Jump to content

פנטזי פוטבול 2017

Omer

Recommended Posts

יאללה, בואו נתחיל לדבר.

מי משתתף? אותם 8 כמו בעונה שעברה?

הצעות לשינויי חוקים? אני בעד להחליט שמסיימים עם "השאלות". חוץ מזה בעד PPR. מעלה את הנושאים להצבעה. מישהו עוד רוצה להציע משהו?

בנוגע לדראפט: אני בעד לעשות את זה בסופ"ש האחרון לפני תחילת הליגה. כדי להקטין את הסיכוי שמישהו ייפצע או ישוחרר או יועבר בטרייד בין הדראפט למשחק הראשון.

אגב תשנה את הכותרת לפנטזי פוטבול - הרשמה.

אח"כ נעשה נושא של חפירות בנושא.

בעד PPR

ובעד ביטול השאלות זה היה מטומטם רצח.

וברור, כמו פעם קודמת ממש יום יומיים לפני משחק הפתיחה כדי שהסגלים יהיו סופיים ובלי פציעות.

דראפט SNAKE.

יאללה, בואו נתחיל לדבר.

מי משתתף? אותם 8 כמו בעונה שעברה?

הצעות לשינויי חוקים? אני בעד להחליט שמסיימים עם "השאלות". חוץ מזה בעד PPR. מעלה את הנושאים להצבעה. מישהו עוד רוצה להציע משהו?

בנוגע לדראפט: אני בעד לעשות את זה בסופ"ש האחרון לפני תחילת הליגה. כדי להקטין את הסיכוי שמישהו ייפצע או ישוחרר או יועבר בטרייד בין הדראפט למשחק הראשון.

הצוות חוצה הגבולות חוזר לעונה נוספת.

אגב, את מעיין ואת תורג׳י אני מחשיב כקול אחד (קול אחד פר קבוצה).

מה שתורג'י יכתוב ויחליט מקובל עליי אבל עקרונית אני בעד דראפט ב-2.9 (השבת האחרונה לפני פתיחת העונה), בעד ביטול "השאלות" ונגד PPR.

האם אנחנו מתכוונים לעשות הגרלה של בתים כמו בעונה שעברה? בכלל, האם מתכוונים לעשות בתים? כל זמן שאנחנו 8 זה לא הכי משנה לדעתי ואפשר לעשות פלייאוף לפי הדירוג בסיום העונה.

אני גם בעד לבטל את הבתים. מעלה להצבעה (בלי קשר לזה שאני בעד).

סנייק כבר היה בשנה שעברה, לא רואה סיבה שישתנה. גם אם מישהו יציע לשנות את זה, כקומישנר אני מתנגד נחרצות. אפילו אם אשנה זה יהיה under protest.

ואני באמת לא רואה סיבה לשנות את הכותרת, זה נראה לי מובן מאליו שפה "נרשמים"... ולא בטוח שנצטרך הרשמה נוספת מעבר ל-8 מהעונה שעברה.

(מה גם שאי אפשר לערוך כותרות אלא אם אתה מנהל)

אגב, לביטול השאלות יש 4 תומכים, עוד אחד זה רוב. אבל מבחינתי זה מבוטל כבר, זה משהו שנחשב כ-collusion ופסול בעולם הפנטזי, לא הייתי צריך לאשר את זה (לוקח אחריות שכנראה "המצאתי" את זה אפילו...), מבחינתי צריך רוב כדי להשאיר את זה, לא כדי לשנות.

לגבי PPR זה נראה לי נושא שמצריך דיון. תמשיכו להצביע כדי שתהיה תמונה כללית, אבל אני עדיין לא מתכוון לאשר או לפסול באופן סופי אחרי ההצבעה הראשונה לפני שלכולם תהיה הזדמנות לשכנע אחד את השני. תראו בזה יותר סקר מהצבעה כרגע...

אני לא אהבתי את הבתים מלכתחילה. טבלה זה הכי טוב.
חייבים עוד נרשמים חדשים, חבל שנהיה רק 8 עוד פעם, גם אני לא בטוח שכולם ירשמו מחדש.

