קפוץ למידע

תמונה

מפעל אירופי שלישי ?

• Please log in to reply
62 תגובות לנושא זה

#1 EuropE

EuropE
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 92379

פורסם 11 ספטמבר 2018 - 14:52

אחרי הרבה דיבורים בזמן האחרון נראה כי באמת יוקם מפעל נוסף ב2021 שיהיה שלישי בחשיבותו לאחר הדברים שנאמרו ע״י אנדראה אניילי נשיא יובה, כאשר כנראה הליגה האירופית תקטן מ48 ל32
והמפעל החדש יהיה במתכונת של 32 קבוצות .

מה אתם חושבים טוב למכבי ? רע למכבי ?
יצמצם פערים ? או שהגדולות יזכו מהמהלך ?
  • 0

#2 Sawyerdroid

Sawyerdroid
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 1900

פורסם 11 ספטמבר 2018 - 14:53

רע למכבי
  • 0

#3 הנדון

הנדון

עוד, עוד, עוד, עוד...

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 83000

פורסם 11 ספטמבר 2018 - 14:56

סתם יעיק.
  • 0

#4 Ambition

Ambition
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 92442

פורסם 11 ספטמבר 2018 - 14:57

כמה שאלות שצריך לשאול לפני שבכלל אפשר להבין האם זה טוב או לא

1. האם זה יתרום לניקוד?

2. מה הסכומים שאפשר להרוויח מהגעה להישגים במפעל הזה (על כל ניצחון, או על הגעה לגמר וכו').

3. איזה מקומות ישובצו אליו והאם קבוצות יכולות לרדת באותה עונה מהליגה האירופית למפעל הזה.

• 0

#5 דרום צהוב

דרום צהוב
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 90866

פורסם 11 ספטמבר 2018 - 15:03

עד 2008 היה אינטרטוטו, לא מציאה גדולה
למכבי זה בעייתי, להשתחל ל-48 קבוצות זה אפשרי, ל-32 הרבה פחות.
אם היו מחזירים את גביע המחזיקות היה בזה עניין ולא היה משפיע עלינו.
  • 0

#6 סלבה

סלבה
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 88159

פורסם 11 ספטמבר 2018 - 15:08

כרגע שלב הנוקאאוט הראשון באירופית הוא של 32, וקשה למכבי להגיע אליו. הקטנה של הליגה האירופית תוביל לקושי גדול יותר להגיע למפעל. לכן, זה רע למכבי.
ברגע שיהיה מפעל שלישי קרנו של המפעל הנוכחי אולי תעלה, אבל המפעל השלישי יהיה פחות מעניין מהיום, ובטח גם יכניס פחות כסף. למפעל כזה אני מעריך שקבוצה כמונו תוכל להגיע בקביעות, אולי אפילו כולל שלבי נוקאאוט מתקדמים יחסית, אבל אני לא בטוח שזה יתן משהו.
  • 0

יא אללה

#7 ravid

ravid
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 1749

פורסם 11 ספטמבר 2018 - 15:19

הבעיה היא שאני לא רואה אותם מצמצמים את מכונת המזומנים של ליגת האלופות. כלומר המפעל החדש יכיל את התחתית של הליגה האירופית היום+ מה שנכשל בפלייאוף ובסיבוב השלישי. כלומר הוא יהיה ברמה ירודה ועשוי להפוך לעונש לקבוצות מהליגות הגדולות (יוסיף להן עכשיו כל מיני נסיעות לארמניה וקזחסטן).
תארו לכם שיחליטו עכשיו ליצור ליגה חדשה שמורכבת מ-6 המקומות האחרונים בלאומית ועוד 10-12 קבוצות מובילות מליגה א'. מישהו יצפה בזה?
  • 0

צעד אחד לפני קולם

#8 EuropE

EuropE
  • משתמשים רשומים

פורסם 11 ספטמבר 2018 - 15:45

גם לטעמי זה רע לא נחוץ וסתם יצור יותר אי שיוויון , אבל הכל תלוי בדרך שיעשו את זה אולי סוף סוף נגלה אנשים חכמים שם באופא
  • 0

#9 dvirtop

dvirtop
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 66271

פורסם 11 ספטמבר 2018 - 15:57

זה מעולה למכבי.
מכבי תוכל להתכונן מראש בוודאות מאד גבוה להתמודדות גם באירופה.
בסך הכול נוספו 24 קבוצות , ובתור קבוצה גבולית, שעולה אחת לשלוש בערך לבתים,אני יאמין שהאחוזי העפלה לבתים יעלו ל 80-90.
המפעל השלישי יורכב מקבוצות דרג ג, שזה אנחנו,הקזחים, הפולנים וכו, וקבוצות דרג ב שלא ממש מתלהבות להשתתף בו, כמו הקבוצות הרוסיות, היווניות , התורכיות וכו... וקבוצות דרג א מספרד אנגליה וכו שיבואו כנראה עם הסגל השלישי שלהן.
במפעל כזה נוכל לייצר הפתעות, כמו הניצחון ההיסטורי של חיפה על מילואי יונייטד, או הניצחון ההרואי שלנו על מלואי בורדו...
זה טוב למועדון ובונה את השם שלו ביבשת, כי אחרי כמה שנים אף אחד לא זוכר ששיחקת נגד קבוצת פיתוח. ההיסטוריה זוכרת רק שמכבי ניצחה את בורדו...
בנוסף מפעל כזה יעזור לנו לייצר ניקוד אירופי כל שנה, ולא יווצרו בורות כמו השנה.
  • 0
"קומון", הוא פותח עיניים גדולות והקול עולה אוקטבה."אופ קורס, אתה חייב לדעת איזה". לוגסי? "שור, לוגסי!", הוא נדלק. "ראיתי את זה באינטרנט בלייב. איזה גול, זה היה מגוחך. קפצתי כל כך גבוה, כמעט ריסקתי את הראש על התקרה"

#10 דרום צהוב

דרום צהוב
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 90866

פורסם 11 ספטמבר 2018 - 16:01

הניצחון של חיפה על מילואי יונייטד היה בצמפיונס
שלנו על בורדו היה באירופית
במפעל השלישי תפגוש את מילואי סנט אטיין במקרה הטוב
  • 0

#11 עדו

עדו
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 62701

פורסם 11 ספטמבר 2018 - 16:11

צעד מתבקש. יאפשר הגדלת מספר הקבוצות האטרקטיביות בליגת האלופות (6 אנגליות, 5 איטלקיות וכו') ובו זמנית קבוצות כמונו/בש/אפואל/באזל שבונות סגלים לשני מסגרות לא יספגו מכה כלכלית ומקצועית כזאת גדולה במידה ולא יעפילו לאירופית.
  • 0

#12 ravid

ravid
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 1749

פורסם 11 ספטמבר 2018 - 16:17

זה מעולה למכבי.
מכבי תוכל להתכונן מראש בוודאות מאד גבוה להתמודדות גם באירופה.
בסך הכול נוספו 24 קבוצות , ובתור קבוצה גבולית, שעולה אחת לשלוש בערך לבתים,אני יאמין שהאחוזי העפלה לבתים יעלו ל 80-90.
המפעל השלישי יורכב מקבוצות דרג ג, שזה אנחנו,הקזחים, הפולנים וכו, וקבוצות דרג ב שלא ממש מתלהבות להשתתף בו, כמו הקבוצות הרוסיות, היווניות , התורכיות וכו... וקבוצות דרג א מספרד אנגליה וכו שיבואו כנראה עם הסגל השלישי שלהן.
במפעל כזה נוכל לייצר הפתעות, כמו הניצחון ההיסטורי של חיפה על מילואי יונייטד, או הניצחון ההרואי שלנו על מלואי בורדו...
זה טוב למועדון ובונה את השם שלו ביבשת, כי אחרי כמה שנים אף אחד לא זוכר ששיחקת נגד קבוצת פיתוח. ההיסטוריה זוכרת רק שמכבי ניצחה את בורדו...
בנוסף מפעל כזה יעזור לנו לייצר ניקוד אירופי כל שנה, ולא יווצרו בורות כמו השנה.

