קפוץ למידע

תמונה

פסיכומטרי כי אי אפשר בלי

• Please log in to reply
26 תגובות לנושא זה

#1 אם אין אני לי נמני

אם אין אני לי נמני
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 71832

פורסם 12 אוגוסט 2018 - 10:12

התחלתי להתעניין בקורס לפני בחינת פסיכומטרי כדי להתחיל ללמוד באוקטובר הבא
מעניין אותי לשמוע קצת ממי שעשה
כמה זמן מראש התחלתם ללמוד? איפה הכי מומלץ/איפה הכי זול ומה הפערים
כמה פסיכומטרי עשיתם עד התוצאה הרצויה
ובכלל טיפים וכל עזרה תתקבל בברכה
  • 0
הסיפור שלנו רק התחיל :יש אליפות למכבי...איך קיבלתם 4 בדרבי...תל אביב צהובה צהובה...יש אליפות למכבי...

#2 העמית הצהוב

העמית הצהוב
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 65360

פורסם 12 אוגוסט 2018 - 10:25

עשיתי ביואל גבע בהרצליה.

היה לנו מורה מדהים שהיה זמין לנו באמת 24/7 לשאלות או בעיות.

התחלתי ללמוד למעשה בקורס עצמו, לא נגעתי בשום דבר לפני.

לדעתי יואל גבע הכי יקרים, אבל הם גם נחשבים להכי טובים בתחום (פסיכו', בגרויות ויש גם GMAT וכל מני קורסים כאלה)

הדבר הכי חשוב זה שתהיה מוכן נפשית לשבת על התחת וללמוד דברים סופר מייגעים ומדכאים, כל הבחינה המזעזעת הזאת זה פשוט מבחן ריכוז שמוציא לך את המיץ.

עוד דבר זה שאלא אם אתה חייב חייב לעבוד, אל תעשה את זה, תקדיש את הזמן שלך ללמידה. אני לא עשיתי את זה ואני קצת מתחרט על זה בדיעבד.

מוזמן לשאול מה שבא לך

• 0
LOL.

#3 YellowHell

YellowHell
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 12871

פורסם 12 אוגוסט 2018 - 22:26

רק יואל גבע
  • 0

#4 BuSa

BuSa
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 757

פורסם 12 אוגוסט 2018 - 22:49

רק גבע
ולפני הקורס, בגג של הגג אם ממש בא לך, תלמד קצת אוצר מילים ותקרא ספרים באנגלית. זהו.
  • 0

"ואם יש יפי נפש שמעקמים את האף, אז שהאף שלהם יהיה עקום" עמה.

שמונה בדם

לקנא בעובדה שלכם אין דרבי כזה, לקנא בגלל שלעולם לא תדעו מה זה לנצח בדרבי, לקנא כי לעולם לא תבינו עד כמה עצוב אפשר להיות אחרי הפסד ליריבה העירונית השנואה. לקנא בגלל שלא תרגישו את מה שמרגישים אוהדי הפועל ומכבי בימים שלפני, לקנא כי לעולם לא תחוו את מה שהצהובים והאדומים מרגישים כשהם נכנסים לבלומפילד המלא. לקנא כי לא תדעו אושר מהו (כשקבוצתכם מבקיעה בדרבי) ולקנא כי אף פעם לא תרגישו את אותה ריקנות בלתי מוסברת ובלתי ניתנת לתיאור (אותה שנייה בה ספגתם שער בדרבי). לקנא כי לא תרגישו זעם (השנייה שאחרי השנייה בה ספגתם בדרבי), לקנא כי אין דבר כזה להיות אוהד כדורגל אמיתי בלי דרבי. ובעיקר, לקנא כי לעולם לא תהיו ת"א.

#5 ravid

ravid
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 1749

פורסם 12 אוגוסט 2018 - 22:51

קח בחשבון גם את הציון הרצוי לך כדי להתקבל לאן שאתה רוצה.
  • 0

צעד אחד לפני קולם

#6 wddani

wddani
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 29115

פורסם 12 אוגוסט 2018 - 23:28

עשיתי בקידום והיה אחלה,בכל מקרה תכין את עצמך ל3 חודשים של חוסר חיים
  • 0

#7 itamar58

itamar58
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 30004

פורסם 13 אוגוסט 2018 - 06:57

בווליו פור מאני אין ספק שהאקדמיה לעם הכי שווה.
עשיתי שם הוצאתי ציון ממש טוב.
אם אתה שואל מה הכי טוב אז יואל גבע קל. בגדול די תלוי בציון שלך אבל הייתי הולך או על יואל גבע אם אתה צריך להפציץ או אקדמיה לעם (בערך 1400 לכל הקורס כולל ספרים, פרוייקט ללא מטרת רווח).

(יש אופציה לקורס אינטרנטי ממש מומלץ שנקרא ניב רווח, זה מתאים בעיקר למי שמעדיף ללמוד מהבית ולא מומלץ לכל אחד)

בקידום/היי קיו וכל השאר אל תגע
  • 0

#8 Michael Scofield

Michael Scofield
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 6546

פורסם 14 אוגוסט 2018 - 09:20

חברה שלי כבר באמצע הקורס של קידום ומכם אני מתרשם שזה לא כל-כך טוב. נקווה שהיא תוציא ציון טוב למען השקט שלי.
  • 0

לכו זקופים, תמיד תהיו גאים, כי בעורקכם זורם דם המכבים, אנחנו הבחירה של אלוקים, הטובים ביהודים. מכבי תל אביב !

לא רוצה למות, רוצה לחיות טוב. רוצה לעשן, רוצה ליהנות, רוצה לאכול. לעשות מה שבא לי מתי שבא לי, לפחות עד שאני אגיע לשולחן הזה של השטיפה.

#9 BuSa

BuSa
  • משתמשים רשומים

פורסם 14 אוגוסט 2018 - 10:00

גם בקידום אפשר להוציא ציון גבוה מן הסתם
  • 0

שמונה בדם

לקנא בעובדה שלכם אין דרבי כזה, לקנא בגלל שלעולם לא תדעו מה זה לנצח בדרבי, לקנא כי לעולם לא תבינו עד כמה עצוב אפשר להיות אחרי הפסד ליריבה העירונית השנואה. לקנא בגלל שלא תרגישו את מה שמרגישים אוהדי הפועל ומכבי בימים שלפני, לקנא כי לעולם לא תחוו את מה שהצהובים והאדומים מרגישים כשהם נכנסים לבלומפילד המלא. לקנא כי לא תדעו אושר מהו (כשקבוצתכם מבקיעה בדרבי) ולקנא כי אף פעם לא תרגישו את אותה ריקנות בלתי מוסברת ובלתי ניתנת לתיאור (אותה שנייה בה ספגתם שער בדרבי). לקנא כי לא תרגישו זעם (השנייה שאחרי השנייה בה ספגתם בדרבי), לקנא כי אין דבר כזה להיות אוהד כדורגל אמיתי בלי דרבי. ובעיקר, לקנא כי לעולם לא תהיו ת"א.

#10 gilgil28

gilgil28

הכל בשביל מכבי

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 90833

פורסם 15 אוגוסט 2018 - 21:49

עשיתי לפני הצבא בלי קורס, הוצאתי 620.
אחרי הצבא עשיתי קורס ב high-q, לא יודע אם הקורס הועיל לי כמו שהייתי עם מוטיבציה גבוהה יותר והעובדה שתירגלתי הרבה יותר. הוצאתי 721 למרות נפילה באנגלית (טעות סימון)

הכי טוב אם תמצא שותף\ים, תמצאו ספרים של כל מיני קורסים (יש כאלה כמו זבל) ופשוט תתרגלו כמה שיותר את כל סוגי השאלות. אם אין משמעת עצמית, אולי עדיף כבר קורס, אבל באמת שחבל על הכסף.

