Jump to content

מכבי - מכבי חיפה, ראשון, 9, אצטדיון נתניה

DeepSpace

Recommended Posts

מגיע או לא, אנחנו מפסידים כשעושים טקסים...

עשינו טקס לעטר במשחק הראשון נגדנו, אחד הנצחונות הכי כיפיים שהיו לנו על חיפה.

בתכלס אני לא חושב שיש שם מישהו שמגיע לו טקס, גם לא אלברמן שברח מפה ברגע הראשון שיכל.

על מה ולמה מגיע לבן הרוש ואזולאי טקס? אם אלברמן היה מחכה כמו בן חיים, יצחקי ובניון לראות את ההצעה של מכבי אז הייתי מסכים לגביו, אבל הבן אדם היה הראשון לברוח מכאן אחרי ההפסד בגמר גביע, אז שיזדיין גם הוא.

על מה ולמה מגיע לבן הרוש ואזולאי טקס? אם אלברמן היה מחכה כמו בן חיים, יצחקי ובניון לראות את ההצעה של מכבי אז הייתי מסכים לגביו, אבל הבן אדם היה הראשון לברוח מכאן אחרי ההפסד בגמר גביע, אז שיזדיין גם הוא.

אוי נו

מגיע לו טקס, וגם אתה יודע את זה

לשלושתם מגיע טקס

אלברמן נתן את שלו והתנהל בצורה מופתית כשהיה פה, אפשר להבין למה עזב

בן הרוש היכולת אולי הייתה לא משהו בשנים האחרונות אבל אי אפשר להגיד שהוא לא ניסה, מבחינתי אין קשר בין טקס ליכולת

אזולאי שוב הבן אדם רצה מאוד לשחק במכבי, לא היה ברמה אבל לא עשה משהו רע שיפגע במכבי, למרות שבקושי ראה דשא וכל הבלאגן והמחנות אימון הטובים נשאר מקצטען

יהיה טקסים

איך לאלברמן מגיע?

נתן פה 7 עונות, חלקן בתקופות הכי יפות של המועדון, היה שותף מלא לכל ההישיגים, ברור שמגיע לו. גם לבן הרוש, הייתי עושה טקס לשלושתם ביחד ומסיים עם זה.

נתן פה 7 עונות, חלקן בתקופות הכי יפות של המועדון, היה שותף מלא לכל ההישיגים, ברור שמגיע לו. גם לבן הרוש, הייתי עושה טקס לשלושתם ביחד ומסיים עם זה.

אלברמן אפילו לא חיכה לראות הצעה ממכבי

אלברמן אפילו לא חיכה לראות הצעה ממכבי

שחקן במעמד שלו היה צריך לקבל הצעה כבר כמה חודשים לפני סיום העונה במידה ומכבי היו רוצים אותו.

רק לפי הפרידה של מכבי ממנו באתר וברשתות החברתיות אפשר לראות שלא הייתה פרידה הכי נעימה.

יש מצב שיעשו טקס לשלושתם (דווקא על אזולאי ובן הרוש אני לא כועס).

שחקן במעמד שלו היה צריך לקבל הצעה כבר כמה חודשים לפני סיום העונה במידה ומכבי היו רוצים אותו.

גם טל בן חיים במעמד שלו סיים חוזה וחיכה

וסליחה היכולת שלו ממש לא הצדיקה לו עוד חוזה

אלברמן ובן הרוש ברור שייעשו להם טקס. אזולאי לא מגיע לו ולא בגלל יכולת או פרידה לא נעימה אלא בגלל שהוא בקושי שיחק אצלנו בשנים האחרונות והיה בכלל מושאל.

גם טל בן חיים במעמד שלו סיים חוזה וחיכה

וסליחה היכולת שלו ממש לא הצדיקה לו עוד חוזה

אם חיפה היו מציעים לטב"ח חוזה כמו של אלברמן אתה יכול להיות בטוח שהוא עדיין היה מחכה?

אם חיפה היו מציעים לטב"ח חוזה כמו של אלברמן אתה יכול להיות בטוח שהוא עדיין היה מחכה?

היה מחכה בוודאות

הוא לא היה מעביר את כל המשפחה לחיפה או עובר כל יום את הנסיעות האלה בשביל 100 אלף לפה או לשם

טל עשה הרבה כסף מכדורגל

לטל היתה הצעה מובטחת מביתר

טל הוא מכביסט מכף רגל ועד ראש

היה מחכה עד השנייה האחרונה למכבי

היה מחכה בוודאות

הוא לא היה מעביר את כל המשפחה לחיפה או עובר כל יום את הנסיעות האלה בשביל 100 אלף לפה או לשם

טל עשה הרבה כסף מכדורגל

בדיוק, ובגלל זה אני כ"כ אוהב אותו.

הלוואי שהייתה לנו קבוצה של 11 טב"חים.

היה מחכה בוודאות

טל עשה הרבה כסף מכדורגל

בול

ביכולת הזאת כל משחק מפחיד אותי, בשנים האחרונות הייתי יודע שגם במשחק רע שלנו, מקסימום נסיים בתיקו.
כרגע לצערי מרגיש לי שאנו יכולים להתקשות ממש מול כל קבוצה (גם אשקלון בחוץ וכו'), מקווה שג'ורדי והשחקנים מתחברים ולומדים ממשחק למשחק.