Jump to content

מספר הבהרות לגבי המנויים

Sawyerdroid

Recommended Posts

https://cdn.maccabi-tlv.co.il/2018/06/%d7%a2%d7%93%d7%9b%d7%95%d7%9f-%d7%9c%d7%92%d7%91%d7%99-%d7%9e%d7%a0%d7%95%d7%99%d7%99%d7%9d-%d7%95%d7%9b%d7%a8%d7%98%d7%99%d7%a1%d7%99%d7%9d-%d7%91%d7%a2%d7%95%d7%a0%d7%94-%d7%94%d7%a7%d7%a8%d7%95/?embedapp=app

בקצרה ובפשטות,

אם לא מוכנים להעביר לכם בעלות, אל תקנו.

עוד כמה ימים יצאו כרטיסים לכל השערים (מלבד מזרחי עליון אני מעריך) ותוכלו לעשות על שמכם מנוי תקני.

באמת נורא לגבי הניקוד חוץ, קשה לי להבין החלטה כזאת...

בודדים האנשים שיש להם ניקוד חוץ גבוהה וזה רק ירד(אלא אם תהיה עונה חלומית)..

לפי השיטה הזאת קקה שיקנה מנוי בבלומפילד יהיה באותה זכאות כמו שאני(כי הניקוד יימחק), גם אם יהיה לי ניקוד מירבי בכל השנתיים הבאות..

גועל נפש

מעניין מי הטמבל שהחליט על איפוס נקודות חוץ

מאפסים אחת לשלוש שנים החלטה סבירה מאוד. לא מבין מה על מה הבכי

כי מאפסים הכל.. אם כבר מאפסים היו צריכים לאפס כל 3שנים אבל להשאיר ניקוד של העונה האחרונה וככה מי שבא להרבה משחקים יהיה לו קידומת מזערי למרות האיפוס.

באמת נורא לגבי הניקוד חוץ, קשה לי להבין החלטה כזאת...

בודדים האנשים שיש להם ניקוד חוץ גבוהה וזה רק ירד(אלא אם תהיה עונה חלומית)..

לפי השיטה הזאת קקה שיקנה מנוי בבלומפילד יהיה באותה זכאות כמו שאני(כי הניקוד יימחק), גם אם יהיה לי ניקוד מירבי בכל השנתיים הבאות..

גועל נפש

מעניין מי הטמבל שהחליט על איפוס נקודות חוץ

נראה לי לא הבנת בכלל.

כי מאפסים הכל.. אם כבר מאפסים היו צריכים לאפס כל 3שנים אבל להשאיר ניקוד של העונה האחרונה וככה מי שבא להרבה משחקים יהיה לו קידומת מזערי למרות האיפוס.

מאפסים רק את העונה שלפני 3 שנים

כתבו גם בדוגמה - שנה הבאה 19/20 יאפסו רק את עונת 16/17

ניקוד 17/18 וניקוד 18/19 ישמר

זיפו אתה חייב להוביל מחאה נגד מכבי, תשלח מכתב להתאחדות ולמנהלת על זה.

איך לא נמאס לך מזה?

די הגיוני בסהכ (בציניות), ככה אוהד חדש שלא ראה מגרש בחיים, אני מקצין בכוונה, יהיה תוך שלוש שנים זהה לאוהד שכל החיים לא מפסיד משחקים.

בסופו של דבר ניקוד יהיה חרטא, עם בלומפילד כבר לא תהיה בעיית כרטיסים, אולי רק בטרנר אבל גם שם בעונות פחות טובות הגמלים לא יביאו אוהדים ויהיה אפשר לקנות ליציעים שלהם.

לא הבנתי. אם הניקוד של לפני שלוש שנים נמחק אז למה הודיעו על זה עכשיו? הרי לפני שלוש עונות לא היה ניקוד, אז זה בכלל לא רלוונטי כרגע.

חוץ מזה שזה צעד מטומטם

חבל שהניקוד נשמר רק ל-3 העונות האחרונת כל עונה. זה מתגמל רק אוהדים שהתמידו לפחות 3 שנים באותה מידה כמו אוהדים שהתמידו או יתמידו ברצף הרבה יותר גדול. לא מבין את ההחלטה הזאת.

חבל שהניקוד נשמר רק ל-3 העונות האחרונת כל עונה. זה מתגמל רק אוהדים שהתמידו לפחות 3 שנים באותה מידה כמו אוהדים שהתמידו או יתמידו ברצף הרבה יותר גדול. לא מבין את ההחלטה הזאת.

וואלה יש בזה היגיון תחשוב על מי שהתגייס נשרף לו ניקוד פוטנציאלי על 3 עונות

שאלה - אז כפי שכבר כתבתי, נוסע בקרוב רחוק מכאן אבל רוצה לשמור את המנוי שלי (כבר 10 שנים) אולי אחזור בעונה הבאה ויהיה כבר בלומפילד.

מה עושים? זה הגיוני לבקש ממישהו שיקנה את המנוי אבל בלי החלפת בעלות? מחדשים בכל זאת ואז המנוי הזה הולך העונה לפח? (כי מי כבר קונה ניקובים לנתניה חוץ מדרבי/ב"ש) מחזיקים אצבעות שיהיו מנויים ל-11 כשיגיע הרגע?

מי שיתמיד להגיע למשחקי חוץ 3 שנים לא תהיה לו בעיה. זה לא שהביקוש כל כך עולה על ההיצע שצריך תקופת זמן כל כך ארוכה כדי לייצר הבדל בין מתמידים ללא מתמידים. העונה ראינו שמי שהתמיד (בערך) קיבל כרטיס לטרנר וזה היה בסה"כ על חצי עונה. אם כבר, נוצר מצב שמי שתמיד שנתיים בשנה השלישית יכול (כנראה) להגיע בשלישית רק למשחקים הגדולים.

חבל שהניקוד נשמר רק ל-3 העונות האחרונת כל עונה. זה מתגמל רק אוהדים שהתמידו לפחות 3 שנים באותה מידה כמו אוהדים שהתמידו או יתמידו ברצף הרבה יותר גדול. לא מבין את ההחלטה הזאת

מדוייק! לא רואה סיבה למה מישהו שמתחיל ללכת למשחקים תוך שלוש שנים משתווה אלי בניקוד, זו הזיה.