Jump to content

אבולוציה של הסמל | מהדורת הפועל ב"ש

Sawyer

Recommended Posts

אני מניח שרובכם מכיר את הנושא המיתולוגי שלי "אבולוציה של הסמל" שהיה נושא נהדר שהראה את האבולוציה של הסמל של מכבי ואפילו הוסיף בונוס, תמונה עם חולצות נדירות כשהסמלים מוצמדים וממש רואים את השינויים (יש האומרים שזאת הסיבה היחידה לפתיחת הנושא)

היום חיפשתי משהו על הפועל ב"ש כדי לצחוק על חבר שהוא "אוהד מכבי" (אבל בעצם אוהד ב"ש) והגעתי לעמוד הויקיפדיה של הפועל ב"ש

עכשיו.. אני יודע שסיכוי גבוה שזאת סתם הטרלה על העמוד ויקיפדיה או בדיחה פרטית שאני לא מבין. ושאם זה היה אמיתי אז כנראה זה כבר הופיע כאן הרבה ואני פספסתי.

ככה או ככה, תהנו.

image.jpg

אחרי אליפות אחת נוסף כוכב שם?(2016, עד אז היה להם 3 אליפיות איתה, היום 4)

מה הקטע.?

אחי מה אתה אוטיסט?

תראה את הסמל שלהם מ1993-5 זה נראה כמו ציור ממש ממש גרוע של דב נמלים. בתוך הסמל.

זה נראה כמו פארודיה על בדיחה על ציור של ילד בן 4

:0

מסתמן עד כה בין ימי החמישי הטובים בחיי.

צריך דחוף שמישהו ישלח/ישים כאן תמונה של המדים שלהם בין 93 ל95. לא משנה איזה מהשנים. דחוףףףףף

:0

מסתמן עד כה בין ימי החמישי הטובים בחיי.

צריך דחוף שמישהו ישלח/ישים כאן תמונה של המדים שלהם בין 93 ל95. לא משנה איזה מהשנים. דחוףףףףף

ניסיתי לחפש אבל בינתיים לא מצאתי. בכל זאת, מדובר בשנים שהן לפני תחילת ההיסטוריה של המועדון (שנת 2016 אחרי הספירה). אמשיך לחפש.

אשאל חבר אוהד ב"ש.

ואוו ואוו יש לי כל כך הרבה מה להגיד ואני לא יודע מאיפה להתחיל...
הדבר הכי חשוב, סוייר פתחת את הנושא ההוא רק כדי להראות את החולצות שלך. זאת עובדה. לא "יש אומרים" ולא שום דבר.
דבר שני, חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני לא מאמין שזה אמיתי. הויקיפדיה היה משעשע כי זה היה ברור שזה ערוך ושזה פיקציה, אבל אז הגיע הסרטון וזה אשכרה שם בדקה ה91. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח זה מעולההההה!!!!!
והדבר הכי פחות חשוב, או אפילו לא חשוב בכלל, למה כל המועדונים בכלליות מתעקשים להרוס סמלים? כאילו השינוי הזה שהם סגרו את העיגול יעני של הסמל והוסיפו כוכב פשוט מכוער רצח, פשוט הופך את זה ליותר גנרי. לא ברור מה דחוף לכל הקבוצות בעולם בערך לשנות את הסמל שלהם בשנים האחרונות, גם אם זה שינוי מינורי אבל משמעותי לאוהדים שגדלו על הסמל.

אחי מה אתה אוטיסט?

תראה את הסמל שלהם מ1993-5 זה נראה כמו ציור ממש ממש גרוע של דב נמלים. בתוך הסמל.

זה נראה כמו פארודיה על בדיחה על ציור של ילד בן 4

זה ההר של אוהדי ביתר

ניסיתי לחפש אבל בינתיים לא מצאתי. בכל זאת, מדובר בשנים שהן לפני תחילת ההיסטוריה של המועדון (שנת 2016 אחרי הספירה). אמשיך לחפש.

