Jump to content

Fifa 19

antonio_margheriti2

Recommended Posts

עכשיו כשיצא הדמו, ואנשים יכולים לשחק כבר במלא דרך הזמנה מוקדמת שעשו בPC, מה אתם אומרים עליו?

לי הוא מרגיש כמעט זהה ל-18, כאילו השינויים שעשו במשחקיות היו יכולים להיעשות דרך עידכון וזהו, אני ממש מאוכזב.

ממש בדיחה, זה אשכרה אותו משחק במעטפת קצת שונה.

שיחקתי כמה משחקים עם חברים, נותנים לי גולים מחצי מגרש, כל מסובבת פנימה, שוערים פח ברמות.

לא יודע מרגיש לי משחק מאוד מבולגן , אולי צריך להתרגל קצת אבל באופן כללי אני כן מרגיש בשיפור של המשחקיות עצמה , צריך עוד ללמוד את עניין הטקטיקות החדש שיכול לעשות את המשחק הרבה יותר מעניין

אני רואה הרבה אנשים שוברים שלטים וטלויזיות מעצבים, כמות השערים המוזרים שאני מקבל פשוט לא להאמין.

ואני לא מדבר על הדמו, על המשחק המלא, ואני מאוד מצטער שעשיתי לו הזמנה מוקדמת, ביזבוז של כסף, לא יעזור כאן טקטיקות חדשות, המשחק שבור.

איפה קונים את המשחק שנותן את האפשרות לשחק כבר?

זה רק בXBOX ורק למי שיש EA ACCESS.

בגדול מי שקונה בגרסה המוקדמת היקרה יותר (אפשר באמזון או בחנות של הסוני) מקבל את המשחק ב25.09

לא מבין למה ea פותחים את המשחק לכל מי שעושה פרי אורדר במקום הדמו,גם ככה כבר קנינו את המשחק אז תתנו לשחק

ואז איך ישווקו את כל הגרסאות עם החבילות לפוט?

סתם קטע דבילי שלהם ויש טמבלים שאשכרה משלמים יותר כסף כדי לקבל את המשחק 3 ימים לפני.

את הדמו לא אהבתי ולא הצלחתי לשים אפילו לא גול אחד בכמה משחקים (אני מהטובים מהחברים)

המלא מעולה אהבתי ממש קליל יוצר מה-18

התאקלים בהגנה חזרו להיות יעילים אחרי שבשנתיים האחרונות שחקני אגף מהירים פשוט הבטיחו ניצחון.

ועזבו הכל, גול ראשון במשחק שמתי עם האחד והיחיד

אוקיי קניתי מחשב חדש ואחרי שנים שלא היה לי פיפא למחשב רציתי לשאול

איך ומאיפה כדאי להוריד פיפא למחשב? האם יש אפשרות לשחק אונליין עם אנשים? האם צריך איזשהו מס סיריאל או משהו כזה(כן עברו שנים מאז שהורדתי משחק למחשב)

בקיצור אין לי מושג מה לעשות אולי עדיף לקנות?

אוקיי קניתי מחשב חדש ואחרי שנים שלא היה לי פיפא למחשב רציתי לשאול

איך ומאיפה כדאי להוריד פיפא למחשב? האם יש אפשרות לשחק אונליין עם אנשים? האם צריך איזשהו מס סיריאל או משהו כזה(כן עברו שנים מאז שהורדתי משחק למחשב)

בקיצור אין לי מושג מה לעשות אולי עדיף לקנות?

תלוי. אם אתה רוצה לשחק אונליין אתה צריך לקנות. או דיסק כמו פעם, או כמו רוב האנשים - לרכוש דרך Origin. זה לא סריאל, אתה פשוט פותח משתמש שם והמשחקים שקנית נשמרים שם.

בגרסה הפרוצה אי אפשר אונליין.

תלוי. אם אתה רוצה לשחק אונליין אתה צריך לקנות. או דיסק כמו פעם, או כמו רוב האנשים - לרכוש דרך Origin. זה לא סריאל, אתה פשוט פותח משתמש שם והמשחקים שקנית נשמרים שם.

בגרסה הפרוצה אי אפשר אונליין.

ונניח אני רוצה להוריד את הפרוץ, פשוט הורדה בטורנט רגילה? יש לך מושג כמה משחק כזה אמור לשקול(קניתי מחשב 256gb ssd) בהנחה ואני רוצה לשחק ב2-3 משחקים + כמה תוכנות ללימודים זה אמור להספיק? או לקנות כונן חיצוני?)

יש שיפור על פניו

ההגנה חזקה יותר ב10 דרגות אין יותר אגפים כמסלולי טיסה

משחק שונה לגמרי

ממש ככה

זאת ועוד, צריך להיות אומן בשביל להניע כדור מהר ומסודר, ושחקן מהיר לא מספיק יותר בשביל לחתוך את כל הקישור וההגנה של היריב עד השער

המשחק הופך להיות יותר מבוסס סקיל ופחות מבוסס רגעי מזל/פוקס

כל הדיבור על הגנות חזקות נכון, הבעיה היא בגולים הלא הגיוניים שאתה יכול לאכול (ולתת) וזה יוצר קצת דיסוננס. מעבר לזה משחק מעולה.