Jump to content

הפאניקה כאן

סלבה

Recommended Posts

אולי הדבר הכי מצחיק באינטרנט.

זה שג'ורדי הלך לפרשן שעתיים זה לא אומר שהוא עושה בטן-גב, או שהוא עזב לא-רשמית.

זה שמיטש עוד לא יצא בהודעה רשמית סטייל יענקל'ה זה לא אומר כלום.

העזיבה של אלברמן היא לא שינה בעמידה, ולא קפיאה על השמרים, ולא עוד ביטוי קלישאת ובנאלי בסגנון - כנראה פחות בונים עליו (בצדק), והוא רוצה מקום מרכזי בסגל, אז הולך לקבוצת פאתי פלייאוף עליון. ככה פשוט.

החודש הוא עדיין מאי, גם אם המשחק הראשון נגד פ.צ חורתחת עוד חודש. שתו מים קרים, קחו חופשה מהפורום ותפסיקו לקנות שימורים, זה לא סוף העולם ואיפה תאחסנו את כל החרא הזה?

אלוהים, אפילו המכבייה ככה, מה נסגר?

אל תדאג אין שום פאניקה, משחק הבא כולנו(אלו שבפורום) נגיע כמו גדולים.

הפאניקה היחידה זה איפה נשחק שנה הבאה.

אין אחד שיצליח לסבול עוד עונה בנתניה, ואני כבר מספיק שנים במגרשים אבל עונה כ''כ קשה כמו זאת לא הייתה לי.

סלבה, בהחלט צריך להירגע ולשתות מים קרים.

אני לא מודאג מההפסד בגמר הגביע, אני מודאג מכל מה שהיה אחריו.

המאמן שלך פותח פה, המנג'ר שלך עוצר את עצמו מלבד עשויות, שחקנים מדליפים מחדר ההלבשה ושחקנים לא יודעים מה קורה איתם בשנה הבאה.

אלו עובדות. ביחס לכך שיש לך פער גדול לסגור מב"ש ושהם כבר עובדים יפה, מצבנו לא טוב.

אל תדאג אין שום פאניקה, משחק הבא כולנו(אלו שבפורום) נגיע כמו גדולים.

הפאניקה היחידה זה איפה נשחק שנה הבאה.

אין אחד שיצליח לסבול עוד עונה בנתניה, ואני כבר מספיק שנים במגרשים אבל עונה כ''כ קשה כמו זאת לא הייתה לי.

אם יש דבר אחד בטוח זה זה... לא רואה אותנו עוברים למקום אחר.

סלבה, בהחלט צריך להירגע ולשתות מים קרים.

אני לא מודאג מההפסד בגמר הגביע, אני מודאג מכל מה שהיה אחריו.

המאמן שלך פותח פה, המנג'ר שלך עוצר את עצמו מלבד עשויות, שחקנים מדליפים מחדר ההלבשה ושחקנים לא יודעים מה קורה איתם בשנה הבאה.

אלו עובדות. ביחס לכך שיש לך פער גדול לסגור מב"ש ושהם כבר עובדים יפה, מצבנו לא טוב.

אם אלברמן עוזב, זה אומר שהוא יודע טוב מאוד מה יהיה איתו בשנה הבאה...

זה לא הפסדי תארים וקבוצה לא מספיק טובה, אלא שהתרגלנו להתנהלות אחרת. למבנה/התנהלות חלק קריטי בהצלחה הרצופה של המועדון, וחמישי בערב היה אזעקת אמת עד כמה התדרדרנו (מי אמר מנכ"ל?).

הראיונות האחרונים של ליטו, ג'ורדי שאינו יודע אם ממשיך ומה יהיה, הדלפות מחדר ההלבשה - אלו חלק מהדברים שמנעו מהקבוצה להצליח. הרי חלק מהשחקנים הטובים שהובילו אותנו להצלחות היו גם לפני ג'ורדי ואנגלידיס (אלברמן, יצחקי, עטר וכו).

