Jump to content

Dmt - דימתילטריפטאמין

טוני

Recommended Posts

שוב שלום, חזרתי לכתוב על השטויות הרגילות שלי.

DMT - דימתילטריפטאמין, טריפטמין (מזכיר חומצת אמינו) שמיוצר באופן טבעי בגוף האדם ונמצא בכל אורגניזם חי בכדוה"א. צריכה של DMT בצורה סינתטית או טבעית תגרום לחוויה פסיכדלית בלתי מוסברת שבלתי אפשרי להסביר במילים.

DMT, בתאוריה, מופעל ע"י הפעלה של בלוטת האצטרובל במוח. בלוטה זו, מופעלת בשלושה מצבים שונים בחייו של אדם באופן טבעי:

מצב 1 - לידה.

מצב 2 - מוות קליני

מצב 3 - שינה עמוקה

והדרך הרביעית להפעיל את הבלוטה הידועה לנו היום היא צריכת DMT בעישון או בשתייה של משקה המופק מצמח האיווסקה לדוגמה או בהזרקה.

עישון - בין 10-30 דקות, בעישון המסע הרוחני והפסיכדלי הזה הוא המהיר ביותר. הוא מגיע ונעלם מהר יותר מכל סוג צריכה אחר.

עיכול - עד 3 שעות כאשר בתהליך אתה מוציא צואה ומקיא על עצמך כדי להגיע למצב שהבלוטה מופעלת.

הזרקה - דומה במהירות שלו לעישון. אך אין מספיק מידע על סוג צריכה זה.

בננות לדוגמה מכילות DMT, אך הגוף יודע לעשות הפרדה כאשר ההורמון נלקח באכילה ובעצם מופעל דרך הקיבה רק כאשר משלבים איתו תרופה החוסמת את פעילותה אנזימים.

אם הגוף לא היה יודע לעשות את ההפרדה הזו (אנזימים החוסמים את הפעלת הבלוטה), בכל פעם שהיינו טועמים פרי המכיל כמות נאה של DMT היינו יוצאים למסע חייזרי לחלוטין.

בגלל שDMT הוא החומר הפסיכדלי הרציני ביותר הידוע לבני האדם היום, יש הסוברים כי מה שרואים תחת השפעה של DMT שווה בעצם למסע המופלא הזה שאנחנו חווים כאשר אנחנו על סף מוות.

תאוריות רבות קושרות צריכת DMT בעבר הרחוק של האנושות וסיפורים על אלוהים, דת, חייזרים ואגדות כאלו ואחרות.

DMT הוא פסיכדלי, אבל בלתי אפשרי להגדיר אותו כסם מהסיבה הפשוטה שהוא אינו ממכר.

מספר סרטונים הנוגעים בDMT -

הקטע הראשון מהוידאו הזה הוא מהסרט (DMT - The Spirit Molecule)

הנה הסרט המלא -

אמן פסיכדלי בשם אלכס גריי מצייר לאחר שהוא חוזר ממצב פסיכדלי של צריכת DMT -

המון אנשים שיצאו למסע הזה מתארים את ציוריו של אלכס גריי כמדויקים יחסית למרות שעדיין קשה להם להסביר במילים את החוויה. הם טוענים כי החוויה אפילו פסיכדלית יותר, עמוקה יותר ופותחת אפיקים שבני אדם אינם מסוגלים להגיע אליהם באופן טבעי.

ajqidso7cl401.jpg

5gxb5ohh4n001.jpg

תודה רבה, יש שעוברים בנסיעה הזאת סוג של פתיחת שערים, כמובן שזה משתנה מאדם לאדם

תוסיף אזהרת מסע, לא לחדשים בפסיכודליה

האמת, שכרגיל בנושאים שאני פותח אני ממצה עד כמה שאני מסוגל כדי שאנשים לא ישתעממו ויחליטו לדלג על המידע שאני משתף (עניין משותף לכולנו הוא האמרה - "אחי חפרת")

אני נותן תמצית ואז מצפה באופטימיות לשאלות, סקרנות והתפתחות הנושא שתביא איתו שטף מידע שיתבסס על מספר עמודים.