אשאל חבר אוהד ב"ש.

http://www.tapuz.co.il/blogs/viewentry/2612548

מצאתי את זה מסרטון ממשחק האליפות של מכבי מעונת 94/95 ניתן לראות את הסמל שלהם עם הגמל אמנם מטושטש ולא באיכות טובה אבל עדיין רואים את קווי מתאר של הגמל

https://profile.fcdn.co.il/images/0__05a57482a06463.jpg0__05a57482a06463.jpg

ואוו ואוו יש לי כל כך הרבה מה להגיד ואני לא יודע מאיפה להתחיל...

הדבר הכי חשוב, סוייר פתחת את הנושא ההוא רק כדי להראות את החולצות שלך. זאת עובדה. לא "יש אומרים" ולא שום דבר.

דבר שני, חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני לא מאמין שזה אמיתי. הויקיפדיה היה משעשע כי זה היה ברור שזה ערוך ושזה פיקציה, אבל אז הגיע הסרטון וזה אשכרה שם בדקה ה91. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח זה מעולההההה!!!!!

והדבר הכי פחות חשוב, או אפילו לא חשוב בכלל, למה כל המועדונים בכלליות מתעקשים להרוס סמלים? כאילו השינוי הזה שהם סגרו את העיגול יעני של הסמל והוסיפו כוכב פשוט מכוער רצח, פשוט הופך את זה ליותר גנרי. לא ברור מה דחוף לכל הקבוצות בעולם בערך לשנות את הסמל שלהם בשנים האחרונות, גם אם זה שינוי מינורי אבל משמעותי לאוהדים שגדלו על הסמל.

למה בארסה מחליפים עיצוב חולצה כל שנה? כדי שימכרו יותר מרצ'נדײַיז

מצאתי את זה מסרטון ממשחק האליפות של מכבי מעונת 94/95 ניתן לראות את הסמל שלהם עם הגמל אמנם מטושטש ולא באיכות טובה אבל עדיין רואים את קווי מתאר של הגמל

https://profile.fcdn.co.il/images/0__05a57482a06463.jpg0__05a57482a06463.jpg

חחחחחחחחחחח

אחרי התפאורה שהם עשו בבלומפילד לפני כמה שנים (שמישהו יעלה את זה) עם משהו שעד היום חוקרים מיוחדים של הנשיונל גאורפיק מנסים לפענח אני כבר לא מופתע מכל מה שקשור אליהם .

בסוף יש להם מודל לחיקוי מהכרמל שאחראיים בעצמם לכמה מהעניינים ההזויים והמוזרים ביותר שהיו ויהיו בכדורגל בארץ.

(גם להם היתה תפאורה שכנראה איזה שתול נתן להם והם אשכרה פרסו אותה- ציור מזעזע כנראה של ילדים בגן חנה מהכרמל, אין מצב שאפשר להמציא דבר כזה)

אחרי התפאורה שהם עשו בבלומפילד לפני כמה שנים (שמישהו יעלה את זה) עם משהו שעד היום חוקרים מיוחדים של הנשיונל גאורפיק מנסים לפענח אני כבר לא מופתע מכל מה שקשור אליהם .

בסוף יש להם מודל לחיקוי מהכרמל שאחראיים בעצמם לכמה מהעניינים ההזויים והמוזרים ביותר שהיו ויהיו בכדורגל בארץ.

(גם להם היתה תפאורה שכנראה איזה שתול נתן להם והם אשכרה פרסו אותה- ציור מזעזע כנראה של ילדים בגן חנה מהכרמל, אין מצב שאפשר להמציא דבר כזה)

אה זה ברור... זה ספרטני בועט בבן כלאיים של אדם עם עכבר חום ודב נמלים במקצת. בנוסף, היצור הנ"ל גם לבש מעיל גשם צהוב (ואם אני לא טועה גם כובע אבל אני כנראה טועה)

מהדברים היותר מצחיקים שיצא לי לראות בשנים האחרונות

ואם כבר בפריסות שלהם עסקינן הזייה שהם נכנסו לאיזה רשימת 65 הפריסות היפות ביותר עם הפריסה של משה... פשוט בדיחה מהלכת.

חמוד הגמל הזה

הגמל זה עוד החלק הסביר בציור המביך הזה, מה זה הויטראג' העקום הזה במרכז הסמל? זה אמור להיות כדור?