• 0

"כשבמכבי תל אביב מרגישים שכל העולם נגדם,אז הם מתעלים על עצמם באופן מכביסטי טיפוסי ברצון להוכיח שהם הכי טובים."

#11 Augustus

Augustus
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 62808

פורסם 07 ספטמבר 2018 - 13:53

עד כמה לא מומלץ לעבוד בזמן הקורס?

• 0

“And love? Well, if sex is sweet and death is bitter, love is both. Love will always and forever break your heart.”

#12 טוני

טוני

Keep It Psy

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 456

פורסם 07 ספטמבר 2018 - 14:44

עד כמה לא מומלץ לעבוד בזמן הקורס?

אלא אם אתה באמת באמת יודע את החומר ומצליח להבין אותו בכוחות עצמך ואתה נמצא במצב מאוד מתקדם כבר בתחילת הקורס, אז אין באמת טעם לעבוד.

גם אם תלמד כל יום מ7-8 בבוקר ותסיים ב16-17 (בתקופה הפחות לחוצה) אז אין באמת אנרגיה לעשות כלום אחרי זה חוץ מלנוח ואולי לתת עוד שעה שעתיים בערב.

יש כמובן את האמיצים שלא עוצרים עד 22 בלילה חוץ מהפסקות אוכל וכאלה אבל אני לא באמת מאמין בדרך הזו.

אלו שלושה חודשים מאוד מבאסים אבל אם כבר, אז להתחייב לתהליך עד הסוף וללכת דוך למטרה.

• 0
Stay Psycedelic

#13 BuSa

BuSa
  • משתמשים רשומים

פורסם 07 ספטמבר 2018 - 23:35

מאד סובייקטיבי. הכל תלוי בך ובמשמעת העצמית שלך. אני עבדתי 7 משמרות בשבוע תוך כדי הקורס והכל היה בסדר. במשמרות לילה אפילו למדתי
  • 0

שמונה בדם

#14 Augustus

Augustus
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 62808

פורסם 07 ספטמבר 2018 - 23:49

מאד סובייקטיבי. הכל תלוי בך ובמשמעת העצמית שלך. אני עבדתי 7 משמרות בשבוע תוך כדי הקורס והכל היה בסדר. במשמרות לילה אפילו למדתי

נשמע קשוח מאוד. שוקל לחפש איזה חצי משרה, נראה איך זה בשבועות הקרובים ואז אהיה חכם יותר.

• 0

“And love? Well, if sex is sweet and death is bitter, love is both. Love will always and forever break your heart.”

#15 yellowgunner

yellowgunner

Taken away to the dark side

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 68866

פורסם 08 ספטמבר 2018 - 02:25

איך לומדים מ8 עד17 בלי הפסקה? זה ניראלי כמו משימה בלתי אפשרית
  • 0

מחכה שהקונצרט יתחיל, הלהקה כבר מוכנה... 

#16 gilgil28

gilgil28

הכל בשביל מכבי

• משתמשים רשומים

פורסם 09 ספטמבר 2018 - 14:46

איך לומדים מ8 עד17 בלי הפסקה? זה ניראלי כמו משימה בלתי אפשרית

אז מה תעשה באוניברסיטה?

• 0

"כשבמכבי תל אביב מרגישים שכל העולם נגדם,אז הם מתעלים על עצמם באופן מכביסטי טיפוסי ברצון להוכיח שהם הכי טובים."

#17 Silvio

Silvio
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 20705

פורסם 09 ספטמבר 2018 - 22:36

אז מה תעשה באוניברסיטה?

