קפוץ למידע

תמונה

משחקי הכס עונה 7

• Please log in to reply
324 תגובות לנושא זה

#1 הנדון

הנדון

עוד, עוד, עוד, עוד...

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 83000

פורסם 10 יולי 2017 - 19:26

עוד שבוע מתחילים עונה אחרי שנה. בבקשה רק דיבורים על מה ששודר בלי ספויילרים.

אז סוף סוף הסתיימה העלילה המעיקה של אריה במקדש אל מרובה הפנים. ג'ון וסאנסה החזירו את הצפון. חלאיסי בדרכה הביתה אחרי 40 שנה במדבר כשדורן וטיירל מאחוריה בעוד שטיריון לאניסטר מונה לימין שלה. סרסיי הפכה למלכה ללא בעלי ברית ושחקני רכש חדשים אבל עם ההר מאחוריה. אולי בכלל ג'ון הוא המלך החוקי? בסוף כולם רבים ולורד בייליש יעקוף את כולם בסיבוב. 

חייבים למות

סאם, מליסנדרה, הבנות הלוחמות ובראן. 

• 1

#2 וזה ברשת

וזה ברשת
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 91244

פורסם 10 יולי 2017 - 21:39

באיזה יום זה מתחיל?

• 0

#3 קאוביין

קאוביין
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 27088

פורסם 10 יולי 2017 - 21:52

אחרי ג׳פרי ורמזי בעונות הקודמות לא ברור מי יהיה הזבל השנוא בעונה הזו. יפילו הכל על סרסיי ? גם שם אין רכש ראוי.
  • 0

#4 הנדון

הנדון

עוד, עוד, עוד, עוד...

• משתמשים רשומים

פורסם 10 יולי 2017 - 21:56

באיזה יום זה מתחיל?

שבוע הבא בלילה שבין ראשון/שני ובבוקר כבר בVOD.

אחרי ג׳פרי ורמזי בעונות הקודמות לא ברור מי יהיה הזבל השנוא בעונה הזו. יפילו הכל על סרסיי ? גם שם אין רכש ראוי.

עוד נתגעגע לרמזי היה אחת הדמויות הגדולות שנראו. נראה לי שהדוד של יארה ותיאון ייקח את התפקיד. 

• 0

#5 orelus

orelus
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 92047

פורסם 10 יולי 2017 - 22:45

העיקר שג'וני בוי ישרוד עד הסוף 

• 0

#6 Semper Fidelis

Semper Fidelis
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 30842

פורסם 10 יולי 2017 - 23:01

סופר את הדקות

• 0

ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל

#7 אקיטה

אקיטה
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 68844

פורסם 10 יולי 2017 - 23:07

ואללה נראה לי סנסה תהיה בת זונה.
היא תבגוד או בג׳ון או בלורד בייליש.
מתלבט אם לחכות עד שהעונה תגמר.
  • 0
~ הקבוצה של השטן ~

#8 הנדון

הנדון

עוד, עוד, עוד, עוד...

• משתמשים רשומים

פורסם 10 יולי 2017 - 23:19

איזה לחכות מהפחד מספויילרים אני מנותק כל היום עד שאני רואה את הפרק ובעבודה על מחשב זה ממש קשה. בעונה שעברה את הפרק האחרון של העונה ראיתי באיזה שש וחצי בבוקר לפני שיצאתי לעבודה. 

• 0

#9 YoniC

YoniC
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 92075

פורסם 10 יולי 2017 - 23:20

ואללה נראה לי סנסה תהיה בת זונה.
היא תבגוד או בג׳ון או בלורד בייליש.

בהצלחה בלהימנע מספוילרים. 

הפיד שלי בפייסבוק מתמלא בספוילרים גג 24 שעות אחרי השידור (ולא חסרים מקומות נוספים לקבל בהם ספוילרים).

• 0

#10 אקיטה

אקיטה
  • משתמשים רשומים

פורסם 10 יולי 2017 - 23:21

בהצלחה בלהימנע מספוילרים. 
הפיד שלי בפייסבוק מתמלא בספוילרים גג 24 שעות אחרי השידור (ולא חסרים מקומות נוספים לקבל בהם ספוילרים).