אגב הצעה שלי לגבי שמות הקבוצות, כדי שנדע יותר בבירור נשלב את שם היוזר בקבוצה, למשל הקבוצה שלי תהיה Yellowblood's Holon Redskins (למרות שיש מצב שיהיה רילוקיישן אבל זה משהו אחר).

אני לא אהבתי את הבתים מלכתחילה. טבלה זה הכי טוב.

חייבים עוד נרשמים חדשים, חבל שנהיה רק 8 עוד פעם, גם אני לא בטוח שכולם ירשמו מחדש.

אגב הצעה שלי לגבי שמות הקבוצות, כדי שנדע יותר בבירור נשלב את שם היוזר בקבוצה, למשל הקבוצה שלי תהיה Yellowblood's Holon Redskins (למרות שיש מצב שיהיה רילוקיישן אבל זה משהו אחר).

לא נראה לי הכרחי, כי כולם יודעים מי זה מי... מי שלא, שילמד :)

יש גם את השמות של כולם, ונראה לי שכמעט כולם פה מכירים את השמות של כל השאר.

אני די בטוח שכולם ימשיכו דווקא, האמת שלי היה סבבה עם המספר הזה ואני בעד להשאיר. מה גם שהעונה שעברה היתה עונת למידה בשביל רוב האנשים, אז להכניס יותר מדי אנשים חדשים יכול להיות counterproductive. אם מכניסים אני בעד הרחבה מועטה. חוץ מזה, היה לנו מזל בשנה שעברה שבאמת כולם השקיעו, שזאת עוד סיבה שאני רוצה להמשיך עם הליין אפ הנוכחי. אם אנחנו מקבלים מישהו אז באמת מישהו שמוכן להתחייב לקחת את זה ברצינות, אחרת זה יהרוס לשאר. ובתור קומישנר לא בא לי לרדוף אחרי אנשים ולקבוע להם הרכבים בהטלות מטבע.

כולם השקיעו?

הזלזול שלי היה זועק לשמיים.

הפעם אני הרבה יותר רציני אני לא ממשיך בליגה השניה (לא מתחשק לי השנה 2 ליגות וההיא הייתה דורשת המון זמן).

צריך לשאוף להגדלה ל10 לדעתי.

כולם השקיעו?

הזלזול שלי היה זועק לשמיים.

הפעם אני הרבה יותר רציני אני לא ממשיך בליגה השניה (לא מתחשק לי השנה 2 ליגות וההיא הייתה דורשת המון זמן).

צריך לשאוף להגדלה ל10 לדעתי.

כולם התחברו לאתר באופן קבוע, עקבו אחרי התוצאות, קבעו הרכבים בריאים, עשו טריידים, שחררו שחקנים והוסיפו אחרים. אני לא מתכוון לתת לאנשים ציון על כמה זמן הם התלבטו וערכו השוואות.

אם מישהו לא יכול להתחייב לזה אני לא מכניס אותו. זה וטו שלי כי אחר כך אני זה שייתקע עם הכאב ראש.

אפשר הסבר קצר לטובת כאלה שבשבילם פנטזי פוטבול זה יצחקי כובש במספרת?

אותו עיקרון של פנטזי כדורגל, עם שני הבדלים מהותיים:

א. אם לך יש שחקן מסויים, אז לקבוצה אחרת אין אותו. זה לא כמו בכדורגל שאנשים מרכיבים איזו קבוצה שבא להם ורושמים אותה לכמה ליגות פנימיות במקביל. בגלל זה יש דברים כמו דראפט וטריידים, ובגלל זה הספסל חשוב - אתה שומר בסגל שחקנים שתשתמש בהם מאוחר יותר, אתה לא יכול לשחרר שחקן פצוע ואז להוסיף אותו מחדש כשמבריא. זאת אומרת, תיאורטית אתה יכול, אבל זה הימור כי אולי מישהו אחר ייקח אותו בינתיים. ובגלל זה שחקני פנטזי צמודים לעדכוני פציעות, כדי לדעת אם להשאיר או לשחרר.