ההיסטוריה תזכור ניצחונות במפעל הזה כמו שהיא זוכרת את הניצחונות של נתניה באינטרטוטו.
  • 1

צעד אחד לפני קולם

#13 מנג'ר יונייטד

מנג'ר יונייטד
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 2735

פורסם 11 ספטמבר 2018 - 16:23

תלוי מה יהיה הפורמט. מצד אחד, הזדמנות נהדרת לצבור נקודות, ניסיון ומסורת באירופה, ואולי אפילו לזכות בתואר. מצד שני, לשחק עם קבוצות ברמה שלנו רק ירחיק אותנו מליגת האלופות ועשוי גם לפתוח פערים ביחס לליגה האירופית. 

• 0

להיות מכבי זה להיות הכי גדול, הכי יפה, הכי מצליח!

#14 eran_7

eran_7
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 92497

פורסם 11 ספטמבר 2018 - 16:40

אני חושב שזה טוב לנו, העלאת הסטנדרט של הליגה האירופית והאלופות יחייב אותנו גם לעלות סטנדרט אם אנחנו רוצים להיות שם ובעונות שלא נצליח לפחות יהיה מפעל אירופאי עד ינואר שיאפשר לנו לצבור נקודות וכסף.
  • 0

#15 חרישי הוא הלילה ואפל

חרישי הוא הלילה ואפל

מי כמוך באלים יה

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 87424

פורסם 11 ספטמבר 2018 - 16:53

יש יתרונות וחסרונות, אני רואה את זה כעוד תואר שריאלי לזכות בו לכן אני בעד.
  • 0

"תראה איזה יופי היציעים, אני פשוט... אם היה אפשר לצלם... מה זה אפשר? כנסו לאינסטגרם של הפאנל, חייבים לראות. פנאתינייקוס בישראל! וואו. וואו. וואו וואו וואו וואו! הצגת תכלית של הקהל של מכבי חיפה.

יצאנו לדרך, ההתקפה היא התקפה של מכבי תל אביב, קיארטנסון מקבל את הכדור בתוך הרחבה, מצב מסוכן, קיארטנסווווון... פנימה!!! "

"במצב של 2-0 כמו שקורה כמעט בכל משחק בית שאנחנו מפגרים לפחות בשני שערים, יצאתי שוב מתוסכל לכיוון האוטו. שמענו את השער של רוקאביצה, רצתי אחוז אמוק בטירוף חזרה ליציע, אולי הפעם עוד נגנוב נקודה אחת מהצהובים. נכנסתי פנימה, ראיתי את השער השלישי, קיללתי את הרגע שקמתי בבוקר והלכתי הביתה. שלחתי הודעה לבוס שלי שמחר אני בחופש ואם הוא מתקשר אלי אני מתפטר מהעבודה"

"חיפה חיפה, על הז** שלי"

"אנחנו נצא בהודעה מסודרת כמו שאתם יצאתם בהודעה מסודרת..."

"תנו לחיות לחיות,למה לא סיימתם בצפר?"

"גבירותיי ורבותיי אנחנו בדקה ה88, הפועל פוג'יקום תל אביב עולה ליתרון 2-1. כובש את השער... בבעיטת אחד עשר מטר... מספר 16... עומררררררר... (דמארייייי!) עומררר..."

"למה לא צעקתם דמארי?"

"אין שום אמת בעולם, חוץ מכך שהפועל זונה" ח.חן

"הכי גדול, הכי יפה, הכי מצליח"

מועדון אחד לפני כולם

#16 MaTa

MaTa
  • מנהלים
  • מספר משתמש: 1763

פורסם 11 ספטמבר 2018 - 16:59

ההיסטוריה תזכור ניצחונות במפעל הזה כמו שהיא זוכרת את הניצחונות של נתניה באינטרטוטו.

יותר כמו הנצחונות של חיפה בגביע המחזיקות.

יש יתרונות וחסרונות, אני רואה את זה כעוד תואר שריאלי לזכות בו לכן אני בעד.

בהזיה שבה אנחנו הופכים לבאזל אני מניח שזאת הזיה לגיטימית.
  • 0
אחים לסמלNo me importa si ganasNo me importa si perdesLA 12 alienta!

#17 חרישי הוא הלילה ואפל

חרישי הוא הלילה ואפל

מי כמוך באלים יה

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 87424

פורסם 11 ספטמבר 2018 - 17:02

בהזיה שבה אנחנו הופכים לבאזל אני מניח שזאת הזיה לגיטימית.

למה הזיה? לא ריאלי שמכבי יכולים להגיע לפחות לחצי גמר במפעל כזה שרוב הקבוצות יהיו מארמניה/קזחסטן ובערך בדרג שלנו?
  • 0

"תראה איזה יופי היציעים, אני פשוט... אם היה אפשר לצלם... מה זה אפשר? כנסו לאינסטגרם של הפאנל, חייבים לראות. פנאתינייקוס בישראל! וואו. וואו. וואו וואו וואו וואו! הצגת תכלית של הקהל של מכבי חיפה.

יצאנו לדרך, ההתקפה היא התקפה של מכבי תל אביב, קיארטנסון מקבל את הכדור בתוך הרחבה, מצב מסוכן, קיארטנסווווון... פנימה!!! "

"במצב של 2-0 כמו שקורה כמעט בכל משחק בית שאנחנו מפגרים לפחות בשני שערים, יצאתי שוב מתוסכל לכיוון האוטו. שמענו את השער של רוקאביצה, רצתי אחוז אמוק בטירוף חזרה ליציע, אולי הפעם עוד נגנוב נקודה אחת מהצהובים. נכנסתי פנימה, ראיתי את השער השלישי, קיללתי את הרגע שקמתי בבוקר והלכתי הביתה. שלחתי הודעה לבוס שלי שמחר אני בחופש ואם הוא מתקשר אלי אני מתפטר מהעבודה"

"חיפה חיפה, על הז** שלי"

"אנחנו נצא בהודעה מסודרת כמו שאתם יצאתם בהודעה מסודרת..."

"תנו לחיות לחיות,למה לא סיימתם בצפר?"

"גבירותיי ורבותיי אנחנו בדקה ה88, הפועל פוג'יקום תל אביב עולה ליתרון 2-1. כובש את השער... בבעיטת אחד עשר מטר... מספר 16... עומררררררר... (דמארייייי!) עומררר..."

"למה לא צעקתם דמארי?"

"אין שום אמת בעולם, חוץ מכך שהפועל זונה" ח.חן

"הכי גדול, הכי יפה, הכי מצליח"

מועדון אחד לפני כולם

#18 MaTa

MaTa
  • מנהלים

פורסם 11 ספטמבר 2018 - 17:13

יהיו מעוד ליגות ולא מעט קבוצות בלבל שלך ואף יותר. אל תשכח שהליגה האירופאית תצטמצם. ריאלי יהיה להעפיל מהבתים במפעל שכזה, אולי להתקדם עוד שלב או שניים. היתר? בונוס/תצוגת שיא שלך.
  • 0

#19 nirc2

nirc2
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 91053

פורסם 11 ספטמבר 2018 - 17:17

"מפעל שמכבי יכולה לזכות בו" זו אמירה הזויה כמעט כמו "הנה, עכשיו מכבי תזכה ביורוקאפ" כשירדנו לשם ב2016

• 1
עוד 25 משחקים לאליפות.

"שער נפלא של אחמד עאבד בדקה ה-25 העלה את הפועל ליתרון אך ספיגת ארבעה שערים הכריעו את התמודדות".

#20 וזה ברשת

וזה ברשת
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 91244

פורסם 11 ספטמבר 2018 - 17:26

כרגע שלב הנוקאאוט הראשון באירופית הוא של 32, וקשה למכבי להגיע אליו. הקטנה של הליגה האירופית תוביל לקושי גדול יותר להגיע למפעל. לכן, זה רע למכבי.

אל תשכח שזה כולל 8 שנפלו מהצ'מפיונס, ככה שלמעשה למכבי קשה להגיע ל24 האחרונות.

