Jump to content

חופשה במדריד

zion8

Recommended Posts

אם מישהו היה ויכול לספר על מקומות שחייב להיות בהם, בעיקר מסעדות ואוכל רחוב, שוקים וכדומה אני אשמח לשמוע.

כמו כן המלצות למלונות ולאיזור שכדאי שהמלון יהיה בו.

תודה!

עיר מגניבה, מאוד אנדרייטד לדעתי.

מלון - לא מכיר משהו ספציפי אבל יש לך את רשת איביס או נובוטל, בד"כ יש להם מלונות טובים לא יקרים ובמרכז. האיזור הכי טוב הוא האיזור של הרחוב הראשי ה-GRAN VIA ושל PUERTA DE SOL. אם אתה רואה מחירים טובים במקומות קצת רחוקים אין בעיה עם זה התחבורה הציבורית שם מעולה.
מסעדות - לא לאכול ברחובות של התיירים, פוטנציאל גבוה לנפילה. יש לך רשת של מסעדות שקוראים לה 100 MONTADITOS יש להם מלא טפאסים ובירה באיזה יורו, בכלל
יש מלא מקומות שמוכרים בירה וטאפאסים בכלום כסף. יש לך גם שני שווקי אוכל טובים אחד ב-PLAZA MAYOR והשני ברובע CHUECA.
מה לראות - GRAN VIA - הרחוב הראשי שם יש את כל הקניות, גם הכיכרות שבשני הצדדים שלו יפות מאוד. שדרות הפראדו, ארמון המלך, הרובעים MALASANIA, CHUECA, LA LATINA, SALAMANCA, LAVAPIES, פארק רטירו.
אם אתה בעניין של יציאות יש מלא פאבים באיזור של PUERTA DEL SOL, משם גם יוצא פאב קרול - סבב בארים שמסתיים במועדון מלא חבר'ה מכל העולם, משחקי אלכוהול וצחוקים. יש לך את הקפיטל - מועדון 7 קומות, יקר אבל שווה ממש, חווייה. יש את הפאבריק - מועדון סטייל איביזה וכמובן את הקזינו.

לך כשעה לפני השקיעה למקום בשם Circulo de Bellas Artes שנמצא בסמוך לפוארטו דל סול. זה גג שיש ממנו תצפית מדהימה על העיר (וגם מסעדה יוקרתית ובר שמגיש קוקטיילים במחיר מופקע).

מבחינת אתרי תיירות: ארמון המלך זה אתר חובה לטעמי, פארק רטירו מקום שכיף מאוד להסתובב בו, אם אתה חובב מוזיאונים אז בסמוך לפארק רטירו יש את מוזיאון ריינה סופיה ואת מוזיאון פראדו.

שוק סאן מיגל (סמוך לפלאזה מאיור) הוא אחלה מקום לבקר בו (יש הרבה טאפאסים וכל מיני דברים קטנים וטעימים לאכול).

קודם כל ממש תודה על המידע.

דבר שני מחירי הטיסות למדריד פשוט קיצוניים. קונקשנים הזויים והמחיר ממש גבוה, נגיד אפילו יחסית לברצלונה הפערים ממש גדולים. מכירים חברה/אתר/סוכן טוב?

קודם כל ממש תודה על המידע.

דבר שני מחירי הטיסות למדריד פשוט קיצוניים. קונקשנים הזויים והמחיר ממש גבוה, נגיד אפילו יחסית לברצלונה הפערים ממש גדולים. מכירים חברה/אתר/סוכן טוב?

יכולות להיות לזה כמה סיבות ואולי אפילו כולן ביחד...

1. האתרים זוכרים שחיפשת טיסות למדריד ולכן כל פעם שאתה נכנס לבדוק מחירים מחדש האתרים "מקפיצים" את המחיר. מומלץ להיכנס עם איי פי של חו"ל או בחלון אינקוגניטו.

2. התקופה שאתה מחפש יקרה (חגים שלנו או שלהם).

3. אירועים המתקיימים בעיר - ליגת האלופות, תערוכות או כנסים בינלאומיים כלשהם.

4. בהנחה שאתה רוצה לטוס ממש בקרוב רוב המקומות הזולים כבר נתפסו ועדיין לא נפתחו המקומות הזולים בדקה ה-90.

אם לא אכפת לך "להתכלב" בדרך אתה יכול לבדוק אם יהיה לך יותר זול לטוס למזרח אירופה עם לואו קוסט (בודפשט למשל יש טיסות בחורף הלוך חזור ב-80$) ומשם למדריד - כלומר לסגור שני כרטיסי טיסה שונים אחד ת"א-בודפשט-ת"א והשני בודפשט-מדריד-בודפשט. יש מצב שאפילו תוכל לקנות את זה ככרטיס אחד. אני יודע שחבר שלי טס ככה למילאנו וחסך לא מעט.

תגדיר מחיר יקר ותגיד מה התקופה שאתה מחפש אולי בעצם המחיר די סביר?

