Jump to content

מה לעשות עם רכב שלא יהיה בשימוש חצי שנה

חבסוס

Recommended Posts

אני טס בערך לחצי שנה ומשאיר פה את הרכב בארץ.

הטסט שלי נגמר עוד כמה ימים ואני מתלבט אם להקפיא את הרישיון ולהעביר טסט כשאחזור או להעביר אותו עכשיו, לא הבנתי מה עדיף..

בנוסף, איך לדאוג שיטפלו לי ברכב? לא הולך להיות עליי ביטוח ככה שלהוציא אותו לטיול ארוך זה בעייתי, מצד שני הבנתי שלהוציא את המצבר ולהחזיר אותו כשאני חוזר יעשה בעיות.. אשמח לעזרה

כמו שכתב פיני:

שפעם בשבוע מישהו יניע אותו לכמה דקות, אולי יעשה איתו סיבוב קטן, ועדיף גם להעביר אותו טסט עכשיו ולא עוד חצי שנה כי לך תדע מה יכול לקרות שם.

הכי חשוב שלא ישאר עומד! חושב להניע- כמו שאמרו פה לפחות פעם בשבוע (וגם להזיז קצת אפילו סיבוב של דקה ברחוב).

אם הוא ישאר עומד תקופה ארוכה חלק מהצינורות וגם הצמיגים יתייבשו.

אם אפשר שרוב הזמן הוא יחנה בצל ולכסות אותו.

ממליץ לך להחנות בצל כמו שהילד אמר, אבל בשום מצב לא מתחת לעץ. אחותי חנתה זמן רב מתחת לעץ ולשלשת של ציפורים שנשארה כמה חודשים גרמה לקילוף בצבע במכסה המנוע. לכסות אותו זה הכי טוב.

הרכב יעמוד בחניה מקורה ככה שמהבחינה הזאת זה בסדר.. אם יניעו אותו לפחות פעם בשבוע ויעשו סיבוב קטן לא אמור להיות בעיה?

ובנוגע לטסט, אם אני אקפיא אז אני בעצם יחסוך חצי שנה של טסט לא?

תעביר טסט עכשיו, תבקש ממישהו שיסע ברכב פעם בשבוע-שבועיים לפחות רבע שעה כדי לטעון את המצבר(בתכלס צריך נסיעה בכביש מהיר/בינעירוני),לנפח צמיגים כמובן בכל נסיעה שלא יתעוותו מעמידה.

לכל המשפחה שלי יש רכבים חחח.. החלטתי להקפיא את הרישיון כי זה גם יחסוך לי נתח מתשלום הטסט וגם אלפי שקלים של הביטוח.. יוציאו תרכב לטיול פעם בשבוע וימלאו אוויר פעם בכמה זמן.. מקווה שיהיה טוב

לא עדיף למכור וזהו?

האוטו במצב טוב ואני ממש אוהב אותו. גם איו לי סבלנות להתעסק עם לקנות אוטו כשאני אחזור ולא לדעת באמת מה אני אקבל..