Jump to content

Nfl 2017

Omer

Recommended Posts

בום.

מתחילים בלילה בין חמישי לשישי, הצ'יפס אצל הפטריוטס.

בראשון (הבא :( ) יש כמה דרבים:

באפלו בילס - ניו יורק ג'טס

וושינגטון רדסקינס - פילדלפיה איגלס

סינסינטי בנגלס - בולטימור רייבנס

קליבלנד בראונס - פיטסברג סטילרס

דאלאס קאובויס - ניו יורק ג'איינטס

ולא דרבי אבל מעניין: גרין ביי פאקרס - סיאטל סיהוקס

בשני בלילה הוייקינגס מארחים את פיטרסון והסיינטס.

T-A-N-K TANK TANK TANK!

יאללה שיתחיל כבר

שמועות שג'רמיין קרס אצלכם.

עריכה: אכן עובר אליכם יחד בחירת סיבוב שני או שלישי, שלדסון ריצ'רדסון עובר לסיהוקס כחלק מאותה עסקה.

אני מבסוט מטרייד של שלדון על בחירת סיבוב שני או שלישי

אפילו ההגנה שלכם תהייה פח השנה. אתם בדרך לשחזור מה שקרה לכם בפעם הקודמת שעשיתם טאנקינג. המועמד מספר 1 יישאר לעונה נוספת בקולג'.

לא חושב שההגנה תהיה כזאת גרועה, היא תהיה בסדר סך הכל. הקו ההגנתי עדיין טוב גם בלי שלדון.
עכשיו פורסם באופן רשמי שאנחנו מקבלים בחירת סיבוב שני, אז בשורה התחתונה יוצא שאנחנו מקבלים בחירת סיבוב שני+תופס סביר (אני מודה שאני לא כל כך מכיר אותו ואת היכולת שלו, רק את השם) + עוד קצת מקום ב-cap space תמורת שחקן שמסיים חוזה, שלא היה נשאר אחרי העונה הזאת בכל מקרה וגם אנחנו לא נחלשים בצורה מאוד משמעותית בשנה שהיא גם ככה שנת טנקינג. אני לגמרי קונה את זה.
וזה לא שאני מזלזל בשלדון, כן? סיאטל רק התחזקה בטרייד הזה, אפילו אם שילמה קצת יותר ממה שהוא שווה.

תכל'ס אני גם כן חושב שזה טרייד טוב לשני הצדדים. הדפנסיב ליין של הסיהוקס עוד יותר מפחיד עכשיו, והג'טס קיבלו בחירת סיבוב שני על שחקן שלא רצה להישאר והיה עוזב בסיום החוזה שלו. יש לג'טס לא מעט נכסים לבנות איתם אבל אם לא יבחרו קיובי איכותי בדראפט הקרוב ייקח להם הרבה זמן להגיע לחזור להיות קבוצה מנצחת.

אם אתה לא קיובי מספיק טוב כדי להיות הפותח של הבראונס

אז אתה צריך לפרוש.

מילא זה, אבל הם משלמים לו הון כדי ש*לא* ישחק אצלם.

תכל'ס לא הבנתי למה לא השאירו אותו בקבוצה. אפילו אם הוא לא יהיה פעיל, הם גם ככה משלמים לא, לא?

במסגרת הטרייד שהם לקחו אותו הם קיבלו בחירת סיבוב שני.

משהו הזוי.

אוסויילר בדרך חזרה לדנבר, כגיבוי של סימיאן. אלוואי נתן לו ללכת ולא התרגש יותר מדי כשדרש חוזה עתק, ועכשיו יקבל אותו בחזרה בשכר סביר. ה-GM הכי טוב בליגה.

יש לציין שגם אוסויילר מבחינתו הרוויח (תרתי משמע), תראו כמה כסף הוא קיבל מיוסטון על עונה אחת לא טובה, ועכשיו מקליבלנד על זה ש*לא* משחק שם.

מישהו רואה קולג'ים במקרה? משחק מצוין בין אלבמה לפלורידה. אלבמה חסמו פילד גול במחצית הראשונה ועכשיו חסמו פאנט. זה מדהים כמה אלבמה זה רמה מעל הקולג'ים. אשכרה יש הגנות במשחקים שלהם. גם פלורידה סטייט משחקים טוב.

מישהו רואה קולג'ים במקרה? משחק מצוין בין אלבמה לפלורידה. אלבמה חסמו פילד גול במחצית הראשונה ועכשיו חסמו פאנט. זה מדהים כמה אלבמה זה רמה מעל הקולג'ים. אשכרה יש הגנות במשחקים שלהם. גם פלורידה סטייט משחקים טוב.

??

מתכנן לעקוב השנה באדיקות אחרי הליגה, אפילו שחוץ ממה שקורה על הדשא אני לא מבין כלום (כל ענייני הדראפטים, שחקנים מעניינים וכו').

מישהו יכול להכניס אותי לעניינים קצת?

אני מניח שיהיה קשה להיקשר לקבוצה מבחינה רגשית אז אם מישהו יכול לתת קבוצות ששווה לשים עליהם עין אני אשמח

יש שחקנים מעניינים לשים לב אליהם בקולג׳ים?

הרץ של פן סטייט שאם בטעות יגיע אלינו אפשר לסגור את הליגה (בהנחה שתפסיק לנחס את וונץ).

מתכנן לעקוב השנה באדיקות אחרי הליגה, אפילו שחוץ ממה שקורה על הדשא אני לא מבין כלום (כל ענייני הדראפטים, שחקנים מעניינים וכו').

אני מניח שיהיה קשה להיקשר לקבוצה מבחינה רגשית אז אם מישהו יכול לתת קבוצות ששווה לשים עליהם עין אני אשמח

לא רוצה שתיקשר אל הקבוצות האלה אבל בגדול פטריוטס וגרין ביי עם הQBים הכי טובים בליגה אז זה תמיד כיף לראות.

אם אתה בקטע של הגנות חזקות אז הברונקוס והסיהוקס אלה הקבוצות בשבילך.

בכללי? פשוט תראה משחקים כשאתה יכול. תשאל אותנו פה מה עדיף ונגיד לך.

אנחנו משוחדים כאן, יש לך איזה 4 אוהדי איגלס פה (שזו לא קבוצה טובה) ועוד אוהדים של כל מיני קבוצות שונות (פטריוטס,ג'טס,אני רדסקינס ועוד כמה).

הכי טוב שתיווכח בעצמך.

הקוורטרבק שהכי כיף לראות (מבין אלה שזאת לא השנה השנייה שלהם בליגה) זה רוג'רס, הקבוצה שהיא הכי מכבי זאת ניו אינגלנד.

אבל אתה רוצה לאהוד את פילי, בגלל קרסון "Future G.O.A.T." וונץ ובגלל האוהדים.

https://www.youtube.com/watch?v=e0VWvjs56E8