Jump to content

אוזניות ספורט

Miki6846

Recommended Posts

מחפש לקנות אוזניות ספורט הכי חשוב שהאוזניה לא תיפול במהלך האימון(חדר כושר וריצה)

כרגע מתלבט הין שני דגמים

Jabra sport pace

Jbl endurance dive

את הjbl יש לי אפשרות להשיג עם 200 שח הנחה

אם אין בינהם הבדלים רציניים אעדיף לקחת את jabra ולנצל את ההנחה על משהו אחר.

אם יש עוד דגמים שאתם ממליצים עליהם עד 350 400 שח

אני לא איזה אודיופיל, אז אולי יש איזה הבדלי איכות שאני לא שם לב אליהם או לא מפריעים לי, אבל אני מתאמן כבר שלושה חודשים עם anker soundbuds slim וממש מבסוט מהן. עלו בערך 20$ במבצע, עכשיו עולות קצת יותר אבל עדיין זולות.

אני קניתי לאחרונה את אלה, בעיקר בגלל הביקורות המעולות שהן מקבלות באמזון, יש להן ערך עצום לכסף.

https://www.amazon.com/gp/product/B07BMV5T2N/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

נהנה מהם, יושבות מעולה באוזן, לשעות, בלי כאבים וכאלה, נוחות.

סוללה חזקה של 10 שעות, סאונד טוב מאוד, אבל ווליום בינוני, אולי בגלל שהן חסינות למים, יש אפשרות לתת עוד באס, שזה משפר את העסק.

אין טעם להשקיע על אוזניות בלוטוס הרבה כסף.

מבחינת סאונד, הן אף פעם לא יוכלו להגיע לרמה של חוטיות, לפחות כרגע, אולי בעתיד כן, הגיעו זריז, אחרי שבוע עד הבית.

אני לא איזה אודיופיל, אז אולי יש איזה הבדלי איכות שאני לא שם לב אליהם או לא מפריעים לי, אבל אני מתאמן כבר שלושה חודשים עם anker soundbuds slim וממש מבסוט מהן. עלו בערך 20$ במבצע, עכשיו עולות קצת יותר אבל עדיין זולות.

מצטרף להמלצה1 בדרך כלל הן עולות באזור 37 דולר אבל יש הרבה מבצעים עליהן ל-20 דולר

נוחות ואחלה סאונד

מחפש לקנות אוזניות ספורט הכי חשוב שהאוזניה לא תיפול במהלך האימון(חדר כושר וריצה)

כרגע מתלבט הין שני דגמים

Jabra sport pace

Jbl endurance dive

את הjbl יש לי אפשרות להשיג עם 200 שח הנחה

אם אין בינהם הבדלים רציניים אעדיף לקחת את jabra ולנצל את ההנחה על משהו אחר.

אם יש עוד דגמים שאתם ממליצים עליהם עד 350 400 שח

JABRA Elite 65t

באמת באמת שה200 שקל חסכון האלו משמעותיים.

לי יש את האליט ספורט שזו אוזניה יקרה רצח וקצת גדולה (מזל שיש אפשרות להקטין את החלק שנכנס לתוך האוזן לוקח איזה שבוע ואז האוזן מתרגלת וכבר לא מרגישים לחץ), הסאונד מאוד קרוב למושלם, האוזנייה בודקת דופק, עמידה במים (גם בשחייה) וכו'.

זו שהמלצתי עליה למעלה היא דגם חדש יותר, קטן יותר וזול יותר (ניתן למצוא בארץ ב600 שקל) אני לא זוכר אם היא עמידה במים/זיעה. (עריכה: עמידה, מותאמת לספורט).

ההשוואה בסרטון היא על ה65t אקטיב, צריך לשים לב זה דגם שונה.

אני גם בונה על הספורט טוני, אתה אומר שכדאי לחכות? מתי אמור לצאת דגם חדש?

ההשוואה בסרטון היא על ה65t אקטיב, צריך לשים לב זה דגם שונה.

