Jump to content

נושא ליגה לאומית 2017/2018 ע"ש הפועל תל-אביב

Omer

Recommended Posts

אני מבקש לנעוץ כדי שכולנו נוכל לראות בכל פעם שניכנס לפורום את המילים "הפועל" ו"לאומית" יחד.

כמו כן, אני מציע לזנוח את נושא ציטוטים מהשדים, ולשנות אותו ל"ציטוטים מהקופים ומהגמלים" נוכח מצבה של הפועל. נושא ציטוטים אחד ליריבה על המגרש וליריבה של המועדון, ואין טעם להתעסק בלאומית.

זה בנוסף לזה שצריך להתחיל לשיר "עוד שבוע למנאייק" ו"רק תביאו ת'דרבי" לפני בני יהודה. צריך לנצל כל רגע בשנה (לפחות) הזאת כדי להזכיר שהפועל לא חלק מהליגה הראשונה.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

נושא מכובד, מצפה לתמונות של אנשים משלל המגרשים בערים הקרובות לביתכם.

רמת השרון קל"ב בדוק אני בא עם צעיף חחח

בעוד שנתיים הפועל פוגשת את בית"ר נורדיה, מתפתחת יריבות, נורדיה הופכים לגזענים והגרעין של נורדיה מקים קבוצת אוהדים בליגה ג

תודה לאריאל הרוש, עופר ורטה, מרקו סימיץ', אדי גוטליב, שמואל שיימן, ניקולאס גורובסוב, נמניה ניקוליץ', דאמיר שובשיץ', שגיב יחזקאל, חן עזרא, ארון שוינפלד, עומרי אלטמן, בן רייכרט, אוראל דגני, גל שיש, צליל חתוכה, אביחי ידין, דולי מנגה, אנס מחאמיד, קלאודיו בומבה, ויאם עמאשה, ישראל זגורי, דודו ביטון, איציק שולמייסטר, איברהים ספורי, רז שלמה, שי אליאס, דסליי טגניה, אור אוסטוינד, עדן הרשקוביץ, רועי דיין, יהונתן לוי, חסן אבו זייד, שחר הירש, סער בנבנישתי, עמית ביטון, ג'ון צ'יבויקה, מייקל סיטון, טוטו תמוז, מוטי ברשצקי, אזקיאל אנדואסל, אייל משומר, ג'וזף גנדה.

אגדות אחד אחד

מקווה שהפועל פ"ת וכפ"ס יעשו חיזוק נכון

ובכלל נראה כמה גיבורים יהיו הניסנובים שמהטוטו וטלויזה יקבלו בקושי 2 מיליון שקל

ובפיפ"א יתחילו ללחוץ לקבל הכספים על כל הפסקי דין נגדם