Jump to content

שרן ייני

Harelma

Recommended Posts

מה הסיפור איתו? פצוע כבר הרבה זמן. למרות שהוא לא היה בעונה טובה ושפונגין עושה עבודה סבירה סה"כ, הוא חסר.

לא ממש.. קפטן והכל, מרקם חברתי, בינתיים לא חסר.

אני מאמין שבפלייאוף הוא יהיה חשוב לרוטציה

לא מרגיש בחסרונו כרגע.

אני גם די בטוח שאנחנו סופגים יותר כשהוא על המגרש.

״עבודה סבירה״ זה אוברסטייטמנט מטורף.

מעדיף את ייני מאה פעם על שפונגין.

על סמך מה?

תבדוק קצת סטטיסטיקה ולא תאמין כמה גולים קיבלנו באשמה ישירה של שרן.

שיחזור כבר. יובל כ״כ מבוהל שזה מדהים.

היום בהתחלה באבין עשה פאול, השופט לא שרק, אבל שפונגין במקום להמשיך כאילו חיכה לשריקה, כ״כ נאיבי.

לא חסר לי בכלל

בינתיים שפונגין עושה את העבודה בשקט למרות שצורת המשחק הזה איתו היא לא הכוס תה שלי אבל זה מה שיש עם ההגנה שלנו וזה מה שאני צריך לשתות.

על סמך מה?

תבדוק קצת סטטיסטיקה ולא תאמין כמה גולים קיבלנו באשמה ישירה של שרן.

צודק. ועדיין זאת הייתה תקופה אחרת ומכבי שיחקה אחרת.

והרמת בהלה של שפונגין במשחק שלו זה משהו בלתי נתפס, אז כן מעדיף של ייני עם כל הבעיות.

אני מעדיף את השחקן שלא עלה לנו בצורה ישירה ב8 מתוך 14 הגולים הראשונים שספגנו בליגה.

להעביר ביקורת על שפונגין זה לגיטימי, אבל אני ממש אבל ממש לא מתגעגע לייני.

אני מעדיף את השחקן שלא עלה לנו בצורה ישירה ב8 מתוך 14 הגולים הראשונים שספגנו בליגה.

להעביר ביקורת על שפונגין זה לגיטימי, אבל אני ממש אבל ממש לא מתגעגע לייני.

שוב, רוב הגולים האלה לא היו בשיטה החדשה, ובטח לא כשהשחקנים כבר התרגלו אלייה.

כן לייני אין איזה עונה מטורפת, אבל הוא יודע לתת פס קדימה ולא מפחד מהצד של עצמו ככה שהוא רק הולך לראיקו או לבאבין משחק שלם, ואז כשהוא כבר מוסר קדימה הוא מאבד כדור שכמעט עולה בגול.

האם ייני עושה טעויות? כן. האם אני סומך עליו יותר משפונגין שלא מסוגל להאמין בעצמו שהוא בהרכב של מכבי? כן.

אתמול ממש הרגיש כאילו שיחקנו עם 10 וחצי שחקנים. הוא אף פעם לא עושה טעויות והוא מאוד מודע לחסרונות שלו, אבל במכבי צריכים שחקנים שיכולים לעשות קצת יותר מאשר לסתום חורים. מכיוון שאי אפשר לשחק עם טב״ח ובאבין ביחד במסגרת של 3 בלמים, חייבים את ייני כי מהסגל הקיים זה מה יש וזה הכי טוב שנוכל להעמיד. ושלא יהיה לך ספק שכשייני יהיה כשיר, שפונגין לא יראה דשא.

הוא סתם מסומן פה, וממש ממש לא בצדק.

נאמר המשחק של אתמול: הגנתית, בוודאי שלא היה טוב פחות משני הבלמים האחרים, אם לא הטוב משלושתם. מה גם שהוא היה זה שהיה צריך לעצור את סלומון. וזה שנמצא, בהנתן מיכה שנוהג לשוטט הרחק מהאגף שלו, בבדידות היחסית בצד שמאל. בזמן שטיבי נהנה מהמצאותו המתמדת של דסה באגף שלו.

בנוסף, הפעולה ההתקפית המשמעותית היחידה שכל השלושה ביצעו, נעשתה על ידו.

ואף על פי כן, כל משחק, בלי שום קשר למה שהוא עושה (הוא לא השחקן הראשון, ובוודאי גם להאחרון שהיחס כלפיו הוא כזה), בנוהל, באים אליו בטענות.

העונה, עד כה, הוא היה טוב ויעיל מייני, ובאופן כללי עושה תמיד עבודה שקטה וטובה.

שוב, רוב הגולים האלה לא היו בשיטה החדשה, ובטח לא כשהשחקנים כבר התרגלו אלייה.

כן לייני אין איזה עונה מטורפת, אבל הוא יודע לתת פס קדימה ולא מפחד מהצד של עצמו ככה שהוא רק הולך לראיקו או לבאבין משחק שלם, ואז כשהוא כבר מוסר קדימה הוא מאבד כדור שכמעט עולה בגול.

האם ייני עושה טעויות? כן. האם אני סומך עליו יותר משפונגין שלא מסוגל להאמין בעצמו שהוא בהרכב של מכבי? כן.

אתמול ממש הרגיש כאילו שיחקנו עם 10 וחצי שחקנים. הוא אף פעם לא עושה טעויות והוא מאוד מודע לחסרונות שלו, אבל במכבי צריכים שחקנים שיכולים לעשות קצת יותר מאשר לסתום חורים. מכיוון שאי אפשר לשחק עם טב״ח ובאבין ביחד במסגרת של 3 בלמים, חייבים את ייני כי מהסגל הקיים זה מה יש וזה הכי טוב שנוכל להעמיד. ושלא יהיה לך ספק שכשייני יהיה כשיר, שפונגין לא יראה דשא.

דווקא במערך הנוכחי, עדיף שיהיה שחקן שמודע ליכולות שלו ולא עושה חורים. התפקיד שלו זה לחפות על העובדה שה"מגן השמאלי" שלנו שזה מיכה, מטייל בכל המגרש ולרוב לא נמצא שם כדי לעשות עבודת הגנה. כל המערך שלך מתבסס על העניין הזה ועם היכולת המזעזעת שהציג ייני במשחקים ששיחק, הדבר הכי מפחיד אותי זה שהוא יחזור להרכב. גם אם זה אומר ששפונגין שם.

לדעתי, בלי מכבי הוא לא מוצא קבוצה בליגת העל ב50 אחוז מהשכר שלו.

אני לא אוהב להיכנס לכיס של השחקנים שלנו אבל החוזים שלו של עטר ושל יצחקי הזוים לגמרי.

לדעתי, בלי מכבי הוא לא מוצא קבוצה בליגת העל ב50 אחוז מהשכר שלו.

כמה שחקנים שלנו יכולים להרוויח 50% בקבוצה אחרת? מכבי משלמת משכורות גבוהות מאוד ומלבד ב"ש וחיפה אף אחת לא קרובה לסכומים האלו. לא סתם יצחקי נשאר למרות שבכיף הוא יכול לשחק בהרכב בבית"ר.

ייני היה בתקופה נוראית של חוסר ביטחון.

זה מצוין לנו שנתנו לו איזה חודש להתאפס לפני הפלייאוף להחזיר את השקט למשחק כי אנחנו נצטרך אותו שם.