אני גם בונה על הספורט טוני, אתה אומר שכדאי לחכות? מתי אמור לצאת דגם חדש?

אתה מבין את הבעיה? אני קניתי את שלי לפני שנה וחצי ובאמת שעברתי איתן בלאגן של החיים, קפיצה בחבל, סאונה, עבודה על שק אגרוף מה שאתה רוצה.

אם תקנה אותה עכשיו ועוד חצי שנה הם יוציאו דגם חדש זה באסה של החיים (במיוחד שהן עולות 1000 שקל כרגע ועלו בזמנו 1200 ש"ח).

לפי דעתי תקנה את האוזנייה הזולה יותר עכשיו (היא גם אוזניה נוחה ליום יום) ואם יוציאו או הספורט החדש בקרוב (למרות שעד עכשיו אין אף אוזניה שעדיפה עליה גם כשהיא יצאה לפני 3 שנים) תתחדש באוזניה רק לספורט.

אני חושב שהם יקטינו אותה קצת כי היא גורמת לעייפות באוזן אחרי שעתיים שלוש והסוללה תהיה יותר ארוכה (היא מספיקה ל4-5 שעות פלוס מינוס).

https://www.mea.jabra.com/about/news-and-press-releases

תתעדכן כאן.

עולה 800 בארץ היום. לא הפרש משמעותי מהאקטיב או הרגילות. אבל ממש מבאס יהיה לקנות וחודש אחכ ייצא דגם מחודש.. פשוט לא בא לי לוותר על החיישן דופק והאפליקציית אימונים שלהם שממש נוחה

עולה 800 בארץ היום. לא הפרש משמעותי מהאקטיב או הרגילות. אבל ממש מבאס יהיה לקנות וחודש אחכ ייצא דגם מחודש.. פשוט לא בא לי לוותר על החיישן דופק והאפליקציית אימונים שלהם שממש נוחה

וואלה הייתי קונה ב800 ומה יהיה יהיה.

למה אחי? אוזניות גרועות, לא קראת ביקורות לפני? תבטל כל עוד אתה יכול.

קראתי עוד לא הזמנתי, דווקא הביקורות מעולות.

גם קיבלתי את האוזניות מיוזו פופ מתנה מהעבודה, איך הן? מתאימות לספורט?

• 2 months later...

מקפיץ.

אשתי קנתה OnePlus 6T ואין לו חיבור אזניות, אז אני מחפש לקנות לה אזניות wireless נחמדות בתקציב לא גבוהה מדי.

כרגע מתלבט בין 2 הדגמים האלה:

https://www.gearbest.com/headsets/pp_009659812749.html?wid=1433363&lkid=15622180

https://www.aliexpress.com/store/product/QCY-T1-pro-TWS-business-earbuds-Bluetooth-earphones-wireless-3d-headphones-with-microphone-handsfree-calls-noise/1455660_32852118560.html?spm=2114.12010612.0.0.76d67978DqVlZ9&spm=a2g1y.12024536.slider_2556553.0&spm=a2g1y.12024536.hotSpots_13761318.0

מה מהם עדיף? אשמח לשמוע גם על דגמים אחרים.

משתמש בג'ברה ספורט פייס כבר למעלה משנה והם אחלה. המינוס היחיד זה שהן קצת מכאיבות באוזן אחרי כמה זמן. אבל בכללי מומלצות.

קיבלתי את האלפאווייז לפני כמה ימים וממש מבסוט מהן, למבחן הזמן כמובן עדיין שאין לי תשובה אבל מכל שאר הבחינות הן מצויינות. נוחות, איכות טובה, אחרי חיבור ראשוני מתחברות אוטומטית יפה. קייס של 2100 mhz שזה נחמד מאוד וגם יכול לשמש המטען נייד, והאוזניות עצמן מספיקות לאיזה 3 שעות בטעינה מלאה.

לחצן על האוזניה שגם מנגן-מפסיק עם דילאי של שניה וגם עונה-מנתק. אופציה לשמוע גם רק באוזניה אחת כמובן. בקיצור אחלה ווליו פור מאני