ב. בכל שבוע אתה נגד מישהו אחר מהליגה, והטבלה לא נקבעת לפי סך הנקודות שצברת במשך כל העונה, אלא לפי מספר ניצחונות, ובסוף פלייאוף. היתרון הוא שאתה עסוק בשחקנים ספציפיים שאתה רוצה שייכשלו, ויודע מי הם.

כמעט בטוח שאני בפנים, במקרה הכי גרוע יהיה לי פחות זמן להשקיע משנה שעברה.
בעד ביטול השאלות
נייטרלי לגבי PPR תחליטו מה שבא לכם
דראפט כמה שיותר קרוב לפתיחת הליגה כמובן
לבטל את הבתים

הידע היחיד שלי מהספורט הזה, זה מאדן, מצטער :(

זה אומר שאתה מבין בשחקנים, דווקא יכול לעזור לך.

כפכף, יהיה לך יותר קשה, אם תלמד על המשחק עד אז... אולי תסתדר.

זה אומר שאתה מבין בשחקנים, דווקא יכול לעזור לך.

כפכף, יהיה לך יותר קשה, אם תלמד על המשחק עד אז... אולי תסתדר.

אני מבין בעמדות ואני יודע שאני צריך כמה אפרו מהירים באגפים כדי לקבל כדור מהקוואטרבק שלי שנשמר על ידי 4? גורילות

אני מבין בעמדות ואני יודע שאני צריך כמה אפרו מהירים באגפים כדי לקבל כדור מהקוואטרבק שלי שנשמר על ידי 4? גורילות

אתה צריך רסיברים שיש להם קוורטרבק טוב ו/או שבונים עליהם ו/או שנגד הגנות חלשות, וזה לא עניין של מהירות בהכרח. רסיבר טוב יכול להתפנות גם על שטח קטן עם הטעיות, וזה גם תלוי בשיטת המשחק של המאמן ובמהלכים שנבחרים. ובכל מקרה גם להתפנות לא בהכרח עוזר אם השחקן לא יודע לתפוס. ואז יש את השאלה של האם הוא שחקן שמתקדם עם הכדור אחרי התפיסה, האם הוא שחקן שיכול להתפוצץ להמון יארדים במהלך אחד, האם הוא שחקן שמהווה איום ברד זון - כי שחקן בלי הרבה יארדים אבל כן עם נוכחות פיזית ויכולת תפיסה טובה גם יכול להביא נקודות - בנוגע לרצים מעיין ותורג׳י שיחקו בעונה שעברה עם אחד הרצים הבולטים בליגה. אני שיחקתי עם הרץ שנותנים לו להיכנס לט"ד כי טוב לריצות קצרות. ההבדל בניקוד לא היה משמעותי (עד שנפצע).

לגבי השמירה, תלוי בסכימה. המקסימום זה שמירה משולשת, אבל זה נדיר, וזה בעיקר שמירה כפולה עם עזרת סייפטי שמבין לאן העסק הולך. לפעמים אף אחד לא שומר אישית בכלל והשחקן מנצל להתפנות, או שנפטר מהשומר האישי שלו. במקרים של שמירה כפולה זה פותח כיוונים אחרים, וזה יכול לשפר את הסטטיסטיקה של שחקני התקפה אחרים באותה קבוצה.

אם אתה רוצה להיות רציני וללמוד על פוטבול אז סבבה, אבל זה לא פנטזי כדורגל.

בהמשך למערכת היחסים החמה ששוררת לאחרונה בין קדרון ברס למשלים מניין נקראתי על ידם לתת את תשומת ליבי לנושא המחודש.

מבורך!

נגד השאלות וסליחה על הבורות אבל מזה PPR?

points per...?

בכל מקרה אני נגד השאלות ובעד שתיהיה ליגה ולא שני בתים.

אנחנו אחרי עונה פיננסית ועם החיזוקים הנדרשים המטרה היא ללא ספק פלייאוף.