפריע לך, אבל עדיין הפרש משמעותי ממה שהולך בארץ.

פלוס מסוים ללפטופ של שיאומי: הוא מגיע עם מעבד i7 של מחשב שולחני, ביצועים טובים יותר (אבל מניח שזה בא על חשבון החיסכון בחשמל).

בסופו של דבר המחשבים האלה הם טיפה אוברקיל בשביל הצרכים שלך, אבל במחיר הזה אתה במקסימום מוצא בארץ מחשב שנמצא בינם לבין הבסיסיים יותר, אז עדיף כבר משהו שיסחוב כמה שנים טובות.

תוכל למצוא לי לינק או לתת לי תשם של המחשב ? בתכלס מה שמשנה לי זה ראם גבוה ומעבד עם מספר ליבות גבוה (טבעיות לפחות 4), אני חושב שמבחינת כרטיס מסך משהו עם זיכרון פנימי של 2ג'יגה יספיק לי...