אין לי פייסבוק 😎
  • 0
~ הקבוצה של השטן ~

#11 DoW

DoW

You come at the king, you best not miss

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 9451

פורסם 10 יולי 2017 - 23:22

אני בדיוק בתהליך השלמת צפייה החל מעונה 4, נמצא כעת באמצע העונה השישית, שדווקא אותה אני זוכר הכי פחות. לא יודע אם זה כי העלילה לא מוכרת מהספרים או כי העונה הייתה משעממת יחסית לאחרות

מקווה שיהיה מעניין בגזרת גרייג'וי

• 0

"אני לא מעוניין שמכבי תזכה באליפות, אלא במכבי שזוכה באליפויות".

-גולדהאר, 2012.

נאו סאחי.

#12 הנדון

הנדון

עוד, עוד, עוד, עוד...

• משתמשים רשומים

פורסם 10 יולי 2017 - 23:24

אין לי פייסבוק

מספיק שבטעות נכנסת לYNET, וואלה או כל אתר אחר או שחבר זין בטעות זורק לך ספויילר. 

אני בדיוק בתהליך השלמת צפייה החל מעונה 4, נמצא כעת באמצע העונה השישית, שדווקא אותה אני זוכר הכי פחות. לא יודע אם זה כי העלילה לא מוכרת מהספרים או כי העונה הייתה משעממת יחסית לאחרות

מקווה שיהיה מעניין בגזרת גרייג'וי

עשיתי עכשיו רענון לזיכרון עם חודש מרתון של כל העונות, דווקא בצפייה רצופה מלבד הסיפורים המיותרים של אריה וסאם היא לא ממש גרועה כמו שהייתה נראית לי. 

• 0

#13 אקיטה

אקיטה
  • משתמשים רשומים

פורסם 10 יולי 2017 - 23:25

איזה לחכות מהפחד מספויילרים אני מנותק כל היום עד שאני רואה את הפרק ובעבודה על מחשב זה ממש קשה. בעונה שעברה את הפרק האחרון של העונה ראיתי באיזה שש וחצי בבוקר לפני שיצאתי לעבודה. 

אני התחלתי מאוחר את משחקי הכב, שנה שעברה ראיתי את כל 6 העונות ברצף כל לילה 4-5 פרקים.
זוכר את המורה ללשון שמשחקי הכס עוד הייתה בעונה 2 מדברת על הסדרה באמצע שיעור ויורה ספוילרים.
  • 0
~ הקבוצה של השטן ~

#14 הנדון

הנדון

עוד, עוד, עוד, עוד...

• משתמשים רשומים

פורסם 10 יולי 2017 - 23:30

לדעתי הקרב של הסדרה עדיין נשאר הקרב על מעלה המלך בין סטאניס לטיריון. הקרב היחיד שמתקרב אליו זה בין הפראים למשמר הלילה (איך הרגו את ייגריט איך?). 

• 0

#15 חרישי הוא הלילה ואפל

חרישי הוא הלילה ואפל

מי כמוך באלים יה

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 87424

פורסם 11 יולי 2017 - 00:12

סופר את השניות לאחור רק שיתחיל כבר שנה שלמה של ציפייה הייתה פה...
אגב הפרקים יהיו מאוד מאוד ארוכים הפרק האחרון כמעט כמו סרט באורך מלא
  • 0

"אבי נמני... אבי נמני... אבי נמני... והגביע של מכבי תל אביב!!!"

"ראדה פריצה! ראדה פריצה!! ובפעם השלישית - ראדה פריצה!!!"
"זגורי מול ברק לוי, ברק לוי מול האבא שיושב על ספסל המחליפים, זגורי הוא זה שבועט... (ישש!) לוי הודף... (יששששש!!!) מכבי תל אביב תנצח את המשחק הזה..."

"הכדור של דגני... מסירה מרושלת שלו - הכדור מגיע לבדש! זהבי עושה את החיתוך עכשיו הכדור... לזהבי וכדור מהיר - שער!! שער של זהבי!! 3-2 מכבי תל אביב.!!!...."

"שער באשדוד...!!! 5-1!!! שי הולצמן...!!! מצמצם בדקה ה62!!!! ובדקה אחת מכבי תל אביב שוב במקום הראשון! שי הולצמן מצמצם ל5-1!!! כולם על הרגליים, כולם רוקדים, כולם שומעים אותך פרימו! שימחת אותם עכשיו! קודם 5 פעמים רצו להרוג אותך, עכשיו אתה אליל של אוהדי מכבי תל אביב! והלחץ נמשך! הקבוצה ביתרון 1-0, כרגע מכבי תל אביב אלופה... ראובן עובד על קו ה16 יכול לבעוט, בועט... שער!!!! שער!!!!...."

