Jump to content

מצב הקהל - קול קורא לאקטיביות

Nimi11

Recommended Posts

רעיון מבורך! הלוואי שישתפו פעולה.

לדעתי אנחנו ללא ספק הקהל עם הפוטנציאל הגדול בארץ, וגם עם הקשיים הרבים שקיימים כרגע אפשר להוכיח את זה.

בנוסף אני רוצה לציין שבתקופות בהן הקהל הרחב וההנהלה ניסו לבוא לקראת הארגון וכמובן להפך, כבר הוכחנו את זה.

כשאנחנו מאוחדים, אנחנו הכי טובים בארץ.

איזה כיף לראות ולשמוע את התגובות, מחמם את הלב!

אבל, אנשים, להגיד תודה פה בפורום זה לא מספיק! יש כבר כמה ששלחו פרטיות או מיילים, עם הצעות ורעיונות איך להתקדם וזה בדיוק מה שאנחנו צריכים. אשמח לכמה שיותר פניות. שוב תודה ענקית לכל מי שכבר קרא והביע תמיכה, יאללה מכבי!

מקווה שאנשים ישתפו פעולה,

לדעתי הכיוון צריך להיות של supportes שתתבטא ב

איגוד על ידי קבוצות פייסבוק וואטסאפ.

ישיבות לפני משחקים, אם בדונקיס/סתם מחוץ לנתניה בצורה מאורגנת או במקומות קבועים מראש במשחקי חוץ.

סיוע מאורגן לפנאטיקס במסגרת הכנות לתפאורות וכו

חולצות כמו " maccabi fanatics supporters" שיוציא הארגון(כדי שהכסף ילך ליציע בהנחה שלי שקהילה שכזו לא צריכה להחליף את הארגון בצביעת היציע)

לאט לאט עוד ועוד יוזמות יצוצו מעצמן ולאנשים שמתחברים למנטליות של עידוד 90 דק, אהבה מלאה לקבוצה אבל לא לענייני האולטראס יהיה באמת מקום להרגיש שייכים ליציע.

קבוצת פייסבוק סגורה של מנויי המזרחי עליון יכולה להיות אופצייה מעניינת

היה ניסיון ליצור משהו כזה, היום פעם בכמה חודשים מישהו כותב שם שהוא מחפש/מוכר כרטיס

קבוצת פייסבוק סגורה של מנויי המזרחי עליון יכולה להיות אופצייה מעניינת

לדעתי ההפך עדיף שיהיו כמה שיותר מהרבה יציעים וככה יהיה עידוד בהרבה מקומות (לא כזה משנה לי אני מנוי למזרחי עליון).

בכל מקרה רעיון מבורך מקווה שיעבוד.

לדעתי ההפך עדיף שיהיו כמה שיותר מהרבה יציעים וככה יהיה עידוד בהרבה מקומות (לא כזה משנה לי אני מנוי למזרחי עליון).

בכל מקרה רעיון מבורך מקווה שיעבוד.

קודם שיהיה עידוד נורמלי במזרחי, אח"כ תעבור לשאר היציעים.

אם אתם מתכננים משהו אז הייתי מציע לכם לנסות להיפגש ברביעי, משחק גביע השוקו זה מושלם לכל מיני ניסויים חדשים.

בוא נתחיל מזה שחצי מהשירים החדשים לא מפורסמים

וקשה לקלוט אותם

ואני אחד שמגיע לכל משחק בית חוץ ... ובשנתיים האחרונות לא מבין מה שרים עד רמה כזאת.

מעבר לזה השיר על הפועל קבוע בדקה 89

מחרב את האווירה ביציע.

כל השאר כבר טופלו

בוא נתחיל מזה שחצי מהשירים החדשים לא מפורסמים

וקשה לקלוט אותם

ואני אחד שמגיע לכל משחק בית חוץ ... ובשנתיים האחרונות לא מבין מה שרים עד רמה כזאת.

מעבר לזה השיר על הפועל קבוע בדקה 89

מחרב את האווירה ביציע.

כל השאר כבר טופלו

הרעיון הוא לא לשנות סדר שירים/ להחליט מה שרים וכו' בשביל זה יש ארגון ושני ארגונים ביציע לא יהיו!

הרעיון הוא להוות גג ל"קהל הרחב" זה שיושב במזרחי עליון ברובו, מעודד ברוב שלבי המשחק ואין לו כרגע פלטפורמה להתאגדות ולהזדהות,

הקהל שלא מתעניין בבלאגן ועקרונות של אולטראס,

רוצה לבוא, לעודד ובעיקר להנות.

הוצאת גם לי את המילים מהפה בחלק הראשון של הדברים,

ןבהצעות שלך לייעול - מודה שאהבתי כל מילה, וזה באמת באופן נדיר :)

אחד מהאתגרים הבעייתים כיום הוא שבניגוד לעבר, זה מרגיש שאין שת"פ עם אותם אלו שבאמת יכולים להוביל את השינוי.

הזכירו כאן את ההתעקשות על השירים, הגילוי הנאות לקהל המתמיד (אין פורום, אין באמת אתר אוהדים בפייסבוק ובטח שאין הסברה בשטח).

וזה לא שבעבר המצב היה אידאלי בשער 11... בלשון המעטה,

וגם שערים 3-4 באצטדיון רמת גן חוו לא מעט תיסכולים ובעיות,

אבל הנה איכשהו הצלחנו להגיע למצב רע יותר.

בעבר אכלנו המון מרורים, גם מהבעלים, גם מהשחקנים, גם מהמועדון וגם מהבולשיט של כל מיני אוהדים,

אבל איכשהו... מכל עונה היו רגעים של הנאה אמיתית. של תשוקה. וזה מה שאנחנו רוצים גם היום. זה המפתח.

לא הרכש ובטח שלא המיקום בטבלה. פשוט להגיע עם תשוקה שמתחילה מהרגע שמתעוררים בבוקר ולחזור עם חיוך של ציפייה לפעם הבאה - למרות כל הסירחון של האצטדיון הזה.

כל שנבקש לו יהי...