DMT בשונה מLSD הוא לא כימיקל שמאוד קשה לסנתז. LSD הוא סוג של הימור. יש ערכות בדיקה לACID ובעזרת הערכה הזו אתה יכול לבדוק אם החומר שאתה צורך הוא באמת LSD.

בטריפ על אסיד (LSD או באחד מכינוייו - פורמולה 25).

הסיבה שאסיד מאוד קשה להשיג היום הוא כי הוא מוגדר כסם דרגה 1 והפורמולה המקורית שמורה באקדמיה או ברפואה ואינה שוחררה מעולם לחברה החופשית.

אפשרי עדיין להשיג אסיד נוזלי אבל מכל 100 קניות של הסם (גם, החומר מוגדר כסם למרות שהוא אינו ממכר) יש סיכוי שלא תיפול על אסיד מקורי. אלו פורמולות דומות, מזכירות שנותנות השפעה פסיכדלית כזו או אחרת אבל היא לא אסיד.

DMT הוא פשוט DMT. כאשר בלוטת האצטרובל מופעלת, אי אפשר להתבלבל. אני גם לא חושב שיש הזהרה מסוימת לתת מהסיבה הפשוטה - DMT אינו דומה לשום מסע פסיכדלי של פורמולות, פטריות או צמחים אחרים כגון: פיוטה, קראטום, איבוגה וכו'.

לרוב, תמונות או קטעי וידאו שמנסים לתאר חוויות פסיכדליות שונות מפחידות את האדם הממוצע. הפחד הזה נובע מחינוך לקוי, מסע הפחדה מגיל צעיר ובאופן כללי בצורך לשליטה.

צורות גיאומטריות מושלמות, מימדים נוספים (הרבה יותר רחבים מתלת מימד), צבעים ואלמנטים שאנחנו לעולם לא נזכה לראות באופן טבעי מפחידים אותנו.

ערוץ יוטיוב מאוד מיוחד מבחינתי הוא של אדם שהוא כימאי אמריקאי ובערוץ שלו הוא בוחן איך לבדוק כימיקלים, איך לזהות סמים שהם לא באמת מה שקנית, הוא מסביר מה כל חוויה של סם כזה אמורה לתת, איך החוויה נראית וכו'.

אז קודם כל אני ממליץ לחקור קצת את הערוץ שלו בסבלנות כי יש לו שם כמות עצומה של מידע על מספר רב של סמים כמו - קוקאין, LSD, MDMA וגם DMT.

פעם מישהו סיפר לי על משהו כזה שלוקחים רק בדרום אמריקה נראה לי באיזה יער עם מדריך, זה זה?

זה זה. זה היאווסקה, צריכה של DMT ביחד עם תרופה שמבטלת את החסימה כאשר אתה צורך בעזרת הקיבה.

המדריך הוא שאמן, לרוב יקרה בפרו.

השאמן יבצע מזמורים שמאניים כאלה ואחרים כדי להכין אותך למסע שאתה עומד לעבור.

שתיית היאווסקה תביא אותך למצב של בחילה בשלב הראשוני ואתה תקיא ורק לאחר מכן השערים יפתחו.

דוגמה למזמור שמאני מוכר מופיעה בטראק של Astrix מהאלבום האחרון שלו -

זה רק חלק מהטראק כמובן.

אוקיי הנה סרטון שמצאתי כרגע. נחמד לראות שהוא מתאר בדיוק מה שאני מתאר כך שאין הרבה טעויות או חוסר עקביות במידע שכתבתי.

בפרו כבר יש תיירות היאוואסקה משגשגת וכמו כל דבר ממוסחר צריך לבדוק טוב טוב לאן הולכים במיוחד כשמשחקים עם התודעה.

חשוב לציין שהרכיב לא נצרך לצורך "סטלה", לא להקל ראש בשימוש וכמובן להיות בסטייט אוף מינד נכון בחושך ושקט.

לא הייתי ממליץ לחשוב בכיוון של לנסות מתחת לגיל 21, זה לא פייסל.

בפרו כבר יש תיירות היאוואסקה משגשגת וכמו כל דבר ממוסחר צריך לבדוק טוב טוב לאן הולכים במיוחד כשמשחקים עם התודעה.

חשוב לציין שהרכיב לא נצרך לצורך "סטלה", לא להקל ראש בשימוש וכמובן להיות בסטייט אוף מינד נכון בחושך ושקט.

יש דוקומנטרי ביס שצילם ישראלי, על בחור אמריקאי לתפארת הארץ יליד בוסטון הורים רופאים למד באוניברסיטה הכי בכירה וכל החלום האמריקאי.

הילד שקע בדיכאון ואחרי שהוריו ניסו בכל דרך אפשרית לעזור לו הוא יצא למסע בעקבות היוואסקה בפרו.

עבר בדרך כמה שרלטנים עד שהגיע לשמאן טהור ועבר תהליך ארוך ומייגע שכלל דיאטה מיוחדת של שלושה חודשים.

אם זה עזר לו? אשאיר לכם לשפוט..

נושא מרתק טוני.

בכלל, כל מה שקשור למוח מרתק אותי. איך ב״לחיצה על כפתור״ החשיבה משתנה ורואים הכל אחרת ופתאום מגלים יכולות שונות ורצונות שונים.

יש דוקומנטרי ביס שצילם ישראלי, על בחור אמריקאי לתפארת הארץ יליד בוסטון הורים רופאים למד באוניברסיטה הכי בכירה וכל החלום האמריקאי.

הילד שקע בדיכאון ואחרי שהוריו ניסו בכל דרך אפשרית לעזור לו הוא יצא למסע בעקבות היוואסקה בפרו.

עבר בדרך כמה שרלטנים עד שהגיע לשמאן טהור ועבר תהליך ארוך ומייגע שכלל דיאטה מיוחדת של שלושה חודשים.

נושא מרתק טוני.

בכלל, כל מה שקשור למוח מרתק אותי. איך ב״לחיצה על כפתור״ החשיבה משתנה ורואים הכל אחרת ופתאום מגלים יכולות שונות ורצונות שונים.

מה השם של התוכנית?

נושא מרתק טוני.

הסרט המדובר -

יש אותו בנטפליקס ארה"ב ולא בישראל. אם אתה מוצא הורדה או משהו של הסרט תשתף.

בנוגע לדיאטה, חבר מאוד קרוב שלי (הוא התקרב לגיל 35 כשהתנסה באיאווסקה) עשה דיאטה של שבועיים אבל אי אפשר לקבוע באמת אם אורך הדיאטה ההיא (בעיקר נוזלים כאשר בשבוע האחרון אתה שותה פחות ופחות) קובע את איכות המסע.

בנוגע למה שג'ק אמר - האיוואסקה היא הכל חוץ מסטלה, השיקוי הזה מברך אותך למסע רוחני, דתי שונה לחלוטין מאשר עישון של DMT או צריכה של כל סם פסיכדלי אחר, טוב אולי רק סוג ספציפי של פטריות מגעיל באותה רמה כמו שתיית איאווסקה ונותן תחושה ואלמנטים שמזכירים איאווסקה.

גם לדעתי,לפחות, שינוי תודעה ופסיכודליה צריך להגיע בסטייט אוף מיינד נקי, בלי "מי אני מה אני", עדיף עם בן אדם מנוסה שמבין, כמובן שזה לא המצב (וגם אני חטאתי בזה) אבל לאחר שאני בעל ניסיון רב ככה אני חושב, ומה שטוני רשם על ערכות אסיד, נשמע טוב, יותר מדי חרא רץ בארץ (ובעולם), מי שהולך לכיוון הזה אולי עדיף להזמין ערכה כזאת

גם לדעתי,לפחות, שינוי תודעה ופסיכודליה צריך להגיע בסטייט אוף מיינד נקי, בלי "מי אני מה אני", עדיף עם בן אדם מנוסה שמבין, כמובן שזה לא המצב (וגם אני חטאתי בזה) אבל לאחר שאני בעל ניסיון רב ככה אני חושב, ומה שטוני רשם על ערכות אסיד, נשמע טוב, יותר מדי חרא רץ בארץ (ובעולם), מי שהולך לכיוון הזה אולי עדיף להזמין ערכה כזאת

רק לגבי הערכה - לצערי, אין טעם, הסיכוי ליפול על החומר המקורי הוא קלוש, בטח בישראל.