"זה היה אבי נמני 5 מטרים מן השער... זה היה אבי נמני 4 מטרים מן השער... זה היה אבי נמני 2 מטרים מן השער... וזה היה אבי נמני - הכדור ברשת. 3-0, לא נגמר..."

"20 השניות האחרונות... מכבי עם 81, פנאתנייקוס על 67... חגיגה גדולה... כל הספסל של מכבי תל אביב מריע לקהל... שחקני פנאתנייקוס הפסידו את המשחק... פיני גרשון עושה את הדרך לאובראדוביץ'... מכבי תל אביב אלופת אירופה!!!... הגביע ממריא לתל אביב מפריז!!!..."

"שארפ... עולה... וזורק...!"

"עלה בגיל 17 ממחלקת הנוער לבוגרים של מכבי תל אביב, מספר 8 - אביייי.... (נמניייי). היה שותף ל4 אליפויות, 4 גביעים ושני גביעי טוטו, מספר 8 - אבייי... (נמנייי). הבקיע 174 שערים לזכות מכבי תל אביב, ובסך הכל 194 שערים, מספר 8 - אביייי (נמנייי). הלב והנשמה של מכבי תל אביב, בואו נקבל אותו בפעם האחרונה, כשחקן פעיל, מספר 8 - אביייייייייייי (נמניייייייייייייי!!!!!!)...."

"13 שניות אחרונות...הכדור הזה מגיע... איבוד כדור! בלו! מעביר אותו לטייריס רייסמכבי יכולה לנצח את המשחק, רייס... זה נכנס! זה נכנס! מכבי - 68-67! צסק"א לכדור אחרון... תיאודוסיץ'... ניסיוין של ווימס לשלוש... בחוץ! מכבי בגמר!!!..."

"גבירותיי ורבותיי אנחנו בדקה ה78, מכבי תל אביב - 4. אני חוזר - מכבי תל אביב -4. הפועל תל אביב - 0."

"גבירותיי ורבותיי אנחנו בדקה ה88, הפועל פוג'יקום תל אביב עולה ליתרון 2-1. כובש את השער... בבעיטת אחד עשר מטר... מספר 16... עומררררררר... (דמארייייי!) עומררר..."

מועדון אחד לפני כולם

#16 BuSa

BuSa
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 757

פורסם 11 יולי 2017 - 01:35

עונה 6 הייתה מעולה. בצפייה שניה וככל שעובר הזמן היא הייתה מצויינת, בניגוד לעונה 5 המעפנה.
ברוך השם אריה בבראבוס נגמר ונשארנו רק עם הקו עלילה המעייף של נחשיות החול שחייבות למות כבר

הנדון, הארדהום והממזרים היו לא פחות טובים, אולי יותר.

יאללה שיתחיל
  • 0

"ואם יש יפי נפש שמעקמים את האף, אז שהאף שלהם יהיה עקום" עמה.

שמונה בדם

לקנא בעובדה שלכם אין דרבי כזה, לקנא בגלל שלעולם לא תדעו מה זה לנצח בדרבי, לקנא כי לעולם לא תבינו עד כמה עצוב אפשר להיות אחרי הפסד ליריבה העירונית השנואה. לקנא בגלל שלא תרגישו את מה שמרגישים אוהדי הפועל ומכבי בימים שלפני, לקנא כי לעולם לא תחוו את מה שהצהובים והאדומים מרגישים כשהם נכנסים לבלומפילד המלא. לקנא כי לא תדעו אושר מהו (כשקבוצתכם מבקיעה בדרבי) ולקנא כי אף פעם לא תרגישו את אותה ריקנות בלתי מוסברת ובלתי ניתנת לתיאור (אותה שנייה בה ספגתם שער בדרבי). לקנא כי לא תרגישו זעם (השנייה שאחרי השנייה בה ספגתם בדרבי), לקנא כי אין דבר כזה להיות אוהד כדורגל אמיתי בלי דרבי. ובעיקר, לקנא כי לעולם לא תהיו ת"א.

#17 MoRyO

MoRyO

דור שלם דורש מיכה!