החודש הוא עדיין מאי, גם אם המשחק הראשון נגד פ.צ חורתחת עוד חודש. שתו מים קרים, קחו חופשה מהפורום ותפסיקו לקנות שימורים, זה לא סוף העולם ואיפה תאחסנו את כל החרא הזה?

אלוהים, אפילו המכבייה ככה, מה נסגר?

מנהל מקצועי שלא יודע מה קורה איתו

אין יו"ר כבר שנה

שחקנים שסיימו חוזה (כמו טב"ח הבלם הישראלי, שגם היום הוא הכי טוב) מקבלים הצעות מכולם חוץ מאיתנו ועל חלקם עדיין בונים

אלברמן למרות שיש לו מקום אצלנו גבוה ברוטציה (וזה במקרה שנביא קשר אחורי ששווה משהו וגולסה לא יהיה פצוע כל הזמן- כי במקרה שאחד מהם קורה הוא שחקן הרכב) סוגר בחיפה ואצלנו אין שום רחשים על שום שחקן

ובכלל הרעשים היחידים מגיעים מדוידזאדה אז למה מחכים שוב לסוף החלון?!

עוד שבועיים יש מחנה אימונים שוב לא ימנו צוות מקצועי בזמן ושוב שחקנים ייפצעו במהלך העונה בגלל הכנה לקויה

העיקר היהירות הזאת של ברור שנעבור את הקבוצות בסיבובים הראשונים כאילו שהשנה כ"כ עברנו בקלילות את קאייראט (קב' ששווה בליגה בדיחה שלנו טופ 3 קל) בסיבוב השני שהוא בסה"כ עוד חודש וחצי

עם איך שהכל מנוהל כאן לא בטוח שנעבור גם את גוריצה מהסיבוב הראשון- מי ישמע כבר מה ההבדל בינינו לחיפה שעפה לקבוצה באותה רמה

בתור אחד שלא קורא בכלל אתרי ספורט, עדיין יש לי אמון מלא בקברניט הראשי של הספינה הזאת.

ממליץ לכולם לחכות כמה ימים שנראה לאן הכול הולך, לפני ההודעות מלאות הפאניקה של אנשים פה.

כשנמני פרש הרבה פה היו בספק איך נמשיך להרגיש זהות לקבוצה הזאת, זה היה מוזר וכואב אבל המשכנו הלאה. מכבי מעל הכול ויהיה בסדר. מקווה שמיטש חזק בעניינים.

עדין לא הבנתי על איזה הדלפות מחדר הלבשה מדברים?

או שזאת סתם סיסמא שכיף להגיד

אני יודע שייני ויצחקי אמרו שכל עוד אין שם מאחורי הדלפות זה הכל שקרים, תפסיקו להאמין לתקשורת

אולי הדבר הכי מצחיק באינטרנט.

זה שג'ורדי הלך לפרשן שעתיים זה לא אומר שהוא עושה בטן-גב, או שהוא עזב לא-רשמית. זה שג'ורדי עושה בטן-גב שנתיים אומר שהוא עושה בטן-גב בחודש האחרון וימשיך לעשות בטן-גב בחודש הקרוב.

זה שמיטש עוד לא יצא בהודעה רשמית סטייל יענקל'ה זה לא אומר כלום. אני מסתפק גם בהודעה של המנכ"ל. אה, אין מנכ"ל ואין התייחסות לנושאים בוערים כבר שנה וחצי, אופס. עדיין אני מודה למיץ' על כל יום שהוא פה והביקורת שלי לא מופנית כלפיו.

העזיבה של אלברמן היא לא שינה בעמידה, ולא קפיאה על השמרים, ולא עוד ביטוי קלישאת ובנאלי בסגנון - כנראה פחות בונים עליו (בצדק), והוא רוצה מקום מרכזי בסגל, אז הולך לקבוצת פאתי פלייאוף עליון. ככה פשוט. המסרים שמגיעים מה"מקורבים" הם לא שההצעה לא טובה או שאמרו לו שלא רוצים אותו כמו שאתה טוען - אלא שפשוט לא מתקשרים איתו ושהוא תלוי באויר. המסרים האלה דרך התקשורת כנראה באים מהצד של השחקן ומייצגים נאמנה את עמדתו. כלומר, שחקן שסגר שבע שנים במכבי והיה דמות ומופת, לא מקבל שום רמז למה לעזאזל קורה איתו, ולא יודע אם רוצים/לא רוצים אותו, ופשוט מרגיש שהוא חייב לדאוג לעצמו בשביל לא להשאר קירח מכאן ומכאן. אין לזה צורה או דרך