יבריז כמובן. חוץ מסמסטר א' בשנה הראשונה (שואה), לא היה לי אף יום של 9 שעות ומעלה.
  • 0
"בליגת העל יש 3 קבוצות גדולות והיתר קבוצות קטנות ששואפות למקומות 4,5,6,7 כדי לא להדרדר למקומות 8,9,10 שעלולים לסבך אותם במקום 11,12 " צבי רוזן

#18 Shlomix

Shlomix
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 59748

פורסם 11 ספטמבר 2018 - 16:12

ר

• 0

#19 gilgil28

gilgil28

הכל בשביל מכבי

• משתמשים רשומים

פורסם 11 ספטמבר 2018 - 17:44

יבריז כמובן. חוץ מסמסטר א' בשנה הראשונה (שואה), לא היה לי אף יום של 9 שעות ומעלה.

מה למדת?
  • 0

#20 Silvio

Silvio
  • משתמשים רשומים

פורסם 12 ספטמבר 2018 - 09:12

מה למדת?

דו חוגי במדוייקים ובחברה, בת"א.
  • 0
"בליגת העל יש 3 קבוצות גדולות והיתר קבוצות קטנות ששואפות למקומות 4,5,6,7 כדי לא להדרדר למקומות 8,9,10 שעלולים לסבך אותם במקום 11,12 " צבי רוזן

#21 gilgil28

gilgil28

הכל בשביל מכבי

• משתמשים רשומים

פורסם 12 ספטמבר 2018 - 10:44

היו לי ימים כאלה גם בשנה רביעית (מדעי המחשב, העברית). אני מדבר רק על הרצאות ותרגולים, כן? כי תרגילים ובחנים גזלו את שאר הזמן הפנוי ביום, כל יום
  • 0

#22 yellowgunner

yellowgunner

Taken away to the dark side

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 68866

פורסם 12 ספטמבר 2018 - 13:15

אז מה תעשה באוניברסיטה?

ראיתי את זה רק עכשיו,
הכוונה הייתה איך לומדים מ8 עד 17 בלי הפסקה כשאתה לבד.
לשבת בשיעור 8 עד 17 זה משהו שהיה גם בבית ספר וזה לא כיף אבל לא יותר מדי מטורף. אבל לפסיכומטרי נגיד אני משער שאנשים פה לןמדים לבד מ8 עד 17 עם עצמם בבית, זה באמת נראה לי קשה מדי
  • 0

מחכה שהקונצרט יתחיל, הלהקה כבר מוכנה... 

#23 zion8

zion8
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 61429

פורסם 12 ספטמבר 2018 - 14:54

מ 8 עד 1700 זה באמת לא פשוט.
אני אחרי חודש בקורס פסיכומטרי הפסקתי לעבוד לגמרי והייתי מקדיש ללימודים 8-9 שעות יומיות.
5 בוקר, 4 בערב. אם יש לך אפשרות לדבר כזה זה לדעתי אידאלי. עם לוז מתוכנן לכל יום ולכל שבוע.
זה עדיין כמובן אינסטנסיבי, אבל שזה מתוכנן ומחולק נכון זה מקל מאוד.
  • 0

#24 gilgil28

gilgil28

הכל בשביל מכבי

• משתמשים רשומים

פורסם 12 ספטמבר 2018 - 15:35

9 שעות ביום ללמוד לפסיכומטרי זה הרבה (מדי). מספיק ללמוד בערך 4 פעמים בשבוע 4-5 שעות כל יום כשרוב הזמן מוקדש לתרגול.
מי שמתקשה יותר שינסה לתרגל יותר, לכל אחד זה בא בקלות יותר או פחות

• 0

#25 Silvio

Silvio
  • משתמשים רשומים

פורסם 12 ספטמבר 2018 - 16:33

היו לי ימים כאלה גם בשנה רביעית (מדעי המחשב, העברית). אני מדבר רק על הרצאות ותרגולים, כן? כי תרגילים ובחנים גזלו את שאר הזמן הפנוי ביום, כל יום

לגבי תרגילים ובחנים מסכים, זה באמת רוב הלמידה בסופו של דבר. מדמ"ח בעברית בארבע שנים? ועדיין הגעת לימים כל כך מלאים?
  • 0

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים