Jump to content

שינו זוארץ נבחר ליו"ר ההתאחדות

סיריל מקנאקי

Recommended Posts

זהו תמו כל צרותינו, סוף סוף יו"ר ראוי למדינת הכדורגל.

נבחר אך ורק על סמך יכולות ניהול והבראה מוכחות, וניסיון רב שנים בפרויקטים לאומיים

אחד שרחוק מכל העסקונה, ניטרלי וחסר זיקה לקבוצה זו או אחרת

תם עידן ההשפעה של לוזון, חלובה ושות'

יו"ר שיעשה בחירות מקצועיות אך ורק לטובת הליגה ולא לטובת בעלי הקבוצות הקטנות כמו הגדלת מכסת זרים

יילחם למען שקיפות וניהול תקין, שהרי הוא לא פוליטיקאי, אלא מינוי מקצועי ראוי

למה בא לי להקיא?

אחד האנשים העשירים במדינה. מחזיק חצי מדינה בביצים.

הצליח להפוך את הבת החסרת כישרון שלו לזמרת(שילם לאייל גולן שיפרסם אותה,אופירה אסייג,והרשימה עוד נטויה,) שילם כסף כדי שהיא תופיע לפני הופעות של זמרים גדולים ודחף אותה לכל דבר אפשרי..

במדינה הזאת? שיש לך כסף אתה מצליח.

אחד האנשים העשירים במדינה. מחזיק חצי מדינה בביצים.

הצליח להפוך את הבת החסרת כישרון שלו לזמרת(שילם לאייל גולן שיפרסם אותה,אופירה אסייג,והרשימה עוד נטויה,) שילם כסף כדי שהיא תופיע לפני הופעות של זמרים גדולים ודחף אותה לכל דבר אפשרי..

במדינה הזאת? שיש לך כסף אתה מצליח.

מי זו?

ברצינות שואל - למה כל ראשי הקבוצות כמעט ללא יוצא מן הכלל, כולל הגדולות (וגם מכבי אאל"ט) היו כל כך להוטות למנות אותו?

לא כולם היו כאלה להוטים, פשוט העסקונה הבולטת סימנו אותו ומנגד לא היו עוד מתמודדים, אז בשביל להימנע מצרות אף אחד לא נמנע.

אני לא רואה בעיה ביושב ראש עם זיקה לקבוצה, זה קורה בערך בכל איגוד ספורט בעולם, פשוט גם אין לו שום רזומה שמראה שהוא יכול להיות יושב ראש טוב, או מצע מסוים, תוכנית סדורה באמת, הוא בסך הכל מעורבב. אצל עיני שילמו מלא כסף לאיזו חברה שבנתה "תוכנית אסטרטגית", שזה קקמייקה, והוא יעני רוצה להסתמך על זה. אנשים בלי מושג.

קראתי שרוצים למנות אחראי קידום וכאלה, כל מיני איחולים מפוצצים שבאמת שיכולים להיות נחוצים, אבל זה כזה שקוף שיריו כל מיני אוחנות שיעשו את זה.

לא כולם היו כאלה להוטים, פשוט העסקונה הבולטת סימנו אותו ומנגד לא היו עוד מתמודדים, אז בשביל להימנע מצרות אף אחד לא נמנע.

אני לא רואה בעיה ביושב ראש עם זיקה לקבוצה, זה קורה בערך בכל איגוד ספורט בעולם, פשוט גם אין לו שום רזומה שמראה שהוא יכול להיות יושב ראש טוב, או מצע מסוים, תוכנית סדורה באמת, הוא בסך הכל מעורבב. אצל עיני שילמו מלא כסף לאיזו חברה שבנתה "תוכנית אסטרטגית", שזה קקמייקה, והוא יעני רוצה להסתמך על זה. אנשים בלי מושג.

קראתי שרוצים למנות אחראי קידום וכאלה, כל מיני איחולים מפוצצים שבאמת שיכולים להיות נחוצים, אבל זה כזה שקוף שיריו כל מיני אוחנות שיעשו את זה.

לא היה איזה דיבור על מועמדות של קורנפיין? דווקא היה נראה לי משפר את התדמית של ההתאחדות בציבור אוהדי הכדורגל ויודע איך עובד גם העניין הניהולי והמקצועי.

לא היה איזה דיבור על מועמדות של קורנפיין? דווקא היה נראה לי משפר את התדמית של ההתאחדות בציבור אוהדי הכדורגל ויודע איך עובד גם העניין הניהולי והמקצועי.

אותו דווקא כן דחפו קבוצות, פשוט יש לו תפקיד בעיריית ירושלים והיה עם זה סיפור. בסוף נשאר רק שינו זוארץ, אחרי שבמקור זה היה צריך להיות חלובה.

בהיעדר מתמודדים ראויים אחרים (חוץ מאולי קורנפיין אבל הייתה בעתיות עם זה) הוא מועמד לא רע. הוא בעד צמצום הליגה, והוא בעד השקעה הרבה יותר גדולה בנוער והתמקצעות גדולה יותר גם בתחום הזה. בתור אחד שמגיע מחממת גידול כמו מכבי פ"ת יכול להיות שהרעיונות שלו בנושא טובים וישימים ויביאו את הכדורגל שלנו למשהו.

אבל אם הוא יצליח להוריד עוד יותר את מספר הזרים בליגה שלנו זה גזר דין מוות לכדורגל שלנו. מילא היינו משופעים במאות שחקני כדורגל ישראלים מחוננים וחזקים אז אפשר להבין, אבל המצב פה בקאנטים, הרמה נוראית, אין מספיק שחקנים ישראלים טובים ל-3 קבוצות בטח לא ל14. שחקנים ישראלים מחזיקים בעלי קבוצות בביצים כי הם יודעים שאין להם ברירה אחרת. וכיוצא בזאת גם משקיעים פחות. קודם תביא אותנו למצב שיש המון שחקנים ישראלים טובים, אחר כך תתחיל לדלל את מכסת הזרים. עד אז אנחנו צריכים את הזרים כדי לשפר את הרמה לא רק באופן כללי של הליגה אלא לגרום לשחקנים הישראלים להתאמץ יותר.

דווקא זה יעשה טוב לקבוצות הגדולות שמשקיעות בנוער, במילא הזרים שמגיעים לכאן לא להיט.

הישראלים שלנו.. משהו משהו

אם אנחנו רוצים להצליח צריך זרים ללא הגבלה

דווקא זה יעשה טוב לקבוצות הגדולות שמשקיעות בנוער, במילא הזרים שמגיעים לכאן לא להיט.

זה יעשה טוב למכבי פתח תקווה ושחקנים כמו תאי בריבו ואיתי טאקו שתג המחיר שלהם יקפוץ לכמה מיליוני שקלים. בקבוצות הגדולות זה רק יפגע כי רמת השחקנים לא תתאים לשאיפות המקצועיות.

שינו זוארץ אדם טוב, אני לא מסכים עם מה שנכתב כאן לגביו, כי קודם כל צריך להסתכל עליו בתור בן אדם ואיש מקצוע והוא כן יכול להוביל את הכדורגל קדימה.

לגבי הפוליטיקה - אין ספק שהוא נבחר בגלל פולטיקות, כמו כל בחירות עד היום בהתאחדות לכדורגל. את היח"צ עשו לו מכאן ועד מצרים לאורך כל החצי שנה האחרונה, האמת שהקמפיין שהוא קיבל בוואן לא מבייש את הקמפיינים של ביבי אצל שלדון בעיתון.

לפחות אתה שומר על עקביות. אין ליגה אחת בעולם עם הגבלת זרים כמו שלנו שהקבוצות או הנבחרת שלה מצליחות באירופה והליגה ברמה אבל כל עוד בעלי קבוצות קטנות ישלטו פה בכדורגל החארטה הזאת תשמע.

אני לא חושב שהקטנת הליגה תעשה טוב.

לדעתי צריך להגדיל את הליגה.

גם ככה 4 משחקים מול קבוצה גדולה כבר מוריד את העניין.

2 מספיק ואם נפגשים בגביע אז זה בונוס.

לא צריך 4 סיבובים זה מיותר.

אני לא חושב שהקטנת הליגה תעשה טוב.

לדעתי צריך להגדיל את הליגה.

גם ככה 4 משחקים מול קבוצה גדולה כבר מוריד את העניין.

2 מספיק ואם נפגשים בגביע אז זה בונוס.

לא צריך 4 סיבובים זה מיותר.

כן, כי בנוסף לעכו/אשקלון/חדרה/אשדוד עם תארים/וכו אנחנו גם צריכים לוד/ה. פת/נצרת/נצרת עילית/ראשלצ/וכו