אגב, הערכות האלו של אותה חברה ספציפית (כבר אתן לינק למטה) בודקת בנוסף לאסיד, גם MDMA וגם קוקאין.

העניין עם MD הוא שכאשר הוא מגיע בצורתו הנקייה והמקורית זו חוויה נהדרת, הבעיה היא הסינתזה השונה ואנשים מכניסים לגוף שלהם חומרים שאמורים לחקות את הדבר האמיתי והם לא.

כנ"ל לכל חיקויי האסיד למניהם ובטח ובטח שלא לדבר על קוקאין, שגם בצורתו המקורית הוא פשוט רעל מסוכן והוא גם סם של סאחים שאין בו כלום.

ערכות לבדיקת סמים שונים -

https://testkitplus.com/?ap_id=psychedsubstance

אגב, הערכות האלו של אותה חברה ספציפית (כבר אתן לינק למטה) בודקת בנוסף לאסיד, גם MDMA וגם קוקאין.

העניין עם MD הוא שכאשר הוא מגיע בצורתו הנקייה והמקורית זו חוויה נהדרת, הבעיה היא הסינתזה השונה ואנשים מכניסים לגוף שלהם חומרים שאמורים לחקות את הדבר האמיתי והם לא.

כנ"ל לכל חיקויי האסיד למניהם ובטח ובטח שלא לדבר על קוקאין, שגם בצורתו המקורית הוא פשוט רעל מסוכן והוא גם סם של סאחים שאין בו כלום.

ערכות לבדיקת סמים שונים -

https://testkitplus.com/?ap_id=psychedsubstance

הערכה של מרקיז הכי מומלצת.

בנוגע לאמדי יש עוד אופציה לבדיקות:

בהנחה שאתם הולכים על כדור ולא על בקבוק מים (אקסטזי במקום אמדי) אז אפשר לנסות לבדוק את הכדור גם פה:

https://www.ecstasydata.org/index.php

ייתן לכם איזושהי אינדיקציה מינימלית.

בכל מקרה, סמים זה איכסה, אל תנסו בבית.

מאמין שרובכם מכירים את האנטר ס. תומפסון (פחד ותיעוב), מי שלא - ממציא עיתונאות הגונזו (כתיבת כתבה מנקודת מבט הכותב במהלך השתתפות באירועים). יש הרבה סיפורים על הבחור שכמובן הראשי שבהם הם 3 ימים בלאס וגאס. (גם הסרט יומני הרום מבוסס על אחד מחוויותיו וגם שם ג'וני דפ משחק כהאנטר - חברו הטוב). רציתי לשתף איתכם את הרוטינה היומית שלו, בן אדם אגדה

hunter_s_thompson_daily_routine_0.jpg

מאמין שרובכם מכירים את האנטר ס. תומפסון (פחד ותיעוב), מי שלא - ממציא עיתונאות הגונזו (כתיבת כתבה מנקודת מבט הכותב במהלך השתתפות באירועים). יש הרבה סיפורים על הבחור שכמובן הראשי שבהם הם 3 ימים בלאס וגאס. (גם הסרט יומני הרום מבוסס על אחד מחוויותיו וגם שם ג'וני דפ משחק כהאנטר - חברו הטוב). רציתי לשתף איתכם את הרוטינה היומית שלו, בן אדם אגדה

hunter_s_thompson_daily_routine_0.jpg

כמות הסמים עוד איכשהוא מובנת, איך הוא דחף כל כך הרבה אוכל בשעתיים?