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 5157

פורסם 11 יולי 2017 - 02:03

הארדהום והממזרים היו קרבות אדירים.

מאמין שתהיה עונה טובה כמו השישית כי היא נכתבה על ידי תסריטאי הסדרה (הספרים עדיין לא הגיעו לשם).

יש שמועות שהעונה השמינית אמורה להיות האחרונה וכל פרק אמור להיות באורך של סרט, מאמין שייקח המון זמן עד שיוציאו אותה.

• 0

Maccabi o Plomo

#18 הנדון

הנדון

עוד, עוד, עוד, עוד...

• משתמשים רשומים

פורסם 11 יולי 2017 - 09:24

מאמין שתהיה עונה טובה כמו השישית כי היא נכתבה על ידי תסריטאי הסדרה (הספרים עדיין לא הגיעו לשם).

יש שמועות שהעונה השמינית אמורה להיות האחרונה וכל פרק אמור להיות באורך של סרט, מאמין שייקח המון זמן עד שיוציאו אותה.

מרגישים בעונה השישית שג'ורג' מרטין היה פחות מעורב. הממזרים היה קרב אדיר מה שאהבתי בקרב על מעלה המלך שהוא היה פרק שלם, קרב הממזרים היה עשוי טוב אבל צפוי. 

• 0

#19 turgi

turgi

וזה חלון טוב בשבילי

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 2706

פורסם 11 יולי 2017 - 09:48

כבר בעונה השביעית יהיו פרקים ארוכים.
ראיתי איפשהו ראיון עם היוצרים שאמרו שהפרק האחרון יהיה מעל 80 דקות
  • 0

מסכן ראיקוביץ׳. מרחם עליו.

GOLDHAR WE NEED A LOT

#20 MoRyO

MoRyO

דור שלם דורש מיכה!

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 5157

פורסם 11 יולי 2017 - 10:07

בשביעית שני האחרונים יהיו ארוכים, אבל בשמינית כל העונה תהיה פרקים ארוכים.

• 0

Maccabi o Plomo

#21 לא לגרור מי גורר

לא לגרור מי גורר

אולה י'בני זונות אולה

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 22698

פורסם 11 יולי 2017 - 10:18

לא הבנתי, אתה טוען שאתה לא אוהב את סרסיי? 

היא הכי קטלנית שם. 

• 0

Keep Me Insane 

שייקיי

wubyellow3.gif

#22 BuSa

BuSa
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 757

פורסם 11 יולי 2017 - 11:50

סרסיי זה תלוי
אם חושבים שמה שהיה הכי חשוב לה זה הילדים כמו שהתפרש אז היא הפסידה
אם חושבים שמה שתמיד עניין אותה זה הכס אז היא סלמתק
  • 0

"ואם יש יפי נפש שמעקמים את האף, אז שהאף שלהם יהיה עקום" עמה.

שמונה בדם

לקנא בעובדה שלכם אין דרבי כזה, לקנא בגלל שלעולם לא תדעו מה זה לנצח בדרבי, לקנא כי לעולם לא תבינו עד כמה עצוב אפשר להיות אחרי הפסד ליריבה העירונית השנואה. לקנא בגלל שלא תרגישו את מה שמרגישים אוהדי הפועל ומכבי בימים שלפני, לקנא כי לעולם לא תחוו את מה שהצהובים והאדומים מרגישים כשהם נכנסים לבלומפילד המלא. לקנא כי לא תדעו אושר מהו (כשקבוצתכם מבקיעה בדרבי) ולקנא כי אף פעם לא תרגישו את אותה ריקנות בלתי מוסברת ובלתי ניתנת לתיאור (אותה שנייה בה ספגתם שער בדרבי). לקנא כי לא תרגישו זעם (השנייה שאחרי השנייה בה ספגתם בדרבי), לקנא כי אין דבר כזה להיות אוהד כדורגל אמיתי בלי דרבי. ובעיקר, לקנא כי לעולם לא תהיו ת"א.

#23 קאוביין

קאוביין
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 27088

פורסם 11 יולי 2017 - 16:01

לא הבנתי, אתה טוען שאתה לא אוהב את סרסיי? 
היא הכי קטלנית שם.

