Jump to content

להיות או לחדול - משחק 3 סדרת גמר כדוריד

Avi Resch

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מניח שכולכם מעודכנים בפתיחה הלא טובה של סדרת הגמר בכדוריד מול מכבי ראשון (2:0 למכבי ראשון)...

כולנו משתדלים לנתח את הגורמים המשפיעים לשני ההפסדים הללו ולבצע מהלכים מקצועיים, מנטליים, חברתיים שיעשו את השינוי למשחק ה-3 והגורלי שיתקיים מחר (שישי) בשעה 16:00 בתיכונט .

מה שבטוח הוא שבשני המשחקים הראשונים לא הצלחנו לייצר לקבוצה שלנו אווירה ביתית...אז מילא שמדובר במשחק חוץ בראשון לציון, אבל אצלנו בבית שלא נצליח??

אני חושב שהקבוצה הזו, הוכיחה מספיק פעמים בשנים האחרונות, ובמיוחד בעונה האחרונה, מדוע היא, כל שחקניה והצוות ראויים לתמיכה ועל אחת כמה וכמה ברגע כזה, עם הגב לקיר ומול אתגר לא קל של הפיכת סדרה מפיגור 2:0.

אנחנו יודעים שהקבוצה מסוגלת לעשות את זה, יש שם חבורה של ווינרים ופייטרים ומתוך המערכת אני אומר לכם, שהם יגיעו לטרוף כל מה שיעמוד מולם מחר, אבבבבבבל.....בלי תמיכה אמיתית מהיציע, זה יהיה מאוד קשה!

לשמוע את האוהדים של מכבי ראשון שרים לנו, ״איפה הקהל של מכבי״ או ״יאללה הביתה״ ושלא תהיה לנו קונטרה אמיתית ביציע???

ראבאק, אנחנו מכבי תל אביב!!!!

חברים, אני מודע לכל העומס שיש לכולכם בעונה ואת ההקרבה האישית שכל אחד מכם מקריב על חשבון משפחתו וחייו הפרטיים ולכן גם לא הצקתי יותר מידי במהלך העונה, אבל היום פשוט חייבים את כולכם!

לצורך גיוס הקהל, אנחנו מחלקים 80 הזמנות לאוהדים, באמצעות נדב וכל מי שמעוניין, צרו איתו קשר לשיריון 052-4486104

אין לי מה להוסיף יותר, רק להחזיק אצבעות ולקוות שמחר הקבוצה תסתכל ליציע ותגיד יש לנו בשביל מי להלחם!

תודה

אבי רש

יאללה מגיע בכל הכח, עם עוד שני חברים, צריך לעשות הכל להשיג את הדאבל הראשון בהיסטוריה של מכבי בכדוריד!!!

תבואו!!!

לשמוע את האוהדים של מכבי ראשון שרים לנו, ״איפה הקהל של מכבי״ או ״יאללה הביתה״ ושלא תהיה לנו קונטרה אמיתית ביציע???

ראבאק, אנחנו מכבי תל אביב!!!!

חברים, אני מודע לכל העומס שיש לכולכם בעונה ואת ההקרבה האישית שכל אחד מכם מקריב על חשבון משפחתו וחייו הפרטיים ולכן גם לא הצקתי יותר מידי במהלך העונה, אבל היום פשוט חייבים את כולכם!

לצורך גיוס הקהל, אנחנו מחלקים 80 הזמנות לאוהדים, באמצעות נדב וכל מי שמעוניין, צרו איתו קשר לשיריון 052-4486104

:nono2:

בואו מחר!

לא מבין למה ניבו לא משחק יותר? , אני חושב שיהיה לראשון הרבה יותר קשה להתמודד עם קו אחורי של חן באמצע ניבו ובושקו

הייתי רוצה לראות את ניבו מקשר חן מרכז בושקו מקשר ודבדה פיבוט , לדעתי זה הכלים ההתקפיים הכי טובים שאפשר להציב , וכן אין ספק שקראציץ ומרקוטיץ הגיעו לפיק בסדרה הזאת , גם הגנתית וגם התקפית.

איזה משחק קשה, אפילו מחצית הגנתית טובה שלנו מסיימים רק ביתרון גול ונפתח את המחצית השניה בפחות שחקן ל-2 דק.