Jump to content

מלפפונים בשאר הליגה

turgi

Recommended Posts

חיפה מציעה לחלוץ ההולנדי מיכאיל קראמר 300 אלף יורו.

בש מעוניינת בכל הליגה ואחותה אבל הסקופ האמיתי מהפורום שלהם הוא שנאתכו סיכם שם.

הפועל תמשכן את כל העתיד שלה על עומר דמארי.

נאתכו סיכם שם? עוד קשר? בקושי למוחמד קבהא יש מקום שם

את מי הוא יוציא? את ממן או אוגו?

שם כסף שהתקציב שלהם הוא לא התקציב שמפרסמים ויש חוזים מתחת לשולחן

אצלם הכל כשר ומותר

ב"ש לא נחים על זרי השליטה בליגה כמו שאנחנו נחנו אחרי האליפות ה 3 וזה קצת מדאיג.

נראה שהם עושים מה שאנחנו לא עשינו- סגל צריך לרענן אחרי שנתיים שלוש גם אם לקחת את כל התארים.

שאני אמרתי שצריך את דוידזאדה כגיבוי למגן ברמה כולם אמרו שזה לוקסוס, אבל ששיימן דופק עונה מצוינת והוא המגן השני בטיבו בליגה אחרי המגן הראשון ביטון

אצלם זה בסדר

אתם מבינים מה ההבדל בינם לבינינו? שאצלם יש להם את אלו שהיה שנה שעברה מצוין גיבוי לביטון שהוא המגן הימני השני הטיבו בליגה והשלישי זה אלו כנראה..אצלנו יש לדסה מגן גיריאטר כמו שפונגין ובצד שמאל לדוידזאדה בעונה בינונית אין גיבוי אז זה מה שיש...בהגנה יש להם 2 בלמים פותחים עכשיו שהיתי לוקח להגנה שלנו כמו אל חמיד וטהאה שהם יותרר טובים מבן חיים ובאבין וזה רק הגיבוי שלהם, הבלמים הפותחים זה צדק וויטור..בקישור יש להם את אוגו ואייבינדר שזה יותר יעיל מגולסה וריקן...בהתקפה ווקאמה ושהר שכל השאר הם חלוצים משניים אבל עדין הם יותר יעילים מהחלוצים שלנו

בקיצר יש להם סגל יותר יציב וחזק משלנו..בכל עמדה כמעט..והם תמיד רוצים להשתפר ולהצליח והם לא רדומים,

לנו יש את גולדהאר שנותן כסף ואנחנו מבזבזים אותו על 8 מאמנים שאין לי מושג למה צריך כלכך הרבה ונותנים הרבה כסף למאמנים לעומתם וגם על שחקנים סצפציפיים שכל אחד שהיה מרוויח 200-300 בב"ש או בקבוצה אחרת, מרוויח במכבי 500-600 אלף כמו באטוקיו וכ'ו שאם היה מועמד לב"ש היה מרוויח רבע שם...ואחרי זה יועצי האחיתופל אומרים לגולדהאר שלא צריך להשקיע יותר כי בזבזנו לו את הכסף(וצודקים מצד אחד) אבל לא מבזבזים נכון ואז קורה שהדברים מתעכבים כי הוא רוצה לראות תוצאות באמת..

דרך אגב חוץ משיימן כל השחקנים הכי טובים בליגה מועמדים אליהם

הסלביינק, סבע וכ'ו

הם לא מוכנים להתפשר והם מוכנים להשקיע ולא נרתעים

במכבי מביאים רק ליגיונרים לא בכושר וזרים בהשאלה מחו"ל

המנטרה הזו כבר 3 שנים נכשלה

מתי פעם אחרונה הבאנו ישראלי כוכב מהליגה? טל בן חיים?

צריך להשקיע..סבע, הסלבנג ושכטר

רוצים להחזיר את ההרתעה? אלה 3 השחקנים שצריכים להתחיל להביא

אורן ביטון מגן פותח ושיימן גיבוי מה הבעיה בזה?

אין שום בעיה, אני רק מראה שהם מביאים שחקן שנתן עונה לא רעה אחרי שהמגן הפותח שלהם נתן עונה עוד יותר לא רעה

פה אנשים לא רוצים להביא מגן ימיני כי יש את דסה ואז מקללים את שפונגין

לפי וואן, בוזגלו בנו"מ עם בני יהודה.

וואלה, עם חוזה שפוי הייתי מביא אותו למכבי כשחקן שעולה מהספסל כשצריך אבל איך שאני נזכר באבא - יורד מהרעיון.

וואלה, עם חוזה שפוי הייתי מביא אותו למכבי כשחקן שעולה מהספסל כשצריך אבל איך שאני נזכר באבא - יורד מהרעיון.

עזוב את אבא.

הוא גמור. נפצע עכשיו פעם שניה ברצף בברך וקרע את הרצועה.

קבוצה שמהמרת עליו, ועוד עם אבא והדרישות הכספיות שלו, היא משוגעת.

עזוב את אבא.

אם לא היה את אבא שלו? בתור שחקן סגל בחוזה סביב ה 200? מביא בכיף. מה שיש לו ברגליים, אין להרבה שחקנים. לדעתי הוא יתרום לכל קבוצה שהוא ישחק בה.

איזה עולה מהספסל? בוזגלו? חחחחח

עזוב את אבא.

ועוד שיש לה כבר בוזגלו אחד בסגל.

אם לא היה את אבא שלו? בתור שחקן סגל בחוזה סביב ה 200? מביא בכיף. מה שיש לו ברגליים, אין להרבה שחקנים. לדעתי הוא יתרום לכל קבוצה שהוא ישחק בה.

ספק אם יהיה לו משהו ברגליים אחרי פציעה כפולה ברצועה הצולבת. הוא ינסה לגרד חוזה "רציני" שהוא אולי אחרון בקריירה. הוא שחקן שבנוי על מהירות ודריבל וזה יעשה לו נזק עצום.

אם חיפה נניח מחתימה אותו שוב ובתקווה לקבל את בוזגלו של ב"ש, הם הוזים.

ולגבי בני יהודה, הם מועדון עם תקציב קטן, לא מבין איך הם מוכנים להציע חוזה גבוה ו/או ארוך טווח לשחקן בן 30.5 שקרע עכשיו את אותה רצועה פעמיים ברצף ופעם אחרונה ששיחק כדורגל הייתה לפני שנה (וברשותכם לא אחשיב את הדקות הבודדות שהיו לו בחיפה לפני הפציעה השניה).

גם אם זה היה 200 אלף, בשביל בני יהודה זה חוזה גבוה.

בוזגלו צריך מועדון קטן בלי יומרות כדי שבמקרה הטוב הוא יוכל לקושש עוד עונה ואולי לחזור להנות קצת מכדורגל.הוא באמת סבל מספיק.למכבי אין תקן לפרוייקטים כאלה כי יש לה מספיק פרוייקטים משלה לעונה הקרובה והמאד חשובה שתיהיה.