Jump to content

אצטדיון המושבה - בושה

Sawyerdroid

Recommended Posts

שמעו, כל סיפור החלמאות עם אצטדיון המושבה שלא מוכנה ובגללו אנחנו נשחק חצי גביע טוטו בפאקינג עכו במקום במושבה זה פשוט בזיון.

ממש ממש מבאס לחיות במדינה עם ככ הרבה שחיתות טמטום חוסר יכול לבצע פעולות פשוטות.
לא מבין איך כל החיים שלי תמיד הצלחתי לעשות את המשימות שלי ולמעלה נמצאים אנשים ככ עלובים שפשוט לא מצליחים לעשות כלום, פוגעים במאות/אלפי אנשים ולא קורה להם כלום.

אז אותו אפס שבגללו השזרוע לא יצא בזמן ולא הסתיים בזמן - לא יודע מי אתה אבל מקווה שזה היום האחרון שלך בתפקיד. תודה.

זה באמת מדהים. כי תחשבו שכמה טמבלים רנדומליים שזה התפקיד שלהם

סתם לא באו לעבודה/אוננו/שכחו/עשו עבודה סופר לא מקצועית

והם משפיעים באופן ישיר על אלפי אוהדים שסתם נדפקו מזה. זה מדהים לדעתי. מטורף שזה עובר בשתיקה כאילו הכל טוב.

סויר מה אתה מציע לעשות סויר

אני ואתה לבד באוטו, יוצאים מוקדם מהעבודה עוצרים לאכול צהריים בדרך (ב6 כזה) כל הדרך שאכטות שירים של לאה קטמין

מה אומר?

אני ואתה לבד באוטו, יוצאים מוקדם מהעבודה עוצרים לאכול צהריים בדרך (ב6 כזה) כל הדרך שאכטות שירים של לאה קטמין

מה אומר?

נשמע טוב

אני יודע שגביע הטוטו לא מעניין פה יותר מדי אנשים אבל בתור אחד שכן הולך לכל המשחקים וכן ציפה לנסוע לפ"ת ולא לפאקינג עכו ועכשיו לשבור את הראש עם העבודה (במידה ואעבוד לילה באותו יום כמו שקורה לי בדרך כלל) ועם הבייביסטר שיתארך לי בעוד כמה שעות ובכלל כל הנסיעה הזאת כאילו אנחנו לא סובלים מספיק כבר עונה שניה ברציפות מנסיעות מייגעות בפקקים אינסופיים כמעט התפחלצתי הרגע כשראיתי את ההודעה. ישר התקשרתי למנהלת בידיעה מוחלטת שזה לא יעזור רק בשביל לצרוח שם על מישהו, לצערו של מי שענה לי הוא חטף מטר צרחות, בסוף אמר שכדי שהוא יעביר הלאה צריך לשלוח את כל מה שצרחתי עליו במייל.

אז למי שזה קצת אכפת לו ולמי שבכל זאת מגיע ולא רוצה לנסוע עד פאקינג עכו תשלחו מייל ל: fans@football.co.il ותפרטו להם עד כמה המהלך שלהם בזיוני.

אגב מנהל האיצטדיון במושבה אמר שהמגרש כן יכול להיות מוכן עד ה-29/11, הוא בעצמו הציע להזיז את המשחק שלנו כדי שמכבי פ"ת ישחקו בתאריך הזה במקומנו את המשחק ליגה שלהם נגד עכו.

מי שרוצה להוציא קצת עצבים באופן אישי מוזמן להתקשר למספר של המנהלת: 073-279-6609

יש גם מייל של ההתאחדות: info@football.org.il

כמו כן אפשר לשלוח מייל או להתקשר למכבי, להביע את כעסכם ולבקש ממכבי לשנות את רוע הגזירה.

טלפון מכבי:03-9542900

מייל: maccabi@mtafc.com

זהו. ברור לי ששום דבר לא יעזור ואני אצטרך לעשות שמיניות באוויר כדי לנסוע עד עכו אבל לפחות אני אדע שניסיתי. אשמח גם לקצת עזרה

בזבוז זמן מרהיב קרישי.

מכבי כבר עשו כל שביכולתם על מנת למנוע את זה (מידיעה בלייב..)

זאת גם תיהיה התשובה שלהם.

אם בא לכם לעשות משהו בכלל זה לפנות להתאחדות והמנהלת.

בסדר שלחתי למנהלת, אני אשלח גם להתאחדות וגם למכבי שוב. שיהיה בזבוז זמן אני אעשה את המירב שאני מסוגל לעשות. אבל גם אם יש סיכוי גם אם הכי קטן שאיכשהו זה כן ישפיע, זה בחיים לא יעבוד אם אני אהיה היחיד. אז כמו שאמרתי, מי שיכול, שישלח גם משהו/יתקשר

החלטה מטומטמת !!! אני מבין שהם מעוניינים בחצי גמר כמעט ללא קהל...

דרך אגב, איפה מתקיים חצי הגמר השני?

באיצטדיוננו הביתי

לא מצליח להבין מה עומד ביסוד החלטה כזו מנותקת באמת אבל.

סוויר כתבת שמכבי עשתה הכל כדי למנוע, וואלה לא קונה את זה, על אירוע כזה צריך פעולות קיצוניות.

לא מאמין שאני הולך לשרוף יום בגלל המפעל המיותר הזה

שמע, אני לא עובד במשרדים בתור מפקח על ההנהלה ורואה בדיוק מי עושה מה ומתי.

זה היה סהכ להבהיר שלא מכבי היא הכתובת שכרגע תוכל להושיע כי גם בלי ההטרדות שלנו אני יודע שהיא ניסתה להמתיק את רוע הגזירה.

רוצים לכוון לגופים שיכולים להשפיע באמת? - התאחדות ומנהלת.

ברוך הבא לחיים במדינה הכי מושחתת עלי-אדמות,

ושלא תתרגש,עם השנים זה נהיה יותר גרוע - רק המושחתים שורדים.

רומניה יותר מושחטת, וזה רק על קצה המזלג מי שאני יודע. די להכליל אנחנו אחלה מדינה יחסית לאחרים

1. אנחנו לא אחלה ביחס למדינות "במעמדנו/מצבנו". רחוק מזה

2. חתול צהוב ביקש ממני למסור לך שאין מילה כזה מושחטים. כותבים מושחתים.

1. מה מעמדנו ומה מצבנו? תן לי מדינות לאינדיקציה

2. צודק