לא קשור אוהב או לא. סרסי דמות של מרשעת קלאסית, אבל זה לא חידוש ולא מספיק.
ג׳פרי ורמזי, כל אחד מת בתורו ולא הביאו חיזוק לעמדה של הרשע הקלאסי
צריך סדיסט אמיתי
  • 0

#24 חרישי הוא הלילה ואפל

חרישי הוא הלילה ואפל

מי כמוך באלים יה

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 87424

פורסם 11 יולי 2017 - 16:37

הבן דוד של יארה ותיאון יש דיבור עליו שהוא יהיה יותר סאדיסט מרמזי
  • 0

"אבי נמני... אבי נמני... אבי נמני... והגביע של מכבי תל אביב!!!"

"ראדה פריצה! ראדה פריצה!! ובפעם השלישית - ראדה פריצה!!!"
"זגורי מול ברק לוי, ברק לוי מול האבא שיושב על ספסל המחליפים, זגורי הוא זה שבועט... (ישש!) לוי הודף... (יששששש!!!) מכבי תל אביב תנצח את המשחק הזה..."

"הכדור של דגני... מסירה מרושלת שלו - הכדור מגיע לבדש! זהבי עושה את החיתוך עכשיו הכדור... לזהבי וכדור מהיר - שער!! שער של זהבי!! 3-2 מכבי תל אביב.!!!...."

"שער באשדוד...!!! 5-1!!! שי הולצמן...!!! מצמצם בדקה ה62!!!! ובדקה אחת מכבי תל אביב שוב במקום הראשון! שי הולצמן מצמצם ל5-1!!! כולם על הרגליים, כולם רוקדים, כולם שומעים אותך פרימו! שימחת אותם עכשיו! קודם 5 פעמים רצו להרוג אותך, עכשיו אתה אליל של אוהדי מכבי תל אביב! והלחץ נמשך! הקבוצה ביתרון 1-0, כרגע מכבי תל אביב אלופה... ראובן עובד על קו ה16 יכול לבעוט, בועט... שער!!!! שער!!!!...."

"זה היה אבי נמני 5 מטרים מן השער... זה היה אבי נמני 4 מטרים מן השער... זה היה אבי נמני 2 מטרים מן השער... וזה היה אבי נמני - הכדור ברשת. 3-0, לא נגמר..."

"20 השניות האחרונות... מכבי עם 81, פנאתנייקוס על 67... חגיגה גדולה... כל הספסל של מכבי תל אביב מריע לקהל... שחקני פנאתנייקוס הפסידו את המשחק... פיני גרשון עושה את הדרך לאובראדוביץ'... מכבי תל אביב אלופת אירופה!!!... הגביע ממריא לתל אביב מפריז!!!..."

"שארפ... עולה... וזורק...!"

"עלה בגיל 17 ממחלקת הנוער לבוגרים של מכבי תל אביב, מספר 8 - אביייי.... (נמניייי). היה שותף ל4 אליפויות, 4 גביעים ושני גביעי טוטו, מספר 8 - אבייי... (נמנייי). הבקיע 174 שערים לזכות מכבי תל אביב, ובסך הכל 194 שערים, מספר 8 - אביייי (נמנייי). הלב והנשמה של מכבי תל אביב, בואו נקבל אותו בפעם האחרונה, כשחקן פעיל, מספר 8 - אביייייייייייי (נמניייייייייייייי!!!!!!)...."

"13 שניות אחרונות...הכדור הזה מגיע... איבוד כדור! בלו! מעביר אותו לטייריס רייסמכבי יכולה לנצח את המשחק, רייס... זה נכנס! זה נכנס! מכבי - 68-67! צסק"א לכדור אחרון... תיאודוסיץ'... ניסיוין של ווימס לשלוש... בחוץ! מכבי בגמר!!!..."

"גבירותיי ורבותיי אנחנו בדקה ה78, מכבי תל אביב - 4. אני חוזר - מכבי תל אביב -4. הפועל תל אביב - 0."

"גבירותיי ורבותיי אנחנו בדקה ה88, הפועל פוג'יקום תל אביב עולה ליתרון 2-1. כובש את השער... בבעיטת אחד עשר מטר... מספר 16... עומררררררר... (דמארייייי!) עומררר..."

מועדון אחד לפני כולם

#25 Semper Fidelis

Semper Fidelis
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 30842

פורסם 11 יולי 2017 - 16:56

סרסיי מכביסטית אחושרמוטה

• 0

ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל

1 משתמשים קוראים נושא זה

1 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים

Gaudi