Jump to content

משחקי הכס עונה 7

הנדון

Recommended Posts

עוד שבוע מתחילים עונה אחרי שנה. בבקשה רק דיבורים על מה ששודר בלי ספויילרים.

אז סוף סוף הסתיימה העלילה המעיקה של אריה במקדש אל מרובה הפנים. ג'ון וסאנסה החזירו את הצפון. חלאיסי בדרכה הביתה אחרי 40 שנה במדבר כשדורן וטיירל מאחוריה בעוד שטיריון לאניסטר מונה לימין שלה. סרסיי הפכה למלכה ללא בעלי ברית ושחקני רכש חדשים אבל עם ההר מאחוריה. אולי בכלל ג'ון הוא המלך החוקי? בסוף כולם רבים ולורד בייליש יעקוף את כולם בסיבוב.

חייבים למות

סאם, מליסנדרה, הבנות הלוחמות ובראן.

באיזה יום זה מתחיל?

שבוע הבא בלילה שבין ראשון/שני ובבוקר כבר בVOD.

אחרי ג׳פרי ורמזי בעונות הקודמות לא ברור מי יהיה הזבל השנוא בעונה הזו. יפילו הכל על סרסיי ? גם שם אין רכש ראוי.

עוד נתגעגע לרמזי היה אחת הדמויות הגדולות שנראו. נראה לי שהדוד של יארה ותיאון ייקח את התפקיד.

מתלבט אם לחכות עד שהעונה תגמר.

איזה לחכות מהפחד מספויילרים אני מנותק כל היום עד שאני רואה את הפרק ובעבודה על מחשב זה ממש קשה. בעונה שעברה את הפרק האחרון של העונה ראיתי באיזה שש וחצי בבוקר לפני שיצאתי לעבודה.

ואללה נראה לי סנסה תהיה בת זונה.

היא תבגוד או בג׳ון או בלורד בייליש.

מתלבט אם לחכות עד שהעונה תגמר.

בהצלחה בלהימנע מספוילרים.

הפיד שלי בפייסבוק מתמלא בספוילרים גג 24 שעות אחרי השידור (ולא חסרים מקומות נוספים לקבל בהם ספוילרים).

בהצלחה בלהימנע מספוילרים.

הפיד שלי בפייסבוק מתמלא בספוילרים גג 24 שעות אחרי השידור (ולא חסרים מקומות נוספים לקבל בהם ספוילרים).

אין לי פייסבוק ?

אני בדיוק בתהליך השלמת צפייה החל מעונה 4, נמצא כעת באמצע העונה השישית, שדווקא אותה אני זוכר הכי פחות. לא יודע אם זה כי העלילה לא מוכרת מהספרים או כי העונה הייתה משעממת יחסית לאחרות

מקווה שיהיה מעניין בגזרת גרייג'וי

אין לי פייסבוק

מספיק שבטעות נכנסת לYNET, וואלה או כל אתר אחר או שחבר זין בטעות זורק לך ספויילר.

אני בדיוק בתהליך השלמת צפייה החל מעונה 4, נמצא כעת באמצע העונה השישית, שדווקא אותה אני זוכר הכי פחות. לא יודע אם זה כי העלילה לא מוכרת מהספרים או כי העונה הייתה משעממת יחסית לאחרות

מקווה שיהיה מעניין בגזרת גרייג'וי

עשיתי עכשיו רענון לזיכרון עם חודש מרתון של כל העונות, דווקא בצפייה רצופה מלבד הסיפורים המיותרים של אריה וסאם היא לא ממש גרועה כמו שהייתה נראית לי.

איזה לחכות מהפחד מספויילרים אני מנותק כל היום עד שאני רואה את הפרק ובעבודה על מחשב זה ממש קשה. בעונה שעברה את הפרק האחרון של העונה ראיתי באיזה שש וחצי בבוקר לפני שיצאתי לעבודה.

אני התחלתי מאוחר את משחקי הכב, שנה שעברה ראיתי את כל 6 העונות ברצף כל לילה 4-5 פרקים.

זוכר את המורה ללשון שמשחקי הכס עוד הייתה בעונה 2 מדברת על הסדרה באמצע שיעור ויורה ספוילרים.

לדעתי הקרב של הסדרה עדיין נשאר הקרב על מעלה המלך בין סטאניס לטיריון. הקרב היחיד שמתקרב אליו זה בין הפראים למשמר הלילה (איך הרגו את ייגריט איך?).

סופר את השניות לאחור רק שיתחיל כבר שנה שלמה של ציפייה הייתה פה...

אגב הפרקים יהיו מאוד מאוד ארוכים הפרק האחרון כמעט כמו סרט באורך מלא

עונה 6 הייתה מעולה. בצפייה שניה וככל שעובר הזמן היא הייתה מצויינת, בניגוד לעונה 5 המעפנה.

ברוך השם אריה בבראבוס נגמר ונשארנו רק עם הקו עלילה המעייף של נחשיות החול שחייבות למות כבר

הנדון, הארדהום והממזרים היו לא פחות טובים, אולי יותר.

יאללה שיתחיל

הארדהום והממזרים היו קרבות אדירים.

מאמין שתהיה עונה טובה כמו השישית כי היא נכתבה על ידי תסריטאי הסדרה (הספרים עדיין לא הגיעו לשם).

יש שמועות שהעונה השמינית אמורה להיות האחרונה וכל פרק אמור להיות באורך של סרט, מאמין שייקח המון זמן עד שיוציאו אותה.

מאמין שתהיה עונה טובה כמו השישית כי היא נכתבה על ידי תסריטאי הסדרה (הספרים עדיין לא הגיעו לשם).

יש שמועות שהעונה השמינית אמורה להיות האחרונה וכל פרק אמור להיות באורך של סרט, מאמין שייקח המון זמן עד שיוציאו אותה.

מרגישים בעונה השישית שג'ורג' מרטין היה פחות מעורב. הממזרים היה קרב אדיר מה שאהבתי בקרב על מעלה המלך שהוא היה פרק שלם, קרב הממזרים היה עשוי טוב אבל צפוי.

כבר בעונה השביעית יהיו פרקים ארוכים.

ראיתי איפשהו ראיון עם היוצרים שאמרו שהפרק האחרון יהיה מעל 80 דקות

אחרי ג׳פרי ורמזי בעונות הקודמות לא ברור מי יהיה הזבל השנוא בעונה הזו. יפילו הכל על סרסיי ? גם שם אין רכש ראוי.

לא הבנתי, אתה טוען שאתה לא אוהב את סרסיי?

היא הכי קטלנית שם.

סרסיי זה תלוי

אם חושבים שמה שהיה הכי חשוב לה זה הילדים כמו שהתפרש אז היא הפסידה

אם חושבים שמה שתמיד עניין אותה זה הכס אז היא סלמתק

לא הבנתי, אתה טוען שאתה לא אוהב את סרסיי?

היא הכי קטלנית שם.

לא קשור אוהב או לא. סרסי דמות של מרשעת קלאסית, אבל זה לא חידוש ולא מספיק.

ג׳פרי ורמזי, כל אחד מת בתורו ולא הביאו חיזוק לעמדה של הרשע הקלאסי

צריך סדיסט אמיתי