Jump to content

הזמנת שעון חיקוי מחו''ל

BMTA

Recommended Posts

ממליץ לבדוק בפורום הזה:

https://forum.replica-watch.info/

עוד טיפ קטן:

לא להגזים עם החיקויים, ראיתי אנשים שנוסעים בפיאט פונטו אבל יש להם שעון "AP", אף אחד לא יאמין לך כשאתה מגזים יותר מדי וקונה רפליקות של שעונים שעולים עשרות ומאות אלפי שקלים.

רפליקה של הובלוט זה דווקא לא רע כי זה עדיין שעון שהוא במחיר יחסית נורמלי.

ממליץ לבדוק בפורום הזה:

עוד טיפ קטן:

לא להגזים עם החיקויים, ראיתי אנשים שנוסעים בפיאט פונטו אבל יש להם שעון "AP", אף אחד לא יאמין לך כשאתה מגזים יותר מדי וקונה רפליקות של שעונים שעולים עשרות ומאות אלפי שקלים.

הובלוט ביג באנג (שזה מה שהוא יקנה כנראה) עולה 50 אלף שקל לשעון מקורי משומש שנת 2014/15

למותג הזה יש גם שעון במיליון דולר, ככה שלומר שהוא במחיר יחסית נורמלי (גם לדגמים הזולים ביותר) זו טעות (:

ממליץ לבדוק בפורום הזה:

עוד טיפ קטן:

כן תאמת הובלוטים בחנויות מתחילים מ70K ומעלה

דווקא הופתעתי לגלות שאפשר למצוא רולקסים חדשים ב24K לפני הנחות ועניינים....

איזה לא פחות יקרים?

אומגה אתה יכול למצוא חדש בפחות מ-10, אין מצב שתמצא הובלוט חדש בפחות מ-10 אלף יורו.

אין שעון אומגה חדש בפחות מ10.

אתה יכול למצוא שעונים במחירים כאלה כמו שאתה אומר כי אין להם תעודה (ואם קנית שעון ללא תעודה והמשטרה בודקת עליו הוא נחשב רכוש גנוב).

או כי אלו שעונים משנים עברו, נגיד שעון אומגה משנת 2007.

התאגיד שתחתיו יושבת אומגה (וטיסו לדוגמה) עובד בצורה שונה.

הובלוט שייכים לתאגיד LVMH שתחתיו נמצאים עוד מספר גדול של מותגי יוקרה (הנסי, לואי ויטון וכו') וגם להם יש שעוני יוקרה.

יש לנו את הובלוט, זניט ו- TAG Heuer שהאחרון אמור להתחרות באומגה (שהשוק של החברה הזו אוכל את שלושת החברות האלו ביחד).

אומגה לעומת זאת, שייכת לתאגיד The Swatch Group, שבבעלותו עשרות חברות שעונים ותכשיטים בכל הדרגות.

הם עובדים בצורה שונה ולאומגה יש שעונים זולים יותר (כמו שלרולקס יש שעונים זולים יותר) וגם שעונים שמגיעים למיליון ומיליון וחצי דולר.

אם אתה נכנס כרגע לחנות שמוכרת שעוני אומגה לגבר, אין סיכוי שתמצא שעון זול יותר מ30 אלף ש"ח.

לא מבין מי שקונה שקונה שעון במחירים כאלה.

האמת שגם אני לא. אני כן יכול להסתכל על המוצר הזה כעל תכשיט.

שעון ועט אלו בערך התכשיטים הנורמליים היחידים שיש לגבר.

הבעיה מתחילה עם השעונים האלו שבד"כ מי שקונה אותם לא באמת מבין מדוע הם כאלה יקרים ומה המנגנון (המנוע) מכיל וכו'.

הוא רק עונד אותו כדי שכולם ידעו שיש לו כסף. אותו דבר עם בחורה יפה. אתה צריך להשיג אותה כדי שכולם ידעו שאתה יכול להשיג אחת כזו.

אגו.

למה אנשים צריכים רכבי יוקרה במאות אלפים? כי יש כסף וזה נראה טוב (בדרך כלל)

אותו הדבר עם שעונים

מדבר אחד שאין לו שעון בכלל, ואם אני אקנה זה בסביבות ה 500 ש"ח...

