Jump to content

יהלומים 2017-2018 ע''ש מוחמד עלי

Recommended Posts

עד כה יש לא מעט שחקנים העונה שהתרשמתי שאולי הם הולכים להיות תגליות העונה או סוף סוף לפרוץ. אפשר כבר בשלב הזה של העונה לראות לאן העסק הזה הולך, נראה שדיא סבע ומוחמד עלי קמארה בדרך לשם, הייתי מוסיף עוד שם של שחקן, אמנם לא מליגת העל אבל עושה רושם של שחקן לא פראייר, מוטי ברשצקי אשר משחק בקבוצת הבת השניה(אולי כבר שלישית) שלנו-הפועל ת''א- אזהר ואומר שהוא מזכיר לי מאוד את זהבי בגישה שלו ובדיבור בראיונות, הייתי שם עין עליו. יש עוד כמה שחקנים שהדליקו ניצוץ, אהבתי מאוד את מאמון קשוע מהפועל חיפה, שימו לב אליו, לדעתי מהיר לא פחות מטל בן-חיים ועושה רושם בעל שליטה טובה יותר בכדור ממוח והוא רק בן 19. על היהלום הראשי שלי מנור סלומון לא צריך להוסיף, אולי אני מגזים ואולי נותן לו יותר מדי סופרלטיבים ביחס למה שהוא עשה, אבל כישרון כזה אני לא בטוח שהיה כאן. עמראן אלקרינאוי, חלוצה של הפועל עכו, שייך להפועל באר שבע, לא רע בכלל. דניאל טננבאום, מהמעט שראיתי, שוער ברמה מאוד גבוהה, ויש על מי לסמוך ביום שאחרי ראיקו, השאלה לאן הוא יתפתח בלי דקות, מזל שיש את שורה וגביע הטוטו. שגיב יחזקאל, שחקן שאני מאוד אוהב, מקווה שיפרוץ העונה ויחזור אלינו הרבה יותר חכם, שחקן מרשים מאוד. רוסלן ברסקי, השתלב יפה מאוד בהפועל חיפה, די יציב עד עכשיו. נייג'ל האסלביינק, שרצקי לא פחות ממזר מטביב, נראה לי הביא כוכב שמנמן, ג'ורדן פושה מהפועל רעננה, אין לו כל כך עם מי לשחק שם אבל נראה לי שהוא יעשה את העבודה, על גיא מלמד הייתי מהמר שיהיה אחד החלוצים הכי טובים בכדורגל הישראלי אם לא היה חותם אצל הגמלים, עכשיו אני לא רוצה להמר על זה ולא נראה לי שהרוטציה שם תעשה לו טוב. חבל שלא הגיע אלינו. מתן חוזז, עושה רושם שמתחיל להתפרץ.

אלה היהלומים שלי והכיוון הכללי לפריצות/תגליות העונה ואני מקווה שהטובים ביותר מהם ילבשו צהוב,באופן כללי אני מקווה שגולדהאר פשוט ירכוש את כולם וישאיל והליגה הזאת תהיה רק מכבי ת''א, הפועל באר-שבע, מכבי חיפה, בית''ר ירושלים ועוד 10 קבוצות בת של מכבי.

אני בי טיפת זלזול במוטי ברשצקי אבל... באמת שמביך לשים אותם באותו משפט.

הפסקתי לקרוא אחרי השורה הזאת.

ועוד רשמתי שאני נזהר.. אבל לא מתחרט, יש בו משהו מיוחד

יש לי הרגשה שעדן בן בסט יעשה עונה חלומית, כנראה פשוט לא התאים

ונראה לי שגם אם יבקיע 50 שערים בעונה, ג'ורדי לא יחזיר אותו. אין מה לעשות.. מה שלא עובד, לא בכוח

עד כה יש לא מעט שחקנים העונה שהתרשמתי שאולי הם הולכים להיות תגליות העונה או סוף סוף לפרוץ. אפשר כבר בשלב הזה של העונה לראות לאן העסק הזה הולך, נראה שדיא סבע ומוחמד עלי קמארה בדרך לשם, הייתי מוסיף עוד

מוחמד עלי קמארה זה הבלם של הפועל רעננה, עלי מוחמד זה הקשר מנתניה.

לנושא עצמו, ג'ורדי הוכיח שנה שאחרי שנה שהוא לא יביא זרים מהליגה. עלי מוחמד שחקן נהדר, גם עלי קמארה הבלם מרעננה בסדר, אבל צריך לראות אותו עוד מספר פעמים.

מנור סולומון (ראיתי אותו בעבר בשני משחקי נוער) יתפתח לשחקן יוצא מן הכלל, גדי קינדה שחקן מוכשר.

בגזרת הותיקים בקבוצות הקטנות: מאוד מחזיק ממוגרבי וממן, שחקני רוטציה לגיטימים בכל קבוצה גדולה.

מהמושאלים אני דווקא יותר מחזיק מדן גלזר ורוסלן ברסקי, מאשר כל מושאלי בני יהודה.

מוחמד עלי קמארה זה הבלם של הפועל רעננה, עלי מוחמד זה הקשר מנתניה.

לנושא עצמו, ג'ורדי הוכיח שנה שאחרי שנה שהוא לא יביא זרים מהליגה. עלי מוחמד שחקן נהדר, גם עלי קמארה הבלם מרעננה בסדר, אבל צריך לראות אותו עוד מספר פעמים.

מנור סולומון (ראיתי אותו בעבר בשני משחקי נוער) יתפתח לשחקן יוצא מן הכלל, גדי קינדה שחקן מוכשר.

בגזרת הותיקים בקבוצות הקטנות: מאוד מחזיק ממוגרבי וממן, שחקני רוטציה לגיטימים בכל קבוצה גדולה.

מהמושאלים אני דווקא יותר מחזיק מדן גלזר ורוסלן ברסקי, מאשר כל מושאלי בני יהודה.

לא ידעתי שיש שניים. התכוונתי להוא מנתניה. השניים היחידים שחשבתי שיש זה מנתניה והמתאגרף. כמה עוד מוחמדים עלים יש בליגה?

יש לי הרגשה שעדן בן בסט יעשה עונה חלומית, כנראה פשוט לא התאים

למה כי הוא כבש שלושער גם יובל אבידור שם שלושער בעונה שעברה אז?

לא בקטע רע, אבל איך אפשר לקרוא משהו כשהכל ככה בפסקה אחת?

בבקשה תרד קצת שורות ואולי תפרק את זה קצת, לי אישית זה בלתי אפשרי לקריאה.

לא בקטע רע, אבל איך אפשר לקרוא משהו כשהכל ככה בפסקה אחת?

בבקשה תרד קצת שורות ואולי תפרק את זה קצת, לי אישית זה בלתי אפשרי לקריאה.

צודק.. התעצלתי.. מחילה, פעם הבאה עושה לך יפה יפה עם צבעים והבלטות