Jump to content

איצטדיון לשנה הבאה

kobisr

Recommended Posts

אי אפשר להיות במושבה, למה לחזור על זה שוב ושוב?

אנחנו לא משחקים במושבה בגלל שהכמות מנויים שלנו גדולה יותר מכמות המושבים באצטדיון. לא אי אפשר לבטל לאחרים את המנוי שלהם כי אנחנו רוצים לשחק במושב. זה לא חוקי בעליל.

מכבי התעניינה בעבר במעבר למושבה אבל בשביל לעבור צריך לבנות יציע, בפתח תקווה רוצים שמכבי תשלם בעצמה ולא מוכנה שמכבי תקבל כסף במקרה וקבוצה אחרת תשתמש באותו יציע ועוד כמה דברים נוספים אם אני לא טועה, מכבי לא מעוניינת...

אין מה לעשות, נצטרך לסבול עוד שנתיים - שלוש בנתניה עד שנחזור לבלומפילד או שמכבי תבנה אצטדיון.

הגיע הזמן להשלים עם המצב.

אנחנו לא משחקים במושבה בגלל שהכמות מנויים שלנו גדולה יותר מכמות המושבים באצטדיון. לא אי אפשר לבטל לאחרים את המנוי שלהם כי אנחנו רוצים לשחק במושב. זה לא חוקי בעליל.

מכבי התעניינה בעבר במעבר למושבה אבל בשביל לעבור צריך לבנות יציע, בפתח תקווה רוצים שמכבי תשלם בעצמה ולא מוכנה שמכבי תקבל כסף במקרה וקבוצה אחרת תשתמש באותו יציע ועוד כמה דברים נוספים אם אני לא טועה, מכבי לא מעוניינת...

אין מה לעשות, נצטרך לסבול עוד שנתיים - שלוש בנתניה עד שנחזור לבלומפילד או שמכבי תבנה אצטדיון.

המושבה זה הביצה והתרנגולת - אם נשחק במושבה אין מספיק מקומות, אם נשחק בנתניה הרבה אוהדים לא יחדשו את המנויים שלהם ואז יהיה אפשר לארח במושבה. בקיצור, אכלנו אותה.

אני מדבר על המושבה... מכבי פ"ת, הפועל פ"ת, הפועל ת"א... ואתם עדיין רוצים לשחק שם.

כרגע אני לא יודע אם התקנון מאפשר זאת, אבל אם הפועל ישחקו בוינטר אין סיבה שלא נשחק במושבה, הכל תלוי בסוף בלחץ של הקהל האם אנחנו נתאחד ביחד ונדרוש במחאה גדולה לעבור אצטדיון או שלא יהיה כלום ונסבול עוד עונה ונמשיך לקלל את אמא של חולדאי שעדיין לא מזיז דחפורים בבלומפילד.

כרגע אני לא יודע אם התקנון מאפשר זאת, אבל אם הפועל ישחקו בוינטר אין סיבה שלא נשחק במושבה, הכל תלוי בסוף בלחץ של הקהל האם אנחנו נתאחד ביחד ונדרוש במחאה גדולה לעבור אצטדיון או שלא יהיה כלום ונסבול עוד עונה ונמשיך לקלל את אמא של חולדאי שעדיין לא מזיז דחפורים בבלומפילד.

אני לא מדבר על זה שהפועל ישחקו / לא ישחקו שם, אני מדבר על זה ש-3 קבוצות ששיחקו שם ירדו ליגה.

לא צריך לבטל לאף אחד שום מנוי, פותחים את המכירה ל3 ימים, מי שלא יספיק לקנות בעיה שלו, כל התירוצים עבודה/חו"ל/חופשה/הכלב אכל לי את האשראי לא צריכים לעניין אפחד, מי שמספיק יהיה לו חשוב המנוי ימצא את הפתרון לכל דבר.. ולא צריך להגזים כמובן ולעשות את כל זה בהפתעה, מספיק שההנהלה תתן התראה שבוע/שבועיים לפני תחילת המכירה

אני לא מדבר על זה שהפועל ישחקו / לא ישחקו שם, אני מדבר על זה ש-3 קבוצות ששיחקו שם ירדו ליגה.

יש מצב שזה קשור לזה שהן לא היו קבוצות טובות.

אנשים עדיין רוצים לשחק באצטדיון המקולל הזה?

לצערי שנה הבאה נתניה יהיה 3/4 מלא.. לא בטוח כמה זה יותר טוב מהמושבה

איך 3 קבוצות אמורות להסתדר בנתניה?

כמו שהסתדרו 3 קבוצות במושבה השנה.

ברצינות, לעבור אצטדיון זה משהו שמכבי בכלל חושבים עליו או שהכל פה פנטזיות של הפורום?

אנחנו די כבולים, בלומפילד רחוק מסיום, אצטדיון חדש זה חלום רחוק, נתניה רחוק ומבאס עם מיליון בעיות, המושבה קטן מדי..

הייתי חושב על להכשיר את ר"ג..נכון שהעלויות גבוהות, אבל אם מכבי תמכור 25K מנויים במקום 10K זה כבר יחזיר חלק מההשקעה,

בנוסף ליתרון המקצועי של קהל גדול יותר כל משחק מה שיכול להביא הצלחות מקצועיות (אירופה וליגה) - הכנסה גבוהה יותר.

כנראה מדובר פה על שנתיים עד שבלומפילד יהיה מוכן, זה הרבה זמן ושווה את ההשקעה.

לדבר על איצטדיון רמת גן ועל "יתרון מקצועי של קהל גדול יותר" באותה נשימה. היית פעם במשחק ברמת גן?

לדבר על איצטדיון רמת גן ועל "יתרון מקצועי של קהל גדול יותר" באותה נשימה. היית פעם במשחק ברמת גן?

אשכרה, 40 אלף אוהדים באצטדיון וזה נשמע כמו בית קברות

ברור, ודיברתי על יתרון מקצועי ביחס לנתניה, לא ביחס לבלומפילד.

נתניה זה אצטדיון פתוח ב-2 כיוונים מה שגורם לאיבוד האפקט של הביתיות. חוץ מזה יש את כל העניין של המרחק והפקקים..

כמו שהסתדרו 3 קבוצות במושבה השנה.

ברצינות, לעבור אצטדיון זה משהו שמכבי בכלל חושבים עליו או שהכל פה פנטזיות של הפורום?

במכבי מודעים לבעיות של נתניה וכן גיששו לגבי אופציות אחרות. מה שכן, אין לי מושג עד כמה זה רציני. מנחש שלא