Jump to content

רייקויק חוץ - חמישי - 22:15

turgi

Recommended Posts

לדעתי האופציות הריאליות הם
1.שרן בלם, דור\אליאל פרץ ביחד עם גולסה ואזולאי\יצחקי\באטוקיו
2.שרן בלם וקישור קצת שונה מהרגיל (4-4-2 עם שוינפלד וקיארטנסון או משהו יצירתי אחר)
3.דור פרץ בלם (חלילה)
4.מרסלו (לא באמת יקרה....)

מה מעדיפים? ;)

לדעתי האופציות הריאליות הם

1.שרן בלם, דור\אליאל פרץ ביחד עם גולסה ואזולאי\יצחקי\באטוקיו

2.שרן בלם וקישור קצת שונה מהרגיל (4-4-2 עם שוינפלד וקיארטנסון או משהו יצירתי אחר)

3.דור פרץ בלם (חלילה)

4.מרסלו (לא באמת יקרה....)

מה מעדיפים? ;)

וואלה מעדיף לראות את מרסלו, אני הייתי מהמתלהבים שהם הגיעו בינואר בגלל פטיש בלתי מוסבר שיש לי לברזיל, כאב לי לראות שהם לא משחקים ושראמון חזר לברזיל אחרי כמה חודשים, אקבל את זה אם הם לא טובים אבל גם את זה שיוכיחו, עדיף לי לראות בעיניים דהוא לא טוב ושישוחרר מהאשר שישוחרר עם סימן שאלה גדול

אשכרה התוספת זמן במשחק תהיה אחרי השעה 24:00 בלילה שעון ישראל

מתי פעם אחרונה שזה קרה ?

והפנדלים בכלל יתקרבו ל-1 בלילה.

הדחה לילית.

וואלה מעדיף לראות את מרסלו, אני הייתי מהמתלהבים שהם הגיעו בינואר בגלל פטיש בלתי מוסבר שיש לי לברזיל, כאב לי לראות שהם לא משחקים ושראמון חזר לברזיל אחרי כמה חודשים, אקבל את זה אם הם לא טובים אבל גם את זה שיוכיחו, עדיף לי לראות בעיניים דהוא לא טוב ושישוחרר מהאשר שישוחרר עם סימן שאלה גדול

חצי שנה שהבנאדם קיבל 20 דקות פה ושם בגראבג טיים, לא נמצא בסגל מול דייגים אלבנים ומול האיסלנדים האלו.

מה עוד צריך לקרות כדי שאנשים יבינו שמרסלו זה לא זה? עצוב שעוד שמים אותו בהרכבים משוערים.

מצחיק שאנשים אומרים ייני וקשר גרזן באותה נשימה. לדעתי, העובדה שהוא הקשר האחורי שלנו מראה יותר מכל כמה הקישור חלש כרגע. הוא אומנם שחקן בית אהוב, מסור ומאוד אינטליגנטי, אבל לדעתי הוא לא קשר שצריך להיות בהרכב שלנו. לא בדיוק הורס ובטח לא יודע להוציא קדימה.

איזה שעה כיפית למשחק, תענוג.

אני רק מקווה ששלומי אזולאי לא אהיה בהרכב וגם לא דור פרץ, מסוכן מאוד 2 שחקנים חלשים. אין מה להגיד יותר מידי לפתוח עם וידאר ועם שויינפלד ולהבקיע 2 שערים חוץ ולסיים עם זה.

אני לא רואה אותנו לא בשלב הבא.

יום חמישי ברייקיאוויק בשעה של המשחק תהיה התחממות יחסית להיום (היום 9 מעלות),יהיה 14 מעלות וגשם. הגוף יותר קל לו לעבוד בקור מאשר בחום,תקנו אותי אם אני טועה.