טוני, אם יהיה לי שעון יפה ויוקרתי אני אקיים יחסי מין?

או שבמקרה שלי עדיף כבר להשקיע את הכסף בשעון קל במיוחד שלא יקשה עליי לבצע תנועות יד נמרצות לאורך זמן.

לא רואה הבדל ביופי בין שעון של 500 שקל לכזה של 50 אלף. מכוניות זו השוואה גרועה, חוץ מהיופי יש גם ביצועים, נוחות, טכנולוגיה

טוני, אם יהיה לי שעון יפה ויוקרתי אני אקיים יחסי מין?

או שבמקרה שלי עדיף כבר להשקיע את הכסף בשעון קל במיוחד שלא יקשה עליי לבצע תנועות יד נמרצות לאורך זמן.

יחסי מין עם נשים או עם גברים?

זה כבר תלוי בשעון.

עם נשים.

הדבר האחרון שגברים מסתכלים עליו זה השעון.

אם נדבר על זה ברצינות, כולנו קצת רדודים מדי פעם ופעם.

לא משנה עד כמה האינטליגנציה שלך גבוהה עד שאתה מצליח לסנן זבל מסחרי כזה או אחר והופך אותו לחסר טעם, מידי פעם תגיע מישהי שתעשה לך מערבולת רק בגלל המראה החיצוני.

אם אתה קונה שעון או כל דבר אחר בשביל לכבוש בחורות (וגברים עושים את זה משחר ההיסטוריה) זה מובן, אבל רדוד.

גם אני רדוד שלא יתברר שאני איזה קדוש.

כמו שאמרת טוני כולנו רדודים וזה בלתי נמנע.

ובינינו, אחוז גדול מהדברים שגברים עושים וקונים זה כדי להרשים נשים.

בדרך כלל זה בזבוז משווע, אבל ככה אנחנו מתוכנתים אני מניח.

יחד עם זאת, זו לא הייתה השאלה שלי - האם אתה חושב, ששעון כזה אחר ישפר באורח ניתן למדידה את סיכויו של זכר פלוני להצליח עם נשים?

ואני שואל אותך כבר סמכא בנושא (בלי ציניות).

כמו שאמרת טוני כולנו רדודים וזה בלתי נמנע.

ובינינו, אחוז גדול מהדברים שגברים עושים וקונים זה כדי להרשים נשים.

בדרך כלל זה בזבוז משווע, אבל ככה אנחנו מתוכנתים אני מניח.

יחד עם זאת, זו לא הייתה השאלה שלי - האם אתה חושב, ששעון כזה אחר ישפר באורח ניתן למדידה את סיכויו של זכר פלוני להצליח עם נשים?

ואני שואל אותך כבר סמכא בנושא (בלי ציניות).

בחורות שבאמת יבינו מה יש לך על היד אלו בחורות שיצפו גם לראות רכב יוקרתי בחוץ ודירת פאר באיזה מגדל.

הן לא מבינות בזה יותר מידי והן יצור קמצן ביסודו (אין לי מושג מדוע הן כאלה) לכן אני חושב שזה שטויות.

ראיתי חברים טובים שלי שיש להם שעוני בדיחה על היד (זהב, ענק ונוצץ) והן מבחינתן הבחור הזה הוא בעל חוש אופנתי גבוה, ומצד שני נשים שאם אתה שם שעון אתה מתפרש אצלן כ"ערס".

בקיצור תעשה מה שטוב לך ושים זין. אם בחורה התלהבה מהשעון סלמתק, אם יש לך שעון ב50 אלף שקל ויצאת עם בחורה שאפילו לא שמה לב אליו, הרווחת אפילו יותר.

באמת שאני לא מבין למה להשקיע כל כך הרבה כסף על שעון.

לאחרונה קניתי שעון של פוסיל, ואני מקבל עליו אינסוף מחמאות, גם מסתם אנשים ברחוב (שזה הזוי לחלוטין).

קניתי אותו בחו"ל אז זה היה זול, אבל עדיין שעונים שלהם נמכרים ב400-500 ש"ח בארץ, שזה בהחלט בר השגה.

בסופו של דבר זה אקססורי, מה שמשנה זה שיהיה יפה ושיעבוד. כמו שאמרו, בכל שעון זה יראה את אותה שעה - אז קחו את מה שיפה, לא מה שיקר.