Jump to content

מכירת הכרטיסים למשחק הבית נגד פרנצווארוש

Pini_A

Recommended Posts

מכבי תל אביב תארח ביום חמישי, ה-19.7 בשעה 20:00, את פרנצווארוש למשחק הגומלין במסגרת סיבוב המוקדמות הראשון של הליגה האירופית. המשחק ייערך באיצטדיון בנתניה, כאשר מכירת הכרטיסים החלה עם קדימות לבעלי מנוי לעונת 2018/19.

המכירה תחל ביום שלישי, ה-10.7 בשעה 12:00 לבעלי מנויים בלבד. הם יהנו מקדימות ומחיר מוזל ברכישת הכרטיסים עד יום שישי, ה-13.7 בשעה 12:00. מיום שישי בשעה 12:00 המכירה תיפתח לקהל הרחב באתר לאן ומיום ראשון בשאר המוקדים.

ניתן לרכוש כרטיסים דרך משרד הכרטיסים 'לאן' בדלפק ברחוב פרישמן 42 ת"א, במוקד הטלפוני 8780* ובאתר האינטרנט של לאן.

מחירי הכרטיסים
  • יציעים זמינים: מזרחי עליון (לא מסומן), מזרחי תחתון (מסומן)
  • המשחק אינו כלול במנוי
  • תתאפשר הדפסה ביתית
מחיר כרטיס בקופת 'לאן'

בעלי מנויים – 40 ש"ח

קהל רחב – 55 ש"ח

בהזמנה טלפונית/אינטרנט:

בעלי מנויים – 45 ש"ח

קהל רחב – 60 ש"ח

איסוף בקופות 'לאן'
ניתן לאסוף את הכרטיסים בקופות 'לאן' ברח' דיזנגוף 101 ת"א בימים א'-ה' בין השעות 09:00-19:00 וביום ו' בין השעות 09:00 -13:30.

איסוף בקופות המשחק
פתיחת הקופות – 3 שעות לפני תחילת המשחק.
סגירת הקופות – 45 דקות לאחר תחילת המשחק.

ממש מאכזב שזה לא במנוי עם כל העניין של הפייר פליי היו יכולים לבוא במחווה לאוהדים שעושים מנוי 3 רצוף לנתניה. גם ככה המנויים אצלנו תמיד הכי יקרים בליגה.

ממש מאכזב שזה לא במנוי עם כל העניין של הפייר פליי היו יכולים לבוא במחווה לאוהדים שעושים מנוי 3 רצוף לנתניה. גם ככה המנויים אצלנו תמיד הכי יקרים בליגה.

אותי זה ממש מאכזב שהתרגלנו לקבל בחינם ואז שהקבוצה צריכה את הכסף מתלוננים...

מותר גם להתאכזב מהחלטות של ההנהלה. נתניה ומנוי הכי יקר בליגה באופן קבוע היו יכולים להעניק את המחווה הזו לאלו שמלווים אותם לעונה שלישית רצוף בנתניה. ומה זה לקבל דברים בחינם? אנשים משלמים ממיטב כספם על מנוי אף אחד לא מקבל שום דבר בחינם.

לא מאכזב אותי העלות של הכרטיס, בקטנה. מאכזב שהיציעים יהיו ריקים ככה או ככה

זה מאוד תלוי בתוצאת המשחק הראשון, תוצאה טובה (או רעה) במיוחד ואנשים יוותרו על המשחק, במיוחד כשיש שמירה למנויים עד שישי.

פייסבוק?..

תראה בפייסבוק איזה תגובות מגעילות יש בגלל שלא נתנו כניסה חינם באמת מתבייש שהאנשים האלה נחשבים אוהדי מכבי תלכו תראו איך הם מקללים את המועדון שם וטוענים שהם עושים טובה שהם באים למשחקים וקונים את מוצרי המועדון

הגזמתם לגמריי אף אחד פה לא אמר להחרים את המשחק ואני אהיה שם. בהחלט אפשר להיות מאוכזבים מזה שהמשחק לא במנוי כמו שהיה בכל השנים בזמן שמשלמים את המנוי הכי יקר בליגה לא על כל דבר צריכים להגיד אמן. לפי התגובות פה נגד המאוכזבים אפשר לחשוב שאנחנו במצב של הפועל ובית"ר.

זה מאוד תלוי בתוצאת המשחק הראשון, תוצאה טובה (או רעה) במיוחד ואנשים יוותרו על המשחק, במיוחד כשיש שמירה למנויים עד שישי.

תוצאה טובה במיוחד תעלה את מפלס החרמנות

תראה בפייסבוק איזה תגובות מגעילות יש בגלל שלא נתנו כניסה חינם באמת מתבייש שהאנשים האלה נחשבים אוהדי מכבי תלכו תראו איך הם מקללים את המועדון שם וטוענים שהם עושים טובה שהם באים למשחקים וקונים את מוצרי המועדון

אתה יודע שאין לי פייסבוק, אבל זה לא אומר שאני מנותק (תרתי משמע), זה היה ציני.

אנחנו לא רמת השרון. מספיק לבלבל את השכל על הפייר פליי הזה. עוד משחק של 50 שקל לכרטיס עם חצי אצטדיון ריק הוא לא ההבדל בין חוסר הגבלות מאופ"א לבין נידוי לכל החיים מהמפעלים האירופים. היה פה מקום להמשך המסורת מכל שנה.חבל שלא עשו כך, כי ברור שהכמות שתגיע תהיה גם ככה קטנה.

מגיע.