אבל מסכים שלכאורה זה נראה רע למכבי. משחקים מול יריבות נוצצות פחות, תגמולים כספיים פחותים ועניין קטן יותר של המועדון והתקשורת.

לא כל כך מבין את הדחיפות שלהם לעשות עוד מפעל. זה אמור לגרום לליגה האירופית להיות נוצצת יותר ומועדון סגור יותר אבל זה מוריד מהפוקוס כלפיה ומקטין אותה מעט לטובת מפעל אחר.

• 0

#21 nirc2

nirc2
  • משתמשים רשומים

פורסם 11 ספטמבר 2018 - 17:30

סתם בשביל הקטע, הסתכלתי מי הן 16 הקבוצות שעפו בשלב 32 האחרונות של הליגה האירופית בשנה האחרונה, רק כדי לקבל תמונה של מי הן בערך הקבוצות "בחצי העליון" של אותה ליגה אירופית שלישית לכשתהיה.

נפולי, סלטיק, בראגה, ספרטק מוסקבה, סטיוואה בוקרשט, אאק אתונה, אטאלנטה, ריאל סוסיאדד, לודוגורש, אוסטרסונד, הכוכב האדום, ויאריאל, קופנהגן, ניס, אסטאנה, פרטיזן בלגראד

• 0
עוד 25 משחקים לאליפות.

"שער נפלא של אחמד עאבד בדקה ה-25 העלה את הפועל ליתרון אך ספיגת ארבעה שערים הכריעו את התמודדות".

#22 MaTa

MaTa
  • מנהלים

פורסם 11 ספטמבר 2018 - 17:34

זוכים קל
  • 0

#23 nirc2

nirc2
  • משתמשים רשומים

פורסם 11 ספטמבר 2018 - 17:36

מכבי זוכה בזה, כותרות העיתון למחרת: מחדד את הכשלון של אי העפלה לליגה האירופית
ב"ש זוכה בזה, כותרות העיתון למחרת: אירופה אדומה! הפועל באר שבע אלופת אירופה!!

• 2
עוד 25 משחקים לאליפות.

#24 פרנק סינטרה

פרנק סינטרה
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 29968

פורסם 11 ספטמבר 2018 - 17:40

זה מעולה, אנשים פה מדברים כאילו אנחנו מגיעים כל שנה לגמר הליגה האירופית.

לצערנו, כרגע, גם הליגה האירופית גדולה עלינו ועליה משלב הבתים זו הצלחה אדירה.

מפעל שמכבי יכולים להיות חלק קבוע ממנו, להגיע בו לשלבים המאוחרים ולצבור נסיון ומסורת אירופית זה חלום.

מה גם שסביר להניח שקבוצות שיסיימו שלישיות בבתים של האירופית יפלו לשם או משהו, ככה שזה יהיה אידיאלי.

• 0

#25 EuropE

EuropE
  • משתמשים רשומים

פורסם 11 ספטמבר 2018 - 17:42

סתם בשביל הקטע, הסתכלתי מי הן 16 הקבוצות שעפו בשלב 32 האחרונות של הליגה האירופית בשנה האחרונה, רק כדי לקבל תמונה של מי הן בערך הקבוצות "בחצי העליון" של אותה ליגה אירופית שלישית לכשתהיה.

נפולי, סלטיק, בראגה, ספרטק מוסקבה, סטיוואה בוקרשט, אאק אתונה, אטאלנטה, ריאל סוסיאדד, לודוגורש, אוסטרסונד, הכוכב האדום, ויאריאל, קופנהגן, ניס, אסטאנה, פרטיזן בלגראד

קבוצות עם קהל שאת חלקן מאוד יעניין לזכות במפעל אירופאי אפילו שלישי בחשיבותו וחלקן כאלה שיזרקו (תלוי בכספים ובחשיפה ) ויעלו עם הרכב חמישי .

הכל באמת תלוי איך יממשו בפועל את הרעיון הזה , יש הרבה מקום להצלחה , אבל הרבה יותר מקום לנפילה תהומית .

נקווה לטוב בשבילנו
  • 0

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים