Jump to content

Nfl 2018

Omer

Recommended Posts

נגמר הפריסיזן.

הלילה בין חמישי לשישי:
3:20 פילדלפיה איגלס - אטלנטה פלקונס

יום ראשון:
20:00 בולטימור רייבנס - באפלו בילס (בונוס למי שרואה את זה עד הסוף)
20:00 ניו יורק ג'איינטס - סקסונוויל ג'אגס
20:00 ניו אורלינס סיינטס - טמפה ביי באקס
20:00 ניו אינגלנד פטריוטס - יוסטון טקסנס
20:00 מינסוטה וייקינגס - סן פרנסיסקו ניינרס
20:00 מיאמי דולפינס - טנסי טייטנס
20:00 אינדיאנפוליס קולטס - סינסינטי בנגלס
20:00 קליבלנד בראונס - פיטסברג סטילרס
23:05 סן דייגו לוס אנג'לס צארג'רס - קנזס סיטי צ'יפס
23:25 דנבר ברונקוס - ראסל ווילסון
23:25 קרוליינה פנתרס - דאלאס קאובויס
23:25 אריזונה קרדינלס - ווושינגטון רדסקינס
3:20 גרין ביי פאקרס - שיקגו ברס

הלילה בין שני לשלישי:

2:10 דטרויטס ליונס - ניו יורק ג'טס

5:20 - אוקלנד ריידרס - לוס אנג'לס ראמס

אשכרה אין לי שום סיכוי לראות משחק ב3 שבועות הקרובים.

תורג'י איך אתה מצליח ככה?!

פאקינג המשחק של 23:25 בארץ יהיה ב4 בבוקר בשבילי :(

אז תקום מוקדם. אני קם לראות את האיגלס ב-3 לפעמים, זה לא באמת הבדל. שים שעון מוקדם, שים ראש לאיזה שעתיים אחרי המשחק, ב-9-10 בבוקר אתה כמו חדש.

מה שמבאס הוא שזה נופל על חג, אבל עדיף מאשר שייפול על מכבי. בנוהל כולם עם טלפונים מתחת לשולחן, אה?

לקום לראות משחק ב3 זה לגיטימי פעם ב...לא כל שבוע, לא כדי לצפות מהטלפון כמו מסכן בשקט ולא כשאתה נלחם בג'ט לאג.

כמעט 3 שבועות, יפן.

זה לא משנה באיזה שעה הם, זה 12 שעות קדימה מארה"ב. זה רק בלילה או ממש על הבוקר.

וזה טיול מורכב פיצוצים שאי אפשר בכלל לשבת 3 שעות לראות משחק כמו שצריך, לפחות לא בשעות האלה.

אצלי המשחקים ב-3:00 (נדיר שאני מתעורר לראות)

6:00 - רואה בבוקר

9:00 פתוח בעבודה

12:00 פתוח בעבודה

בינתיים מסתמן הפסד ודאי של האיגלס בחסות עומר שבחר את וונץ. לא עברו כמה שעות וכבר ברייקינג ניוז שפולס יפתח מול הפלקונס. זה, בנוסף להיעדרות של ג'פרי ולפציעות של אגולור והולינס (רסיברים, היו פצועים בשבועיים האחרונים אבל ישחקו), לחזרה מפציעה של גראהם (לא ברור ישחק), פיטרס (לא ברור באיזה כושר הוא) ולהיעדרות של ג'רניגן (בתקווה שנאטה והצעירים ימלאו את החלל שלו כפאס ראשר שיודע גם לסגור ריצה), משכנע אותי שנפסיד במחזור הפתיחה.

אצלי המשחקים ב-3:00 (נדיר שאני מתעורר לראות)

6:00 - רואה בבוקר

9:00 פתוח בעבודה

12:00 פתוח בעבודה

מסתבר שאני בכלל אהיה 13 שעות קדימה מהחוף המזרחי. איףףף.

אתה רואה כאילו ש.ח.? לא מסוגל לראות שידור חוזר של ספורט. אפשר, קונדנסד.

בינתיים מסתמן הפסד ודאי של האיגלס בחסות עומר שבחר את וונץ. לא עברו כמה שעות וכבר ברייקינג ניוז שפולס יפתח מול הפלקונס. זה, בנוסף להיעדרות של ג'פרי ולפציעות של אגולור והולינס (רסיברים, היו פצועים בשבועיים האחרונים אבל ישחקו), לחזרה מפציעה של גראהם (לא ברור ישחק), פיטרס (לא ברור באיזה כושר הוא) ולהיעדרות של ג'רניגן (בתקווה שנאטה והצעירים ימלאו את החלל שלו כפאס ראשר שיודע גם לסגור ריצה), משכנע אותי שנפסיד במחזור הפתיחה.

רפפורט גם דיווח שג׳פרי יפתח את העונה ב-PUP. לא שאני אומר שגם הפעם טועה, אבל אני אחכה לשמוע מה האיגלס יגידו... במיוחד כשדאג אמר שהאיגלס לא מתכוונים להודיע לפני יום המשחק. האינסייד סורסז של רפפורט טעו יותר מפעם אחת הקיץ.

ואחרי השנה שעברה, אם יש דבר שלא מפחיד אותי כאוהד איגלס זה פציעות. לא אמרת "הפסד ודאי" מיליון פעם על האיגלס בעונה שעברה? כי וונץ או פולס - בסוכנויות אנחנו פייבוריטים. לא הפסדנו בלינק במשחק שמשנה משהו איזה שנתיים.

מסתבר שאני בכלל אהיה 13 שעות קדימה מהחוף המזרחי. איףףף.

אתה רואה כאילו ש.ח.? לא מסוגל לראות שידור חוזר של ספורט. אפשר, קונדנסד.

או קונדנסד או בכלל לא

מדהים. אבל יותר בכיוון של ביג וי 2 עם השם הזה :)

איזה שנה הוא?

סופמור, שנה שנייה. יש לו עוד זמן.

הטרייד על חאליל מאק. וואו.

טרייד מזעזע, באמת. לא מצליח להבין מה גרודן האידיוט הזה עושה. אחד הטריידים הגרועים בתולדות הליגה.

סופמור, שנה שנייה. יש לו עוד זמן.

טרייד מזעזע, באמת. לא מצליח להבין מה גרודן האידיוט הזה עושה. אחד הטריידים הגרועים בתולדות הליגה.

אתה צוחק?

טרייד אדיר עבור הריידרס.

בוא, לריידרס אין שום סיכוי לזכות או לעשות משהו בעונות הקרובות עם מאק או בלעדיו.

הוא קיבל פה 2 בחירות סיבוב ראשון ב2019 וב2020 ועוד בחירת סיבוב 3 ב2020 ו6 ב2019

ובשביל זה הוא חסך משכורת שתסנדל לו את החיים ואת התקציב בסגל בהמשך. לחוזה כזה יש אפקט פרפר על כל הליגה ובמיוחד על הקבוצה שלך, עוד ירצו העלאות כאלה.

הברז קיבלו פרו בולר, נכון, ועוד בחירה סיבוב שני (לא זוכר אם ב2020 או ב2019) אבל זה לא שמאק יהפוך אותם עכשיו לקונטנדרים וגם הם לא יהיו בלי כל הבחירות האלה בעתיד.

להבין מה הוא עושה זה מאוד קל. אם זה טוב או לא זאת שאלה אחרת.

אתה צוחק?

טרייד אדיר עבור הריידרס.

ובשביל זה הוא חסך משכורת שתסנדל לו את החיים ואת התקציב בסגל בהמשך. לחוזה כזה יש אפקט פרפר על כל הליגה ובמיוחד על הקבוצה שלך, עוד ירצו העלאות כאלה.

הברז קיבלו פרו בולר, נכון, ועוד בחירה סיבוב שני (לא זוכר אם ב2020 או ב2019) אבל זה לא שמאק יהפוך אותם עכשיו לקונטנדרים וגם הם לא יהיו בלי כל הבחירות האלה בעתיד.

הברס חיזקו את הקבוצה, אין גרנטי שהם היו מקבלים שחקן כזה אחרת. זה גם יכול להיות טרייד טוב לשני הצדדים. אני גם לא הייתי מזלזל במה שהברס בונים.

אתה צוחק?

טרייד אדיר עבור הריידרס.

נשמע כמו גרודן מנסה להצדיק את הטרייד הזה. אתה לא מוותר על פאס ראשר, חוץ מק״ב זאת העמדה הכי משמעותית בפוטבול.

הריידרס מטומטמים כי הם מוותרים על פוטנציאל HOF, שחקן שבארבע שנים בליגה עשה שלוש פעמים פרו בול, פעמיים אול פרו ופעם שחקן ההגנה של השנה ובסוף הם עוד ישימו את הכסף על אמארי קופר. ארגון של חובבנים.

כל הבחירות האלה נחמדות, אבל כמו שעומר כתב, מישהו מבטיח שייצא מהם משהו? היה לך את המנייה הכי בטוחה בליגה, ששחקן ההגנה הכי מוכשר ביחד עם אארון דונאלד והם זרקו את זה בשביל בחירות ועוד נתנו לברס בחזרה בחירה סיבוב שני.

הברס עכשיו עם הגנה מדהימה, אחת הכי מוכשרות בליגה. אם טרוביסקי יעשה צעד קדימה הם יכולים להיות הראמס של העונה.