אני תמיד סוגר דרך סקייסקנר או מומונדו, אלא אם כן אני קצר בכסף ובא לי 5 תשלומים אז אני מזמין בטרווליסט. בדרך כלל בטרווליסט טיפה יותר יקר אבל אם אתה מפחד להזמין באתרים של חו"ל אז פה יש לך אתר ישראלי.

אם אתה ספונטני, גמיש ואין לך עבודה על הראש שווה לך לחכות לדילים בדקה ה-90 או בחוליו, אני ככה טסתי בקיץ לברצלונה ב-160$ טיסה ישירה ביולי.

נ"ב - ראיתי שחיפשת מלון, בהנחה ואתה בא לבד/חברים ולא מחפש פינוקים הייתי ממליץ לך לסגור הוסטל ולא מלון. וואלה הוסטלים זה לא רק דרום אמריקה ובמדריד יש אחלה הוסטלים ובזול.

האמת שהלכתי איתך וחיפשתי בסקיי סקנר והמחירים נראים לי סבירים- בין 1200 ל- 1500 נראה לי סבבה לתקופה הזו (חודש הקרוב).

האמת שכל הטיסות זה עם טורקיש וקונקשן באיסטנבול.

בסדר לטוס איתם?

לגבי מלון, מצאתי אחד ממש על ה gran via, בצד המערבי שלו. 2000 שקל לזוג, 4 לילות נראה לי גם סבבה. אם אתה מכיר הוסטל ספציפי שאתה יכול להמליץ עליו אני אשמח.

חוויה שהייתה לי עם קונקשן בטורקיה לפני שנה בערך.

יצאתי בחמישי בבוקר מספרד. נוחת אחהצ בטורקיה, שעה קונקשן ולישראל.

עינו אותנו שם עם עיכובים של הטיסה בלי סוף, יצאנו רק ביום שישי בערב אחרי למעלה מ24 שעות בשדה בטורקיה. יחס עוין מצד החברה וגם מצד הביטחון. הרגשנו שם ממש חסרי אונים.

לא צריך לציין שלא קיבלנו שום פיצוי ובזמן שאנחנו תקועים בשדה קיבלנו במשך 30 שעות רק שובר אחד לבנאדם לארוחה ברגר קינג. אתה רעב?תמות.

מאז החלטנו שאין מצב לנסוע איתם, ובכלל שמעדיפים לשלם יותר ולא לנסוע עם קונקשן.

טסתי מדריד-אמסטרדם בקונקשן עם אייר אירופה בשבוע שעבר בדרך ל/מ ויאריאל - מטוסים מעולים, תענוג. אם מספיקים לתפוס אז יש מושבים ביציאת חירום ללא תוספת תשלום. החסרון, יחסית, הוא שבטיסות קצרות הכל בערך בתשלום - משקאות מוגזים, אוכל וכו'...עוברים עם עגלה ואוכל/שתיה ביחד עם קורא של כרטיסי אשראי לתשלום. אני טסתי שעתיים לכיוון אז לא היה מסובך להתאפק, אבל תברר מה הסיפור בטיסות יותר ארוכות.

חוויה שהייתה לי עם קונקשן בטורקיה לפני שנה בערך.

יצאתי בחמישי בבוקר מספרד. נוחת אחהצ בטורקיה, שעה קונקשן ולישראל.

עינו אותנו שם עם עיכובים של הטיסה בלי סוף, יצאנו רק ביום שישי בערב אחרי למעלה מ24 שעות בשדה בטורקיה. יחס עוין מצד החברה וגם מצד הביטחון. הרגשנו שם ממש חסרי אונים.

לא צריך לציין שלא קיבלנו שום פיצוי ובזמן שאנחנו תקועים בשדה קיבלנו במשך 30 שעות רק שובר אחד לבנאדם לארוחה ברגר קינג. אתה רעב?תמות.

מאז החלטנו שאין מצב לנסוע איתם, ובכלל שמעדיפים לשלם יותר ולא לנסוע עם קונקשן.

אם תגיד שזה קרה לך בטיסה של טורקיש איירליינס זה יפתיע. הם מצויינים.

אם תגיד פגסוס לעומת זאת...

האמת שהלכתי איתך וחיפשתי בסקיי סקנר והמחירים נראים לי סבירים- בין 1200 ל- 1500 נראה לי סבבה לתקופה הזו (חודש הקרוב).

האמת שכל הטיסות זה עם טורקיש וקונקשן באיסטנבול.

בסדר לטוס איתם?

לגבי מלון, מצאתי אחד ממש על ה gran via, בצד המערבי שלו. 2000 שקל לזוג, 4 לילות נראה לי גם סבבה. אם אתה מכיר הוסטל ספציפי שאתה יכול להמליץ עליו אני אשמח.

מחירים לא רעים, בטח אם בתקופה שם כללת את הכריסמס או ערב השנה החדשה.

טורקיש חברה מעולה, גם אייר אירופה סבבה איתם טסתי בקיץ..כמו שציינו פה היתרון שלהם הוא טיסה ישירה וזאת חברה יותר טובה וזולה מאל על.

הוסטלים טובים - CAT (לקרחנות), TOC (מיקום מעולה).