Jump to content

מכביפדיה: איסוף תמונות ועדכונים

Recommended Posts

לאמיצים שבנינו שלום,

אפתח בעדכון קל לגבי המכביפדיה. אנחנו אחרי שנה+כחודש עבודה, זמן רב שבמהלכו אנחנו משקיעים את הנשמה שלנו להביא לכם את מוזיאון האוהדים הטוב ביותר ברשת. באחריות - ברוב האספקטים נהיה הטובים ביותר, בפער, מול כל המתחרים. כיאה למכבי, כיאה למכביפדיה. אנחנו כדור שלג, הוריקן וצונאמי גם יחד. אנחנו מפלצת, והכל למען מכבי.

אני מתכבד להכריז בפניכם כי יש לנו כבר תאריך יעד לפתיחה הרשמית. זה עניין של חודשים ספורים עד שנעלה בסערה, וזה המקום להזמין אתכם להצטרף אלינו לפני שאנחנו שוברים את האינטרנט. תהיו שם כשזה קורה.

אנחנו נשמח לקבל עזרה בכל תחום שאתם חושבים שיש לכם מה לתרום, גם ללא ידע בתכנות, עיצוב או כתיבה, ההיסטוריה של מכבי עצומה מספיק כדי שנוכל לעבוד עליה בכל התחומים ולא נסיים עד סוף חיינו. אנא, אם אתם רוצים לעזור לנו, צרו איתי קשר, אני מבטיח לכם שכבר נמצא במה ואיך.

התכנסנו כאן היום,

מטרת העל שלנו, שתאכלס עבורה נפתח הנושא, כרגע, היא העיסוק בתמונות קבוצתיות (עד כה נאספו 17 תמונות קבוצתיות). זו פיסת היסטוריה מענגת מאין כמותה, ולא צולמו רבות כאלו, לכן נשמח לעזרתכם באיסוף התמונות הללו. אתם מוזמנים לשתף כאן בנושא תמונות קבוצתיות ואנחנו נוביל נאמנה את דרכן אל האתר (ניתן כמובן לשלוח גם בהודעה פרטית, מייל ו-ווטסאפ).

כרגע יש לנו תמונות קבוצתיות מעונות: 1929, 1936, 1938, 1946/47, 1993/94, 1994/95, 2001/02, 2002/03, 2013/14, 2015/16, 2016/17, 2017/18.

שימו לב - לא לכל העונות צולמה תמונה קבוצתית כמובן, ולכן, בעונות מסויימות נסתפק גם בתמונת הרכב טרום משחק.

בנוסף, כחלק מהגידול העצום שלנו, אנחנו אוספים כמה שיותר תמונות, מכל הצורות שאפשר לחשוב עליהן.

בינתיים יש לנו כמה עשרות ג'יגה (לפני סינון) שצולמו בידי סוקראטס הנפלא ונתרמו לשימוש במכביפדיה, בנוסף לג'יגה שאנחנו עצמנו גייסנו לצרכים הבסיסיים של מכביפדיה. זו כמות תמונות עצומה, אך היא מכסה חלק ספציפי מאוד בהיסטוריה של מכבי, ולכן אנו זקוקים לעזרתכם. אם יש לכם אוסף תמונות של מכבי במחשב, אם הייתם צלמים במשחק או שניים, אם יצא לכם לתפוס תמונה מעולה במצלמה, אנחנו נשמח להציג אותה. אנא, אם יש לכם מה לתרום בנושא - צרו איתי קשר בפרטי או במייל (oren.yaniv@mail.huji.ac.il) ונעביר את התמונות. אפשרי גם להעלות לשירות ענן (נתאם בפרטי) כמובן.

* תודה מיוחדת,

מעל הכל, תודה מיוחדת לצוות שאיתי שנושם, אוכל, שותה וישן עם המכביפדיה בראש 24/7, ואני ממש לא מתכוון במובן המטאפורי. שלומי, כרמל ורועי, שבזכותם, ורק בזכותם, המכביפדיה תעלה בסופו של דבר לאוויר. אתם אדירים, אתם עושים היסטוריה, אתם קבוצה של גברים!

בנוסף אני רוצה להודות לכל מי שתרם מחלקו - שי (*2), רועי האחר, יובל, עמוס, אור (*2), עדי, דודו, עמית, מעיין, רובי, יגאל, בר, ניב, עידו, אורון (*2), שמואל, איתי, גל, חן, ישורון, וכל מי שבטעות בטעות שכחתי - אתם רבים וטובים ולכולכם חלק גדול בקיומנו.

חשוב לציין כי אנחנו לא מצפים למבול של תמונות משנות ה60 ובסגנון, גם מהסיבה שספק אם כל עונה בתקופה הזו תועדה כראוי וגם כי לא כולם יודעים איך להגיע לחומרים מהסוג הזה

אבל

החל ממשנות ה90 ועד היום, אני די משוכנע שישנה תמונה קבוצתית לכל עונה ועונה. בטח ובטח החל משנות ה2000

לכן יהיה אחלה אם תוכלו לעזור לנו בעניין הזה

תודה רבה על התמונות

אם אפשר להוסיף עונה לכל תמונה זה ממש יהיה אחלה :)

https://www.maccabi-tlv.co.il/%D7%94%D7%9E%D7%95%D7%A2%D7%93%D7%95%D7%9F/%D7%94%D7%99%D7%A1%D7%98%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%94/

יש פה בכמויות מכובדות

MTA__1341217216_00-683x460.jpg

את התמונה הזו יש?

מספר 20 בצד שמאל זה קובי רפואה???

לא זכרתי שהוא גדל אצלנו או שהיה בסגל לפני העונה עם שליימה

כמו כן חברים, אנחנו גם אוספים עמודים של מכבי בסופרגול או כל אוסף מדבקות אחר

יש לנו בנתיים משש עונות שונות - 1976, 1980, 1993, 1997, 1999 ו-2004

קבלו טעימה מ76:

GCXBh6G.jpg

אם ככה, נשמח לכל האוצרות שאני בטוח שחבויים בבתים של כל החברים כאן

כמו כן חברים, אנחנו גם אוספים עמודים של מכבי בסופרגול או כל אוסף מדבקות אחר

יש לנו בנתיים משש עונות שונות - 1976, 1980, 1993, 1997, 1999 ו-2005

קבלו טעימה מ76:

GCXBh6G.jpg

אם ככה, נשמח לכל האוצרות שאני בטוח שחבויים בבתים של כל החברים כאן

היה לי את האלבום המלא של 79(התמונה הצבעונית של החתול היא משם), עם כל הקלפים של כל הליגה. לך תמצא את זה עכשיו.

תן לי קבוצה כזאת היום אני רומס את הליגה שנה אחרי שנה

קל. והקבוצה הזו לא לקחה אליפות.

בכלל, לא חושב שהייתה תקופה של תחרות קשוחה ורמה כלכך גבוהה של קבוצות כמו בתחילת שנות ה90.