Jump to content

יוטיוב כמראה לאיכות העונה

swissp

Recommended Posts

לשמחתנו/לצערנו עולם קלטות האליפות הלך ונעלם מעולמנו והזיכרון הווידאו הכמעט היחידי שנותר לנו לצפות במשחקים/תקצירים הוא ביוטיוב וכו'

כאשר אני מסתכל על העונה האחרונה ומנסה לחשוב איזה משחקים בא לי לראות תקציר שלהם אני יכול לחשוב על אחד אולי שניים (חיפה ונתניה חוץ) כאשר גם בהם לא היינו גדולים.

הדבר מראה לצערי כמה אנחנו לצערי קבוצה לא אטרקטיבית (הכל יחסי) ביחס לעונות אליפות של קבוצות אחרות (שלנו ושל אחרות)

נקווה שבפליאוף העליון יוסיף לנו עוד מעט תקצירים שנוכל להתרפק עליהם בעתיד הקרוב רחוק

ועדיין אחרי הכל כרגע מקום ראשון, עם מקום שני בשערי זכות ומקום שני במינימום שערי חובה.

אנחנו לא סיטי ולא באיירן ולא פ.ס.ז, מעדיף תקצירים משעממים עם צלחת ביד, מאשר תקצירים משוגעים (6:0) עם הזין ביד..

מה אתם תוקפים אותו? בגדול הוא צודק, לא היו יותר מידי הצגות העונה.

ועדיין, המיקום בטבלה הוא החשוב ביותר.

ענית לעצמך למה אנחנו מגיבים ככה

אני מבסוט על העונה שלנו מהבחינה הזו שנראה שהתגברנו על חילופי המשמרות הקשים ואנחנו במגמת עליה, וזה לא דבר של מה בכך (ב"ש למשל רק בתחילת התהליך, ואין לדעת איך היא תתגבר על עזיבות של וואקמה, אוגו וכו'). עזיבות של שחקני מפתח כמו אלברמן, טב"ח מוח, המוזהב - די פחדתי מזה ואני שמח לראות שיש שחקנים שהתעלו על עצמם ומשאירים אותנו בצמרת.

היום יש תחושה שיש בסיס מעולה להמשך שכבר מוכיח שהוא בעצמו שייך לצמרת אבל גם משאיר המון מקום להתקדמות, בעוד שלפני שנה ומשהו זה נראה שיותר טוב מזה לא יכול להיות ומפה רק נרד (במיוחד אחרי עזיבת זהבי), מה שבאמת קרה.

יש עתיד בקיצקוצים.

העונה הזאת כבר הייתה בפח ואז משום מקום חזרנו בענק לעניינים ולכן פחות מעניין שהכדורגל שלנו "מדכא", צריך לקחת אליפות על אפם וחמתם של כל כך הרבה אנשים במדינה הזאת שאני קונה 1:0 דקה 85 מפנדל גבולי כל הדרך להנפה של מיכה.

אתה שוכח שזאת עונה שבנינו את עצמנו מחדש. ההצגה האחרונה שנתנו היתה ב6-0 על חיפה בבלומפילד. הקבוצה היתה קבוצה שרצה כמה שנים ביחד, הסגנון היה פטר בוס 4-2-4 אול אין ושחקן המפתח היה ערן זהבי. חכה.. אולי זה יהיה בשיניים, אבל ביזע ודמעות אנחנו בונים שלד חדש ואולי אפילו חזק יותר. אלירן רק עכשיו חזר לעניינים, אצילי עוד לא הספיק וכבר יצא, דסה דורסני כשהוא נמצא, גולסה לא נתן רצף של חודשיים מאז שהגיע, דור מיכה רק עכשיו תפס מנהיגות, ובלקמאן עוד מתאקלם.סבלנות,צעד צעד. אם נמשיך ללחוץ בסוף המפלצת תחזור ותהיה אפילו יותר חזקה.

אני מבסוט על העונה שלנו מהבחינה הזו שנראה שהתגברנו על חילופי המשמרות הקשים ואנחנו במגמת עליה, וזה לא דבר של מה בכך (ב"ש למשל רק בתחילת התהליך, ואין לדעת איך היא תתגבר על עזיבות של וואקמה, אוגו וכו'). עזיבות של שחקני מפתח כמו אלברמן, טב"ח מוח, המוזהב - די פחדתי מזה ואני שמח לראות שיש שחקנים שהתעלו על עצמם ומשאירים אותנו בצמרת.

היום יש תחושה שיש בסיס מעולה להמשך שכבר מוכיח שהוא בעצמו שייך לצמרת אבל גם משאיר המון מקום להתקדמות, בעוד שלפני שנה ומשהו זה נראה שיותר טוב מזה לא יכול להיות ומפה רק נרד (במיוחד אחרי עזיבת זהבי), מה שבאמת קרה.

יש עתיד בקיצקוצים.

לצורך העניין גם לבית"ר עם עונה של ממוצע 2.5 שערים למשחק אין מי יודע מה הרבה משחקים שיתרפקו עליהם.

זאת עונה מוזרה עם פלייאוף שהולך להיות מלחמת חפירות.

בוא פשוט ניקח אליפות, על אסתטיקה נחשוב בעונה הבאה.

נכון זה לא משחקים כמו ה-4-0 בדרבי, 3-2 לוגסי בעונה של אוסקר. לא ה3-2 בעונה של סוזה או ה3-0 בחיפה. גם לא ה3-1 בחיפה 95/96 או המחזור סיום ב-02/03. אם ניקח אליפות מצידי שיהיה הכי אפור ומשעמם בלי שום משחק מרגש שנזכור כמו בעונות האחרות.