Jump to content

שחקנים בליגה ששווה לעקוב אחריהם

Recommended Posts

אמנם המצב קשה, ובמבט לעתיד אנחנו מחזיקים בשחקנים הצעירים הכי טובים ביחס לקבוצות אחרות, אבל עדיין צריך במלוא המרץ לשמור על העליונות ולהעצים אותה.

על מי שווה לשים עין?

אלקה - בן 21..ונראה כמו ה'אור דסה' במשפחת וואקמה. יכול להיות שיחוק ויכול להיות בינוני ברמה האירופית. ימים יגידו, אצלנו/ב"ש/חיפה.

מנור סולומון - לא היה הייפ עליו עד לפני חצי שנה ופתאום זה בניון הבא. כביכול הכיוון לאירופה אבל אם לא יגיעו עליו הצעות אני חושב שמכבי צריכה לקנות אותו כפוטנציאל למכירה עתידית (בדומה לראיקו ווידאר).

בן אז'ובל - גם...כמה חודשים, או אולי אפילו שבועות, והשחקן הזה בטופ 3-דירוג רכש מהליגה שלי. יש לו ראיית משחק ובעיטה ברמה אחת מתחת לזהבי של לפני 5 שנים. אם ג'ורדי מטפח את השחקן הזה הוא יכול לעלות על דרך המלך. (טוב אולי נסחפתי עם ההשוואה לזהבי, אבל וואלה יש משהו ברגע שהוא עם הכדור ויש לו מטר שאתה יודע שזה מסוכן).

מאור קנדיל - מגן ימני איכותי לפחות בפאן ההתקפי, וואלה לא מכיר אותו טוב אז אם מישהו אחר יכול לפרט.

דיא סבע - פשוט נפלא העונה. לא יעזור כמה יתעלמו ממנו (בגלל מוצא?) הוא ממשיך לכבוש ולבשל. הפציעות היו חסם מלקנות אותו ובנתיים המנייה רק עולה. יהיה קשה להמשיך להתעלם מהיכולת שלו.

ערן לוי - פשוט כיף לראות אותו משחק.

מושאלים:

יונתן כהן - סימן שאלה של תקווה גדולה. הלוואי שיצליח בתור שחקן הרכב במכבי. כרגע, זה לא קרוב עדיין.

קניקובסקי - נותן עונה טובה מאוד, חשבתי שהוא היה מגן בנוער ועל סמך אתמול הוא לא. נראה טוב. הייתי נותן לו להתכשל עוד שנה בקבוצה יותר טובה.

צ'יבוטה - הלוואי שיקבל צ'אנס במכבי ויצדיק אותו, אם לא - למכור עם סעיף החזרה או משהו..הוא לא מתקדם מהר כפי שרצו. מצד שני הוא רק בן 21. צריך להיות עדינים איתו, לפתח אותו בקצב הנכון בשביל להגשים פוטנציאל (שיש).

חוזז - וואלה נראה טוב כשמשחק, אבל לא מקבל קרדיט ראוי בבני יהודה, יש שם חלק קדמי איכותי ולא קל לתפוס הרכב. מציע להשאיל לאשדוד שנה הבאה.

פרץ הכתום - שימשיך לעבוד קשה, עוד יצליח בגדול.

לא מסכים עם חלק מהשמות, אבל אוהב את הקונספט של הנושא.

זרים:

מוחמד

האסלביינק

קמארה

אלקה

זובאס

ישראלים: (לא מכליל מושאלים)

מלול (כן קראתם נכון, יכול להיות גיבוי לדסה אם בונים על המשך שיטת שלושת הבלמים ולא יעלה הרבה כמו קנדיל, מכיר את המערכת ובחור חיובי. אני חושב גם מסיים חוזה).

מאור קנדיל, אם לא מלול ואם באמת חייבים להביא גיבוי לדסה.

אביב אברהם

מנור סולומון

לא עולים לי עוד כרגע... אגב אני נגד שמות כמו שמיר, סבע, קינדה ואחרים, שמחלקם אני לא ממש מחזיק וחלקם אני חושב שלא יתאימו לנו ולא יצליחו פה. למשל סבע שמשחק בנתניה חלוץ חוד בשיטה של התקפות מתפרצות כשיש לו הרבה שטח מקדימה בקבוצה שמשחקת במיוחד בשביל למקסם את היתרונות שלו. כאן, בעמדה אחרת ובסגנון אחר לחלוטין, הוא לא יצליח להציג יכולת שאפילו מתקרבת למה שהוא עושה בנתניה.

עלי מוחמד וזובאס אם ראייקו יעזוב...

קנדיל, בוזי הצעיר, סבע הם בגזרת הריאליים, קינדה (מאמין שהסוכן יעזור פה) גם מעניין

מחזיר את ברסקי ויונתן כהן קל, האחרים לא סגור..

יש להם את החלוץ הזר שלא ימשיך ושהר שלא מרבה לשחק חלוץ. כל הזריהן למינהם לא נספרים

יגיע חלוץ בכיר נוסף במקום פקהארט, אין לי ספק לגבי זה. בין אם זר או שהם "יתפשרו" על דמארי.

אז זה אחד, ובנוסף יש את שהר, ברדה, מלמד, גאדיר, זריהן, מנזון. אולי גם יחזירו את חלאילה מהשאלה. עכשיו גם אז'ובל?

לא שאני תופס מרובם, שימשיכו להחתים מלמדים. פשוט מוזר שהם יכולים לפתוח ב"ש ב' שמורכבת רק מחלוצים. בדיחה.

החומר הישראלי כל כך נמוך בליגה שמלבד סבע וסולומון אין ישראלי ששווה להביא. הזרים בליגה יש את מוחמד עלי שהיה פצוע ונראה איך הוא חזר. כל השאר לא רמה למכבי. צריך להביא זרים מבחוץ ולהחזיר את ברסקי ואם צריך לעמדה מסויימת לגיבוי.

יש איזה אחד מהפועל חיפה, עדן בן משהו, נותן עונה פצצה. שווה לבדוק לגביו.

אתה מתכוון עדן יוסי לגירסי אולי? http://football.org.il/players/player/?player_id=95852

נותן עונה סבירה בנוער לא יודע אם שווה מכבי.

ראיקוביץ' היה קפטן נבחרת סרביה ואלוף עולם, אתה באמת רוצה לקנות את מנור סולומון ב-3 מיליון יורו ולקוות שאולי תמכור אותו בעתיד ? ברצינות ?