Jump to content

וובה בראון בראיון לספורט 5

Sawyerdroid

Recommended Posts

מהההההה איך זה ממשיך לעבור בשקט?!?!?!

להפציץ את הטוויטר והפייסבוק של כל הגורמים הרלוונטים.

כמה עוד הוכחות צריך לפני שיפוצצו את הפרשה המסריחה הזאת? אין לאף אחד כבוד לספורט?

הוא לא ממש העפרון הכי מחודד, זרק את המשפט הזה כאילו זה כלום.

לגמרי. הוא אמר פה משהו שאלונה והחבורה התאמצו מאוד להסתיר.

בדיחה מה שהולך פה. באמת שלא ברור לי מה צריך עוד כדי שמשהו יקרה פה.

יש איזה שומרוני טוב בפורום שמוכן לכתוב מה אמר?

שאלו על נושא שיר צדק ואמר שזה נפל עליו במקרה וכולם היו משתמשים בתוסף הזה וזה היה יכול להיות כל אחד אחר שם

מה אמר

יש איזה שומרוני טוב בפורום שמוכן לכתוב מה אמר?

אני לא שומרוני, אבל..

הקשר כאב יחד עם שיר צדק את פרשת תוספי המזון: "מהיום הראשון שזה קרה הייתי איתו, מהלילות שהוא לא ישן וחיפש מאיפה זה הגיע, הייתי איתו. כל שחקן יכול היה ליפול בזה, כי עוד כמה שחקנים השתמשו בדבר הזה. נתנו לו לשתות משהו ואף אחד לא ידע מה זה. גם אני הייתי יכול ליפול בזה. לרוע מזלו הוא זה שנפל בבדיקה".

אני חולה על הנרטיב הזה של "שיר צדק הקורבן", כאילו הוא בחורה ששמו לה סם אונס במסיבה.

בושה שכולם מטטאים את הפרשה החמורה הזו מתחת לשטיח..

אם היה רק מדובר בחדש בלבד כלפי מכבי - כולם היו מלכלכים ודורשים ענישה עד כדי פירוק

מדהים שהוא אומר את זה וזילברשטיין ורותם אפילו לא עוצרים אותו לרגע, ונותנים לזה לחלוף כאילו זה לגיטימי.

אני חולה על הנרטיב הזה של "שיר צדק הקורבן", כאילו הוא בחורה ששמו לה סם אונס במסיבה.

בנו על זה עוד רבדים של "האליפות הכי מרגשת של ב"ש כי הם עברו כל כך הרבה קשים כמו הטרגדיה שקרתה להם עם שיר צדק", אתה מבין? האליפות שלהם מרגשת כי הם לקחו אליפות למרות ששחקן שלהם נפל בבדיקת סמים על חומר ממריץ אסור (!) ואז עוד מתברר (למי שהיה ספק) שכולם או כמעט כולם היו מסוממים גם כן ופשוט לא נפלו בבדיקה.

בלתי נתפס, בטח כשאתה משווה את זה לאליפות השלישית שלנו שלכולם "נמאס מאותה האלופה ורוצים משהו חדש".

הצביעות חוגגת.

לשים בכל פינה ברשת.

פייסבוק טוויטר להפציץ. כולל כל הגורמים הרלוונטים מעיתונות הספורט דרך ההתאחדות והמנהלת ועד שרת הספורט.

יש גבול.

הם נפלו, ראיון אחד של טיפש אחד שלא עבר אצל הדובר של בש לפני.

האליפות שלהם מרגשת כי הם לקחו אליפות למרות ששחקן שלהם נפל בבדיקת סמים על חומר ממריץ אסור (!) ואז עוד מתברר (למי שהיה ספק) שכולם או כמעט כולם היו מסוממים גם כן ופשוט לא נפלו בבדיקה.

מזל של אלופים. מרגש כמו הסיפור של זוהר ארגוב.

בנו על זה עוד רבדים של "האליפות הכי מרגשת של ב"ש כי הם עברו כל כך הרבה קשים כמו הטרגדיה שקרתה להם עם שיר צדק", אתה מבין? האליפות שלהם מרגשת כי הם לקחו אליפות למרות ששחקן שלהם נפל בבדיקת סמים על חומר ממריץ אסור (!) ואז עוד מתברר (למי שהיה ספק) שכולם או כמעט כולם היו מסוממים גם כן ופשוט לא נפלו בבדיקה.

בלתי נתפס, בטח כשאתה משווה את זה לאליפות השלישית שלנו שלכולם "נמאס מאותה האלופה ורוצים משהו חדש".

הצביעות חוגגת.

דווקא האליפות הזאת באמת מרגשת. כנראה שהיא היתה היחידה שהושגה בצדק.

לשים בכל פינה ברשת.

פייסבוק טוויטר להפציץ. כולל כל הגורמים הרלוונטים מעיתונות הספורט דרך ההתאחדות והמנהלת ועד שרת הספורט.

להציף.

יש גבול.

הם נפלו, ראיון אחד של טיפש אחד שלא עבר אצל הדובר של בש לפני.