אלוהים, אפילו המכבייה ככה, מה נסגר? העסק מתפורר, עובדתית. התזות של "ג'ורדי עובד מאחורי הקלעים" מופרכות חלון אחרי חלון. אנחנו הולכים אחורה. כל הפאניקה מבוססת על ניסיון של 5 החלונות האחרונים בערך. אין סיבה לאופטימיות.

זה פשוט: הבנו שההתנהלות של עונה שעברה שווה הפסד אליפות בפער דו ספרתי. לכן ברור שקיץ דומה וכשבדרום כבר עובדים בשיא המרץ, רק יגדיל את הפערים. וכרגע אפשר רק להתפלל לקיץ כמו הקודם, כי המצב נראה הרבה יותר גרוע.

מצטער מאוד אבל הפאניקה מוצדקת.
יש להאמין במערכת ו"לתת להם לעבוד", ויש לעצום עיניים.
המצב כרגע מצדיק פאניקה בקהל ובפורום.

לא פאניקה

פשוט כל קיץ אנחנו באים לתחילת הקיץ בתחושה של חוסר ודאות עם ג'ורדי נשאר או לא, נמאס לנו כבר מהמנטרה הזאת

נמאס לראות חצי פגרה שאנחנו קונים באיטיות את השחקנים, כבר כמה פגרות, בעיקר שעכשיו השוק מת ויש כמה מלפפונים על המדף, מצאנו זמן לריב על כבוד מי יעשה רכש ומי ינהל את הקבוצה במקום להחתים את אצילי ..לא נשמע לי הגיוני שהקבוצה הכי אירופאית בארץ לא מצליחה לחבר קיץ שקט אחד כבר שנתיים בעוד ב"ש לא התחילה את עונת המלפפונים ורכשה כבר 2 שחקנים שהיא בדרך לשלישי ואולי הרביעי

בב"ש לא קופאים על השמרים

שלא חותכים את מי שאחראי לכשלון בזמן אז משלמים על זה מחיר, זה לא משהו שישתנה מהיום למחר בכל מקרה וגם אם ג'ורדי וליטו נשארים ההצלחה לא מובטחת אלא להיפך, אין לי שום בעיה עם הזעזועים שעלולים לבוא כי זה היה צריך לקרות כבר מזמן גם אם זה אומר לקחת חצי צעד אחורה מבחינת המערכת, יהיו לנו את כל הכלים להצליח לפחות כמו השנה שנכשלנו עמוקות.

אתם צועקים שאתם רוצים שינוי ועד יש אשכרה סיכוי אמיתי שזה יקרה רועדות לכם הביצים, זה מגוחך.

שלא חותכים את מי שאחראי לכשלון בזמן אז משלמים על זה מחיר, זה לא משהו שישתנה מהיום למחר בכל מקרה וגם אם ג'ורדי וליטו נשארים ההצלחה לא מובטחת אלא להיפך, אין לי שום בעיה עם הזעזועים שעלולים לבוא כי זה היה צריך לקרות כבר מזמן גם אם זה אומר לקחת חצי צעד אחורה מבחינת המערכת, יהיו לנו את כל הכלים להצליח לפחות כמו השנה שנכשלנו עמוקות.

אתם צועקים שאתם רוצים שינוי ועד יש אשכרה סיכוי אמיתי שזה יקרה רועדות לכם הביצים, זה מגוחך.

בדיוק מי שמפחד משנויים קשים ככל שיהיו בכל תחום בחיים לא יוכל להתקדם הלאה.

לוח הזמנים הוא הבעייתי. כל השאר לא.

אז אם רוצים לחתוך- בחר את הטיימינג שלא יפגע במערכת. זה בדיוק מה שאני אומר.