קפוץ למידע

תמונה

חופשת סקי

• Please log in to reply
5 תגובות לנושא זה

#1 just saying

just saying
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 92443

פורסם 14 ספטמבר 2018 - 10:01

טוב אז אני חייל ובגלל זה מוגבל יחסית גם בתקציב וגם בזמן.

רוצה לטוס בסביבות חנוכה או אולי תחילת ינואר לסקי (סנובורד כמובן) עם 2 חברים כאשר הרמה שלי היא בינונית והחברים ברמה מתחילה.

מצד אחד מחפש משהו לא מהכי יקרים מצד שני רוצים קצת להתפנק על אתר טוב וחבילה שכוללת מלון טוב.
מה בערך התחום שחבילה כזו תעלה לנו?
אשמח גם ליעוץ ממי שמכיר על איזה אתרים כדאי בהתאם לרמה שלנו ומקום עם חיי לילה גם חשוב
  • 0

#2 העמית הצהוב

העמית הצהוב
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 65360

פורסם 14 ספטמבר 2018 - 10:13

יש לי  חברים שנסעו לזקפונה ()

אמרו לי שזול בטירוף וממש שווה.

• 0
LOL.

#3 orelus

orelus
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 92047

פורסם 14 ספטמבר 2018 - 12:55

האתרים בבולגריה הכי זולים לדעתי, הייתי גם בבאנסקו וגם בבורובץ, מבחינת מחירים שניהם דומים, מבחינת איכות המסלולים באנסקו עדיף בפער וגם יש לך עיירה עם כל מה שאתה צריך לאפטרסקי :) 

• 0

#4 Barksdale

Barksdale

31

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 15324

פורסם 14 ספטמבר 2018 - 13:48

חברים היו בבנסקו ואמרו שהיה להם טיול מטורף

• 0

"זה מה שגורם לקבוצה הזאת לעבוד, להישאר צנועים, לשמור על רוח הלחימה ולכבד כל אחד ואחד, גם אם נגיע הכי גבוה שאפשר תמיד נישאר עם רגליים על הקרקע."  -  מיץ' גולדהאר.

#5 just saying

just saying
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 92443

פורסם 14 ספטמבר 2018 - 16:16

בבנסקו האמת שהייתי לפני שלוש שנים עם אבא שלי והיה נחמד אבל מאוד מאוד עמוס, אתר קטן והמון אנשים (70% ישראלים)
אמנם לא חיפשתי מספיק אבל החיי לילה לא נראו מדהימים

בטוח שהמחירים שם זולים יותר מהאתרים האחרים באירופה אבל אם ההבדל לא משמעותי מאןד אעדיף אתר רציני יותר
  • 0

#6 orelus

orelus
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 92047

פורסם 14 ספטמבר 2018 - 16:34

בבנסקו האמת שהייתי לפני שלוש שנים עם אבא שלי והיה נחמד אבל מאוד מאוד עמוס, אתר קטן והמון אנשים (70% ישראלים)
אמנם לא חיפשתי מספיק אבל החיי לילה לא נראו מדהימים

בטוח שהמחירים שם זולים יותר מהאתרים האחרים באירופה אבל אם ההבדל לא משמעותי מאןד אעדיף אתר רציני יותר

יש הבדל תהומי בין באנסקו לואל טורנס למשל, הן בחיי הלילה והן במסלולים (עומס גולשים)

אבל יש גם הבדל של כמעט פי 3 במחיר בין אתר לאתר

למתחילים הייתי ממליץ להתחיל באתר זול כמו באנסקו, לבוא לספוג את החוויה ואם לא מתחברים לסקי/בוארד אז לא נפגעת בכיס בצורה משמעותית

מבחינת חיי לילה לפחות בבאנסקו, ההיילייט זה באמת עשרות פאבים/דאנסים מפוצצים בתיירים בעיקר אנגלים, אישית לי לא יצא להיות עם 70% ישראלים, אולי בגלל שהסקי נהיה יותר מיינסטרים בשנים האחרונות

בנוסף, יש מסעדות טובות, קזינו, אולם באולינג והרבה מועדוני חשפנות/זונות למי שזה מעניין אותו. 

וקחו סנובוארד, קחו מדריך ליום הראשון ותתפרו את המסלולים הכחולים, כל עוד יש שלג ואין קרח, תתפרעו על החיים שלכם ותלמדו ליפול כמו שצריך. אני ממליץ גם לקנות מגן תחת, רוב המכות יהיו באזור של הירכיים, זה עולה גרושים במקומות האלה. אה ושימו קסדה, זה חשוב 

• 0

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים